Betwinner Rishikimi i librave 2024 - Account

BetwinnerResponsible Gambling
CASINORANK
8.91/10
BonusBonus 1500 $ + 150 rrotullime falas
Shumëllojshmëri e madhe lojërash
Shpërblime bujare
Mbështetje e mirë e klientit
Zgjedhje e madhe pagese
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Shumëllojshmëri e madhe lojërash
Shpërblime bujare
Mbështetje e mirë e klientit
Zgjedhje e madhe pagese
Betwinner is not available in your country. Please try:
Account

Account

Një llogari bastesh në Betwinner është e nevojshme, ashtu si çdo faqe kryesore e basteve sportive në internet. Problemet me regjistrimin për një llogari ose hyrjen në një llogari ekzistuese janë dy nga pyetjet më të zakonshme që hasin bastet sportive.

Le të shohim disa shqetësime të mundshme në lidhje me llogaritë që mund të kenë kumarxhinjtë kur konsiderojnë përdorimin e Betwinner si një zgjedhje për nevojat e tyre të basteve.

Si të hapni / regjistroni një llogari:

Krijimi i një llogarie me BetWinner është i shpejtë dhe i thjeshtë. Në seksionet e ardhshme, ne do të ofrojmë informacion të thelluar në lidhje me tre mënyrat e tjera se si mund të bashkoheni në BetWinner.

Si të regjistroheni në Betwinner me telefon

 1. Hapni faqen e internetit të BetWinner.
 2. Gjeni butonin e verdhë të Regjistrimit dhe shtypni atë. Gjendet në këndin e sipërm të djathtë të ekranit tuaj.
 3. Zgjidh "Me telefon"
 4. Përfshini numrin tuaj të celularit në hapësirën e dhënë.
 5. Thjesht zgjidhni butonin afër fushës së telefonit – Dërgoni SMS
 6. Do t'ju jepet një kod konfirmimi që duhet të shkruani në fushën e fundit. Pastaj duhet ta verifikoni duke përdorur butonin që ndodhet ngjitur.
 7. Futni monedhën me të cilën dëshironi të paguani dhe një kod kuponi nëse keni një të tillë.
 8. Regjistrohu duke klikuar mbi Regjistrohu.
 9. Do të merrni një mesazh me tekst që përmban të dhënat tuaja të hyrjes.

Si të regjistroheni në Betwinner me email

Kjo është mënyra e regjistrimit që kërkon më shumë informacion.

 1. Do t'ju kërkohet të paraqisni më shumë informacione personale, si kombi, zona dhe qyteti juaj, si dhe adresën tuaj të emailit, emrin dhe mbiemrin, monedhën, numrin e telefonit celular dhe një kod promocional, nëse keni një të tillë.
 2. Kur përdorni këtë lloj regjistrimi, fjalëkalimi është një pjesë e informacionit që ju kërkohet të jepni, si dhe të konfirmoni.
 3. Thjesht prekni butonin Regjistrohu për të përfunduar procesin.

Si të regjistroheni në Betwinner me një klikim

 1. Hapni BetWinner.
 2. Klikoni në butonin e verdhë që thotë "Regjistrohu"
 3. Zgjidhni regjistrimin me një klikim.
 4. Shkruani monedhën dhe vendin tuaj të dëshiruar (nëse disponohet)
 5. Tregoni se jeni dakord me termat dhe kushtet e BetWinner.
 6. Klikoni "Regjistrohu" dhe tani keni një llogari me BetWinner.

Verifikimi i llogarisë

BetWinner, një shtëpi bastesh e njohur ligjërisht, ka politikën e kërkesës së bastorëve që të vërtetojnë llogaritë e tyre. Është e rëndësishme të theksohet se ju mund të luani lojëra kazino dhe të vendosni baste sportive pa e vërtetuar më parë llogarinë tuaj. Megjithatë, nuk mund të bëni një kërkesë për tërheqje nëse llogaria juaj nuk është e vërtetuar.

Lajmi i mirë është se verifikimi i llogarisë suaj BetWinner është i thjeshtë. Teknika përshkruhet më poshtë:

 • Përdorni një ID të vlefshme për të vërtetuar moshën tuaj.
 • Përdorni një faturë ose deklaratë bankare për të konfirmuar adresën tuaj.
 • Në rast aktiviteti të dyshimtë, mund t'ju kërkohet të vërtetoni llogarinë tuaj duke përdorur Skype.

Si të identifikoheni

Ju duhet të identifikoheni në llogarinë tuaj për të vënë bast në lojërat tuaja të preferuara. Hyrja në llogarinë tuaj Betwinner është e thjeshtë. Ndiqni udhëzimet hap pas hapi për të hyrë pa mundim në llogarinë tuaj.

 1. Nëse tashmë keni një llogari, shkoni te faqja kryesore e internetit të librave sportiv dhe klikoni opsionin Hyrja.
 2. Futni informacionin tuaj të hyrjes për të fituar qasje në llogarinë tuaj. Duhet të futni ID-në, adresën e emailit dhe fjalëkalimin për t'u identifikuar.
 3. Pasi të keni futur informacionin tuaj të hyrjes, klikoni butonin e hyrjes poshtë për t'u çuar direkt në llogarinë tuaj Betwinner.

Si të zhbllokoni një llogari

Konsiderata më e rëndësishme kur zhbllokoni llogarinë tuaj është nëse i keni thyer apo jo termat dhe kushtet. Supozoni se nuk keni thyer asnjë rregull. Çështja kryesore është humbja e emrit të përdoruesit/fjalëkalimit, informacioni i gabuar i hyrjes ose verifikimi në pritje. Në këtë rast, shërbimi ndaj klientit është burimi më i mundshëm i zgjidhjes suaj.

Megjithatë, supozoni se keni thyer termat dhe kushtet, të tilla si qasja në llogari jashtë shtetit ose krijimi i llogarive të shumta. Në këtë rast, shërbimi ndaj klientit mund të mos jetë në gjendje t'ju ndihmojë në zhbllokimin e llogarisë. Pra, hetoni çështjen tërësisht përpara se të kontaktoni shërbimin e klientit, zhbllokoni llogarinë tuaj betwinner dhe argëtohuni me lojëra.

Si të mbyllni një llogari

Ju mund të kontaktoni kujdesin ndaj klientit nëse dëshironi të pezulloni llogarinë tuaj. Ndërsa ne nuk jemi të sigurt nëse kjo është e mundur përmes telefonit, ju me siguri mund të krijoni një dritare bisede të drejtpërdrejtë ose t'i dërgoni email krijuesit të librave në support@betwinner.com.

Me këtë në mendje, nëse parashikoni të jeni të papunë për një periudhë të gjatë, mund të jeni thjesht joaktiv dhe të mos bëni asgjë. Sipas njohurive tona, Betwinner nuk do të mbyllë llogaritë me historikun e lojërave. Ju gjithashtu mund të kurseni shqetësimin e rikonfirmimit të identifikimit tuaj në të ardhmen nëse vendosni të ruani llogarinë tuaj.

Megjithatë, supozoni se dëshironi të humbni llogarinë tuaj për shkak të problemeve të lojërave të fatit. Në këtë rast, është më mirë të kontaktoni mbështetjen e klientit dhe t'i lini ata t'ju udhëheqin gjatë procesit të mbylljes së llogarisë.

Regjistrohuni në BetWinner dhe fitoni bonus prej 20 € nëse basti juaj i parë humbet
2023-05-16

Regjistrohuni në BetWinner dhe fitoni bonus prej 20 € nëse basti juaj i parë humbet

I lançuar në vitin 2018 nga Harbesina Limited, BetWinner është një nga faqet më të besuara të basteve në mbarë botën. Kjo faqe interneti është e njohur për shanset e saj konkurruese të basteve sportive dhe tregjet e shumta të basteve.