Vlerësimi i librave Betwinner - Account

Age Limit
Betwinner
Betwinner is not available in your country. Please try:
Trusted by
Curacao
Total score8.9
Përfitimet
+ Shumëllojshmëri e madhe lojërash
+ Shpërblime bujare
+ Mbështetje e mirë e klientit
+ Zgjedhje e madhe pagese

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2016
BonusetBonuset (10)
Bonus cashback
Bonus ndeshje
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi high roller
Bonusi i ditëlindjes
Bonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (43)
Angleze
Arabe
Armene
Azerbajxhaniane
Bjelloruse
Bullgare
Daneze
Estoneze
Farsi
Finlandeze
Franceze
Gjeorgjiane
Gjermane
Greke
Hebraike
Hindi
Indoneziane
Italiane
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Lituaneze
Malajziane
Maqedonase
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Serbe
Shqipe
Sllovake
Sllovene
Spanjolle
Suahili
Suedeze
Tajlandeze
Turke
Ukrainase
Vietnameze
Çeke
LicencatLicencat (2)
Curacao
Segob
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (70)
Baccarat
Baccarat AGQ Vegas
Baccarat Dragon Bonus
BadmintonBasketboll
Bast në Futboll
Baste online
Baste sportive
BejsbolliBiatlon
Bileta gërvishtëse
Bingo
Blackjack
Boks
CS:GO
Call of Duty
Caribbean Stud
Craps
Dota 2
Dragon Tiger
Formula 1FutbollFutboll AmerikanFutbolli AustralianFutbolli galikFutsalliGara me kuajGara me varkaGolfHendbollHokej mbi akullKarlingu
Keno
King of Glory
KriketiLakros
League of Legends
Live Cow Cow Baccarat
Live Fashion Punto Banco
Live Multiplayer Poker
Live Oracle Blackjack
Lotaria
MMA
Mini Baccarat
Mortal Kombat
Motorsport
Poker
PolitikaRegbi
Rocket League
Ruletë
ShahShigjetat
Sic Bo
Slotat
SnookerSportet virtualeSportive
StarCraft 2
SurfingTelevizioniTenis tavolineTenisiTrottingUFC
Valorant
Volejbolli
World of Tanks
ZagarëteSports
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (22)
Bank transferBitcoin
Bitcoin Cash
Boleto
Credit Cards
Crypto
Debit CardDogecoin
E-wallets
Ethereum
FastPay
Flexepin
Jeton
Litecoin
Multibanco
PayKwik
PayTrust88
Perfect Money
QIWI
Quick Pay
SticPay
ePay
MonedhatMonedhat (31)
Birri Etiopian
Bolivianos boliviane
Cedi Ganez
Dinari Algjerian
Dinari i Bahreinit
Dirhami i Emirateve të Bashkuara Arabe
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Drami Armenian
Franga Burundiane
Franga Kongoleze
Franga Zvicerane
Juani Kinez
Koruna Çeke
Kuanza e Angolës
Lari Gjeorgjian
Levi Bullgar
Lira Turke
Manati Azerbaixhanas
Marka e Bosnjes dhe Hercegovinës
Paundi Egjiptian
Peso Kilean
Peso Kolumbian
Peso argjentinase
Pula Botsvaneze
Reali Brazilian
Riali Iranian
Rubla Bjelloruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Taka e Bangladeshit
ShtetetShtetet (54)
Argjentina
Azerbajxhani
Bahamas
Bosnja dhe Hercegovina
Brazili
Bullgaria
Egjipti
Emiratet e Bashkuara Arabe
Etiopia
Finlanda
Gabon
Gana
Gjeorgjia
Hong Kongu
India
Indonezia
Japonia
Kameruni
Kazakistani
Kenia
Kili
Kina
Kongo
Korea Jugore
Kroacia
Lituania
Madagaskari
Malajzia
Maqedonia
Maroku
Mauritius
Meksika
Nigeria
Norvegjia
Paraguaj
Peruja
Polonia
Rusia
Senegali
Serbia
Shqipëria
Singapor
Suazilandi
Tajlandë
Tajvani
Tanzania
Taxhikistani
Tunizia
Turqia
Uganda
Ukraina
Uzbekistani
Vietnami
Zambia
SoftwareSoftware (13)
Asia Gaming
Authentic Gaming
DreamGaming
Evolution Gaming
Ezugi
Fazi Interactive
Gameplay Interactive
LuckyStreak
Portomaso Gaming
Pragmatic Play
SA Gaming
VIVO Gaming
XPro Gaming

Account

Një llogari bastesh në Betwinner është e nevojshme, ashtu si çdo faqe kryesore e basteve sportive në internet. Problemet me regjistrimin për një llogari ose hyrjen në një llogari ekzistuese janë dy nga pyetjet më të zakonshme që hasin bastet sportive.

Le të shohim disa shqetësime të mundshme në lidhje me llogaritë që mund të kenë kumarxhinjtë kur konsiderojnë përdorimin e Betwinner si një zgjedhje për nevojat e tyre të basteve.

Si të hapni / regjistroni një llogari:

Krijimi i një llogarie me BetWinner është i shpejtë dhe i thjeshtë. Në seksionet e ardhshme, ne do të ofrojmë informacion të thelluar në lidhje me tre mënyrat e tjera se si mund të bashkoheni në BetWinner.

Si të regjistroheni në Betwinner me telefon

 1. Hapni faqen e internetit të BetWinner.
 2. Gjeni butonin e verdhë të Regjistrimit dhe shtypni atë. Gjendet në këndin e sipërm të djathtë të ekranit tuaj.
 3. Zgjidh "Me telefon"
 4. Përfshini numrin tuaj të celularit në hapësirën e dhënë.
 5. Thjesht zgjidhni butonin afër fushës së telefonit – Dërgoni SMS
 6. Do t'ju jepet një kod konfirmimi që duhet të shkruani në fushën e fundit. Pastaj duhet ta verifikoni duke përdorur butonin që ndodhet ngjitur.
 7. Futni monedhën me të cilën dëshironi të paguani dhe një kod kuponi nëse keni një të tillë.
 8. Regjistrohu duke klikuar mbi Regjistrohu.
 9. Do të merrni një mesazh me tekst që përmban të dhënat tuaja të hyrjes.

Si të regjistroheni në Betwinner me email

Kjo është mënyra e regjistrimit që kërkon më shumë informacion.

 1. Do t'ju kërkohet të paraqisni më shumë informacione personale, si kombi, zona dhe qyteti juaj, si dhe adresën tuaj të emailit, emrin dhe mbiemrin, monedhën, numrin e telefonit celular dhe një kod promocional, nëse keni një të tillë.
 2. Kur përdorni këtë lloj regjistrimi, fjalëkalimi është një pjesë e informacionit që ju kërkohet të jepni, si dhe të konfirmoni.
 3. Thjesht prekni butonin Regjistrohu për të përfunduar procesin.

Si të regjistroheni në Betwinner me një klikim

 1. Hapni BetWinner.
 2. Klikoni në butonin e verdhë që thotë "Regjistrohu"
 3. Zgjidhni regjistrimin me një klikim.
 4. Shkruani monedhën dhe vendin tuaj të dëshiruar (nëse disponohet)
 5. Tregoni se jeni dakord me termat dhe kushtet e BetWinner.
 6. Klikoni "Regjistrohu" dhe tani keni një llogari me BetWinner.

Verifikimi i llogarisë

BetWinner, një shtëpi bastesh e njohur ligjërisht, ka politikën e kërkesës së bastorëve që të vërtetojnë llogaritë e tyre. Është e rëndësishme të theksohet se ju mund të luani lojëra kazino dhe të vendosni baste sportive pa e vërtetuar më parë llogarinë tuaj. Megjithatë, nuk mund të bëni një kërkesë për tërheqje nëse llogaria juaj nuk është e vërtetuar.

Lajmi i mirë është se verifikimi i llogarisë suaj BetWinner është i thjeshtë. Teknika përshkruhet më poshtë:

 • Përdorni një ID të vlefshme për të vërtetuar moshën tuaj.
 • Përdorni një faturë ose deklaratë bankare për të konfirmuar adresën tuaj.
 • Në rast aktiviteti të dyshimtë, mund t'ju kërkohet të vërtetoni llogarinë tuaj duke përdorur Skype.

Si të identifikoheni

Ju duhet të identifikoheni në llogarinë tuaj për të vënë bast në lojërat tuaja të preferuara. Hyrja në llogarinë tuaj Betwinner është e thjeshtë. Ndiqni udhëzimet hap pas hapi për të hyrë pa mundim në llogarinë tuaj.

 1. Nëse tashmë keni një llogari, shkoni te faqja kryesore e internetit të librave sportiv dhe klikoni opsionin Hyrja.
 2. Futni informacionin tuaj të hyrjes për të fituar qasje në llogarinë tuaj. Duhet të futni ID-në, adresën e emailit dhe fjalëkalimin për t'u identifikuar.
 3. Pasi të keni futur informacionin tuaj të hyrjes, klikoni butonin e hyrjes poshtë për t'u çuar direkt në llogarinë tuaj Betwinner.

Si të zhbllokoni një llogari

Konsiderata më e rëndësishme kur zhbllokoni llogarinë tuaj është nëse i keni thyer apo jo termat dhe kushtet. Supozoni se nuk keni thyer asnjë rregull. Çështja kryesore është humbja e emrit të përdoruesit/fjalëkalimit, informacioni i gabuar i hyrjes ose verifikimi në pritje. Në këtë rast, shërbimi ndaj klientit është burimi më i mundshëm i zgjidhjes suaj.

Megjithatë, supozoni se keni thyer termat dhe kushtet, të tilla si qasja në llogari jashtë shtetit ose krijimi i llogarive të shumta. Në këtë rast, shërbimi ndaj klientit mund të mos jetë në gjendje t'ju ndihmojë në zhbllokimin e llogarisë. Pra, hetoni çështjen tërësisht përpara se të kontaktoni shërbimin e klientit, zhbllokoni llogarinë tuaj betwinner dhe argëtohuni me lojëra.

Si të mbyllni një llogari

Ju mund të kontaktoni kujdesin ndaj klientit nëse dëshironi të pezulloni llogarinë tuaj. Ndërsa ne nuk jemi të sigurt nëse kjo është e mundur përmes telefonit, ju me siguri mund të krijoni një dritare bisede të drejtpërdrejtë ose t'i dërgoni email krijuesit të librave në support@betwinner.com.

Me këtë në mendje, nëse parashikoni të jeni të papunë për një periudhë të gjatë, mund të jeni thjesht joaktiv dhe të mos bëni asgjë. Sipas njohurive tona, Betwinner nuk do të mbyllë llogaritë me historikun e lojërave. Ju gjithashtu mund të kurseni shqetësimin e rikonfirmimit të identifikimit tuaj në të ardhmen nëse vendosni të ruani llogarinë tuaj.

Megjithatë, supozoni se dëshironi të humbni llogarinë tuaj për shkak të problemeve të lojërave të fatit. Në këtë rast, është më mirë të kontaktoni mbështetjen e klientit dhe t'i lini ata t'ju udhëheqin gjatë procesit të mbylljes së llogarisë.

Zgjedhja e faqeve më të mira të basteve të basketbollit
2022-09-28

Zgjedhja e faqeve më të mira të basteve të basketbollit

Basketbolli është i dyti vetëm pas futbollit për sa i përket popullaritetit në mbarë botën. Sporti u krijua në vitet 1890, duke e bërë atë relativisht të freskët në krahasim me sportet e tjera. Ajo ka një tërheqje globale, siç shihet nga konkurrueshmëria e saj gjatë Lojërave Olimpike Verore dhe sezonit të NBA.