William Hill

Age Limit
William Hill
William Hill is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission

Pse të luani në William Hills?

William Hills është një nga kompanitë më të njohura të lojërave të fatit sot. Ata kanë një kombinim të vendndodhjeve fizike dhe një prani të gjerë në internet, duke i lejuar klientët të shijojnë shërbimet e tyre sido që ata e shohin të arsyeshme. Kjo dinamikë është e dukshme në sit, ku një dizajn konservator por miqësor për përdoruesit ruan ndjenjën e tij klasike të stilit. Kjo është përveç shumë promovimeve të jashtëzakonshme, duke demonstruar se ata i marrin seriozisht konkurrentët dhe standardet e tyre moderne.

About

Me një histori që daton që nga viti 1934, William Hills ka dëshmuar një zgjerim të konsiderueshëm në industrinë e lojrave. Përveç jetëgjatësisë së tyre, është e pabesueshme se si ata kanë qëndruar në vijën e parë gjatë gjithë kësaj kohe.

William Hills dhe rritja e sportit modern janë të lidhura pazgjidhshmërisht. Ndërsa sportet konkurruese u bënë më të njohura në periudhën e pasluftës, po ashtu u bë edhe sporti disponueshmëria e objekteve të basteve sportive. Asgjë më shumë se dyqanet e basteve William Hills, të cilat tani janë bërë një element kryesor në vendet kryesore në mbarë Mbretërinë e Bashkuar.

Games

Siç e dini me siguri, William Hills ofron një gamë vërtet spektakolare baste sportive mundësitë. Nëse mund të mendoni për një sport, do ta gjeni këtu. Biçikleta, pingpong, snooker, gara me automobila, hokej mbi akull, gara me kuaj, zagarë, futboll dhe regbi janë në dispozicion. 

Për më tepër, atyre u janë bashkuar e-sportet dhe madje edhe alternativa të basteve jo sportive, të tilla si politika dhe bastet në rezultatet e shfaqjeve televizive. Dhe shumëllojshmëria e përmbajtjes është e gjerë, me një numër mahnitës të ligave të disponueshme. Kjo do të thotë që ju mund të bastni në sportet tuaja të preferuara kudo, qoftë La Liga apo NFL.

/william-hill/games/

Withdrawals

Marrja e fitimeve tuaja është pothuajse po aq emocionuese sa të shihni ekipin ose lojtarin tuaj të preferuar të fitojë një kampionat. Tani që keni vënë bast raportin e duhur, keni pranuar rrezikun e bonusit dhe keni krijuar një bilanc të shëndetshëm të llogarisë, është koha për të paguar fitimet tuaja. Shumë lojtarë të rinj janë të shqetësuar për tërheqjen e parave të tyre nga William Hillss sa më shpejt të jetë e mundur.

Procesi i tërheqjes është i krahasueshëm me procesin e depozitimit. Pra, le të kalojmë mbi atë që ju duhet për të arritur.

Bonuses

Ashtu si me shumë site bastesh, kur regjistroheni me William Hills, mund të prisni një bollëk bonuse dhe oferta hyrëse.

William Hills është i njohur për zgjedhjen e tij të gjerë të marrëveshjeve dhe basteve falas. Ne zbuluam një faqe kushtuar promovimeve të disponueshme gjatë shfletimit të sajtit.

Account

Përpara se të përdorni faqen e internetit të William Hills, bastorët duhet së pari të regjistrojnë një llogari. Si të regjistroheni është një nga temat më të kërkuara nga klientët e mundshëm të William Hills.

Kjo është faza fillestare për çdo faqe interneti që ofron baste sportive. Teknika është e drejtpërdrejtë dhe përbëhet nga disa faza që lojtarët duhet të kryejnë.

Languages

Përpara se të bëni një zgjedhje përfundimtare, është e rëndësishme të peshoni avantazhet dhe disavantazhet e përdorimit të një kazinoje në internet që është në përputhje me një gjuhën me të cilën jeni njohur.

Ka raste në të cilat Google Translate nuk është i saktë. Është e mundur që mungesa e njohurive ose të kuptuarit do t'ju pengojë të kuptoni termat dhe kushtet, të përmbushni kriteret e basteve ose të kontaktoni me kujdesin ndaj klientit. Si rezultat, është e nevojshme të luani në një kazino online që ofron lojëra në gjuhën me të cilën jeni më të kënaqur.

Countries

Për shkak të dizajnit të tij të qartë dhe trashëgimisë së gjatë, William Hills tërheq bastore nga të gjitha prejardhjet, nga fillestarët tek profesionistët me përvojë.

Shumica e vendeve kanë akses në shërbimet e basteve sportive të William Hills. Megjithatë, disa vende mund të mos jenë në gjendje të hyjnë në faqen e internetit për arsye të ndryshme. William Hills është i rreptë në lidhje me respektimin e këtyre rregulloreve për klientët dhe kompaninë.

Mobile

Sportet e William Hills Aplikacioni i basteve celulare është një nga aplikacionet më të shpejta, më të plota dhe të mbushura me veçori të disponueshme, gjë që pritet nga një prej prodhuesve më të mëdhenj të basteve online.

Të dy përdoruesit e Android dhe iPhone me sistem operativ 5.0 ose më të lartë mund ta shkarkojnë aplikacionin. Megjithatë, vetëm përdoruesit e iPhone me iOS 9.0 ose më të lartë mund ta përdorin aplikacionin.

Tips & Tricks

Megjithëse bastet për sportet mund të jenë argëtuese, përdorimi i William Hills e bën përvojën shumë më të këndshme, të sigurt dhe të dobishme. Këto këshilla dhe truket mund t'i ndihmojnë bastorët të përfitojnë sa më shumë nga përvoja e tyre atje.

Responsible Gaming

Kumarxhinj profesionistë ekzistojnë, por janë jashtëzakonisht të rrallë. Nuk duhet parë si burim të ardhurash për shumë njerëz. Mos vini bast më shumë sesa mund të përballoni për të humbur. Shmangni kumarin me para në të cilat mbështeteni për të paguar qiranë dhe gjërat e tjera thelbësore, si faturat dhe ushqimin.

Varësia nga kumari është shpesh rezultat i nevojës së njerëzve për të fituar. Kur humbasin, kjo mund t'i inkurajojë ata të jenë edhe më të dëshpëruar për të fituar paratë e tyre, duke çuar në edhe më shumë kumar. Kjo mund të dalë lehtësisht jashtë kontrollit, duke shkaktuar shumë dhimbje dhe vuajtje.

Support

William Hills është i pakrahasueshëm në lidhje me shërbimi ndaj klientit dhe udhëzimet për shfrytëzimin e vendit; opsionet e tij të mbështetjes janë të jashtëzakonshme.

Kjo ndihmë ofrohet në gjuhë të ndryshme (ideale për operatorët shumëkombëshe të lojërave të fatit në internet). Mund të kontaktoni një tavolinë ndihmëse përmes telefonit, bisedës së drejtpërdrejtë, emailit dhe madje edhe kanaleve të mediave sociale si Twitter. Dhe e gjithë kjo ndihmë është në dispozicion 24 orë në ditë, shtatë ditë në javë, duke përfshirë edhe festat.

Deposits

Alternativat e basteve të depozitave të ofruara nga William Hills mund të ndryshojnë ndjeshëm nga shteti në shtet, por ende përfshijnë mundësi përgjithësisht të pranueshme. Kur bëhet fjalë për tërheqjet, zgjedhjet tuaja janë të kufizuara. Nëse është e aplikueshme, përdorimi i të njëjtës metodë për tërheqje siç keni përdorur për depozitimin do të rezultojë në transaksionin më të qetë dhe më të thjeshtuar.

Shumica e kartave kryesore të kreditit dhe debitit, kuletat elektronike, bankingu në internet, kuponat e parave të gatshme, kartat e parapaguara dhe madje edhe transfertat e parave të gatshme përmes depozitave bankare janë të gjitha metodat e pranuara të pagesës nga William Hills. Shqyrtoni tabelat e mëposhtme për informacion se si të bëni depozita dhe të tërhiqni paratë tuaja.

Security

Për shkak se William Hills është një uebsajt kaq i njohur, nuk duhet të jetë befasuese të mësosh se ai përdor masat paraprake të sigurisë më të fundit.

FAQ

Klientët e William Hills shpesh i bëjnë këto pyetje para, gjatë dhe pas vendosjes së një basti.

Affiliate Program

Një nga programet më gjithëpërfshirëse të filialeve në dispozicion, Programi i Filialeve William Hills, i lejon përdoruesit të reklamojnë dhjetë marka të ndryshme. Ato ofrojnë një dhomë pokeri, një libër sporti në internet, dy dhoma Bingo dhe gjashtë kazino të ndryshme në internet. 

Do të keni shumë mundësi për trafikun tuaj me të gjitha këto marka. Megjithatë, meqenëse nuk lejojnë lojtarë nga Shtetet e Bashkuara, këto marka do të jenë të dobishme vetëm për lojtarët jashtë Shteteve të Bashkuara.

Total score9.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 1998
BonusetBonuset (5)
Bonus ndeshje
Bonus të mirëpritur
Bonusi high roller
Bonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (7)
Angleze
Franceze
Gjermane
Italiane
Japoneze
Polake
Suedeze
LojëraLojëra (35)
All Bets Blackjack
Baccarat
Basketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Bingo
Blackjack
Boks
First Person Baccarat
French Roulette Gold
FutbollGolfHendbollHokej mbi akullKriketi
Live Macau Squeeze Baccarat William Hill
Live Texas Holdem Bonus
Macau Squeeze Baccarat
Motorsport
Pai Gow
Poker
PolitikaRegbi
Ruletë
Shigjetat
Sic Bo
Slotat
Snooker
Soiree Blackjack
SportiveUFC
Video Poker
VolejbollieSports
Metodat e tërheqjesMetodat e tërheqjes (9)
Bank transfer
Cheque
ClickandBuy
Neteller
PayPal
Skrill
Visa
William Hill cash direct
instaDebit
MonedhatMonedhat (11)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Dollari i Singaporit
Euro
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Krona Daneze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (7)
Gjermania
Irlanda
Japonia
Kanadaja
Mbretëria e Bashkuar
Suedia
Zvicra
SoftwareSoftware (14)
Blueprint Gaming
GTS
Genesis Gaming
IGT (WagerWorks)
Jadestone
Microgaming
NetEnt
Nyx Interactive
Play'n GO
Push Gaming
Quickspin
Relax Gaming
Skillzzgaming
Thunderkick