William Hill - Support

Age Limit
William Hill
William Hill is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission

Support

William Hills është i pakrahasueshëm në lidhje me shërbimi ndaj klientit dhe udhëzimet për shfrytëzimin e vendit; opsionet e tij të mbështetjes janë të jashtëzakonshme.

Kjo ndihmë ofrohet në gjuhë të ndryshme (ideale për operatorët shumëkombëshe të lojërave të fatit në internet). Mund të kontaktoni një tavolinë ndihmëse përmes telefonit, bisedës së drejtpërdrejtë, emailit dhe madje edhe kanaleve të mediave sociale si Twitter. Dhe e gjithë kjo ndihmë është në dispozicion 24 orë në ditë, shtatë ditë në javë, duke përfshirë edhe festat.

Si mund të kontaktoj William Hills?

Për më tepër, faqja përmban një zonë të gjerë FAQ, kështu që mund të mos ju duhet as të telefononi dikë për ndihmë gjatë përdorimit të shërbimit. Nëse jeni i ri në bastet online, seksioni FAQ që mbulon pyetjet financiare për rregulloret e lojërave të fatit sportiv ia vlen të kontrollohet sapo të identifikoheni.

Më poshtë është një listë e gjerë e mënyrave që bastorët mund të kontaktojnë me William Hills.

GjuheEmail mbështetësNumri i telefonitDisponohet biseda e drejtpërdrejtë?
anglishtcustomerservices@williamhill.com+44 (0)870 600 0479po
Mbretëria e Bashkuarcustomerhelp@williamhill.co.uk0800 085 6296po
SHBAcontact@williamhill.us855 754 1200-
Kanadajacustomerservices@williamhill.com011 800 3551 3551po
irlandezcustomerservices@williamhill.com00 800 3551 3551po
Españoldeportes@williamhill.es900 834 873po
Latinoamerikacustomerservices@williamhill.com900 834 873po
Deutschsupport.de@willhill.com0800 664 9372-
Deutschsupport.de@willhill.com0800 006 056-
Françaissupport.fr@willhill.com+359 2421 8345po
Italianosport@williamhill.it800 977 631-
portugalishtcustomerservices@williamhill.com+44 (0)870 600 0479-
Polskisupport.pl@willhill.com00 800 121 4263-
Suomicustomerservices@williamhill.com+44 (0)870 600 0479-
Romanacustomerservices@williamhill.com+44 (0)870 600 0479-
Çeshtinacustomerservices@williamhill.com+44 (0)870 600 0479-
Hrvatskicustomerservices@williamhill.com+44 (0)870 600 0479-
Srpskicustomerservices@williamhill.com+44 (0)870 600 0479-
Sllovenščinacustomerservices@williamhill.com+44 (0)870 600 0479-
Русскийsupport.ru@willhill.com810-800-2076-2012-
日本語customerservices@williamhill.com001 800 3551 3551-
体中文customerservices@williamhill.com001 800 3551 3551-
漢語customerservices@williamhill.com+44 (0)870 600 0479-

Gjuhët mbështetëse

William Hills jo vetëm që u ofron klientëve të saj një listë gjithëpërfshirëse të linjave të shërbimit ndaj klientit që ata mund të përdorin, por kompania gjithashtu strehon nevojat e klientëve të saj të vendosur në të gjithë botën duke ofruar ndihmë në një sërë gjuhësh.

  • anglisht
  • gjermanisht
  • greke
  • rusisht
  • japoneze
Total score9.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 1998
BonusetBonuset (5)
Bonus ndeshje
Bonus të mirëpritur
Bonusi high roller
Bonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (7)
Angleze
Franceze
Gjermane
Italiane
Japoneze
Polake
Suedeze
LicencatLicencat (4)
AAMS Italy
DGOJ Spain
Gibraltar Regulatory Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (35)
All Bets Blackjack
Baccarat
Basketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Bingo
Blackjack
Boks
First Person Baccarat
French Roulette Gold
FutbollGolfHendbollHokej mbi akullKriketi
Live Macau Squeeze Baccarat William Hill
Live Texas Holdem Bonus
Macau Squeeze Baccarat
Motorsport
Pai Gow
Poker
PolitikaRegbi
Ruletë
Shigjetat
Sic Bo
Slotat
Snooker
Soiree Blackjack
SportiveUFC
Video Poker
VolejbollieSports
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (90)
ATM Online
Abaqoos
Alfa Bank
Alfa Click
AstroPay
AstroPay Card
AstroPay Direct
Bank Wire Transfer
Bank transfer
BankLink
Bitcoin
Boku
Boleto
Carte Bleue
China Union Pay
Credit Cards
Crypto
Debit Card
DineroMail
Dogecoin
EPS
EasyPay
EcoPayz
Entropay
Euteller
Fast Bank Transfer
FastPay
GiroPay
HSBC
Instant Banking
Litecoin
Lobanet
MaestroMasterCard
Megafon
Megafone
Mobile payments Beeline
Moneta
MoneySafe
Multibanco
MyCitadel
Neosurf
Neteller
Nexi
Nordea
Otopay
PAGOFACIL
PayKasa
PayKwik
PaySec
Paybox
Payeer
Paysafe Card
Paysec THB
Perfect Money
Postepay
Prepaid Cards
Privat24
Przelewy24
QIWI
Quick Pay
Rapida
Redpagos (by Neteller)
Santander
Sberbank Online
Sepa
Skrill
Skrill 1-Tap
Sofortuberwaisung
Tele2
Teleingreso
Ticket Premium
Todito Cash
TrustPay
Trustly
UTEL
UnionPay
Vimo Wallet
Visa
Wallet One
WeChat Pay
WebMoney
Webpay (by Neteller)
Yandex Money
eKonto
ePay
ePay.bg
iDEAL
moneta.ru
oxxo
MonedhatMonedhat (11)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Dollari i Singaporit
Euro
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Krona Daneze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
William Hill Affiliates
ShtetetShtetet (7)
Gjermania
Irlanda
Japonia
Kanadaja
Mbretëria e Bashkuar
Suedia
Zvicra
SoftwareSoftware (14)
Blueprint Gaming
GTS
Genesis Gaming
IGT (WagerWorks)
Jadestone
Microgaming
NetEnt
Nyx Interactive
Play'n GO
Push Gaming
Quickspin
Relax Gaming
Skillzzgaming
Thunderkick