Vlerësimi i librave William Hill - Security

William HillResponsible Gambling
CASINORANK
9/10
BonusBast Falas për Anëtarët e Rinj
Marka më e mirë
Libri historik sportiv
Tërheqje të pakufizuara
Lojëra slot Jackpot
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Marka më e mirë
Libri historik sportiv
Tërheqje të pakufizuara
Lojëra slot Jackpot
William Hill
Bast Falas për Anëtarët e Rinj
Deposit methodsPayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin
Security

Security

Për shkak se William Hills është një uebsajt kaq i njohur, nuk duhet të jetë befasuese të mësosh se ai përdor masat paraprake të sigurisë më të fundit.

  • Komisioni i Kumarit tĂ« Gjibraltarit Ă«shtĂ« organi rregullator i William Hills dhe Komisioni i Kumarit tĂ« MbretĂ«risĂ« sĂ« Bashkuar Ă«shtĂ« organizata qĂ« ka lĂ«shuar licencĂ«n e kompanisĂ«. Kjo tregon se softueri i lojĂ«rave tĂ« William Hills i nĂ«nshtrohet testimit arbitrar dhe kompania Ă«shtĂ« e detyruar t'u pĂ«rmbahet tĂ« gjitha kĂ«rkesave etike tĂ« pĂ«rcaktuara nga kĂ«to autoritete.
  • PĂ«rveç kĂ«saj, William Hills Ă«shtĂ« anĂ«tar i ShĂ«rbimit tĂ« Pavarur tĂ« Gjykimit tĂ« Basteve (IBAS), qĂ« do tĂ« thotĂ« se klientĂ«t e tij mund tĂ« kenĂ« akses nĂ« shĂ«rbimin e zgjidhjes sĂ« mosmarrĂ«veshjeve IBAS nĂ«se nuk pajtohen me kompaninĂ«.
  • Operacioni i William Hills i qindra pikave tradicionale tĂ« basteve "tulla dhe llaç" nĂ« tĂ« gjithĂ« MbretĂ«rinĂ« e Bashkuar dhe IrlandĂ« Ă«shtĂ« njĂ« tjetĂ«r faktor qĂ« kontribuon nĂ« reputacionin e kompanisĂ« pĂ«r besueshmĂ«rinĂ« dhe kĂ«naqĂ«sinĂ« e klientit.
  • Informacioni nĂ« faqen e internetit tĂ« William Hills Ă«shtĂ« i koduar me teknologjinĂ« 128-bit SSL pĂ«r siguri maksimale.
  • PĂ«r mĂ« tepĂ«r, William Hills pĂ«rdor firma tĂ« njohura dhe tĂ« shquara tĂ« transaksioneve nĂ« internet pĂ«r tĂ« trajtuar transaksionet financiare, gjĂ« qĂ« shton njĂ« shkallĂ« shtesĂ« mbrojtjeje pĂ«r marrĂ«dhĂ«niet financiare nĂ« internet tĂ« klientĂ«ve.
1xBet:100 dollarë
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:100 €
22BET
22BET:300 dollarë
William Hill nxit zgjerimin e shkëndijës
2022-08-24

William Hill nxit zgjerimin e shkëndijës

Oferta novatore e basteve falas të William Hill po revolucionarizon stimujt në lojërat e fatit sportiv. Për garat e ardhshme, klientët e librit sportiv mund të marrin një bast falas thjesht duke ndjekur kushtet e bonusit. Basti pa para që nuk mund të arkëtohet është një ofertë promocionale për mbajtësit e llogarive të kualifikuara, e cila nuk ka vlerë monetare. Megjithatë, fitimet në para nga basti falas janë reale, prandaj edhe promovimi po tërheq shumë vëmendje.

Mos i humb këto oferta me bonus

1xBet
1xBet
100 dollarë
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin1xBet komento
Betwinner
Betwinner
100 €
Merr bonusinBetwinner komento
22BET
22BET
300 dollarë
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin22BET komento
Close