ZodiacBet

Age Limit
ZodiacBet
ZodiacBet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

ZodiacBet

Faqja e internetit Zodiacbet është një konkurrent i ri në tregun e basteve sportive. Bastet online të Zodiacbet u publikuan së fundmi në vitin 2020. Kompania operohet nga Bellona NV, ndërsa vetë platforma mundësohet nga Delasport. Kumarxhinjtë do të gjykojnë bastebërësin më të mirë në internet bazuar në atë se sa i besueshëm është.

Kjo mund të përcaktohet duke kuptuar organin që rregullon sitin. Në rastin e Zodiacbet, përdoret një licencë Curacao. Numri i licencës është 8048/JAZ. Përgjigja e hershme ndaj sajtit ka qenë pozitive dhe duket se nuk ka probleme serioze për sa i përket sigurisë së lojtarëve. Për më tepër, teknologjia e kriptimit dixhital SSL C256-bit ndihmon në rritjen e sigurisë së përgjithshme.

Libri sportiv pranon lojtarë nga mbi 150 kombe të ndryshme. Megjithatë, audienca kryesore e synuar janë qartë ata që banojnë brenda Azisë dhe Evropës. Ndërfaqja është e pajtueshme me gjuhët e mëposhtme: anglisht, frëngjisht, gjermanisht, finlandisht, italisht dhe arabisht. Platforma mund të aksesohet si nga PC ashtu edhe nga pajisjet mobile.

Ekziston edhe një aplikacion i dedikuar. Përndryshe, tifozët e basteve mund të përdorin faqen e shfletuesit për të vendosur baste sportive. Delasport furnizon softuerin. Futbollistët me eksperiencë do të jenë tashmë të njohur me Delasport pasi mund të gjendet në një gamë të gjerë të basteshkruesve të tjerë të njohur.

Sportet e ofruara në Zodiacbet

Cilësia e basteve në Zodiacbet mund të përcaktohet nga gama e tregjeve të disponueshme. Ofrohet një grup mjaft i larmishëm i cili mbulon më shumë se 20 sporte të njohura. Të shanset e basteve janë mjaft konkurruese për të rivalizuar disa sajte të tjera që dolën gjithashtu në vitin 2020. Shanset madje shfaqen në pesë formate të ndryshme për t'iu përshtatur një baze lojtarësh ndërkombëtarë. Mund të ndryshohet në Thyesore, Amerikane, Malajze, Hong Kong ose Indonezisht.

Sportet e ofruara nga kjo libralidhës në internet përfshijnë sa vijon:

 • Futboll amerikan

 • Badminton

 • Bejsbolli

 • Basketboll

 • Boks

 • Kriket

 • Çiklizëm

 • Shigjetat

 • Golf

 • Gara zagare

 • Hendboll

 • Gare me kuaj

 • Hokej në akull

 • MMA

 • Motorsport

 • Ragbi

 • Snooker

 • Pingpong

 • Tenis

 • Volejboll

  Ndërsa këto tregje do të apelojnë për fansat e sportet popullore, ka një mungesë të dukshme të opsioneve të ngrohtë. Në vend të kësaj, faqja është e fokusuar në ofrimin e basteve për lojëra dhe turne në shkallë të gjerë.

Baste sportive live

Faqja e veçon veten për sa i përket basteve në sport, falë veçorive të shumta të disponueshme live. Ky libralidhës në internet ofron baste si në lojë, para ndeshjes dhe të drejtpërdrejta. Bastet e drejtpërdrejta i lejojnë lojtarit të vendosë përzgjedhjen e tij edhe kur ndeshja është ende në vazhdim. Këto tregje u japin përdoruesve akses në rezultatet e përditësuara dhe ndryshimet e koeficienteve. Në këtë mënyrë, lojtari mund të vazhdojë të qëndrojë i informuar për lojën në kohë reale. Bastet sportive live online ofrohen nga Zodiacbet për futboll, tenis dhe basketboll.

Megjithatë, niveli i disponueshmërisë për këtë lloj bastesh do të ndryshojë shumë në varësi të ngjarjes specifike. Për shembull, ndeshjet e Kupës së Botës kanë më shumë gjasa ta ofrojnë atë sesa më shumë lojëra të ligave të vogla. Rezultati, handikapi dhe mbi/nën janë llojet më të njohura të basteve live. Zodiacbet ofron një kalendar ngjarjesh, udhëzues bastesh dhe faqe të përditësuara të statistikave. Vitet e fundit disa basteshkrues kanë filluar të përdorin transmetime të drejtpërdrejta. Megjithatë, ky nuk është rasti për Zodiacbet. Në vend të kësaj, përdoruesit duhet të mbështeten në grafikë që ndjekin përparimin e ndeshjeve.

Pagesat në Zodiacbet

Zodiacbet është një ofrues kryesor i basteve sportive në internet. Prandaj, ka kuptim që faqja të mbështet a gamë e mirë e mënyrave të pagesës. Kjo siguron që shumë lloje të ndryshme kumarxhinjsh do të zgjedhin kompaninë. Për shembull, disa njerëz preferojnë të përdorin metoda mjaft tradicionale si kartat e debitit ose të kreditit. Të tjerët do të duan të bëjnë depozita dhe tërheqje me kriptomonedhë. Pavarësisht se cilin do të zgjedhë përdoruesi, ai mund të jetë i sigurt për një transaksion të sigurt.

Një sasi e madhe e opsioneve të depozitave përpunohen nga Zodiacbet në çast. Kjo do të thotë që lojtari nuk do të duhet të presë që fondet të kreditohen në llogarinë e tyre. Nga ana tjetër, kërkesat për tërheqje kërkojnë më shumë kohë për t'u plotësuar. Politika e pagesave të Zodiacbet thotë se ekipit të tyre financiar zakonisht i duhen 48 deri në 72 orë për të plotësuar një kërkesë. Edhe kur kjo është bërë, ka ende një afat kohor pritjeje derisa fondet janë duke u dërguar. Kjo mund të jetë deri në 10 ditë pune. Zodiacbet pranon metodat e mëposhtme të pagesës:

 • Viza
 • MasterCard
 • Neteller
 • Skrill
 • Paysafe
 • EcoPayz
 • Jeton
 • Bitcoin
 • Shumë më mirë
 • WebMoney
 • Qivi
 • Klarna
 • Transfertë bankare

Bonuset e ofruara në Zodiacbet

Bastilistët më të mirë në internet do të joshin lojtarët e rinj me një lojë fantastike ofertë e mirëseardhur. Nëse fansat e basteve online regjistrohen në Zodiacbet, ata mund të marrin një bonus 100% deri në 100 €. Për të zhbllokuar këtë promovim, ata duhet të depozitojnë të paktën 10 €. Ata gjithashtu duhet të përdorin një kod promovues për të kërkuar ofertën.

Është gjithmonë e mençur të lexoni termat dhe kushtet e çdo bonusi përpara se të vendosni nëse faqja është e përshtatshme. Promovimi i regjistrimit në Zodiacbet nuk është shumë i ndërlikuar për t'u kuptuar. Kërkesat e bastit si për depozitën fillestare ashtu edhe për bonus shuma është vendosur në 10x. Kjo është shumë më e ulët se mesatarja e parë në faqet e tjera, e cila tenton të jetë 30x. Nëse lojtarët janë mjaft me fat, ata mund të marrin në shtëpi 10 herë shumën me të cilën u shpërblyen.

Ky nuk është i vetmi bonus që mund të gjendet në faqen e internetit. Zodiacbet përditëson rregullisht faqen e saj të promovimeve në mënyrë që ato të lidhen me ngjarjet më të fundit sportive të profilit të lartë. Ekziston edhe një buletin që lojtarët e fatit mund të përdorin për të qëndruar të përditësuar mbi ofertat më të fundit. Për shembull, ka herë pas here bonuse pa depozite për të përfituar.

Pse të vini bast në Zodiacbet?

Koncepti i të gjithëve për faqen më të mirë të basteve në internet do të jetë i ndryshëm. Nëse lojtari kërkon diçka me tregje shumë të larmishme dhe të veçanta, atëherë Zodiacbet mund të mos jetë faqja e duhur për ta. Sidoqoftë, nëse bastet e tyre në internet fokusohen në ngjarje sportive më të profilit të lartë, atëherë ky ofrues është ideal.

Ndërfaqja në faqen e internetit u jep përdoruesve shumë kontroll. Nëse ata duan të angazhohen në baste live, atëherë ka statistika të përditësuara për ndeshjet në vazhdim. Grafika e thjeshtuar do të thotë që përdoruesit nuk do të duhet të shikojnë një transmetim të drejtpërdrejtë. Në vend të kësaj, fokusi i tyre mund të jetë vetëm në paraqitjet e dy skuadrave/lojtarëve.

Ofertat promocionale sigurojnë që lojtarët e rinj dhe besnikë të shpërblehen. Këto bonuse janë mjaft konkurruese dhe u japin njerëzve diçka të re gjatë gjithë vitit.

Regjistrimi në Zodiacbet është shumë i lehtë për t'u bërë. Depozita minimale është standarde dhe e drejtë. Për më tepër, procesi mund të jetë praktikisht i menjëhershëm. Shumë lojtarë besojnë se e ardhmja e industrisë është në kriptomonedhë. Nëse po, atëherë Zodiacbet është duke u mbrojtur nga e ardhmja duke ofruar opsione pagese të këtij lloji. Adhuruesit e metodave më tradicionale dhe kuletave elektronike janë gjithashtu të mbuluara. Në përgjithësi, Zodiacbet është një ofrues i përqendruar në rrymën kryesore, i këndshëm për turmën, që është edhe i sigurt dhe i besueshëm.

Total score7.6
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (2)
Bonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Arabe
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Italiane
LojëraLojëra (43)
Basketboll
Bast në Futboll
Baste online
Baste sportive
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
Eurovizion
FIFA
FutbollFutboll AmerikanFutbolli AustralianGara me kuajHendbollHokej mbi akull
King of Glory
Kriketi
League of Legends
MMAMotorsport
NBA 2K
Poker me tre letra
Politika
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Slotat
SnookerSportet dimëroreSportet virtualeSportive
StarCraft 2
Tenis tavolineTenisi
Valorant
Video Poker
VolejbolliZagarëteSportsÇiklizëm
Metodat e tërheqjesMetodat e tërheqjes (10)
Bank transfer
Bitcoin
EcoPayz
GiroPay
InterAc
MasterCard
Neteller
Paysafe Card
Skrill
Visa
MonedhatMonedhat (8)
Dinari i Bahreinit
Dinari kuvajtian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (10)
Austria
Danimarka
Finlanda
Gjermania
Italia
Kanadaja
Norvegjia
Suazilandi
Suedia
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (23)
BGAMING
Betsoft
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Endorphina
Evoplay Entertainment
Felix Gaming
Hacksaw Gaming
Microgaming
NetEnt
Novomatic
Playson
Playtech
Pragmatic Play
Quickspin
Red Tiger Gaming
Ruby Play
SmartSoft Gaming
Spinomenal
Thunderkick
Triple Edge Studios
Wazdan
iSoftBet