William Hill - Withdrawals

Age Limit
William Hill
William Hill is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission

Withdrawals

Marrja e fitimeve tuaja është pothuajse po aq emocionuese sa të shihni ekipin ose lojtarin tuaj të preferuar të fitojë një kampionat. Tani që keni vënë bast raportin e duhur, keni pranuar rrezikun e bonusit dhe keni krijuar një bilanc të shëndetshëm të llogarisë, është koha për të paguar fitimet tuaja. Shumë lojtarë të rinj janë të shqetësuar për tërheqjen e parave të tyre nga William Hillss sa më shpejt të jetë e mundur.

Procesi i tërheqjes është i krahasueshëm me procesin e depozitimit. Pra, le të kalojmë mbi atë që ju duhet për të arritur.

Metodat e tërheqjes të pranuara në William Hills

Mbani në mend se procedura e tërheqjes mund të zgjasë më shumë. Mund të zgjasë nga një ditë deri në shtatë ditë pune. Ju gjithashtu duhet të përdorni të njëjtën mënyrë pagese gjatë depozitimit dhe tërheqjes së parave.

Metoda e pagesësDepozita minimaleDepozita maksimaleKoha për depozitim
AstroPay5 £99 000 £5-10 ditë
Transfertë bankare25 £100 000 £5-10 ditë
Kontrollo25 £100 000 £5-10 ditë
Diners Club5 £99 000 £3-5 ditë
EcoPayz5 £99 000 £24 ore
Entropay5 £50 000 £3-5 ditë
EPS25 £10 000 £5-10 ditë
Euteller25 £100 000 £5-10 ditë
Transfertë e shpejtë bankare25 £100 000 £5-10 ditë
iDeal25 £100 000 £5-10 ditë
Instadebit5 £100 000 £5-10 ditë
Maestro5 £99 000 £3-5 ditë
MasterCard5 £99 000 £3-5 ditë
Neosurf30 €120 000 €5-10 ditë
Neteller5 £30 000 £24 ore
PayPal10 £5500 £24 ore
Karta Paysafe25 £99 000 £5-10 ditë
Qivi5 £10 000 £5-10 ditë
Safetype25 £100 000 £5-10 ditë
Skrill5 £80 000 £24 ore
Sofort25 £100 000 £5-10 ditë
Todito Cash5 £99 000 £5-10 ditë
Me besim25 £100 000 £5-10 ditë
Viza5 £33 000 £3-5 ditë
WebMoney5 £10 000 £2-4 ditë
Paratë Yandex25 £10 000 £5-10 ditë

Si të tërhiqeni

  1. Hyni në llogarinë tuaj në William Hills dhe zgjidhni Tërhiqe (kjo zakonisht gjendet në seksionin Llogaria ime e faqes).
  2. Futni shumën që dëshironi të tërhiqni.
  3. Zgjidhni një opsion tërheqjeje të William Hills që është i përshtatshëm për ju.
  4. Plotësoni tërheqjen.
  5. Shijoni paratë tuaja sapo të mbërrijnë me metodën e zgjedhjes suaj.
Total score9.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 1998
BonusetBonuset (5)
Bonus ndeshje
Bonus të mirëpritur
Bonusi high roller
Bonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (7)
Angleze
Franceze
Gjermane
Italiane
Japoneze
Polake
Suedeze
LicencatLicencat (4)
AAMS Italy
DGOJ Spain
Gibraltar Regulatory Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (35)
All Bets Blackjack
Baccarat
Basketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Bingo
Blackjack
Boks
First Person Baccarat
French Roulette Gold
FutbollGolfHendbollHokej mbi akullKriketi
Live Macau Squeeze Baccarat William Hill
Live Texas Holdem Bonus
Macau Squeeze Baccarat
Motorsport
Pai Gow
Poker
PolitikaRegbi
Ruletë
Shigjetat
Sic Bo
Slotat
Snooker
Soiree Blackjack
SportiveUFC
Video Poker
VolejbollieSports
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (90)
ATM Online
Abaqoos
Alfa Bank
Alfa Click
AstroPay
AstroPay Card
AstroPay Direct
Bank Wire Transfer
Bank transfer
BankLink
Bitcoin
Boku
Boleto
Carte Bleue
China Union Pay
Credit Cards
Crypto
Debit Card
DineroMail
Dogecoin
EPS
EasyPay
EcoPayz
Entropay
Euteller
Fast Bank Transfer
FastPay
GiroPay
HSBC
Instant Banking
Litecoin
Lobanet
MaestroMasterCard
Megafon
Megafone
Mobile payments Beeline
Moneta
MoneySafe
Multibanco
MyCitadel
Neosurf
Neteller
Nexi
Nordea
Otopay
PAGOFACIL
PayKasa
PayKwik
PaySec
Paybox
Payeer
Paysafe Card
Paysec THB
Perfect Money
Postepay
Prepaid Cards
Privat24
Przelewy24
QIWI
Quick Pay
Rapida
Redpagos (by Neteller)
Santander
Sberbank Online
Sepa
Skrill
Skrill 1-Tap
Sofortuberwaisung
Tele2
Teleingreso
Ticket Premium
Todito Cash
TrustPay
Trustly
UTEL
UnionPay
Vimo Wallet
Visa
Wallet One
WeChat Pay
WebMoney
Webpay (by Neteller)
Yandex Money
eKonto
ePay
ePay.bg
iDEAL
moneta.ru
oxxo
MonedhatMonedhat (11)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Dollari i Singaporit
Euro
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Krona Daneze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
William Hill Affiliates
ShtetetShtetet (7)
Gjermania
Irlanda
Japonia
Kanadaja
Mbretëria e Bashkuar
Suedia
Zvicra
SoftwareSoftware (14)
Blueprint Gaming
GTS
Genesis Gaming
IGT (WagerWorks)
Jadestone
Microgaming
NetEnt
Nyx Interactive
Play'n GO
Push Gaming
Quickspin
Relax Gaming
Skillzzgaming
Thunderkick