William Hill - Account

Age Limit
William Hill
William Hill is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission

Account

Përpara se të përdorni faqen e internetit të William Hills, bastorët duhet së pari të regjistrojnë një llogari. Si të regjistroheni është një nga temat më të kërkuara nga klientët e mundshëm të William Hills.

Kjo është faza fillestare për çdo faqe interneti që ofron baste sportive. Teknika është e drejtpërdrejtë dhe përbëhet nga disa faza që lojtarët duhet të kryejnë.

Si të hapni / regjistroni një llogari

Shumica e lojtarëve mund të kenë gjithashtu çështje ose pyetje të tjera në lidhje me llogaritë e tyre. Shpesh është shkaku i shqetësimit më të madh në mesin e kumarxhinjve. Metodat për regjistrimin për një llogari dhe çdo pyetje tjetër në lidhje me llogarinë janë përshkruar këtu. Secila është e drejtpërdrejtë dhe do të duhen vetëm disa minuta për të përfunduar.

Baza e njohur e ka bërë sa më të thjeshtë procesin e regjistrimit të bastorëve të rinj, kështu që nuk do të keni asnjë problem për ta përfunduar. Do t'ju duhet të jepni shumë informacione në faqen e regjistrimit, por ne ju kemi mbuluar.

Është e thjeshtë të hapësh një llogari me William Hills. Sidoqoftë, duhet të kryeni procedurën e mëposhtme:

 1. Vizitoni faqen e internetit të William Hills.
 2. Zgjidhni opsionin "Bashkohu tani".
 3. Plotësoni fushat me informacionin e nevojshëm.
 4. Zgjidhni monedhën që do të luani dhe mënyrën më të mirë të depozitimit.
 5. Përpara miratimit, të dhënat që jepni do të ekzaminohen.
 6. Përfundoni procedurën e regjistrimit duke klikuar opsionin që konfirmon gatishmërinë tuaj për të regjistruar një llogari.

Verifikimi i llogarisë

William Hills mbron konsumatorët e saj nga mashtrimet në internet dhe siguron që klientët e saj të jenë të moshës ligjore të basteve.

Ka disa mënyra për paraqitjen e dokumenteve te libralidhësi. Klienti duhet të zgjedhë atë që i pëlqen më shumë. Një vizitor mund të përdorë mjetin e bisedës live për mbështetjen e klientit të William Hills për të paraqitur një kërkesë. Ata gjithashtu mund t'i dërgojnë dokumentet me email dhe faqen e internetit.

Vlen të theksohet se procedura e verifikimit është në avantazh të klientit. Konsumatorët, llogaritë e të cilëve nuk janë verifikuar, rrezikojnë t'u anulohen llogaritë e tyre. Faza e identifikimit dhe verifikimit është kritike për lehtësinë e tyre. Pas verifikimit, përdoruesi mund të përdorë lehtësisht shërbimet e libralidhësit dhe të tërheqë fitimet e tij.

Për verifikimin e të dhënave personale, ju duhet thjesht të siguroni një kopje të skanuar ose fotografi të një prej dokumenteve të mëposhtme:

 • Karta e identitetit (para dhe mbrapa),
 • Pasaporta (foto dhe faqja e kopertinës),
 • Patentë shoferi (foto, emër dhe nënshkrim).

Ju duhet të jepni një kopje të skanuar ose një foto të dokumenteve përkatëse për Verifikimin e Adresës së ardhshme.

 • Fatura e shërbimeve - Ku emri dhe adresa juaj shfaqen dukshëm,
 • Deklarata e bankës ose e kartës së kreditit - Emri dhe adresa aktuale duhet të jenë të dukshme.
 • Fatura tatimore e autoritetit vendor - Emri, adresa dhe numri i ID-së së taksave janë të dukshme

Si të identifikoheni

Kur hyni në ndonjë faqe kazinoje, kërkoni ikonën e hyrjes në këndin e sipërm të djathtë të ekranit. Kjo është e vërtetë për William Hills dhe butoni i hyrjes në William Hills ndodhet mjeshtërisht pranë butonit 'bashkohu'.

Duhet të keni të disponueshme adresën tuaj të emailit dhe fjalëkalimin për t'u identifikuar. Nëse e keni harruar fjalëkalimin tuaj, do të mund ta rivendosni atë me email, si në shumicën e faqeve të internetit. Merrni masa paraprake kur luani dhe dilni gjithmonë kur të keni mbaruar për të parandaluar hyrjen e dikujt tjetër në llogarinë tuaj.

 1. Shko tek https://sроrts.williamhill.com.
 2. Klikoni lidhjen 'Hyrja' në këndin e sipërm të djathtë të faqes.
 3. Futni emrin e përdoruesit dhe fjalëkalimin tuaj. Ju mund të ruani fjalëkalimin për shfletuesin tuaj për të kujtuar hyrjen tjetër.
 4. Për të përfunduar procesin, klikoni përsëri butonin 'hyrje'.

Si të zhbllokoni një llogari

Lojtarët mund të hasin vështirësi kur mësojnë se llogaria e tyre e kazinosë është bllokuar ose çaktivizuar. Efekti përfundimtar është se paratë dhe çmimet e tyre janë të rrezikuara.

Përdoruesit e William Hills mund të mos jenë në gjendje të hyjnë në llogaritë e tyre për arsye të ndryshme, duke përfshirë një numër të tepërt të përpjekjeve të dështuara për hyrje ose një problem me procedurën KYC.

Bastorët padyshim po gërvishtin trurin e tyre tani, duke pyetur veten se si mund t'i zhbllokojnë llogaritë e tyre. Ata pritet të kontaktojnë ekipin e mbështetjes së klientit sa më shpejt të jetë e mundur.

 1. Hapni adresën e emailit që keni përdorur për t'u regjistruar për një llogari në William Hills.
 2. Përgatitni një mesazh dhe dërgojeni tek customerservices@williamhill.com.
 3. Në rreshtin e temës, përshkruani problemin tuaj: "Llogaria ##### është bllokuar."
 4. Në trupin e postës elektronike, shqyrtojeni problemin në detaje. Mund t'ju duhet të paraqisni sa vijon:
  1. një përshkrim të detajuar të informacionit tuaj të regjistrimit,
  2. pajisjen e përdorur për të krijuar llogarinë dhe
  3. Një kopje e skanuar e një karte identiteti me fotografi, dëshmi të tjera identifikimi dhe kopje të skanuara të faturave të depozitave të William Hillss.

Mbani në mend se ofrimi i këtyre skanimeve në PDF është i preferueshëm.

Si të mbyllni një llogari

Bastorët janë të lirë të mbyllin llogaritë e tyre sa herë që e shohin të arsyeshme për sa kohë që ata kontaktojnë me kujdesin ndaj klientit dhe bëjnë një kërkesë të qartë për të mbyllur llogaritë e tyre.

Ju jeni i vetmi person që mund të vendosni nëse duhet të mbyllni llogarinë tuaj në William Hills. Supozoni se ju duket se bixhozi po bëhet shumë problem për ju. Në këtë rast, ne ju sugjerojmë fuqimisht të çaktivizoni përgjithmonë llogarinë tuaj, por vetëm pasi të keni marrë të gjitha paratë në të.

Mund ta çaktivizoni llogarinë tuaj duke i dërguar një mesazh stafit mbështetës përmes faqes së ndihmës.

 1. Navigoni te "https://williamhill-lang.custhelp.com/app/ask."
 2. Futni adresën e emailit të lidhur me llogarinë që dëshironi të hiqni.
 3. Shkruani KËRKESË PËR FSHIJEN E LLOGARISË MIME në rreshtin e temës.
 4. Shpjegoni pse dëshironi që llogaria juaj të fshihet në seksionin Teksti i pyetjes.
 5. Së fundi, përdorni butonin Dërgo për të dërguar kërkesën për fshirjen e llogarisë suaj.

Mos harroni se mund të duhen 48 orë që ata të reagojnë ndaj kërkesës suaj për anulimin e llogarisë. Si rezultat, duhet të jeni të duruar me ta.

Total score9.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 1998
BonusetBonuset (5)
Bonus ndeshje
Bonus të mirëpritur
Bonusi high roller
Bonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (7)
Angleze
Franceze
Gjermane
Italiane
Japoneze
Polake
Suedeze
LicencatLicencat (4)
AAMS Italy
DGOJ Spain
Gibraltar Regulatory Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (35)
All Bets Blackjack
Baccarat
Basketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Bingo
Blackjack
Boks
First Person Baccarat
French Roulette Gold
FutbollGolfHendbollHokej mbi akullKriketi
Live Macau Squeeze Baccarat William Hill
Live Texas Holdem Bonus
Macau Squeeze Baccarat
Motorsport
Pai Gow
Poker
PolitikaRegbi
Ruletë
Shigjetat
Sic Bo
Slotat
Snooker
Soiree Blackjack
SportiveUFC
Video Poker
VolejbollieSports
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (90)
ATM Online
Abaqoos
Alfa Bank
Alfa Click
AstroPay
AstroPay Card
AstroPay Direct
Bank Wire Transfer
Bank transfer
BankLink
Bitcoin
Boku
Boleto
Carte Bleue
China Union Pay
Credit Cards
Crypto
Debit Card
DineroMail
Dogecoin
EPS
EasyPay
EcoPayz
Entropay
Euteller
Fast Bank Transfer
FastPay
GiroPay
HSBC
Instant Banking
Litecoin
Lobanet
MaestroMasterCard
Megafon
Megafone
Mobile payments Beeline
Moneta
MoneySafe
Multibanco
MyCitadel
Neosurf
Neteller
Nexi
Nordea
Otopay
PAGOFACIL
PayKasa
PayKwik
PaySec
Paybox
Payeer
Paysafe Card
Paysec THB
Perfect Money
Postepay
Prepaid Cards
Privat24
Przelewy24
QIWI
Quick Pay
Rapida
Redpagos (by Neteller)
Santander
Sberbank Online
Sepa
Skrill
Skrill 1-Tap
Sofortuberwaisung
Tele2
Teleingreso
Ticket Premium
Todito Cash
TrustPay
Trustly
UTEL
UnionPay
Vimo Wallet
Visa
Wallet One
WeChat Pay
WebMoney
Webpay (by Neteller)
Yandex Money
eKonto
ePay
ePay.bg
iDEAL
moneta.ru
oxxo
MonedhatMonedhat (11)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Dollari i Singaporit
Euro
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Krona Daneze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
William Hill Affiliates
ShtetetShtetet (7)
Gjermania
Irlanda
Japonia
Kanadaja
Mbretëria e Bashkuar
Suedia
Zvicra
SoftwareSoftware (14)
Blueprint Gaming
GTS
Genesis Gaming
IGT (WagerWorks)
Jadestone
Microgaming
NetEnt
Nyx Interactive
Play'n GO
Push Gaming
Quickspin
Relax Gaming
Skillzzgaming
Thunderkick