William Hill - Games

Age Limit
William Hill
William Hill is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission

Games

Siç e dini me siguri, William Hills ofron një gamë vërtet spektakolare baste sportive mundësitë. Nëse mund të mendoni për një sport, do ta gjeni këtu. Biçikleta, pingpong, snooker, gara me automobila, hokej mbi akull, gara me kuaj, zagarë, futboll dhe regbi janë në dispozicion. 

Për më tepër, atyre u janë bashkuar e-sportet dhe madje edhe alternativa të basteve jo sportive, të tilla si politika dhe bastet në rezultatet e shfaqjeve televizive. Dhe shumëllojshmëria e përmbajtjes është e gjerë, me një numër mahnitës të ligave të disponueshme. Kjo do të thotë që ju mund të bastni në sportet tuaja të preferuara kudo, qoftë La Liga apo NFL.

Sportet më të njohura

Deri në momentin e shkrimit, sporti më i popullarizuar në William Hills është Futboll amerikan.

Futbolli amerikan, si profesionist ashtu edhe ai kolegjial, është sporti më i popullarizuar në Shtetet e Bashkuara, duke kaluar në popullaritet bejsbollin, basketbollin dhe hokej mbi akull.

NFL, versioni profesional i sportit, përfshin 32 ekipe të organizuara në 8 divizione. Çdo klub luan 16 ndeshje gjatë sezonit të rregullt, tetë në shtëpi dhe tetë jashtë. Sezoni është mjaft i shkurtër në krahasim me ligat e tjera të mëdha sportive, duke zgjatur nga fillimi i shtatorit deri në fillim të shkurtit.

Shkurtësia e sezonit të NFL mund të jetë sfiduese për ata që duan të bastojnë në ligë pasi numri i vogël i lojërave dhe kundërshtarëve mund ta bëjë të vështirë përcaktimin e potencialit të vërtetë të një ekipi. Megjithatë, është një pengesë me të cilën ndeshen të gjithë, madje edhe lojtarët e basteve, që mund të jetë një avantazh për ata që janë të përgatitur.

Bastet në futbollin e kolegjit përballen me probleme të krahasueshme, me skuadrat që luajnë vetëm një duzinë lojërash në një sezon të caktuar futbolli kolegj. Ndërsa NFL ka vetëm 32 ekipe, divizioni i parë i futbollit NCAA ka mbi 100 ekipe, duke përfshirë shkolla të njohura futbolli si USC, Michigan, Ohio State, Alabama, Notre Dame, Oklahoma, Nebraska dhe Florida State, për të përmendur një pak.

Bast Live

Tregjet e basteve në lojë të William Hills janë konkurruese, të zgjedhura mirë dhe u ofrojnë bastorëve komoditetin dhe shkathtësinë që u nevojitet për të shijuar një mjedis konkurrues duke përfituar nga një ndërfaqe e drejtpërdrejtë e përdoruesit.

Formacioni i drejtpërdrejtë përfshin më pak lojëra sesa formacioni para lojës, gjë që është në rregull. Rezultati në krye të tregut të basteve live përditësohet rregullisht dhe ofrohen statistika, duke ju lejuar të kapni me shpejtësi informacionin përkatës.

Edhe pse bast live është ende në fazat e para në Shtetet e Bashkuara, William Hills nuk po rrezikon duke siguruar një fillim të hershëm duke vendosur tregjet e saj dhe duke rafinuar shërbimin e saj.

Ju mund të përdorni një opsion të lehtë për t'u përdorur Cash Out, i cili ju lejon të tërhiqni një pjesë të basteve tuaja ose të anuloni plotësisht një zgjedhje për një çmim të vogël. Funksioni Cash-Out është një aleat i fuqishëm që mund t'ju ndihmojë në identifikimin e disa mundësive të mira të basteve dhe funksionon pa të meta çdo herë.

Futbolli

Edhe pse vendosja e basteve në lojërat e futbollit (të njohura edhe si futboll) nuk është shumë argëtuese, duket se është sporti i preferuar nga bastorët e William Hills.

Pavarësisht nga termat që përdoren për t'iu referuar atyre, sportet si futbolli janë jashtëzakonisht të njohura në mbarë globin. Shumica e individëve marrin pjesë në shikimin e tij, pjesëmarrjen në të dhe vendosjen e basteve mbi të.

Për shkak se futbolli po merr gjithnjë e më shumë vëmendje në ngjarjet kryesore si Kupa e Botës dhe në liga si Premiershipi anglez dhe Major League Soccer, shumë bastesh në mbarë botën janë të interesuar për vendosja e basteve në ndeshjet që përfshijnë ekipet e futbollit.

Hokej në akull

Bast për Hokej mbi akull shton konkurrencën e një prej sporteve më të furishme në botë. Ashtu si tifozët e tjerë të sporteve, tifozët e hokejit mund të vënë bast në ekipin që mendojnë se do të fitojë. Bastet mbi numrin e përgjithshëm të golave të shënuar në çdo lojë janë gjithashtu një opsion për kumarxhinjtë.

Basketbolli dhe futbolli janë më të njohur se hokej mbi akull. Megjithatë, ka ende shumë lojëra për të bastuar, dhe William Hills ka tregje në disa nga ligat më të shquara të sportit. Këto liga përfshijnë KHL dhe MHL ruse, Ligën Amerikane të Hokejit, SHL Suedeze, Ligën e Hokeit të Kampionëve dhe NHL.

Basketboll

Basketbolli renditet vazhdimisht si një nga sportet me më shumë baste globalisht. Ai kombinon lojëra emocionuese, me ritme të shpejta me rezultate krejtësisht të papritura, duke i lejuar përdoruesit të luajnë paratë e tyre në mënyra të ndryshme.

William Hillss është i lumtur të përmbushë kërkesat e klientëve të saj që dëshirojnë bast në basketboll, një tjetër sport jashtëzakonisht popullor me një komunitet të madh bastesh.

Ju do të mund të vini bast në NBA, Euroligë, EuroCup, Champions League dhe disa liga të tjera evropiane, të cilat janë të gjitha ndër më të njohurat në botë.

Golf

Bastet e golfit kanë qenë prej kohësh një formë e rëndësishme rekreacioni, veçanërisht në Mbretërinë e Bashkuar dhe vendet e tjera evropiane ku sporti është i popullarizuar. Megjithatë, aktualisht është një nga tregjet e lojërave të fatit me rritjen më të shpejtë në botë.

Turneu PGA ka marrëdhënie bastesh dhe është i disponueshëm për kumar. Si rezultat, shanset e basteve shfaqen qartë tani në transmetime. Librat sportive të internetit ofrojnë më shumë opsione bastesh se kurrë më parë.

Ju mund të shprehni tuajën mbështetje për lojtarin tuaj të preferuar të golfit nëse ju pëlqen të shikoni ndeshje golfi. Gara në Dubai 2019, US Open, Ryder Cup, Open Championship dhe Masters në SHBA janë ndër tregjet aktuale të basteve.

Volejboll

Volejbolli ka një ndjekës të madh në disa vende për shkak të popullaritetit të tij. Kjo është veçanërisht e vërtetë duke pasur parasysh mungesën e popullaritetit në krahasim me sportet e tjera si futbolli.

Si rezultat, shumë, nëse jo të gjitha, nga Organizatat e mëdha të basteve sportive ofrojnë baste volejbolli.

Bastet mund të vendosin baste në ngjarjet në kampionatet kombëtare të volejbollit, turnetë ndërkombëtare të klubeve dhe, natyrisht, në ndeshjet e ekipeve kombëtare në ngjarjet ndërkombëtare të organizuara nga FIVB si Kupat Botërore, Lojërat Olimpike dhe Kampionatet Botërore.

Bastorët mund të bastojnë në ndeshjet me ekipe kombëtare nga vende të tjera gjatë çdo kompeticioni tjetër të FIVB. Tifozët e volejbollit mund të vendosin baste në garat e meshkujve ose të femrave, në varësi të interesave të tyre.

Çfarë tjetër për të bast

William Hills ofron gjithashtu baste politike dhe argëtuese. William Hills është një vend i shkëlqyer për të bastuar në ngjarje të mëdha ndërkombëtare, si për shembull kush do të jetë Kryeministri i ardhshëm i Mbretërisë së Bashkuar.

Është thelbësore të kuptohet se disa industri, si eSports dhe baste politike, nuk janë të ligjshme në të gjitha vendet. William Hills mund t'ju ndihmojë të kufizoni zgjedhjet tuaja bazuar në vendndodhjen tuaj.

Një nga aspektet më joshëse të televizionit realitet për sa i përket televizionit është shumëllojshmëria e mënyrave për të rrezikuar. Këto baste përfshijnë bastet se kush do të fitojë, kush do të avancojë dhe si do të performojë secili lojtar në vlerësime.

Total score9.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 1998
BonusetBonuset (5)
Bonus ndeshje
Bonus të mirëpritur
Bonusi high roller
Bonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (7)
Angleze
Franceze
Gjermane
Italiane
Japoneze
Polake
Suedeze
LicencatLicencat (4)
AAMS Italy
DGOJ Spain
Gibraltar Regulatory Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (35)
All Bets Blackjack
Baccarat
Basketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Bingo
Blackjack
Boks
First Person Baccarat
French Roulette Gold
FutbollGolfHendbollHokej mbi akullKriketi
Live Macau Squeeze Baccarat William Hill
Live Texas Holdem Bonus
Macau Squeeze Baccarat
Motorsport
Pai Gow
Poker
PolitikaRegbi
Ruletë
Shigjetat
Sic Bo
Slotat
Snooker
Soiree Blackjack
SportiveUFC
Video Poker
VolejbollieSports
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (90)
ATM Online
Abaqoos
Alfa Bank
Alfa Click
AstroPay
AstroPay Card
AstroPay Direct
Bank Wire Transfer
Bank transfer
BankLink
Bitcoin
Boku
Boleto
Carte Bleue
China Union Pay
Credit Cards
Crypto
Debit Card
DineroMail
Dogecoin
EPS
EasyPay
EcoPayz
Entropay
Euteller
Fast Bank Transfer
FastPay
GiroPay
HSBC
Instant Banking
Litecoin
Lobanet
MaestroMasterCard
Megafon
Megafone
Mobile payments Beeline
Moneta
MoneySafe
Multibanco
MyCitadel
Neosurf
Neteller
Nexi
Nordea
Otopay
PAGOFACIL
PayKasa
PayKwik
PaySec
Paybox
Payeer
Paysafe Card
Paysec THB
Perfect Money
Postepay
Prepaid Cards
Privat24
Przelewy24
QIWI
Quick Pay
Rapida
Redpagos (by Neteller)
Santander
Sberbank Online
Sepa
Skrill
Skrill 1-Tap
Sofortuberwaisung
Tele2
Teleingreso
Ticket Premium
Todito Cash
TrustPay
Trustly
UTEL
UnionPay
Vimo Wallet
Visa
Wallet One
WeChat Pay
WebMoney
Webpay (by Neteller)
Yandex Money
eKonto
ePay
ePay.bg
iDEAL
moneta.ru
oxxo
MonedhatMonedhat (11)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Dollari i Singaporit
Euro
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Krona Daneze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
William Hill Affiliates
ShtetetShtetet (7)
Gjermania
Irlanda
Japonia
Kanadaja
Mbretëria e Bashkuar
Suedia
Zvicra
SoftwareSoftware (14)
Blueprint Gaming
GTS
Genesis Gaming
IGT (WagerWorks)
Jadestone
Microgaming
NetEnt
Nyx Interactive
Play'n GO
Push Gaming
Quickspin
Relax Gaming
Skillzzgaming
Thunderkick