1xBet - Account

Age Limit
1xBet
1xBet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Account

Hapja dhe regjistrimi i një llogarie në 1xBet është i thjeshtë. Gjëja e parë që lojtarët duhet të bëjnë është të hyjnë në faqen 1xBet nëpërmjet shfletuesit ose aplikacionit celular. Nga atje, lojtarët mund të konfigurojnë dhe verifikojnë shpejt llogarinë e tyre dhe më pas të depozitojnë fonde.

Lojtarët zakonisht konfirmojnë regjistrimin duke përdorur një numër telefoni për qëllime sigurie. Gjithashtu, disa lojtarëve mund të kenë nevojë të konfirmojnë detaje të tilla si verifikimi i identitetit ose pasaportës. Kërkesat e sakta ndryshojnë në varësi të vendit të origjinës.

Si të hapni/regjistroni një llogari në 1xBet

1xBet është i hapur dhe i disponueshëm në shumë vende. Lojtarët do të ridrejtohen në sajtet e veçanta të bastvënësve për t'u regjistruar lokalisht. Verifikimi zgjat vetëm disa ditë për të konfirmuar dhe për të arritur në bast.

Lojtarët kanë opsione të shumta për të vënë topin në regjistrimin e tyre:

 • Regjistrohuni duke përdorur adresën e emailit
 • Regjistrohu duke përdorur numrin e telefonit
 • Regjistrohuni duke përdorur llogarinë e mediave sociale

Ndiqni këto udhëzime se si të filloni me një llogari të re në 1xBet:

 1. Zgjidhni butonin Regjistrimi.
 2. Zgjidhni, telefon, email ose regjistrim në media sociale.
 3. Konfirmoni kombësinë duke përdorur metodën e zgjedhur nga #2.
 4. Zgjidhni monedhën e preferuar për bast online.
 5. Futni çdo Kod Promocional për bonuset hyrëse/etj.
 6. Në fund, klikoni Regjistrohu për të përfunduar procesin.
 7. Lidhni llogaritë për depozitimin dhe tërheqjen e fitimeve. Lojtarët mund të hyjnë në shumë llogari dhe të kalojnë ndërmjet tyre sipas nevojës. 1xBet mund të kërkojë verifikim në çdo hap për të konfirmuar identitetin e lojtarëve për arsye sigurie.

Verifikimi i llogarisë

Verifikimi i llogarive është jetik për një përvojë të sigurt lojrash në internet. Lojtarët duhet të japin detajet e nevojshme për të konfirmuar identitetin e tyre. Kjo siguron lojë të sigurt për veten dhe të gjithë të tjerët në 1xBet.

Për fat të mirë, verifikimi i llogarisë kërkon vetëm disa hapa shtesë gjatë regjistrimit për të përfunduar. Për shumicën e llogarive, verifikimi zgjat vetëm 24 orë.

Ndiqni këto hapa për të verifikuar pas regjistrimit të një llogarie 1xBet:

 • Në krye të ekranit të përdoruesit, klikoni njoftimin që thotë "Llogaria juaj nuk është verifikuar, klikoni këtu për të verifikuar"
 • Paraqisni informacione personale për qëllime verifikimi. Kjo mund të përfshijë ID, pasaportë, patentë shoferi, etj.
 • Shto adresën e shtëpisë dhe detajet e llogarisë bankare.
 • Kliko Verifiko për të përfunduar procesin dhe për të dorëzuar.
 • Disa hapa verifikimi do të ndryshojnë në varësi të vendit të lojtarit dhe llogarive financiare të lidhura. Si gjithmonë, lojtarët duhet të kontrollojnë faqen e tyre lokale 1xBet për më shumë detaje.

Si të identifikoheni

1xBet ka thjeshtuar procesin e regjistrimit, verifikimit dhe krijimit të një llogarie. Procesi i hyrjes nuk është përjashtim nga lehtësia e përdorimit për lojtarët.

Qasja në llogaritë e lojtarëve është e thjeshtë, falë disponueshmërisë me shumë platforma të 1xBet. Për lojtarët e rinj në faqe ose në baste sportive në internet, ndiqni këto udhëzime për t'u identifikuar:

 1. Plotësoni regjistrimin fillestar të llogarisë dhe verifikimin nëse nuk është bërë ende.
 2. Zgjidhni Identifikohu në cilëndo platformë që përdoret (p.sh. shfletues uebi, celular, aplikacion).
 3. Përdorni kredencialet e llogarisë për të verifikuar emrin e përdoruesit/email-in dhe fjalëkalimin.
 4. Shkoni te bastet sportive, lojërat e tavolinës dhe më shumë.

Si të zhbllokoni një llogari

A po përjetoni një llogari të mbyllur në 1xBet? Llogaritë mund të bllokohen për shumë arsye. Bllokimi i llogarive ofron një masë sigurie për të siguruar përdorimin e sigurt dhe të vazhdueshëm të platformës.

Shumë herë, llogaritë mund të bllokohen për shkak të përpjekjeve për qasje të paautorizuar. Fjalëkalimet e harruara mund të çojnë gjithashtu në një bllokim.

Për fat të mirë, lojtarët e verifikuar mund t'i zhbllokojnë llogaritë e tyre pa shumë sherr. Ndiqni këto hapa për të zhbllokuar një llogari:

 1. Përcaktoni nëse rregullat janë shkelur. Mos harroni të lexoni Termat dhe Kushtet e 1xBet në lidhje me vendin e lojës së një lojtari.
 2. Prisni të paktën 24 orë. Shumë bllokime llogarish skadojnë pas 1 dite.
 3. Kontaktoni 1xBet Security. Email security@1xbet-team.com të pyesni për llogaritë e bllokuara dhe të përpiqeni të gjeni një zgjidhje.

Si të mbyllni një llogari

Për lojtarët që duan të bëjnë një pushim ose të pushojnë së luajturi, mbyllja e llogarive është po aq e lehtë sa hapja e tyre.

Një mënyrë për të çaktivizuar një llogari është të mos e përdorni atë. 1xBet mbyll të gjitha llogaritë pas 6 muajsh pasiviteti. Të gjitha informacionet përkatëse të përdoruesit do të fshihen.

Përndryshe, lojtarët mund të mbyllin llogaritë e tyre 1xBet si më poshtë:

 1. Hapni llogarinë e emailit të lidhur me llogarinë e lojtarit 1xBet.
 2. Hartoni një mesazh të ri për support@1xbet.com.
 3. Përdorni temën: KËRKESË PËR FSHIJE TË LLOGARISË IM.
 4. Shkruani emailin duke kërkuar një fshirje të përhershme të të gjitha informacioneve të llogarisë.
 5. Llogaria duhet të fshihet brenda pak ditësh me një konfirmim nga 1xBet.

Lojtarët mund të zgjedhin gjithashtu të kërkojnë mbylljen e llogarisë përmes funksionit Live Chat të 1xBet. Thjesht lidheni me Live Chat dhe kërkoni fshirjen e llogarisë nga përfaqësuesi i 1xBet. Ata do të punojnë për të ndihmuar lojtarët të plotësojnë atë kërkesë.

Total score9.2
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2011
BonusetBonuset (10)
Baste falas
Bonus ndeshje
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi high roller
Bonusi i rimbushjesBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (29)
Angleze
Bjelloruse
Bullgare
Daneze
Estoneze
Gjermane
Greke
Hebraike
Holandeze
Hungareze
Indoneziane
Irlandeze
Italiane
Japoneze
Kineze
Koreane
Lituaneze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Serbe
Sllovake
Spanjolle
Suedeze
Tajlandeze
Turke
Vietnameze
Çeke
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (76)
Baccarat
BadmintonBasketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
BejsbolliBiatlon
Bileta gërvishtëse
Bingo
Blackjack
Boks
CS:GO
Caribbean Stud
Craps
Dota 2
Dragon Tiger
Dream Catcher
Eurovizion
FIFA
Formula 1
French Roulette Gold
FutbollFutboll AmerikanFutbolli AustralianFutbolli galikFutsalliGara me kuajGara me varkaGolfHendbollHokej mbi akullHokej mbi dyshemeHurling
Injustice 2
Karlingu
Kazino Holdem
Keno
Kriketi
League of Legends
Live Fashion Punto Banco
Live Grand Roulette
Live Multiplayer Poker
Live Progressive Baccarat
MMA
Macau Squeeze Baccarat
Mahjong
Mortal Kombat
Motorsport
Pai Gow
Poker
Poker me tre letra
Politika
Punto Banco
Regbi
Ruletë
ShahShigjetat
Sic Bo
Skijimi
Slotat
SnookerSportive
Street Fighter
Tekken
TelevizioniTenis tavolineTenisi
Texas Holdem
TrottingUFCVaterpolo
Video Poker
VolejbolliZagarëteSportsÇiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (91)
ATM Online
Abaqoos
Alfa Bank
Alfa Click
AstroPay
AstroPay Card
AstroPay Direct
Bank Wire Transfer
Bank transfer
BankLink
Bitcoin
Boku
Boleto
Carte Bleue
China Union Pay
Credit Cards
Crypto
Debit Card
DineroMail
Dogecoin
EPS
EasyPay
EcoPayz
Entropay
Euteller
Fast Bank Transfer
FastPay
GiroPay
HSBC
Instant Banking
LifeCell
Litecoin
Lobanet
MaestroMasterCard
Megafon
Megafone
Mobile payments Beeline
Moneta
MoneySafe
Multibanco
MyCitadel
Neosurf
Neteller
Nexi
Nordea
Otopay
PAGOFACIL
PayKasa
PayKwik
PaySec
Paybox
Payeer
Paysafe Card
Paysec THB
Perfect Money
Postepay
Prepaid Cards
Privat24
Przelewy24
QIWI
Quick Pay
Rapida
Redpagos (by Neteller)
Santander
Sberbank Online
Sepa
Skrill
Skrill 1-Tap
Sofortuberwaisung
Tele2
Teleingreso
Ticket Premium
Todito Cash
TrustPay
Trustly
UTEL
UnionPay
Vimo Wallet
Visa
Wallet One
WeChat Pay
WebMoney
Webpay (by Neteller)
Yandex Money
eKonto
ePay
ePay.bg
iDEAL
moneta.ru
oxxo
MonedhatMonedhat (78)
Afrikës së Jugut Rand
Bahti Tailandez
Birri Etiopian
Bolivianos boliviane
Bolívari Venezuelian
Cedi Ganez
Dinar Jordanez
Dinari Algjerian
Dinari Maqedonas
Dinari Serb
Dinari Tunizian
Dinari i Bahreinit
Dinari kuvajtian
Dirhami Maroken
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Dollari i Ri Taivanez
Dollari i Singaporit
Dollari i Zelandës së Re
Drami Armenian
Dồngu Vietnamez
Euro
Forintë Hungarisht
Franga Burundiane
Franga Kongoleze
Franga Zvicerane
Guaraní Paraguajan
Hryvnia Ukrainase
Jeni Japonez
Juani Kinez
Koresë së Jugut Won
Koruna Çeke
Krona Daneze
Krona Islandeze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Kuanza e Angolës
Kuna Kroate
Kwacha Zambian
Lari Gjeorgjian
Leku Shqiptar
Leu Moldav
Leu rumun
Levi Bullgar
Lira Turke
Manati Azerbaixhanas
Marka e Bosnjes dhe Hercegovinës
Meticali i Mozambikut
Naira Nigeriane
Paund sterlina
Paundi Egjiptian
Paundi Sudanez
Peruan Nuevo Sol
Peso Filipinas
Peso Kilean
Peso Kolumbian
Peso argjentinase
Peso meksikane
Peso uruguaiane
Reali Brazilian
Riali Iranian
Riali i Omanit
Ringgiti Malajzian
Riyal i Katarit
Rubla Bjelloruse
Rupia Indoneziane
Rupia indiane
Saudi Riyal
Shilinga Keniane
Shilinga Tanzaniane
Shilinga Ugandeze
Shtetet e Bashkuara Dollar
Sikli izraelit
Somi Uzbekistanas
Taka e Bangladeshit
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
1xBet
ShtetetShtetet (181)
Afganistani
Afrika e Jugut
Algjeria
Andorra
Angola
Anguilla
Antilet Holandeze
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Aruba
Australia
Austria
Azerbajxhani
Bahamas
Bahrein
Bangladeshi
Barbados
Belize
Benin
Bermuda
Bjellorusia
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Brazili
Brunei
Bullgaria
Burkina Faso
Burundi
Butani
Côte d'Ivoire
Dominika
Egjipti
Ekuador
El Salvador
Emiratet e Bashkuara Arabe
Eritrea
Estonia
Etiopia
Filipinet
Finlanda
Franca
Gabon
Gambia
Gana
Gjeorgjia
Grenada
Grenlanda
Guajana
Guatemala
Guinea
Guinea-Bissau
Haiti
Honduras
Hong Kongu
Hungaria
India
Indonezia
Iraku
Irani
Irlanda
Ishujt Cocos
Ishujt Kajman
Ishujt Kuk
Ishujt Marshall
Ishujt Pitcairn
Ishujt Solomon
Ishujt e Virgjër Britanikë
Ishulli Bouvet
Ishulli Norfolk
Ishulli i Krishtlindjeve
Islanda
Izraeli
Japonia
Jemeni
Jordania
Kaledonia e Re
Kamboxhia
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kenia
Kepi i Gjelbër
Kili
Kina
Kirgistani
Kiribati
Kolumbia
Komoret
Kongo
Korea Jugore
Kosta Rika
Kroacia
Kuvajti
Laosi
Lesoto
Libani
Liberia
Libia
Lihtenshtajni
Lituania
Luksemburgu
Madagaskari
Makao
Malajzia
Malavi
Maldivet
Mali
Mali i Zi
Maqedonia
Maroku
Mauritania
Mauritius
Meksika
Mianmar
Moldavia
Monako
Mongolia
Mozambik
Namibia
Nauru
Nepali
Nigeri
Nigeria
Nikaragua
Niue
Norvegjia
Omani
Pakistani
Palau
Panamaja
Papua Guinea e Re
Paraguaj
Peruja
Republika Dominikane
Republika e Afrikës Qendrore
Ruanda
Rusia
Samoa
San Marino
Sejshellet
Serbia
Shqipëria
Sierra Leone
Singapor
Siria
Sllovakia
Somalia
Sri Lanka
Suazilandi
Sudani
Sudani i Jugut
Surinami
Tajlandë
Tajvani
Tanzania
Taxhikistani
Territoret Palestineze
Territori Britanik i Oqeanit Indian
Togo
Tokelau
Tonga
Trinidad & Tobago
Tunizia
Turkmenistani
Turqia
Uganda
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Vanuatu
Venezuela
Vietnami
Xhamajka
Xhibuti
Zambia
Zelanda e Re
Zimbabve
Zvicra
Çad
SoftwareSoftware (27)
Amatic Industries
Aristocrat
Betgames
Betsoft
Booongo Gaming
Endorphina
Euro Games Technology
Evolution Gaming
Ezugi
Future Gaming Solutions
GameArt
Igrosoft
Inbet Games
Inspired
LuckyStreak
Microgaming
NetEnt
Novomatic
Play'n GO
Playtech
Pragmatic Play
Red Rake Gaming
TVBET
Tom Horn Enterprise
Topgame
XPro Gaming
ZEUS PLAY