Vlerësimi i librave 1xBet - Games

Age Limit
1xBet
1xBet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao
Total score9.2
Përfitimet
+ Kazino me rul të lartë
+ Luajtur në shumë vende
+ Zgjedhja më e mirë e basteve
+ Zgjedhje e madhe e lojrave

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2011
BonusetBonuset (10)
Baste falas
Bonus ndeshje
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi high roller
Bonusi i rimbushjesBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (29)
Angleze
Bjelloruse
Bullgare
Daneze
Estoneze
Gjermane
Greke
Hebraike
Holandeze
Hungareze
Indoneziane
Irlandeze
Italiane
Japoneze
Kineze
Koreane
Lituaneze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Serbe
Sllovake
Spanjolle
Suedeze
Tajlandeze
Turke
Vietnameze
Çeke
LicencatLicencat (2)
Curacao
Panama Gaming Control Board
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (77)
Baccarat
BadmintonBasketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
BejsbolliBiatlon
Bileta gërvishtëse
Bingo
Blackjack
Boks
CS:GO
Caribbean Stud
Craps
Dota 2
Dragon Tiger
Dream Catcher
Eurovizion
FIFA
Formula 1
French Roulette Gold
FutbollFutboll AmerikanFutbolli AustralianFutbolli galikFutsalliGara me kuajGara me varkaGolfHendbollHokej mbi akullHokej mbi dyshemeHurling
Injustice 2
Karlingu
Kazino Holdem
Keno
Kriketi
League of Legends
Live Fashion Punto Banco
Live Grand Roulette
Live Multiplayer Poker
Live Progressive Baccarat
MMA
Macau Squeeze Baccarat
Mahjong
Mortal Kombat
Motorsport
Pai Gow
Poker
Poker me tre letra
Politika
Punto Banco
Regbi
Ruletë
ShahShigjetat
Sic Bo
Skijimi
Slotat
Snooker
Social Casinos
Sportive
Street Fighter
Tekken
TelevizioniTenis tavolineTenisi
Texas Holdem
TrottingUFCVaterpolo
Video Poker
VolejbolliZagarëteSportsÇiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (92)
ATM Online
Abaqoos
Alfa Bank
Alfa Click
AstroPay
AstroPay Card
AstroPay Direct
Bank Wire Transfer
Bank transfer
BankLink
Bitcoin
Boku
Boleto
Carte Bleue
China Union Pay
Credit Cards
Crypto
Debit Card
DineroMail
Dogecoin
EPS
EasyPay
EcoPayz
Entropay
Euteller
Fast Bank Transfer
FastPay
GiroPay
HSBC
Instant Banking
LifeCell
Litecoin
Lobanet
MaestroMasterCard
Megafon
Megafone
Mobile payments Beeline
Moneta
MoneySafe
Multibanco
MyCitadel
Neosurf
Neteller
Nexi
Nordea
Otopay
PAGOFACIL
PayKasa
PayKwik
PaySec
Paybox
Payeer
Paysafe Card
Paysec THB
Perfect Money
Postepay
Prepaid Cards
Privat24
Przelewy24
QIWI
Quick Pay
Rapida
Redpagos (by Neteller)
Samsung Pay
Santander
Sberbank Online
Sepa
Skrill
Skrill 1-Tap
Sofortuberwaisung
Tele2
Teleingreso
Ticket Premium
Todito Cash
TrustPay
Trustly
UTEL
UnionPay
Vimo Wallet
Visa
Wallet One
WeChat Pay
WebMoney
Webpay (by Neteller)
Yandex Money
eKonto
ePay
ePay.bg
iDEAL
moneta.ru
oxxo
MonedhatMonedhat (78)
Afrikës së Jugut Rand
Bahti Tailandez
Birri Etiopian
Bolivianos boliviane
Bolívari Venezuelian
Cedi Ganez
Dinar Jordanez
Dinari Algjerian
Dinari Maqedonas
Dinari Serb
Dinari Tunizian
Dinari i Bahreinit
Dinari kuvajtian
Dirhami Maroken
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Dollari i Ri Taivanez
Dollari i Singaporit
Dollari i Zelandës së Re
Drami Armenian
Dồngu Vietnamez
Euro
Forintë Hungarisht
Franga Burundiane
Franga Kongoleze
Franga Zvicerane
Guaraní Paraguajan
Hryvnia Ukrainase
Jeni Japonez
Juani Kinez
Koresë së Jugut Won
Koruna Çeke
Krona Daneze
Krona Islandeze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Kuanza e Angolës
Kuna Kroate
Kwacha Zambian
Lari Gjeorgjian
Leku Shqiptar
Leu Moldav
Leu rumun
Levi Bullgar
Lira Turke
Manati Azerbaixhanas
Marka e Bosnjes dhe Hercegovinës
Meticali i Mozambikut
Naira Nigeriane
Paund sterlina
Paundi Egjiptian
Paundi Sudanez
Peruan Nuevo Sol
Peso Filipinas
Peso Kilean
Peso Kolumbian
Peso argjentinase
Peso meksikane
Peso uruguaiane
Reali Brazilian
Riali Iranian
Riali i Omanit
Ringgiti Malajzian
Riyal i Katarit
Rubla Bjelloruse
Rupia Indoneziane
Rupia indiane
Saudi Riyal
Shilinga Keniane
Shilinga Tanzaniane
Shilinga Ugandeze
Shtetet e Bashkuara Dollar
Sikli izraelit
Somi Uzbekistanas
Taka e Bangladeshit
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
1xBet
ShtetetShtetet (181)
Afganistani
Afrika e Jugut
Algjeria
Andorra
Angola
Anguilla
Antilet Holandeze
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Aruba
Australia
Austria
Azerbajxhani
Bahamas
Bahrein
Bangladeshi
Barbados
Belize
Benin
Bermuda
Bjellorusia
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Brazili
Brunei
Bullgaria
Burkina Faso
Burundi
Butani
Côte d'Ivoire
Dominika
Egjipti
Ekuador
El Salvador
Emiratet e Bashkuara Arabe
Eritrea
Estonia
Etiopia
Filipinet
Finlanda
Franca
Gabon
Gambia
Gana
Gjeorgjia
Grenada
Grenlanda
Guajana
Guatemala
Guinea
Guinea-Bissau
Haiti
Honduras
Hong Kongu
Hungaria
India
Indonezia
Iraku
Irani
Irlanda
Ishujt Cocos
Ishujt Kajman
Ishujt Kuk
Ishujt Marshall
Ishujt Pitcairn
Ishujt Solomon
Ishujt e Virgjër Britanikë
Ishulli Bouvet
Ishulli Norfolk
Ishulli i Krishtlindjeve
Islanda
Izraeli
Japonia
Jemeni
Jordania
Kaledonia e Re
Kamboxhia
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kenia
Kepi i Gjelbër
Kili
Kina
Kirgistani
Kiribati
Kolumbia
Komoret
Kongo
Korea Jugore
Kosta Rika
Kroacia
Kuvajti
Laosi
Lesoto
Libani
Liberia
Libia
Lihtenshtajni
Lituania
Luksemburgu
Madagaskari
Makao
Malajzia
Malavi
Maldivet
Mali
Mali i Zi
Maqedonia
Maroku
Mauritania
Mauritius
Meksika
Mianmar
Moldavia
Monako
Mongolia
Mozambik
Namibia
Nauru
Nepali
Nigeri
Nigeria
Nikaragua
Niue
Norvegjia
Omani
Pakistani
Palau
Panamaja
Papua Guinea e Re
Paraguaj
Peruja
Republika Dominikane
Republika e Afrikës Qendrore
Ruanda
Rusia
Samoa
San Marino
Sejshellet
Serbia
Shqipëria
Sierra Leone
Singapor
Siria
Sllovakia
Somalia
Sri Lanka
Suazilandi
Sudani
Sudani i Jugut
Surinami
Tajlandë
Tajvani
Tanzania
Taxhikistani
Territoret Palestineze
Territori Britanik i Oqeanit Indian
Togo
Tokelau
Tonga
Trinidad & Tobago
Tunizia
Turkmenistani
Turqia
Uganda
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Vanuatu
Venezuela
Vietnami
Xhamajka
Xhibuti
Zambia
Zelanda e Re
Zimbabve
Zvicra
Çad
SoftwareSoftware (27)
Amatic Industries
Aristocrat
Betgames
Betsoft
Booongo Gaming
Endorphina
Euro Games Technology
Evolution Gaming
Ezugi
Future Gaming Solutions
GameArt
Igrosoft
Inbet Games
Inspired
LuckyStreak
Microgaming
NetEnt
Novomatic
Play'n GO
Playtech
Pragmatic Play
Red Rake Gaming
TVBET
Tom Horn Enterprise
Topgame
XPro Gaming
ZEUS PLAY

Games

Një nga avantazhet kryesore që sjell 1xBet është një shumëllojshmëri e gjerë e basteve sportive të disponueshme në internet. Faqja sjell gjithashtu lajme të basteve sportive për të vazhduar me të gjitha ngjarjet aktuale.

Bastet 24/7 do të thotë që klientët kanë zgjedhjen e tyre se si luajnë. Lojtarët mund të zgjedhin bastet në lojë ose para ndeshjes në varësi të preferencave të tyre.

Sportet më të njohura

Ky përmbledhje do të shikojë disa nga bastet sportive më të njohura në dispozicion. Por kjo është vetëm një vështrim i vogël në një sasi shumë të madhe të sporteve dhe opsioneve të tjera të lojës. Lojtarët duhet të kontrollojnë listën e plotë të sporteve për të gjetur atë që u pëlqen.

Disa nga sportet më të njohura bastet përmes 1xBet përfshijnë sa vijon:

  • Futbolli - Një sport i njohur globalisht, shumë popullor. Futbolli ofron një mundësi emocionuese për lojtarët për të mbështetur ekipet e tyre.
  • MMA - MMA nuk dështon kurrë të befasojë dhe kënaqë shikuesit. Lojtarëve u pëlqen se sa shpejt mund të ndryshojnë shanset në çdo luftë të caktuar.
  • Futboll amerikan - Futbolli amerikan kënaqet në shumë vende të botës. Lojtarët kënaqen të kërkojnë të preferuarat e tyre dhe të luajnë me shanset.
  • Boks - Një klasik mes basteve sportive, boksi mbetet një zgjedhje e kërkuar për lojtarët.
  • Bejsbolli - Shumë liga bejsbolli në të gjithë botën janë të disponueshme për baste. MLB amerikane është opsioni i preferuar.

Secili prej këtyre sporteve të njohura do të diskutohet më në detaje më poshtë.

Bast Live

Bastet live janë një aspekt relativisht i ri i basteve online. Por shpejt është bërë një opsion i preferuar për shumë lojtarë.

Ky opsion lejon vendosjen e basteve sa herë që lojtarët dëshirojnë - pasi të fillojë ndeshja. Kjo është një mënyrë e shkëlqyer për të përdorur bastet falas që ofron 1xBet në bonusin e saj të mirëseardhjes.

Për bastet live, shanset do të rriten me zhvillimin e ndeshjes. Zakonisht, shanset rriten në varësi të asaj se sa kohë qëndrojnë të dy palët në nivel.

Kjo shton një shtresë të re emocionuese të lojës dinamike në bastet online. Në varësi të gjasave, mund të sjellë edhe fitime edhe më të mëdha.

1. Futbolli

Futbolli ka mbajtur të qëndrueshme si një nga sportet më të mëdha për faqet e internetit të basteve. Kjo kërkesë është rritur vetëm gjatë viteve të fundit.

Një pjesë e arsyes pse kjo është e vërtetë është falë zgjerimit të tregut për bastet e futbollit. Kërkesa e lojtarëve ka rritur aksesin në më shumë futboll gjatë gjithë vitit.

Më shumë opsione nga e gjithë bota tani janë gjithashtu të disponueshme. Gjithashtu, lojtarët mund të bastojnë para dhe gjatë lojës, falë basteve live.

Bastet live krijojnë një mundësi edhe më emocionuese për baste. Kjo shtresë e re e lojës krijon disa skenarë emocionues bastesh për lojtarët.

2. MMA

Artet marciale të përziera janë vendosur në mënyrë të vendosur si një shtyllë në konkurrencën atletike. Si rezultat, ajo është forcuar gjithashtu si një zgjedhje e kërkuar për basteshkruesit online dhe bastet sportive.

Kompani të shumta janë në dispozicion për baste. Dy kompanitë më të njohura janë UFC dhe Bellator.

Talentët më të mirë në këto liga prodhojnë luftime të mahnitshme. Dhe këto luftime mund të ndryshojnë vrullin sa hap e mbyll sytë. Vetëm një goditje e shpejtë mund t'i kthejë valët një luftëtari të favorizuar.

Bastet në MMA u japin lojtarëve një kategori të këndshme për të luajtur. Luajtja me shanset mund të çojë gjithashtu në disa rezultate të papritura.

3. Futboll amerikan

Futboll amerikan mban një hapësirë pranë majës së basteve sportive në të gjithë botën. Ky nuk është vetëm një sport amerikan për baste sportive!

NFL ka një sezon normal 16-javor ku lojërat mund të ofrojnë shumë skenarë interesantë bastesh. Por është gjatë playoff-it ku gjërat me të vërtetë marrin hov.

Me aftësitë e jashtëzakonshme të interpretuesve të ligës më të mirë, gjithçka shkon në ndeshjet e playoff-it. Bastet online mund të bëhen të ashpra me shumë besnikëri të ekipit në lojë.

Kjo krijon një përvojë edhe më elektrizuese për lojtarët. Kur gjërat nxehen, futbolli amerikan është me të vërtetë një pamje për t'u parë.

4. Boks

Boks është ndoshta më tradicionalisht "klasiku" i të gjitha basteve sportive. Lojtarët kanë vënë baste për këtë sport për dekada. Nuk është çudi që ajo ruan popullaritetin e saj edhe në tregun e basteve sportive online.

Një nga aspektet më të mira të boksit është disponueshmëria e tij e madhe. Boksierët e të gjitha statuseve dhe aftësive janë kataloguar me kujdes. Kjo do të thotë që lojtarët mund të bastojnë në të gjithë bordin bazuar në preferencat e tyre.

Boksi ofron shumë mundësi bastesh. Kudo që lojtarët preferojnë t'i vendosin ato, ata kanë opsione bastesh, nga barazimi i peshave të rënda deri te ndeshjet fillestare.

5. Hokej në akull

Hokej është një përvojë bastesh shumë e ndryshme nga sportet e tjera. Në mënyrë tipike, vetëm disa gola shënohen gjatë një loje të tërë 3-periudhore. Por strategjitë sulmuese dhe mbrojtëse në shesh patinazhi luajnë shumë si një lojë shahu.

Sezoni i NHL zakonisht zgjat nga tetori deri në qershor. Megjithatë, pandemia ka zhvendosur disa nga datat e sezonit të rregullt. Ka edhe liga të tjera për baste që zhvillohen gjatë sezonit jashtë sezonit të NHL.

Bast për hokej mbi akull ka grupin e vet të ndërlikimeve që e dallojnë atë nga sportet e tjera. Shumë lojtarë e shijojnë këtë veçanti si një frymë e freskët për zgjedhjet e tyre të rregullta të basteve.

Çfarë tjetër për të bast

Përtej sporteve, 1xBet ka disa kategori të tjera bastesh për lojtarët. Kjo ofron një mënyrë argëtuese për të vazhduar bastet. Lojtarët mund të ndryshojnë opsionet e tyre për një ndryshim interesant të ritmit.

Disa alternativa shtesë bastesh përfshijnë sa vijon:

  • Shahu - Një lojë me strategji dhe zgjuarsi, shahu është çuditërisht emocionues për bastet sportive. Shikimi i ekspertëve është sigurisht një përvojë unike.
  • Shigjetat - Aftësia e rafinuar as që fillon të mbulojë talentin e nevojshëm për shigjetat profesionale. Bastet në këtë lojë ofrojnë një zgjedhje emocionuese për lojtarët.

Kjo është vetëm një vështrim shumë i vogël i asaj që është e disponueshme për lojtarët në 1xBet. Kontrolloni faqen e saj të internetit për të parë gjithçka që është në dispozicion dhe zgjedhje të reja të basteve.

Popullariteti në rritje i basteve 1xBet
2022-04-20

Popullariteti në rritje i basteve 1xBet

Nuk ka dyshim se 1xBet është një emër i njohur baste sportive online. Është ende faqja e preferuar e basteve për shumë lojtarë nga pjesë të ndryshme të botës. Popullariteti i 1xBet është rritur në mënyrë eksponenciale në vitet e fundit, duke tërhequr të gjithë lojtarët e kumarit, nga tifozët e basteve sportive në internet e deri tek entuziastët e kazinove.