Vlerësimi i librave ZulaBet

Age Limit
ZulaBet
ZulaBet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority

ZulaBet

Bastet në ZulaBet u bënë të disponueshme për publikun vetëm në vitin 2019. Edhe pse kjo faqe është e re, ajo bie nën ombrellën e Araxio Development NV, një kompani me ekspertizë shumëvjeçare në lojërat e fatit në internet. Operatori ofron një mori faqesh të tjera simotra. Ato përfshijnë marka të njohura si Cadabrus, Frumzi, Boomerang, Wazamba, LightCasino, Nomini dhe Rabona. Prandaj adhuruesit e basteve online janë në duar të sigurta nëse zgjedhin ZulaBet si ofruesin e tyre.

Araxio Development NV nuk janë aktualisht në bursë. Prandaj është e vështirë të matet suksesi financiar i ZulaBet. Megjithatë, faqja është pritur mjaft mirë nga publiku i basteve. Operatori ka deklaruar përkushtimin e tij ndaj standardeve të larta të sigurisë. Siguria e përdoruesve theksohet më tej nga licencimi i tij. Të Autoriteti i Lojërave të Maltës është një organ i respektuar dhe i besuar i cili aktualisht licencon ZulaBet. Numri i licencës është: MGA/B2C/486/2018.

Fokusi kryesor i faqes është në bastet sportive. Sidoqoftë, ka gjithashtu një numër lojërash kazino me cilësi të lartë për t'u provuar. Përveç anglishtes, përdoruesit mund të hyjnë në ZulaBet në gjuhë të tjera si gjermanisht, rusisht, hungarisht, finlandisht dhe norvegjisht. Si rezultat, pjesa më e madhe e lojtarëve janë nga rajoni evropian.

Sportet e ofruara në ZulaBet

basteshkruesit më të mirë në internet jepni lojtarëve një gamë të gjerë ngjarjesh për të luajtur kumar. Kur bëhet fjalë për bastet në sporte me ZulaBet, ka mbi 40 lloje të ndryshme për të zgjedhur. Çdo vit faqja hap tregje për rreth 400,000 ngjarje. Zgjedhjet politike dhe ceremonitë e ndarjes së çmimeve janë të mbuluara. Të lojërat më të njohura priren të jenë futboll, hokej ose volejboll. Megjithatë, ka edhe ato të veçanta si kungulli dhe lundrimi për t'u marrë parasysh. Sportet e tjera të disponueshme për bast përfshijnë sa vijon:

 • Ski Alpine
 • Futboll amerikan
 • Badminton
 • Bejsbolli
 • Biatlon
 • Boks
 • Kriket
 • Shigjetat
 • Floorball
 • Formula 1
 • Futsal
 • Golf
 • Hendboll
 • Hokej në akull
 • MMA
 • Motor Sport
 • Motoçikleta
 • Ragbi
 • Snooker
 • Tenis tavoline
 • Tenis
 • Volejboll

shanset e basteve do të ndryshojë shumë në varësi të sportit që zgjedh përdoruesi. Shumica e tyre janë mjaft tipike për një bastvëllues mesatar. Përjashtim bëjnë futbolli dhe basketbolli pasi shanset e tyre janë jashtëzakonisht konkurruese. Vëmendje e veçantë i kushtohet ligave sportive të nivelit më të lartë si FIFA, Serie A dhe La Liga.

Bastet sportive në lojë

Bastet sportive në internet nëpërmjet ZulaBet janë të disponueshme në ngjarje të drejtpërdrejta. Kjo i lejon përdoruesit të përfshihen në bastet në lojë, në mënyrë që ata të mund të provojnë strategjitë në kohë reale ndërsa ndeshja është ende e drejtpërdrejtë. Këto lloj bastesh kërkojnë një prezantues online për të shfaqur vizualisht ndryshimin e koeficienteve dhe rezultateve të drejtpërdrejta.

Gjatë gjithë vitit ZulaBet përmban mijëra ngjarje të ndryshme live për të vendosur baste. Fatkeqësisht, transmetimet e drejtpërdrejta nuk janë të disponueshme në vetë sajtin. Prandaj lojtari do të duhet të kërkojë një palë të tretë nëse dëshiron të shikojë ndeshjen. Megjithatë, disa përdorues do të jenë të kënaqur thjesht duke parë grafikat statistikore të ndeshjes në ZulaBet.

Sajti madje ka një afat kohor minutë pas minute të ndeshjeve sportive me momente të rëndësishme të theksuara. Një seksion statistikash kokë më kokë krahason performancën e dy ekipeve ose lojtarëve konkurrues. Kjo do t'i ndihmojë përdoruesit të bëjnë një bast të drejtpërdrejtë.

Pagesat në ZulaBet

mënyrat e pagesës për depozitat dhe tërheqjet janë mjaft të gjera për të tërhequr shumë lojtarë të ndryshëm. Ato përfshijnë transfertat bankare dhe kuletat elektronike. Një çështje është fakti që klientët në Mbretërinë e Bashkuar nuk janë në gjendje të përdorin kartat e kreditit. Ekziston gjithashtu një mungesë e dukshme e opsioneve të kriptomonedhave. Kjo është për të ardhur keq pasi një numër në rritje i tifozëve të basteve në internet kanë filluar të favorizojnë atë mënyrë të veçantë pagese.

Whist ZulaBet nuk do të konsiderohet si prodhuesi më i mirë në internet në sytë e përdoruesve të Bitcoin, ai ende ofron një bollëk opsionesh depozitash. Ato përfshijnë:

 • Viza
 • MasterCard
 • QIWI
 • Paratë Yandex
 • Skrill
 • Neteller
 • EcoPayz
 • Alfa Bank
 • Beeline
 • EnterCash
 • MTPT
 • Megafon
 • Paguesi
 • WebMoney
 • Moneta.ru
 • Transferim i Shpejtë
 • Carte Bancaire
 • Carte Bleue
 • Bancontact
 • Me besim
 • Dankort
 • Nordea
 • OP-Grupi Pohjola
 • Suomen Verkkomaksut
 • S-Pankki
 • Euteller
 • Danske Bank
 • Zimpler
 • Klarna
 • GiroPay
 • EPS
 • Boleto
 • Multibanko
 • Payshop
 • Neosurf
 • Sparkbanken
 • Siru Mobile

Kufiri minimal i depozitave është 10 €. Kur tërhiqeni me kuleta elektronike, procesi zakonisht zgjat më pak se 48 orë. Kartat e kreditit/debitit dhe transfertat bankare zgjasin 3-5 ditë. ZulaBet pranon disa monedha të ndryshme si euro, rubla ruse, dollari kanadez, forinta hungareze dhe koronë norvegjeze. Falë sistemit rregullator të faqes, transferimi i parave është i shpejtë dhe i sigurt. Mund të vendosen kufizime në varësi të monedhës që zgjedh përdoruesi.

Bonuset e ofruara në ZulaBet

Bastet në internet ZulaBet u lejojnë lojtarëve të përfitojnë disa oferta promocionale. Të gjithë përdoruesit ekzistues kanë të drejtë për një bonus prej 100 € falas për bastet e futbollit. Për ta pretenduar atë, ata duhet të vënë 10 baste në 10 ndeshje të veçanta. Ndeshjet duhet të jenë pjesë e një lige të nivelit të lartë Euro dhe të kenë shanse të paktën 2.0. Megjithatë, akumulatorët dhe hendikepët nuk janë të zbatueshëm.

Ekziston gjithashtu mundësia për të marrë një bonus 50% të rimbushjes çdo javë që shton deri në 500 € mbresëlënëse. Depozita minimale për këtë promovim është 20 €. Një numër i madh kumarxhinjsh do ta shohin tërheqës bonusin e kthimit të parave prej 10%.

Në përgjithësi, futbolli është sporti më i mirë për sa i përket bonuseve të ZulaBet. Për të hyrë në to, përdoruesi thjesht duhet të vizitojë faqen e Promocioneve përpara se të vendosë një bast futbolli. Ofertat falas mund të ndihmojnë për të rritur ekuilibrin e tyre.

Duhet të theksohet se promovime të reja bujare priren të shtohen në faqe në baza të rregullta. Prandaj, nëse lojtarët nuk shohin një që u pëlqen, mund të presin derisa të shfaqet. Kjo është një taktikë e dobishme për këdo që është në kërkim të një oferte të shkëlqyer mirëseardhjeje në veçanti. ZulaBet tenton gjithashtu të shpërblejë njerëzit që vazhdojnë të kthehen në sajt.

Pse të vini bast në ZulaBet?

Tifozët e futbollit mund të kuptojnë se ZulaBet është faqja më e mirë e basteve në internet për ta. Shanset për këtë sport priren të rivalizojnë shumë site të tjera të krijuara së fundmi. Megjithatë, ZulaBet si një libralidhës në internet ofron gjithashtu tregje për shumë lojëra dhe ngjarje të tjera.

Ndërfaqja është e lehtë për të lundruar dhe faqosja e përgjithshme duket e mirë. Grafikat me të vërtetë shkëlqejnë kur bëhet fjalë për informacionin e ndeshjes gjatë lojës. Statistikat e detajuara do të lejojnë përdoruesin të dalë me taktikat e lojërave të fatit të minutës së fundit.

Opsionet dhe gjuhët e shumta të pagesës do të nënkuptojnë që njerëzit nga e gjithë bota do të mund të shijojnë faqen. Megjithatë, është për të ardhur keq që ka mungesë të metodave të kriptomonedhës. ZulaBet e kompenson këtë me shumë opsione të portofolit elektronik.

ZulaBet është i licencuar nga një autoritet shumë me reputacion. Si rezultat, ai është mjaft i besueshëm për shumicën e kumarxhinjve. Kjo do të thotë gjithashtu se siti ka një shans më të lartë për të arritur jetëgjatësi. Edhe pse ZulaBet është një kompani e re, ajo tashmë ka dëshmuar se është një hit në mesin e komunitetit të basteve sportive. Gjuajtësit mund ta përdorin atë për t'u përfshirë në shumë lloje të ndryshme bastesh. Kjo përfshin si bastet kryesore ashtu edhe ato të veçanta.

Total score8.2
Përfitimet
+ 96% Pagesa
+ Oferta bonus
+ Miqësore për celularin

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (4)
Baste falasBonus cashbackBonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Hungareze
Norvegjeze
Ruse
Metodat e tërheqjesMetodat e tërheqjes (8)
EcoPayz
Klarna
Neteller
Paysafe Card
QIWI
Skrill
Visa
WireCard
MonedhatMonedhat (7)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Forintë Hungarisht
Krona Norvegjeze
Rubla ruse
Rupia indiane
ShtetetShtetet (7)
Finlanda
Gjermania
Hungaria
India
Kanadaja
Norvegjia
Rusia
SoftwareSoftware (14)
BF Games
Elk Studios
Evolution Gaming
Microgaming
NetEnt
Nolimit City
Play'n GO
Pragmatic Play
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Tom Horn Gaming
Wazdan
Yggdrasil Gaming
SportiveSportive (34)