William Hill - Bonuses

Age Limit
William Hill
William Hill is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission

Bonuses

Ashtu si me shumë site bastesh, kur regjistroheni me William Hills, mund të prisni një bollëk bonuse dhe oferta hyrëse.

William Hills është i njohur për zgjedhjen e tij të gjerë të marrëveshjeve dhe basteve falas. Ne zbuluam një faqe kushtuar promovimeve të disponueshme gjatë shfletimit të sajtit.

Regjistrimi dhe bonusi i mirëseardhjes

Ne nuk mund t'i mbulojmë të gjitha, kështu që kemi zgjedhur disa speciale që besojmë se janë tipike për atë që ofrohet. Megjithatë, mbani në mend se promovimet mund të jenë të ndjeshme ndaj kohës dhe shpesh luhaten. Si rezultat, promovimet që përmendim këtu mund të mos jenë të aksesueshme për ju, në varësi të kohës kur përdorni faqen.

Gjithashtu, mbani në mend se jo të gjitha termat dhe kushtet janë të detajuara këtu, por mund të shihen në tërësi në faqen e internetit.

William Hills ofron një bast prej 500 dollarësh pa rrezik në shumicën e shteteve në të cilat operon. Megjithatë, kushtet e bonusit të mirëseardhjes pa rrezik mund të ndryshojnë sipas zonës. Pa hyrë në shumë detaje, çdo shtet do të ketë një përvojë disi të ndryshme që i përshtatet më së miri audiencës lokale.

Në shembullin e bastit pa rrezik prej 500 dollarësh, William Hills ju ofron një mjet për të vënë një bast dhe për ta rikthyer atë nëse zgjedhja juaj nuk i përmbush pritjet. Një bast kualifikues prej të paktën 10 dollarë vendoset, më pas përputhet me 100% deri në 500 dollarë.

Nëse basti juaj fillestar i depozitës dështon të arrijë pikën, do të rimbursoheni dhe do t'ju jepet një goditje tjetër. Ky promovim është i zakonshëm në vende si New Jersey; megjithatë, konsideroni se Illinois ka një bast prej 300 dollarësh pa rrezik.

P30 Kodi Promocional Ofertë për Klientin e Ri

Hapni një llogari të re të librit sportiv me kodin kupon P30 dhe ata do t'ju ofrojnë një bast falas nëse vendosni bastin tuaj të parë prej 10 € ose më shumë. Basti kualifikues duhet të ketë shanse 1/2 ose 1.5 ose më shumë. Gjëja e shkëlqyer është se si bastet para ndeshjes ashtu edhe ato në lojë janë të pranueshme për promovim.

William Hills do t'ju shpërblejë me dy baste 15 € falas kur të plotësoni kërkesat. Pas kësaj, keni gjithsej 30 ditë deri në skadimin e tyre. Bëjini ato plotësisht sepse shëlbimi i pjesshëm nuk është një opsion.

Së fundi, ky përfitim është i aksesueshëm vetëm për klientët e rinj në Mbretërinë e Bashkuar ose Irlandë. Gjithashtu, vetëm mënyra specifike pagese do t'ju kualifikojnë, prandaj sigurohuni që të lexoni të gjitha termat dhe kushtet e bonusit të mirëseardhjes.

Bet Boost Acca

Krijoni një Acca me 3+ zgjedhje, të përshtatshme për t'u përdorur në çdo ngjarje, përveç Zagarëve dhe Garave me Kuaj, dhe mund të merrni një rritje deri në 20 £. Boost mund të përdoret vetëm një herë në ditë, është i aksesueshëm në çdo kohë të ditës dhe nuk kalon në ditën tjetër nëse nuk e përdorni atë ditë. Kushtet dhe kushtet e Bet Boost Acca mbeten në fuqi.

Sigurimi i tenisit në lojë

Lojtarët ekzistues marrin një rimbursim prej 10% për bastet, me një maksimum prej 25 £ në baste falas. Këto baste falas do të jepen të hënën pasi java të ketë përfunduar në mesditë. Kjo nënkupton që 10% e humbjeve neto kthehen si një bast falas, duke e bërë bastin edhe më pak të rrezikshëm.

Bastet falas ofrohen vetëm në tregjet e tenisit dhe për baste teke. Bastet e shumta nuk pranohen. Kjo ofertë është e vlefshme vetëm në Mbretërinë e Bashkuar dhe Irlandë. Vetëm GBP dhe EUR pranohen si monedha bastesh. Ka kufizime të caktuara.

Lartësia e William Hills 15

Kjo ofertë është e vlefshme në Garat Kombëtare të Gjuetisë në Mbretërinë e Bashkuar dhe Irlandeze. Nëse zgjedhja juaj fiton me pesë gjatësi ose më shumë, ju do të merrni një bonus 15% mbi fitimet tuaja, deri në një maksimum prej 100 £. Përveç Grand National, kjo vlen për të gjitha garat televizive National Hunt. Të gjitha garat e disponueshme mund të gjenden në faqen e internetit të William Hills.

Total score9.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 1998
BonusetBonuset (5)
Bonus ndeshje
Bonus të mirëpritur
Bonusi high roller
Bonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (7)
Angleze
Franceze
Gjermane
Italiane
Japoneze
Polake
Suedeze
LicencatLicencat (4)
AAMS Italy
DGOJ Spain
Gibraltar Regulatory Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (35)
All Bets Blackjack
Baccarat
Basketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Bingo
Blackjack
Boks
First Person Baccarat
French Roulette Gold
FutbollGolfHendbollHokej mbi akullKriketi
Live Macau Squeeze Baccarat William Hill
Live Texas Holdem Bonus
Macau Squeeze Baccarat
Motorsport
Pai Gow
Poker
PolitikaRegbi
Ruletë
Shigjetat
Sic Bo
Slotat
Snooker
Soiree Blackjack
SportiveUFC
Video Poker
VolejbollieSports
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (90)
ATM Online
Abaqoos
Alfa Bank
Alfa Click
AstroPay
AstroPay Card
AstroPay Direct
Bank Wire Transfer
Bank transfer
BankLink
Bitcoin
Boku
Boleto
Carte Bleue
China Union Pay
Credit Cards
Crypto
Debit Card
DineroMail
Dogecoin
EPS
EasyPay
EcoPayz
Entropay
Euteller
Fast Bank Transfer
FastPay
GiroPay
HSBC
Instant Banking
Litecoin
Lobanet
MaestroMasterCard
Megafon
Megafone
Mobile payments Beeline
Moneta
MoneySafe
Multibanco
MyCitadel
Neosurf
Neteller
Nexi
Nordea
Otopay
PAGOFACIL
PayKasa
PayKwik
PaySec
Paybox
Payeer
Paysafe Card
Paysec THB
Perfect Money
Postepay
Prepaid Cards
Privat24
Przelewy24
QIWI
Quick Pay
Rapida
Redpagos (by Neteller)
Santander
Sberbank Online
Sepa
Skrill
Skrill 1-Tap
Sofortuberwaisung
Tele2
Teleingreso
Ticket Premium
Todito Cash
TrustPay
Trustly
UTEL
UnionPay
Vimo Wallet
Visa
Wallet One
WeChat Pay
WebMoney
Webpay (by Neteller)
Yandex Money
eKonto
ePay
ePay.bg
iDEAL
moneta.ru
oxxo
MonedhatMonedhat (11)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Dollari i Singaporit
Euro
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Krona Daneze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
William Hill Affiliates
ShtetetShtetet (7)
Gjermania
Irlanda
Japonia
Kanadaja
Mbretëria e Bashkuar
Suedia
Zvicra
SoftwareSoftware (14)
Blueprint Gaming
GTS
Genesis Gaming
IGT (WagerWorks)
Jadestone
Microgaming
NetEnt
Nyx Interactive
Play'n GO
Push Gaming
Quickspin
Relax Gaming
Skillzzgaming
Thunderkick