1xBet - FAQ

Age Limit
1xBet
1xBet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

FAQ

Më poshtë janë përgjigjet për disa nga pyetjet më të zakonshme se si funksionon 1xBet. Kontrolloni këtu për të marrë informacionin jetik të nevojshëm për të marrë përgjigje - dhe për të shkuar te bastet.

A është e sigurt të depozitosh në 1xBet?

Platforma e 1xBet është ndërtuar me kriptim SSL dhe standardet e Rregullores së Përgjithshme të Mbrojtjes së të Dhënave (GDPR). Kjo siguron një mënyrë të qëndrueshme dhe të sigurt për të transferuar fonde pa shqetësime.

Platforma ka bashkëpunuar gjithashtu me firma të shumta financiare të besuara për depozita dhe tërheqje pa probleme.

Çfarë lloj tarifash ngarkon 1xBet?

1xBet nuk u ngarkon përdoruesve të tij asnjë tarifë shtesë kur bëjnë depozita. Lojtarët nuk duhet të shqetësohen për tarifat shtesë që ulin fondet e tyre.

Tarifat e transferimit dhe përpunimit janë një praktikë e zakonshme në këtë industri. Kjo ishte diçka që krijuesit e 1xBet donin të ndryshonin në dizajnin e platformës së tyre. Kur lojtarët vënë bast me 1xBet, nuk ka asnjëherë tarifa shtesë.

A mund të depozitoj duke përdorur aplikacionin celular?

Po. Aplikacioni celular i 1xBet është krijuar nga themeli për lehtësinë e përdorimit dhe sigurinë.

Transferimi i parave përmes aplikacionit celular është po aq i lehtë sa çdo metodë tjetër. Ju lutemi vini re se jo çdo opsion depozitimi është i disponueshëm përmes celularit.

Cila është shuma minimale e bastit?

1xBet e ka mbajtur shumën minimale të depozitës shumë të ulët. Në fakt, gjithçka që u nevojitet lojtarëve është 1 dollarë për të filluar. Kjo mund të përdoret për disa rrotullime të automatit.

Ju lutemi vini re se disa opsione mund të kërkojnë një transferim minimal më të lartë. Lojtarët duhet të kontrollojnë me institucionin e tyre financiar për më shumë informacion.

A e pranon 1xBet PayPal?

PayPal aktualisht nuk pranohet për depozita dhe tërheqje në 1xBet. Megjithatë, ka të gjitha llojet e opsioneve të tjera në dispozicion.

Platforma shpesh shton më shumë opsione të disponueshme. Lojtarët mund të gjejnë një burim pagese që funksionon për ta dhe pranohet brenda 1xBet.

A duhet të verifikoj identitetin tim? Si ta bëj këtë?

Për qëllime sigurie, 1xBet verifikon identitetin e të gjithë lojtarëve që hapin një llogari. Ky është një proces i drejtpërdrejtë që përfshin ofrimin e një adrese, numri telefoni dhe një ID të vlefshme si patentë shoferi ose pasaportë.

Llogaritë duhet të verifikohen përpara se të bëni depozita dhe të luani. Lojtarët duhet gjithashtu të verifikojnë identitetin e tyre për të konfirmuar tërheqjet. Këto standarde ndihmojnë në reduktimin e mashtrimit dhe përmirësimin e lojës së sigurt për të gjithë.

Sa kohë duhet për të tërhequr fitimet?

Në pjesën më të madhe, transferimi i fondeve nga 1xBet mund të kryhet menjëherë. Shumica e opsioneve të transferimit lejojnë reflektimin e menjëhershëm të fondeve të depozituara.

Në disa raste, mund të duhen deri në 15 minuta për të përditësuar dhe pasqyruar një transferim të fundit. Disa transferta bankare mund të kërkojnë gjithashtu më shumë kohë për t'u përfunduar - deri në 3 orë. Bankat e tjera mund t'i mbajnë fondet për disa ditë përpara se lojtarët të kenë akses.

A mund të depozitoj fonde duke përdorur telefonin tim?

Po. 1xBet ofron shumë mënyra që lojtarët të përdorin pajisjet e tyre celulare për të depozituar fonde dhe për të luajtur. Disa opsione të disponueshme përfshijnë:

 • Dinarku
 • CBE
 • Siru Mobile
 • MTS
 • Megafon
 • Tele2
 • Beeline
 • Airtel
 • M-Birr
 • Kapitali
 • EazzyPay

Mund të jenë të disponueshme opsione të tjera pasi shtohen shpesh. Lojtarët duhet të kontrollojnë se çfarë është aktualisht në dispozicion nëse duan të përdorin një metodë tjetër.

A mund të tërheq fonde menjëherë pas një depozite?

Ndonjëherë gabime mund të ndodhin me depozitimin e fondeve në një llogari 1xBet. Lojtarët gjithashtu mund të ndryshojnë mendje për një depozitë ose shumën totale të depozituar.

Rregulloret e kazinosë në internet nuk lejojnë tërheqje të menjëhershme direkt pas një depozite për shkak të natyrës së transfertave elektronike. Thjesht luani me paratë një herë për të bërë një tërheqje.

A mund të luaj lojëra falas në 1xBet?

Po. 1xBet nuk kërkon një depozitë për të shijuar lojëra elektronike dhe lojëra të tjera. Kjo u jep lojtarëve një mënyrë pa rrezik për të shijuar faqen dhe për të kuptuar se si funksionon.

Lojëra të tjera si poker gjithashtu mund të luhen pa bërë një depozitë. Kjo mund t'u japë lojtarëve kohë për të përmirësuar aftësitë e tyre. Kur ata janë gati të luajnë për para, ata mund të bëjnë një depozitë në para dhe të marrin baste.

Total score9.2
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2011
BonusetBonuset (10)
Baste falas
Bonus ndeshje
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi high roller
Bonusi i rimbushjesBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (29)
Angleze
Bjelloruse
Bullgare
Daneze
Estoneze
Gjermane
Greke
Hebraike
Holandeze
Hungareze
Indoneziane
Irlandeze
Italiane
Japoneze
Kineze
Koreane
Lituaneze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Serbe
Sllovake
Spanjolle
Suedeze
Tajlandeze
Turke
Vietnameze
Çeke
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (76)
Baccarat
BadmintonBasketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
BejsbolliBiatlon
Bileta gërvishtëse
Bingo
Blackjack
Boks
CS:GO
Caribbean Stud
Craps
Dota 2
Dragon Tiger
Dream Catcher
Eurovizion
FIFA
Formula 1
French Roulette Gold
FutbollFutboll AmerikanFutbolli AustralianFutbolli galikFutsalliGara me kuajGara me varkaGolfHendbollHokej mbi akullHokej mbi dyshemeHurling
Injustice 2
Karlingu
Kazino Holdem
Keno
Kriketi
League of Legends
Live Fashion Punto Banco
Live Grand Roulette
Live Multiplayer Poker
Live Progressive Baccarat
MMA
Macau Squeeze Baccarat
Mahjong
Mortal Kombat
Motorsport
Pai Gow
Poker
Poker me tre letra
Politika
Punto Banco
Regbi
Ruletë
ShahShigjetat
Sic Bo
Skijimi
Slotat
SnookerSportive
Street Fighter
Tekken
TelevizioniTenis tavolineTenisi
Texas Holdem
TrottingUFCVaterpolo
Video Poker
VolejbolliZagarëteSportsÇiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (91)
ATM Online
Abaqoos
Alfa Bank
Alfa Click
AstroPay
AstroPay Card
AstroPay Direct
Bank Wire Transfer
Bank transfer
BankLink
Bitcoin
Boku
Boleto
Carte Bleue
China Union Pay
Credit Cards
Crypto
Debit Card
DineroMail
Dogecoin
EPS
EasyPay
EcoPayz
Entropay
Euteller
Fast Bank Transfer
FastPay
GiroPay
HSBC
Instant Banking
LifeCell
Litecoin
Lobanet
MaestroMasterCard
Megafon
Megafone
Mobile payments Beeline
Moneta
MoneySafe
Multibanco
MyCitadel
Neosurf
Neteller
Nexi
Nordea
Otopay
PAGOFACIL
PayKasa
PayKwik
PaySec
Paybox
Payeer
Paysafe Card
Paysec THB
Perfect Money
Postepay
Prepaid Cards
Privat24
Przelewy24
QIWI
Quick Pay
Rapida
Redpagos (by Neteller)
Santander
Sberbank Online
Sepa
Skrill
Skrill 1-Tap
Sofortuberwaisung
Tele2
Teleingreso
Ticket Premium
Todito Cash
TrustPay
Trustly
UTEL
UnionPay
Vimo Wallet
Visa
Wallet One
WeChat Pay
WebMoney
Webpay (by Neteller)
Yandex Money
eKonto
ePay
ePay.bg
iDEAL
moneta.ru
oxxo
MonedhatMonedhat (78)
Afrikës së Jugut Rand
Bahti Tailandez
Birri Etiopian
Bolivianos boliviane
Bolívari Venezuelian
Cedi Ganez
Dinar Jordanez
Dinari Algjerian
Dinari Maqedonas
Dinari Serb
Dinari Tunizian
Dinari i Bahreinit
Dinari kuvajtian
Dirhami Maroken
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Dollari i Ri Taivanez
Dollari i Singaporit
Dollari i Zelandës së Re
Drami Armenian
Dồngu Vietnamez
Euro
Forintë Hungarisht
Franga Burundiane
Franga Kongoleze
Franga Zvicerane
Guaraní Paraguajan
Hryvnia Ukrainase
Jeni Japonez
Juani Kinez
Koresë së Jugut Won
Koruna Çeke
Krona Daneze
Krona Islandeze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Kuanza e Angolës
Kuna Kroate
Kwacha Zambian
Lari Gjeorgjian
Leku Shqiptar
Leu Moldav
Leu rumun
Levi Bullgar
Lira Turke
Manati Azerbaixhanas
Marka e Bosnjes dhe Hercegovinës
Meticali i Mozambikut
Naira Nigeriane
Paund sterlina
Paundi Egjiptian
Paundi Sudanez
Peruan Nuevo Sol
Peso Filipinas
Peso Kilean
Peso Kolumbian
Peso argjentinase
Peso meksikane
Peso uruguaiane
Reali Brazilian
Riali Iranian
Riali i Omanit
Ringgiti Malajzian
Riyal i Katarit
Rubla Bjelloruse
Rupia Indoneziane
Rupia indiane
Saudi Riyal
Shilinga Keniane
Shilinga Tanzaniane
Shilinga Ugandeze
Shtetet e Bashkuara Dollar
Sikli izraelit
Somi Uzbekistanas
Taka e Bangladeshit
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
1xBet
ShtetetShtetet (181)
Afganistani
Afrika e Jugut
Algjeria
Andorra
Angola
Anguilla
Antilet Holandeze
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Aruba
Australia
Austria
Azerbajxhani
Bahamas
Bahrein
Bangladeshi
Barbados
Belize
Benin
Bermuda
Bjellorusia
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Brazili
Brunei
Bullgaria
Burkina Faso
Burundi
Butani
Côte d'Ivoire
Dominika
Egjipti
Ekuador
El Salvador
Emiratet e Bashkuara Arabe
Eritrea
Estonia
Etiopia
Filipinet
Finlanda
Franca
Gabon
Gambia
Gana
Gjeorgjia
Grenada
Grenlanda
Guajana
Guatemala
Guinea
Guinea-Bissau
Haiti
Honduras
Hong Kongu
Hungaria
India
Indonezia
Iraku
Irani
Irlanda
Ishujt Cocos
Ishujt Kajman
Ishujt Kuk
Ishujt Marshall
Ishujt Pitcairn
Ishujt Solomon
Ishujt e Virgjër Britanikë
Ishulli Bouvet
Ishulli Norfolk
Ishulli i Krishtlindjeve
Islanda
Izraeli
Japonia
Jemeni
Jordania
Kaledonia e Re
Kamboxhia
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kenia
Kepi i Gjelbër
Kili
Kina
Kirgistani
Kiribati
Kolumbia
Komoret
Kongo
Korea Jugore
Kosta Rika
Kroacia
Kuvajti
Laosi
Lesoto
Libani
Liberia
Libia
Lihtenshtajni
Lituania
Luksemburgu
Madagaskari
Makao
Malajzia
Malavi
Maldivet
Mali
Mali i Zi
Maqedonia
Maroku
Mauritania
Mauritius
Meksika
Mianmar
Moldavia
Monako
Mongolia
Mozambik
Namibia
Nauru
Nepali
Nigeri
Nigeria
Nikaragua
Niue
Norvegjia
Omani
Pakistani
Palau
Panamaja
Papua Guinea e Re
Paraguaj
Peruja
Republika Dominikane
Republika e Afrikës Qendrore
Ruanda
Rusia
Samoa
San Marino
Sejshellet
Serbia
Shqipëria
Sierra Leone
Singapor
Siria
Sllovakia
Somalia
Sri Lanka
Suazilandi
Sudani
Sudani i Jugut
Surinami
Tajlandë
Tajvani
Tanzania
Taxhikistani
Territoret Palestineze
Territori Britanik i Oqeanit Indian
Togo
Tokelau
Tonga
Trinidad & Tobago
Tunizia
Turkmenistani
Turqia
Uganda
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Vanuatu
Venezuela
Vietnami
Xhamajka
Xhibuti
Zambia
Zelanda e Re
Zimbabve
Zvicra
Çad
SoftwareSoftware (27)
Amatic Industries
Aristocrat
Betgames
Betsoft
Booongo Gaming
Endorphina
Euro Games Technology
Evolution Gaming
Ezugi
Future Gaming Solutions
GameArt
Igrosoft
Inbet Games
Inspired
LuckyStreak
Microgaming
NetEnt
Novomatic
Play'n GO
Playtech
Pragmatic Play
Red Rake Gaming
TVBET
Tom Horn Enterprise
Topgame
XPro Gaming
ZEUS PLAY