1xBet Rishikimi i librave 2024 - Affiliate Program

1xBetResponsible Gambling
CASINORANK
9.5/10
BonusBonus 1500 $ + 150 rrotullime falas
Kazino me rul të lartë
Luajtur në shumë vende
Zgjedhja më e mirë e basteve
Zgjedhje e madhe e lojrave
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Kazino me rul të lartë
Luajtur në shumë vende
Zgjedhja më e mirë e basteve
Zgjedhje e madhe e lojrave
1xBet is not available in your country. Please try:
Affiliate Program

Affiliate Program

1xBet ofron një Program Filialin që shpërblen klientët për ftimin e lojtarëve të tjerë për të shijuar platformën e basteve në internet. Sapo personat e ftuar të regjistrohen dhe të vendosin baste me para të vërteta, lojtarët do të marrin një shpërblim filial.

Ky program funksionon në të njëjtën mënyrë për të gjitha kazinotë e lidhura me 1xBet. Lojtarët mund të krijojnë programe shoqëruese në mënyra të ndryshme. Sa më shumë bashkëpunëtorë të lidhen me 1xBet, aq më i madh është shpërblimi.

Pse të bashkoheni në programin e filialeve 1xBet?

I quajtur edhe 1xPartners, arsyeja më e dukshme për t'u përfshirë në program është të fitoni edhe më shumë para për baste. Lidhja e filialeve lidh lojtarët me lojërat që duan të luajnë. Krijimi i lidhjeve të filialeve i ndihmon këta klientë të rinj duke përfituar gjithashtu lojtarët aktualë.

Partneritetet e filialeve mund të vijnë nga një shumëllojshmëri burimesh

 • Faqja e internetit e krijuar nga lojtari
 • Marketingu me email për përdoruesit
 • Llogaritë dhe postimet e mediave sociale
 • Reklamat me baner
 • Blogjet
 • Postimet e Forumit
 • Video Postime

Programi i filialeve 1xPartners ofron kthime të shkëlqyera për partnerët. Për shembull, klientët e rinj për filialet e pokerit fitojnë 40% të shpenzimeve mujore të basteve të këtyre përdoruesve.

Si të bashkoheni në programin e ofruesit të filialeve 1xBet

Fillimi me programin e partnerit të filialeve është i thjeshtë.

 1. Hyni në llogarinë e lojtarit dhe zgjidhni Merr lidhjen e partnerit.
 2. Krijo lidhjen e një partneri përmes hyrjes në filialin 1xBet.
 3. Specifikoni se cilat seksione, nëse ka, duhet të drejtojnë filialet.
 4. Për të gjeneruar lidhje për reklama të ndryshme brenda një faqe interneti, përdorni cilësimin SubID.
1xBet: Aplikacioni më i mirë i basteve për celular
2023-11-06

1xBet: Aplikacioni më i mirë i basteve për celular

1xBet është një nga faqet kryesore të basteve në botë. Ai ka një aplikacion celular të vlerësuar me çmime, me të cilin mund të bastni në ngjarje sportive të drejtpërdrejta dhe të merrni pjesë në lojëra kazino. Aplikacioni celular është një aplikacion falas, i shkarkueshëm që u lejon lojtarëve të bastojnë në ngjarje sportive në të gjithë botën.

Shijoni fitoret tuaja të basteve sportive me sigurimin 100% të basteve në 1xBet
2023-08-01

Shijoni fitoret tuaja të basteve sportive me sigurimin 100% të basteve në 1xBet

1xBet është një nga ato faqet e basteve sportive ku nuk do të gaboni kurrë. Libri i basteve ka mbi 20 vjet përvojë në ofrimin e koeficienteve konkurruese në sporte të shumta. Dhe për të rritur shanset tuaja për sukses, krijuesi i basteve ofron bonuse dhe promovime të shumta, duke përfshirë sigurimin 100% të basteve. Pra, çfarë është saktësisht ky promovim dhe si mund ta pretendoni? Lexoni për të zbuluar!

1xBet ju fton të bëni një depozitë në Jeton dhe të merrni 30% kthim parash
2023-07-25

1xBet ju fton të bëni një depozitë në Jeton dhe të merrni 30% kthim parash

Jeni anëtar i regjistruar i 1xBet? Nëse jo, atëherë po humbisni shumë argëtim. Ky libër sportiv i licencuar nga Curacao ka një listë të gjatë ofertash bonusesh që synojnë lojtarët e kazinove në internet dhe bastorët sportivë. Çuditërisht, është një nga markat kryesore në mbarë botën.

Popullariteti në rritje i basteve 1xBet
2022-04-20

Popullariteti në rritje i basteve 1xBet

Nuk ka dyshim se 1xBet është një emër i njohur baste sportive online. Është ende faqja e preferuar e basteve për shumë lojtarë nga pjesë të ndryshme të botës. Popullariteti i 1xBet është rritur në mënyrë eksponenciale në vitet e fundit, duke tërhequr të gjithë lojtarët e kumarit, nga tifozët e basteve sportive në internet e deri tek entuziastët e kazinove.