Vlerësimi i librave William Hill - Deposits

Age Limit
William Hill
William Hill is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission
Total score9.0
Përfitimet
+ Marka më e mirë
+ Libri historik sportiv
+ Tërheqje të pakufizuara
+ Lojëra slot Jackpot

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 1998
BonusetBonuset (5)
Bonus ndeshje
Bonus të mirëpritur
Bonusi high roller
Bonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (7)
Angleze
Franceze
Gjermane
Italiane
Japoneze
Polake
Suedeze
LicencatLicencat (4)
AAMS Italy
DGOJ Spain
Gibraltar Regulatory Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (36)
All Bets Blackjack
Baccarat
Basketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Bingo
Blackjack
Boks
First Person Baccarat
French Roulette Gold
FutbollGolfHendbollHokej mbi akullKriketi
Live Macau Squeeze Baccarat William Hill
Live Texas Holdem Bonus
Macau Squeeze Baccarat
Mini Roulette
Motorsport
Pai Gow
Poker
PolitikaRegbi
Ruletë
Shigjetat
Sic Bo
Slotat
Snooker
Soiree Blackjack
SportiveUFC
Video Poker
VolejbollieSports
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (90)
ATM Online
Abaqoos
Alfa Bank
Alfa Click
AstroPay
AstroPay Card
AstroPay Direct
Bank Wire Transfer
Bank transfer
BankLink
Bitcoin
Boku
Boleto
Carte Bleue
China Union Pay
Credit Cards
Crypto
Debit Card
DineroMail
Dogecoin
EPS
EasyPay
EcoPayz
Entropay
Euteller
Fast Bank Transfer
FastPay
GiroPay
HSBC
Instant Banking
Litecoin
Lobanet
MaestroMasterCard
Megafon
Megafone
Mobile payments Beeline
Moneta
MoneySafe
Multibanco
MyCitadel
Neosurf
Neteller
Nexi
Nordea
Otopay
PAGOFACIL
PayKasa
PayKwik
PaySec
Paybox
Payeer
Paysafe Card
Paysec THB
Perfect Money
Postepay
Prepaid Cards
Privat24
Przelewy24
QIWI
Quick Pay
Rapida
Redpagos (by Neteller)
Santander
Sberbank Online
Sepa
Skrill
Skrill 1-Tap
Sofortuberwaisung
Tele2
Teleingreso
Ticket Premium
Todito Cash
TrustPay
Trustly
UTEL
UnionPay
Vimo Wallet
Visa
Wallet One
WeChat Pay
WebMoney
Webpay (by Neteller)
Yandex Money
eKonto
ePay
ePay.bg
iDEAL
moneta.ru
oxxo
MonedhatMonedhat (11)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Dollari i Singaporit
Euro
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Krona Daneze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
William Hill Affiliates
ShtetetShtetet (6)
Irlanda
Japonia
Kanadaja
Mbretëria e Bashkuar
Suedia
Zvicra
SoftwareSoftware (14)
Blueprint Gaming
GTS
Genesis Gaming
IGT (WagerWorks)
Jadestone
Microgaming
NetEnt
Nyx Interactive
Play'n GO
Push Gaming
Quickspin
Relax Gaming
Skillzzgaming
Thunderkick

Deposits

Alternativat e basteve të depozitave të ofruara nga William Hills mund të ndryshojnë ndjeshëm nga shteti në shtet, por ende përfshijnë mundësi përgjithësisht të pranueshme. Kur bëhet fjalë për tërheqjet, zgjedhjet tuaja janë të kufizuara. Nëse është e aplikueshme, përdorimi i të njëjtës metodë për tërheqje siç keni përdorur për depozitimin do të rezultojë në transaksionin më të qetë dhe më të thjeshtuar.

Shumica e kartave kryesore të kreditit dhe debitit, kuletat elektronike, bankingu në internet, kuponat e parave të gatshme, kartat e parapaguara dhe madje edhe transfertat e parave të gatshme përmes depozitave bankare janë të gjitha metodat e pranuara të pagesës nga William Hills. Shqyrtoni tabelat e mëposhtme për informacion se si të bëni depozita dhe të tërhiqni paratë tuaja.

Metodat e pagesës të pranuara në William Hills

Metoda e pagesës

Depozita minimale

Depozita maksimale

Koha për depozitim

AstroPay

10 £

10 000 £

E menjëhershme

Transfertë bankare

25 £

100 000 £

3-5 ditë

Kontrollo

25 £

100 000 £

10 ditë

Diners Club

5 £

99 000 £

E menjëhershme

EcoPayz

10 £

8400 £

E menjëhershme

Entropay

5 £

99 000 £

E menjëhershme

EPS

5 £

10 000 £

E menjëhershme

Euteller

10 £

10 000 £

E menjëhershme

Transfertë e shpejtë bankare

10 £

10 000 £

E menjëhershme

iDeal

10 £

10 000 £

E menjëhershme

Instadebit

10 £

10 000 £

E menjëhershme

Maestro

5 £

99 000 £

E menjëhershme

MasterCard

5 £

99 000 £

E menjëhershme

Neosurf

10 €

12 000 €

E menjëhershme

Neteller

10 £

25 000 £

E menjëhershme

PayPal

10 £

5500 £

E menjëhershme

Karta Paysafe

10 £

200 £

E menjëhershme

Qivi

10 £

10 000 £

E menjëhershme

Safetype

10 £

10 000 £

E menjëhershme

Skrill

10 £

80 000 £

E menjëhershme

Sofort

10 £

10 000 £

E menjëhershme

Todito Cash

10 £

10 000 £

E menjëhershme

Me besim

10 £

10 000 £

E menjëhershme

Viza

5 £

99 000 £

E menjëhershme

WebMoney

10 £

10 000 £

E menjëhershme

Paratë Yandex

10 £

10 000 £

E menjëhershme

Si të depozitoni para

 1. Hyni në llogarinë tuaj në William Hills, më pas zgjidhni opsionin Depozita nga menyja.
 2. Zgjidhni një metodë depozitimi dhe jepni informacionin përkatës për atë lloj depozite sa herë që ju kërkohet ta bëni këtë.
 3. Zgjidhni shumën që dëshironi të depozitoni në llogarinë tuaj William Hills.
 4. Kontrolloni faqen e promovimeve për të parë nëse jeni të kualifikuar për ndonjë kod regjistrimi që mund të ofrojë William Hills.
 5. Konfirmoni depozitën tuaj dhe shikoni paratë tuaja të shfaqen në llogarinë tuaj.

Monedhat e pranuara në William Hills

Më poshtë është një listë e monedhat e pranuara në William Hills.

 • Dollar Australian
 • Paundi Britanik
 • Dollar Kanadez
 • Krona daneze
 • euro
 • Dollari i Hong Kongut
 • Jeni japonez
 • Dollarë Singapori
 • Krona suedeze
 • franga zvicerane
 • dollar amerikan
William Hill nxit zgjerimin e shkëndijës
2022-08-24

William Hill nxit zgjerimin e shkëndijës

Oferta novatore e basteve falas të William Hill po revolucionarizon stimujt në lojërat e fatit sportiv. Për garat e ardhshme, klientët e librit sportiv mund të marrin një bast falas thjesht duke ndjekur kushtet e bonusit. Basti pa para që nuk mund të arkëtohet është një ofertë promocionale për mbajtësit e llogarive të kualifikuara, e cila nuk ka vlerë monetare. Megjithatë, fitimet në para nga basti falas janë reale, prandaj edhe promovimi po tërheq shumë vëmendje.