Vlerësimi i librave William Hill - Mobile

William HillResponsible Gambling
CASINORANK
9/10
BonusBast Falas për Anëtarët e Rinj
Marka më e mirë
Libri historik sportiv
Tërheqje të pakufizuara
Lojëra slot Jackpot
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Marka më e mirë
Libri historik sportiv
Tërheqje të pakufizuara
Lojëra slot Jackpot
William Hill
Bast Falas për Anëtarët e Rinj
Deposit methodsPayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin
Mobile

Mobile

Sportet e William Hills Aplikacioni i basteve celulare është një nga aplikacionet më të shpejta, më të plota dhe të mbushura me veçori të disponueshme, gjë që pritet nga një prej prodhuesve më të mëdhenj të basteve online.

Të dy përdoruesit e Android dhe iPhone me sistem operativ 5.0 ose më të lartë mund ta shkarkojnë aplikacionin. Megjithatë, vetëm përdoruesit e iPhone me iOS 9.0 ose më të lartë mund ta përdorin aplikacionin.

Bastet sportive celulare në William Hill

Për më tepër, gjatë vlerësimit tonë, ne zbuluam se aplikacioni është i qëndrueshëm në të dyja platformat (Android dhe iOS). Përveç kësaj, kalimi nga faqja e internetit për celularë amtare e William Hills është mjaft e qetë.

Faqet më të vizituara, si garat me kuaj, futbolli, futbolli amerikan, ruleta, blackjack dhe kazino live, janë të gjitha lehtësisht të aksesueshme përmes lidhjeve të shpejta në ekranin bazë.

Ju keni akses në radiostacionin e brendshëm të William Hills, i cili ju lejon të fitoni mendimin e ekspertëve, njohuri dhe analiza mbi ngjarjet e ditës. Ky është një shërbim që është ekskluziv për William Hills.

Mund të marrësh një pagesë të hershme ndërkohë që veprimi është ende në vazhdim, nëse përdor funksionet Cash Out dhe Partial Cash Out që janë vënë në dispozicion për ty nga aplikacioni William Hills.

1xBet:100 dollarë
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:100 €
22BET
22BET:300 dollarë
William Hill nxit zgjerimin e shkëndijës
2022-08-24

William Hill nxit zgjerimin e shkëndijës

Oferta novatore e basteve falas të William Hill po revolucionarizon stimujt në lojërat e fatit sportiv. Për garat e ardhshme, klientët e librit sportiv mund të marrin një bast falas thjesht duke ndjekur kushtet e bonusit. Basti pa para që nuk mund të arkëtohet është një ofertë promocionale për mbajtësit e llogarive të kualifikuara, e cila nuk ka vlerë monetare. Megjithatë, fitimet në para nga basti falas janë reale, prandaj edhe promovimi po tërheq shumë vëmendje.

Mos i humb këto oferta me bonus

1xBet
1xBet
100 dollarë
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin1xBet komento
Betwinner
Betwinner
100 €
Merr bonusinBetwinner komento
22BET
22BET
300 dollarë
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin22BET komento
Close