Vlerësimi i librave William Hill - Affiliate Program

Age Limit
William Hill
William Hill is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission
Total score9.0
Përfitimet
+ Marka më e mirë
+ Libri historik sportiv
+ Tërheqje të pakufizuara
+ Lojëra slot Jackpot

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 1998
BonusetBonuset (5)
Bonus ndeshje
Bonus të mirëpritur
Bonusi high roller
Bonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (7)
Angleze
Franceze
Gjermane
Italiane
Japoneze
Polake
Suedeze
LicencatLicencat (4)
AAMS Italy
DGOJ Spain
Gibraltar Regulatory Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (36)
All Bets Blackjack
Baccarat
Basketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Bingo
Blackjack
Boks
First Person Baccarat
French Roulette Gold
FutbollGolfHendbollHokej mbi akullKriketi
Live Macau Squeeze Baccarat William Hill
Live Texas Holdem Bonus
Macau Squeeze Baccarat
Mini Roulette
Motorsport
Pai Gow
Poker
PolitikaRegbi
Ruletë
Shigjetat
Sic Bo
Slotat
Snooker
Soiree Blackjack
SportiveUFC
Video Poker
VolejbollieSports
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (90)
ATM Online
Abaqoos
Alfa Bank
Alfa Click
AstroPay
AstroPay Card
AstroPay Direct
Bank Wire Transfer
Bank transfer
BankLink
Bitcoin
Boku
Boleto
Carte Bleue
China Union Pay
Credit Cards
Crypto
Debit Card
DineroMail
Dogecoin
EPS
EasyPay
EcoPayz
Entropay
Euteller
Fast Bank Transfer
FastPay
GiroPay
HSBC
Instant Banking
Litecoin
Lobanet
MaestroMasterCard
Megafon
Megafone
Mobile payments Beeline
Moneta
MoneySafe
Multibanco
MyCitadel
Neosurf
Neteller
Nexi
Nordea
Otopay
PAGOFACIL
PayKasa
PayKwik
PaySec
Paybox
Payeer
Paysafe Card
Paysec THB
Perfect Money
Postepay
Prepaid Cards
Privat24
Przelewy24
QIWI
Quick Pay
Rapida
Redpagos (by Neteller)
Santander
Sberbank Online
Sepa
Skrill
Skrill 1-Tap
Sofortuberwaisung
Tele2
Teleingreso
Ticket Premium
Todito Cash
TrustPay
Trustly
UTEL
UnionPay
Vimo Wallet
Visa
Wallet One
WeChat Pay
WebMoney
Webpay (by Neteller)
Yandex Money
eKonto
ePay
ePay.bg
iDEAL
moneta.ru
oxxo
MonedhatMonedhat (11)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Dollari i Singaporit
Euro
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Krona Daneze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
William Hill Affiliates
ShtetetShtetet (6)
Irlanda
Japonia
Kanadaja
Mbretëria e Bashkuar
Suedia
Zvicra
SoftwareSoftware (14)
Blueprint Gaming
GTS
Genesis Gaming
IGT (WagerWorks)
Jadestone
Microgaming
NetEnt
Nyx Interactive
Play'n GO
Push Gaming
Quickspin
Relax Gaming
Skillzzgaming
Thunderkick

Affiliate Program

Një nga programet më gjithëpërfshirëse të filialeve në dispozicion, Programi i Filialeve William Hills, i lejon përdoruesit të reklamojnë dhjetë marka të ndryshme. Ato ofrojnë një dhomë pokeri, një libër sporti në internet, dy dhoma Bingo dhe gjashtë kazino të ndryshme në internet. 

Do të keni shumë mundësi për trafikun tuaj me të gjitha këto marka. Megjithatë, meqenëse nuk lejojnë lojtarë nga Shtetet e Bashkuara, këto marka do të jenë të dobishme vetëm për lojtarët jashtë Shteteve të Bashkuara.

Pse të bashkoheni me programin e Filialit të William Hills?

Për të filluar, dhe si një mirëseardhje në program, ata u paguajnë filialeve të reja një komision prej 50% për çdo humbje të lojtarit për dy muajt e parë. Përveç kësaj marrëveshjeje fantastike, ata gjithashtu rrotullojnë një pjesë të rrotullimeve 70% në një markë për një kohë të caktuar.

Kur i promovoni ato në faqen tuaj të internetit, do të merrni një kontratë të ndarjes së të ardhurave, që do të thotë se do të fitoni një pjesë të çdo shume të depozitave të lojtarëve pasi të regjistroheni përmes lidhjes tuaj të filialit.

CPA (Cost Per Acquisition) është një formë tjetër marrëveshjeje që mund të blini, një çmim i paracaktuar për çdo individ që regjistrohet përmes lidhjes tuaj të filialit. Ata shpesh ofrojnë paketa hibride që përfshijnë një tarifë CPA dhe një ndarje të të ardhurave.

Markat nga William Hills

 • WH Sport
 • WH Sport Itali
 • WH Sport Spanja
 • Kazino WH
 • WH Casino Spanjë
 • WH Casino Itali
 • WH Live Casino
 • Kazino live në Itali
 • Kazino live në Spanjë
 • Klubi i kazinosë WH
 • WH Bingo
 • WH Bingo Itali
 • WH Poker
 • WH Poker Itali
 • WH Vegas
 • Lojëra WH

Si të bashkoheni me programin e filialeve të William Hills

 1. Drejtohuni për në https://affiliates.williamhill.com.
 2. Klikoni butonin e madh jeshil Regjistrohu Tani.
 3. Jepni të gjitha informacionet personale, të pagesave dhe shtesë të kërkuara.
 4. Konfirmoni regjistrimin dhe prisni ndërmjetësimin.
William Hill nxit zgjerimin e shkëndijës
2022-08-24

William Hill nxit zgjerimin e shkëndijës

Oferta novatore e basteve falas të William Hill po revolucionarizon stimujt në lojërat e fatit sportiv. Për garat e ardhshme, klientët e librit sportiv mund të marrin një bast falas thjesht duke ndjekur kushtet e bonusit. Basti pa para që nuk mund të arkëtohet është një ofertë promocionale për mbajtësit e llogarive të kualifikuara, e cila nuk ka vlerë monetare. Megjithatë, fitimet në para nga basti falas janë reale, prandaj edhe promovimi po tërheq shumë vëmendje.