1xBet - Bonuses

Age Limit
1xBet
1xBet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Bonuses

1xBet shpërblen anëtarët e saj me shumë bonuse të ndryshme bastesh. Kjo është një mënyrë për t'u treguar lojtarëve njëfarë vlerësimi për zgjedhjen e 1xBet. Me gjithë konkurrencën atje, bonuset ndihmojnë që lojtarët t'u japin edhe më shumë kënaqësi.

Hapi i parë për marrjen e bonuseve është regjistrimi i një llogarie. Nga atje, lojtarët duhet të verifikojnë llogarinë e tyre, në varësi të llojit të aksesit të pagesës që është vendosur.

Bonuset e mirëseardhjes

Lojtarët bëjnë depozitën e tyre të parë me një minimum prej $1. Disa nga bonuset e basteve online, si bonusi i ndeshjes, do të aplikohen automatikisht në llogari pas kësaj depozite të parë. Bonuset e tjera të faqeve të basteve janë të disponueshme bazuar në disa kërkesa të përshtatshmërisë.

Lojtarët e rinj mund të përfitojnë nga bonuset hyrëse të regjistrimit të basteve sportive të 1xBet. Ai siguron deri në një $130-bonus përputhja e depozitës së parë të një lojtari (deri në 260 dollarë).

Ja se si funksionon:

 • Regjistrohuni për një llogari të re në 1xBet.
 • Shkoni te llogaria ime dhe futni të gjitha informacionet përkatëse të klientit.
 • Bëni një depozitë në llogarinë e lojtarit.
 • Merrni ndeshjen e bonusit të mirëseardhjes së basteve sportive në internet.

Konsumatorët duhet t'i përmbahen udhëzimeve të mëposhtme për të shijoni këtë bonus:

 • Procesi i regjistrimit të lojtarit përfshin verifikimin e informacionit të llogarisë duke dërguar dëshmi identiteti. Kjo bëhet duke siguruar një fotografi të një pasaporte ose ID.
 • Lojtarët kanë 30 ditë për të përdorur bonusin. Pasi të skadojë kjo kohë, shumat e bonusit dhe fitimet hiqen nga llogaritë.
 • Përpara tërheqjes së ndonjë fitimi, lojtarët duhet të vënë bast shumën e bonusit të paktën 5 herë.

Bonusi i Besnikërisë Super Lotto

Besnikëria e klientit shpërblehet gjithashtu për lojtarët e 1xBet. Kjo i ndihmon lojtarët të ndihen të vlerësuar, të emocionuar dhe entuziast.

Opsionet e shumta të bonusit të besnikërisë janë të disponueshme për më shumë lojëra:

 • Bonus Super Lotto: Biletat e lotarisë jepen bazuar në shumën e luajtur gjatë gjithë përvojës së kazinosë në internet. Sa më shumë para të depozitojnë lojtarët në llogaritë e tyre 1xBet, aq më shumë shanse lotarie marrin.

Bonus besnikërie për kthimin e parave VIP

Një program i ri në 1xBet, Bonusi VIP Cashback shpërblen klientët për të luajtur. Lojtarët gëzojnë baste sportive në internet dhe lojëra të tjera kazino. Sa më shumë përvojë të fitojnë, aq më lart shkallët ngjiten.

Nivele të shumta janë të disponueshme në Cashback Bonusi i besnikërisë program.

 • Niveli i bakrit: Fituar për t'u regjistruar në 1xBet Casino. Çdo Basti 1$ fiton 100 pikë besnikërie. Lojtarët marrin 5% kthim parash për baste të humbura.
 • Niveli i bronzit: Arritur në 300,000 pikë besnikërie. Çdo Basti 1$ fiton 150 pikë besnikërie. Lojtarët marrin 6% kthim parash për baste të humbura.
 • Niveli i argjendit: Arritur në 1,000,000 pikë besnikërie. Çdo Basti 1$ fiton 200 pikë besnikërie. Lojtarët marrin 7% kthim parash për baste të humbura.
 • Niveli i artë: Arritur në 2,000,000 pikë besnikërie. Çdo Basti 1$ fiton 250 pikë besnikërie. Lojtarët marrin 8% kthim parash për baste të humbura.
 • Niveli i rubinit: Arritur në 5,000,0000 pikë besnikërie. Çdo Basti 1$ fiton 300 pikë besnikërie. Lojtarët marrin 9% kthim parash për baste të humbura.
 • Niveli i safirit: Arritur në 15,000,000 pikë besnikërie. Çdo Basti 1$ fiton 350 pikë besnikërie. Lojtarët marrin 10% kthim parash për baste të humbura.
 • Niveli i diamantit: Arritur në 25,000,000 pikë besnikërie. Çdo Basti 1$ fiton 400 pikë besnikërie. Lojtarët marrin 11% kthim parash për baste të humbura.
 • Statusi VIP: Pasi të fitohen 75,000,000 pikë, lojtarët arrijnë statusin VIP - nivelin më të lartë të besnikërisë. Kjo i shpërblen lojtarët me 450 pikë besnikërie për 1$ bast. Ata gjithashtu marrin një kthimi i parave nga 5% në 25% për çdo bast të bërë.

Bonuset e tjera 1xBet

Bonuset shtesë të disponueshme për bastet e reja sportive në internet dhe anëtarësimet e vazhdueshme përfshijnë:

 • Bonusi standard sportiv - Deri në 100% ndeshje për 100 dollarë depozitimi i parë (nuk kërkohet kod)
 • Bonus sportiv ekskluziv - Deri në 130% ndeshje për 130 dollarë depozitimi i parë – deri në 260 dollarë (Përdorni kodin e 1xBet)
 • Bonusi i kazinosë - Lojërat e zgjedhura mund të fitojnë kthim parash shtesë (Përdor kodin e 1xBet)
 • Bonusi i Pokerit - Statusi VIP Bonusi i rikuperimit në dispozicion (Përdor kodin e 1xBet)
 • Bonus Bingo - Kartë bingo falas për lojtarët (Përdorni kodin e 1xBet)
 • Bonusi i së mërkurës - Deri në 100% ndeshje për 100 dollarë depozitë – vetëm të mërkurën (Përdorni kodin e 1xBet)
 • Bonusi i së Premtes - Deri në 100% ndeshje për 100 dollarë depozitë – vetëm të Premten (Përdorni kodin e 1xBet)
Total score9.2
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2011
BonusetBonuset (10)
Baste falas
Bonus ndeshje
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi high roller
Bonusi i rimbushjesBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (29)
Angleze
Bjelloruse
Bullgare
Daneze
Estoneze
Gjermane
Greke
Hebraike
Holandeze
Hungareze
Indoneziane
Irlandeze
Italiane
Japoneze
Kineze
Koreane
Lituaneze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Serbe
Sllovake
Spanjolle
Suedeze
Tajlandeze
Turke
Vietnameze
Çeke
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (76)
Baccarat
BadmintonBasketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
BejsbolliBiatlon
Bileta gërvishtëse
Bingo
Blackjack
Boks
CS:GO
Caribbean Stud
Craps
Dota 2
Dragon Tiger
Dream Catcher
Eurovizion
FIFA
Formula 1
French Roulette Gold
FutbollFutboll AmerikanFutbolli AustralianFutbolli galikFutsalliGara me kuajGara me varkaGolfHendbollHokej mbi akullHokej mbi dyshemeHurling
Injustice 2
Karlingu
Kazino Holdem
Keno
Kriketi
League of Legends
Live Fashion Punto Banco
Live Grand Roulette
Live Multiplayer Poker
Live Progressive Baccarat
MMA
Macau Squeeze Baccarat
Mahjong
Mortal Kombat
Motorsport
Pai Gow
Poker
Poker me tre letra
Politika
Punto Banco
Regbi
Ruletë
ShahShigjetat
Sic Bo
Skijimi
Slotat
SnookerSportive
Street Fighter
Tekken
TelevizioniTenis tavolineTenisi
Texas Holdem
TrottingUFCVaterpolo
Video Poker
VolejbolliZagarëteSportsÇiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (91)
ATM Online
Abaqoos
Alfa Bank
Alfa Click
AstroPay
AstroPay Card
AstroPay Direct
Bank Wire Transfer
Bank transfer
BankLink
Bitcoin
Boku
Boleto
Carte Bleue
China Union Pay
Credit Cards
Crypto
Debit Card
DineroMail
Dogecoin
EPS
EasyPay
EcoPayz
Entropay
Euteller
Fast Bank Transfer
FastPay
GiroPay
HSBC
Instant Banking
LifeCell
Litecoin
Lobanet
MaestroMasterCard
Megafon
Megafone
Mobile payments Beeline
Moneta
MoneySafe
Multibanco
MyCitadel
Neosurf
Neteller
Nexi
Nordea
Otopay
PAGOFACIL
PayKasa
PayKwik
PaySec
Paybox
Payeer
Paysafe Card
Paysec THB
Perfect Money
Postepay
Prepaid Cards
Privat24
Przelewy24
QIWI
Quick Pay
Rapida
Redpagos (by Neteller)
Santander
Sberbank Online
Sepa
Skrill
Skrill 1-Tap
Sofortuberwaisung
Tele2
Teleingreso
Ticket Premium
Todito Cash
TrustPay
Trustly
UTEL
UnionPay
Vimo Wallet
Visa
Wallet One
WeChat Pay
WebMoney
Webpay (by Neteller)
Yandex Money
eKonto
ePay
ePay.bg
iDEAL
moneta.ru
oxxo
MonedhatMonedhat (78)
Afrikës së Jugut Rand
Bahti Tailandez
Birri Etiopian
Bolivianos boliviane
Bolívari Venezuelian
Cedi Ganez
Dinar Jordanez
Dinari Algjerian
Dinari Maqedonas
Dinari Serb
Dinari Tunizian
Dinari i Bahreinit
Dinari kuvajtian
Dirhami Maroken
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Dollari i Ri Taivanez
Dollari i Singaporit
Dollari i Zelandës së Re
Drami Armenian
Dồngu Vietnamez
Euro
Forintë Hungarisht
Franga Burundiane
Franga Kongoleze
Franga Zvicerane
Guaraní Paraguajan
Hryvnia Ukrainase
Jeni Japonez
Juani Kinez
Koresë së Jugut Won
Koruna Çeke
Krona Daneze
Krona Islandeze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Kuanza e Angolës
Kuna Kroate
Kwacha Zambian
Lari Gjeorgjian
Leku Shqiptar
Leu Moldav
Leu rumun
Levi Bullgar
Lira Turke
Manati Azerbaixhanas
Marka e Bosnjes dhe Hercegovinës
Meticali i Mozambikut
Naira Nigeriane
Paund sterlina
Paundi Egjiptian
Paundi Sudanez
Peruan Nuevo Sol
Peso Filipinas
Peso Kilean
Peso Kolumbian
Peso argjentinase
Peso meksikane
Peso uruguaiane
Reali Brazilian
Riali Iranian
Riali i Omanit
Ringgiti Malajzian
Riyal i Katarit
Rubla Bjelloruse
Rupia Indoneziane
Rupia indiane
Saudi Riyal
Shilinga Keniane
Shilinga Tanzaniane
Shilinga Ugandeze
Shtetet e Bashkuara Dollar
Sikli izraelit
Somi Uzbekistanas
Taka e Bangladeshit
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
1xBet
ShtetetShtetet (181)
Afganistani
Afrika e Jugut
Algjeria
Andorra
Angola
Anguilla
Antilet Holandeze
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Aruba
Australia
Austria
Azerbajxhani
Bahamas
Bahrein
Bangladeshi
Barbados
Belize
Benin
Bermuda
Bjellorusia
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Brazili
Brunei
Bullgaria
Burkina Faso
Burundi
Butani
Côte d'Ivoire
Dominika
Egjipti
Ekuador
El Salvador
Emiratet e Bashkuara Arabe
Eritrea
Estonia
Etiopia
Filipinet
Finlanda
Franca
Gabon
Gambia
Gana
Gjeorgjia
Grenada
Grenlanda
Guajana
Guatemala
Guinea
Guinea-Bissau
Haiti
Honduras
Hong Kongu
Hungaria
India
Indonezia
Iraku
Irani
Irlanda
Ishujt Cocos
Ishujt Kajman
Ishujt Kuk
Ishujt Marshall
Ishujt Pitcairn
Ishujt Solomon
Ishujt e Virgjër Britanikë
Ishulli Bouvet
Ishulli Norfolk
Ishulli i Krishtlindjeve
Islanda
Izraeli
Japonia
Jemeni
Jordania
Kaledonia e Re
Kamboxhia
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kenia
Kepi i Gjelbër
Kili
Kina
Kirgistani
Kiribati
Kolumbia
Komoret
Kongo
Korea Jugore
Kosta Rika
Kroacia
Kuvajti
Laosi
Lesoto
Libani
Liberia
Libia
Lihtenshtajni
Lituania
Luksemburgu
Madagaskari
Makao
Malajzia
Malavi
Maldivet
Mali
Mali i Zi
Maqedonia
Maroku
Mauritania
Mauritius
Meksika
Mianmar
Moldavia
Monako
Mongolia
Mozambik
Namibia
Nauru
Nepali
Nigeri
Nigeria
Nikaragua
Niue
Norvegjia
Omani
Pakistani
Palau
Panamaja
Papua Guinea e Re
Paraguaj
Peruja
Republika Dominikane
Republika e Afrikës Qendrore
Ruanda
Rusia
Samoa
San Marino
Sejshellet
Serbia
Shqipëria
Sierra Leone
Singapor
Siria
Sllovakia
Somalia
Sri Lanka
Suazilandi
Sudani
Sudani i Jugut
Surinami
Tajlandë
Tajvani
Tanzania
Taxhikistani
Territoret Palestineze
Territori Britanik i Oqeanit Indian
Togo
Tokelau
Tonga
Trinidad & Tobago
Tunizia
Turkmenistani
Turqia
Uganda
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Vanuatu
Venezuela
Vietnami
Xhamajka
Xhibuti
Zambia
Zelanda e Re
Zimbabve
Zvicra
Çad
SoftwareSoftware (27)
Amatic Industries
Aristocrat
Betgames
Betsoft
Booongo Gaming
Endorphina
Euro Games Technology
Evolution Gaming
Ezugi
Future Gaming Solutions
GameArt
Igrosoft
Inbet Games
Inspired
LuckyStreak
Microgaming
NetEnt
Novomatic
Play'n GO
Playtech
Pragmatic Play
Red Rake Gaming
TVBET
Tom Horn Enterprise
Topgame
XPro Gaming
ZEUS PLAY