Webbyslot

Age Limit
Webbyslot
Webbyslot is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Rreth WebbySlot

WebbySlot është një libër sportiv i kazinosë në internet, i cili u tregtohet lojtarëve në Australi, Kanada dhe Evropë. Është i disponueshëm vetëm në disa vende jashtë këtyre zonave. Me qendër në Skoci, SG International LP, kompania mëmë, është e licencuar në Curacao. Në vitin 2018, kazino Webby Slot filloi të funksionojë me numrin e regjistrimit 137028 dhe numrin e licencës 8048/JAZZ2015-035. Lojtarët përdorin gjuhë të ndryshme për të hyrë në faqen e internetit. Opsionet përfshijnë rusisht, spanjisht, greqisht dhe italisht.

Ofrimi i ushqimit për një audiencë shumëkombëshe WebbySlot ofron shumë gjuhë, si spanjisht, italisht, frëngjisht, anglisht dhe greqisht. Vazhdoni të lexoni për më shumë informacion rreth lojërave WebbySlot, opsioneve të pagesave dhe bonuseve. Me tema të fokusuara në slot, kazino-libri sportiv në internet ofron veprime emocionuese të lojërave për klientët ndërkombëtarë.

Slots nuk janë i vetmi veprim i lojërave në uebsajt. Platforma ka një sërë opsionesh të ndryshme për lojtarët ndërkombëtarë. Ofrimi i disa prej lojërave më të njohura të kazinosë dhe mundësive të basteve sportive në dispozicion. Lojtari relativisht i ri mbledh një sasi të respektueshme të aktivitetit të faqes në internet. Hypstat liston faqen e internetit me afro 1000 vizitorë unikë në ditë. Dy deri në pesë përqind e përdoruesve të internetit në mbarë botën e vizitojnë faqen.

Sporte dhe lojëra WebbySlot

WebbySlot është i njohur për të seksioni sportiv, e cila merr vlerësime të mira në internet. Sipas vlerësimeve të saj pozitive, platforma ka mundësi argëtimi, esports dhe bastesh sportive, të cilat rivalizojnë platforma të ngjashme bastesh në internet. Megjithatë, raportet e joproduktive nuk i kanë ndalur vlerësimet e favorshme të kazino-sportsports online. Sipas raporteve, mbajtësit e llogarive bastojnë në një gamë të gjerë argëtimesh sportive, duke përfshirë sa vijon.

Tenis

Tenistë udhëtoni globin për të konkurruar në lojëra me aksione të larta për të mundur kundërshtarin. Lojtarët më të mirë ngjallin interesin e atyre lojtarëve që kanë njohuri për këtë sport. Zgjedhja e fituesit është vetëm një mënyrë për të ngritur veprimin emocionues të lojës. Qëllimi i tenisit është të godasë topin nëpër rrjetë në një mënyrë që të pengojë kundërshtarin të godasë një kthim. Shanset se kush do të fitojë varet shumë nga rekordi historik i një tenisti. WebbySlot u ofron entuziastëve të tenisit mundësinë për të rritur eksitimin e shikimit të lojës duke vendosur një bast.

Basketboll

Pro basketbolli ligat anembanë globit garojnë për lavdi, nder dhe trofe kampionate. Shoqata Kombëtare e Basketbollit është vetëm një nga të paktën katër ligat pro basketbollit në Amerikën e Veriut. Megjithatë, basketbolli është universal me ligat profesionale në të gjithë globin. Popullariteti i tij u ofron lojtarëve mundësinë për të shijuar një përvojë konkurruese bastesh. Tifozët në mbarë botën vendosin baste se kush do të fitojë.

Futboll amerikan

Gladiatorët modernë të Futbollit Amerikan fitojnë brohoritje globale. Si një goditje, zvarritje sporti me profesionistë të talentuar, lojtarët tërheqin vëmendjen mbarëbotërore. Kumarxhinjtë hulumtojnë me kujdes statistikat dhe shanset për të vënë bast të zgjuar në një ekip fitues të parashikuar. Në WebbySlot, bastet ofrohen drejtpërdrejt gjatë lojës ose para ndeshjes.

Futbolli

Futbolli është një nga sportet më të njohura në botë. Strategjia e basteve është e rëndësishme për të zgjedhur fituesit e mundshëm në garat me aksione të larta. Nga bastet e ekipit te lojtarët individualë, shanset janë gjithmonë në favor të personit që hulumton mirë peizazhin e futbollit dhe i njeh lojtarët.

Një nga arsyet pse WebbySlot është kaq popullor është se ka opsione të ndryshme bastesh. Kazinoja e platformës gjithashtu merr vlerësime pozitive. Duke punuar me zhvillues të shumtë softuerësh, WebbySlot ofron disa nga lojërat më të njohura në treg. Nga NetEnt te iSoftBet dhe më shumë, platforma u sjell bastorëve mundësinë për të bastuar në lojëra të njohura kazino, si Book of Aztec, Jungle Jim dhe Lost Vegas.

menyra pagese

Ofertat e WebbySlot opsionet e njohura të depozitave, të tilla si Mastercard, Visa, Skrill, Paysafecard dhe Neteller. Platforma pranon gjithashtu tre forma të kriptomonedhës, duke përfshirë Bitcoin, Ethereum dhe Litecoin. Megjithatë, opsionet e kriptomonedhës nuk janë të disponueshme në të gjithë faqen. Lojtarët mund të përdorin kripto vetëm për të tërhequr dhe depozituar fonde. Pas depozitimit, kriptomonedha konvertohet në monedha më të pranuara, si dollari amerikan dhe euro.

Me një depozitë minimale prej 10 € dhe një maksimum prej 5,000 €, WebbySlot nuk ngarkon asnjë tarifë për tërheqjen ose depozitimin e fondeve. Mbajtësit e llogarisë marrin përgjigje të menjëhershme ndaj kërkesës për transferimin e fondeve, me disa fitime të marra brenda një ore. Në varësi të mënyrës së pagesës, kohët e përpunimit mund të zgjasin më shumë. Për shembull, transaksionet e transfertave bankare, kartës së kreditit dhe kartës së debitit mund të duhen disa ditë për t'u përfunduar. Për tërheqje, ka një minimum prej 20 €.

Mënyrat e pagesës së platformës janë si konkurrentët. Duke i lejuar klientët akses në portofolat, bankat dhe kartat dixhitale me reputacion, WebbySlot siguron transaksione të shpejta për klientët e saj. Një problem i vërejtur në internet është kufiri i tërheqjes. Është e rëndësishme që klientët të rishikojnë termat dhe kushtet.

Klientët janë të kufizuar në 5,000 € për tërheqje çdo muaj. Për lojtarët e pasur që depozitojnë më shumë ose fitojnë më shumë se kjo shumë çdo muaj, merrni parasysh nëse kushtet e tërheqjes janë të favorshme.

Bonuset

Me një konkurrencë bonus mirëseardhjeje, WebbySlot tërheq çdo ditë një numër të konsiderueshëm bastuesish nga rajone të ndryshme. Një pjesë e tërheqjes së platformës është Bonusi i Mirëseardhjes. Depozituesit marrin 100 për qind bonus dhe 100 rrotullime falas. Ashtu si me shumicën e librave sportive të kazinove, zbatohen termat dhe kushtet për bonuset e depozitave. Përputhja e bonusit është e mirë deri në 100 € me një depozitë minimale prej 20 € që kërkohet për t'u kualifikuar.

Rrotullimet Falas janë stimuj shtesë që synojnë të tërheqin lojtarë të rinj dhe të përsërisin biznesin. WebbySlot ofron bonuse shtesë ndërsa lojtarët zhbllokojnë rrotullimet Falas dhe shpërblime të tjera. Për një lojtar që depoziton shuma të vogla, struktura e bonusit të faqes në internet mund të funksionojë mirë. Disa nga bonuset kanë kërkesa për bast.

Pse të vini bast në WebbySlot

WebbySlot kujdeset për klientët e tij, siç dëshmohet nga vlerësimet pozitive në internet. Këtu janë arsyet pse disa lojtarë vazhdojnë të kthehen në kazino-libri sportiv.

Shpërblime për besnikëri

Platforma ofron një program unik besnikërie të bazuar në tema sportive. Si pjesë e programit VIP të librit sportiv të kazinosë, WebbySlot ofron një mënyrë që lojtarët të grumbullojnë pikë shpërblimi. Programi unik ofron 8 nivele. Çdo nivel përputhet me një stadium specifik sportiv në botë. Lojtarët që përparojnë në nivelet e programit të besnikërisë hapin bastet e bonusit në çdo fazë.

Përfitimet

  • Tërheqje të shpejta
  • Metodat e pagesës me reputacion
  • Përzgjedhja e madhe e lojërave
  • Bonuset & Shperblimet
  • Reputacion i fortë

WebbySlot bashkëpunon me disa nga firmat më të suksesshme të softuerëve në industri. Si rezultat, platforma ofron një përzgjedhje të gjerë të lojërave të njohura. Veprimi i lojës është një nga përfitimet kryesore, pasi disa lojtarë kthehen për të luajtur çdo ditë. Shërbimi ndaj klientit është gjithashtu një plus, duke ofruar mbështetje gjatë gjithë kohës.

Një nga aspektet më të njohura të platformës janë lojërat, të cilat tentojnë të tërheqin lojtarë me përvojë dhe të përsërisin biznesin. Duke pasur parasysh popullaritetin e platformës, është e qartë se audienca ndërkombëtare po i jep faqes së internetit dy gishtat lart. Edhe pse WebbySlot është ende në rritje, faqja e internetit ka arritur të krijojë një reputacion solid në një kohë të shkurtër. Lojtarët ndërkombëtarë dynden në sit çdo ditë për të vënë bast në gjithçka, nga lojërat e kazinosë deri tek aksionet sportive me aksione të larta.

Total score7.8
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2018
BonusetBonuset (3)
Bonus të mirëpriturBonusi i besnikërisëBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (27)
Angleze
Bullgare
Daneze
Finlandeze
Gjermane
Greke
Hungareze
Indoneziane
Islandeze
Italiane
Japoneze
Kineze
Koreane
Kroate
Malajziane
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Shqipe
Sllovake
Sllovene
Spanjolle
Tajlandeze
Turke
Çeke
LojëraLojëra (43)
Arena of Valor
Baccarat
BadmintonBasketbollBejsbolliBiatlon
Blackjack
Boks
CS:GO
Call of Duty
Dota 2
EurovizionFormula 1FutbollGolfHendbollHokej mbi akullHokej mbi dysheme
Kazino Holdem
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Motorsport
Poker
Politika
Rainbow Six Siege
Regbi
Rocket League
Ruletë
ShahShigjetat
Sic Bo
Skvosh
Slotat
Snooker
StarCraft 2
Tenis tavolineTenisi
Valorant
Vaterpolo
Video Poker
VolejbolliÇiklizëm
Metodat e tërheqjesMetodat e tërheqjes (7)
Bitcoin
EcoPayz
MasterCard
Neteller
Paysafe Card
Skrill
Visa
MonedhatMonedhat (1)
Euro
ShtetetShtetet (6)
Afrika e Jugut
Argjentina
Australia
Polonia
Republika Çeke
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (30)
1x2Gaming
Amatic Industries
Apollo Games
Asia Live Tech
Authentic Gaming
Betsoft
Booming Games
EGT Interactive
Endorphina
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
GameArt
Habanero
Kiron Interactive
LuckyStreak
Microgaming
Mr. Slotty
NetEnt
PariPlay
Patagonia Entertainment
Platipus Gaming
Play'n GO
Playson
Pragmatic Play
Quickspin
Spigo
Spinomenal
Tom Horn Gaming
World Match
iSoftBet