1xBet Rishikimi i librave 2024 - Deposits

1xBetResponsible Gambling
CASINORANK
9.5/10
BonusBonus 1500 $ + 150 rrotullime falas
Kazino me rul të lartë
Luajtur në shumë vende
Zgjedhja më e mirë e basteve
Zgjedhje e madhe e lojrave
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Kazino me rul të lartë
Luajtur në shumë vende
Zgjedhja më e mirë e basteve
Zgjedhje e madhe e lojrave
1xBet is not available in your country. Please try:
Deposits

Deposits

Metodat e depozitimit në 1xBet: Një udhëzues gjithëpërfshirës për lojtarët

A jeni gati të zhyteni në botën emocionuese të lojërave online në 1xBet? Si një lojtar me përvojë, e kuptoj rëndësinë e disponueshmërisë së një shumëllojshmërie opsionesh depozitash. Kjo është arsyeja pse unë jam këtu për të ndarë me ju të gjitha detajet e mrekullueshme rreth financimit të llogarisë tuaj në 1xBet.

Një bollëk zgjedhjesh: Shumë opsione të depozitave!

Në 1xBet, do të gjeni një sërë metodash mbresëlënëse të depozitave që u shërbejnë lojtarëve nga e gjithë bota. Pavarësisht nëse jeni nga Bjellorusia, Irlanda, Turqia, Rusia, Rumania, Greqia, Sllovakia, Vietnami ose ndonjë vend tjetër në listën tonë të gjerë - ne ju kemi mbuluar!

Nga EasyPay dhe Paysec THB në UTEL dhe Tele2; WeChat Pay dhe Otopay në Vimo Wallet dhe PayKasa - ka diçka për të gjithë. Dhe kjo nuk është e gjitha! Ju gjithashtu mund të zgjidhni nga opsionet si oxxo, China Union Pay, Webpay (nga Neteller), Redpagos (nga Neteller), Sepa, ePay dhe shumë të tjera.

Komoditet miqësor për përdoruesit: Bërja e depozitave pa probleme

Kur bëhet fjalë për bërjen e depozitave në 1xBet, komoditeti është thelbësor. Kjo është arsyeja pse ne ofrojmë një sërë metodash depozitimi miqësore për përdoruesit që janë krijuar për ta bërë përvojën tuaj të qetë. Pavarësisht nëse preferoni kartat e debitit/kreditit, kuletat elektronike si Skrill ose Neteller, kartat me parapagesë, transfertat bankare apo edhe kripto - ne i kemi të gjitha!

Pavarësisht se cilën metodë zgjidhni, mund të jeni të sigurt se transaksionet tuaja janë të sigurta dhe të sigurta.

Siguria moderne: Paqja juaj e mendjes ka rëndësi

Ne e kuptojmë se siguria është parësore kur bëhet fjalë për lojërat në internet. Kjo është arsyeja pse ne kemi zbatuar protokollet më të fundit të sigurisë në 1xBet. Platforma jonë përdor kriptimin SSL për të mbrojtur informacionin tuaj personal dhe financiar, duke siguruar që transaksionet tuaja të mbrohen nga çdo akses i paautorizuar.

Trajtimi VIP: Përfitime ekskluzive për lojtarët tanë elitë

Si një anëtar VIP në 1xBet, ju do të shijoni një mori përfitimesh ekskluzive që do ta çojnë përvojën tuaj të lojërave në një nivel tjetër. Nga tërheqjet më të shpejta deri te bonuset ekskluzive të depozitave - ne besojmë në shpërblimin e lojtarëve tanë më besnikë.

Pra, nëse jeni duke kërkuar për një kazino që ofron një gamë të gjerë opsionesh depozitash, i jep përparësi sigurisë dhe i shpërblen anëtarët e saj VIP me përfitime të mrekullueshme - mos kërkoni më larg se 1xBet!

Bashkohuni me ne sot dhe filloni të shijoni të gjitha përfitimet e të qenit pjesë e komunitetit tonë të gjallë të lojërave në internet.

Metodat e pagesës të pranuara në 1xBet

Këtu 1xBet shkëlqen në krahasim me disa nga konkurrentët e tij. Lojtarët mund të fillojnë shpejt dhe lehtë. Ata kanë zgjedhje të shumta në dispozicion në mënyrën se si ata depozitoni para në platformë.

Thjeshtësia, komoditeti dhe aksesueshmëria janë forcat lëvizëse të depozitave me 1xBet.

Metoda e pagesësDepozita minimaleDepozita maksimaleKoha e përpunimitTarifatMohim përgjegjësieVendet e pranuara
Transferte bankare$1AsnjeE menjëhershmeAsnjeKushtet sipas vendit të banimitTë gjithë përveç MB, Rusi, SHBA, Francë, Itali, Spanjë, Portugali, Zvicër, Qipro, Izrael, Burkina Faso, Poloni, Holandë, Republikën Çeke, Belgjikë
Viza$1AsnjeE menjëhershmeAsnjeKushtet sipas vendit të banimitTë gjithë përveç MB, Rusi, SHBA, Francë, Itali, Spanjë, Portugali, Zvicër, Qipro, Izrael, Burkina Faso, Poloni, Holandë, Republikën Çeke, Belgjikë
Mastercard$1AsnjeE menjëhershmeAsnjeKushtet sipas vendit të banimitTë gjithë përveç MB, Rusi, SHBA, Francë, Itali, Spanjë, Portugali, Zvicër, Qipro, Izrael, Burkina Faso, Poloni, Holandë, Republikën Çeke, Belgjikë
Neteller2 dollarëAsnjeE menjëhershmeAsnjeKushtet sipas vendit të banimitTë gjithë përveç MB, Rusi, SHBA, Francë, Itali, Spanjë, Portugali, Zvicër, Qipro, Izrael, Burkina Faso, Poloni, Holandë, Republikën Çeke, Belgjikë
Neosurf$1AsnjeE menjëhershmeAsnjeKushtet sipas vendit të banimitTë gjithë përveç MB, Rusi, SHBA, Francë, Itali, Spanjë, Portugali, Zvicër, Qipro, Izrael, Burkina Faso, Poloni, Holandë, Republikën Çeke, Belgjikë

Si të depozitoni para

 1. Regjistrohu dhe konfiguro një llogari: Lojtarët duhet të japin të gjithë informacionin përkatës, duke përfshirë verifikimin e identitetit të tyre.
 2. Zgjidhni metodën e depozitimit në 1xBet:Mënyra të shumta depozitimi janë të disponueshme siç janë renditur më sipër. Opsionet shtesë përfshijnë UPI, Google Pay dhe kriptomonedhën.
 3. Futni shumën për llogarinë e financimit: Depozitat minimale janë zakonisht 1 dollarë, por disa opsione kërkojnë një shumë më të lartë. Lojtarët duhet t'i referohen metodës së tyre të depozitimit për të përcaktuar shumën minimale të transferimit.
 4. Konfirmo transferimin: Pasi shuma të konfirmohet, paratë do të depozitohen në llogarinë 1xBet të lojtarëve. Ndërsa shumica e depozitave ndodhin menjëherë, disa ofruesve mund t'ju duhet një kohë shtesë prej 15 minutash deri në 3 orë për të përfunduar transferimin.

Monedhat e pranuara në 1xBet

 • leke shqiptare
 • Dinar algjerian
 • Dollar Amerikan
 • Kwanza Angolan
 • Peso argjentinase
 • Dram armen
 • Dollar Australian
 • Manat azerbajxhanas
 • Taka nga Bangladeshi
 • Marka e konvertueshme e Bosnjës dhe Hercegovinës
 • Rubla Bjelloruse
 • Bitcoin
 • Bolivian Bolivian
 • Rea braziliane
 • Paundi Britanik
 • Lev bullgar
 • Dollar Kanadez
 • Franga e Afrikës Qendrore
 • Peso kilian
 • Renminbi kinez
 • Franc kongolez
 • Kuna kroate
 • koruna çeke
 • Krona daneze
 • Paundi egjiptian
 • Birr etiopian
 • euro
 • Lari Gjeorgjiane
 • Cedi ganez
 • Gurde Haitian
 • Dollari i Hong Kongut
 • Forinta hungareze
 • Krona islandeze
 • Rupia indiane
 • Rupia indoneziane
 • Rial iranian
 • Shekel i Ri izraelit
 • Jeni japonez
 • Tenge kazakistaneze
 • Shilinga keniane
 • Kirgistani Som
 • Ringgit malajzian
 • denarë maqedonas
 • Dirham maroken
 • Peso meksikane
 • Metical Mozambike
 • Leu i Moldavisë
 • Togrog mongol
 • Naira nigeriane
 • Dollar i Zelandës së Re
 • Krona norvegjeze
 • Guarani paraguajian
 • Peruan Nuevo Sol
 • Peso Filipine
 • Zloty polake
 • Leu rumun
 • Rubla ruse
 • dinari serb
 • Dollar Singapori
 • Rand i Afrikës së Jugut
 • Won e Koresë së Jugut
 • Paund sudanez
 • Krona suedeze
Drama e lartë e plejofit të NBA: Një vështrim brenda fushës dhe përtej
2024-05-14

Drama e lartë e plejofit të NBA: Një vështrim brenda fushës dhe përtej

Playoff-et e NBA-së nuk janë vetëm një shfaqje e talenteve më të mira të basketbollit në botë; ato janë një simfoni ambicie, emocioni dhe aftësie që të lë pa frymë. Në këtë moment kulmor në kalendarin e basketbollit, ajri është i dendur me pritjen se kush do të ngrihet e kush do të bjerë. Me yje si Jokic, Edwards dhe Tatum që ndriçojnë fushën, ndeshjet e playoff-it janë një kohë që tifozët dhe bashkëpunëtorët të kënaqen njësoj me performancat kulmore të lojës.

1xBet: Aplikacioni më i mirë i basteve për celular
2023-11-06

1xBet: Aplikacioni më i mirë i basteve për celular

1xBet është një nga faqet kryesore të basteve në botë. Ai ka një aplikacion celular të vlerësuar me çmime, me të cilin mund të bastni në ngjarje sportive të drejtpërdrejta dhe të merrni pjesë në lojëra kazino. Aplikacioni celular është një aplikacion falas, i shkarkueshëm që u lejon lojtarëve të bastojnë në ngjarje sportive në të gjithë botën.

Shijoni fitoret tuaja të basteve sportive me sigurimin 100% të basteve në 1xBet
2023-08-01

Shijoni fitoret tuaja të basteve sportive me sigurimin 100% të basteve në 1xBet

1xBet është një nga ato faqet e basteve sportive ku nuk do të gaboni kurrë. Libri i basteve ka mbi 20 vjet përvojë në ofrimin e koeficienteve konkurruese në sporte të shumta. Dhe për të rritur shanset tuaja për sukses, krijuesi i basteve ofron bonuse dhe promovime të shumta, duke përfshirë sigurimin 100% të basteve. Pra, çfarë është saktësisht ky promovim dhe si mund ta pretendoni? Lexoni për të zbuluar!

1xBet ju fton të bëni një depozitë në Jeton dhe të merrni 30% kthim parash
2023-07-25

1xBet ju fton të bëni një depozitë në Jeton dhe të merrni 30% kthim parash

Jeni anëtar i regjistruar i 1xBet? Nëse jo, atëherë po humbisni shumë argëtim. Ky libër sportiv i licencuar nga Curacao ka një listë të gjatë ofertash bonusesh që synojnë lojtarët e kazinove në internet dhe bastorët sportivë. Çuditërisht, është një nga markat kryesore në mbarë botën.