Vlerësimi i librave VBET

Age Limit
VBET
VBET is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionCuracao

VBET

Që nga viti 2003, VBET u ofron tifozëve sportivë një sërë mundësish bastesh sportive me një prej basteshkruesve më të mirë në internet, sipas rishikimeve.

I licencuar nga Komisioni i Lojërave të Fatit në Mbretërinë e Bashkuar, numri i licencës 000-044662-R-324273, Autoriteti i Lojërave të Maltës dhe organe të tjera licencuese, faqja e internetit e basteve në internet i përmbahet rregullave strikte të lojërave të fatit dhe promovon lojërat e fatit me përgjegjësi.

Për bastet sportive në internet, platforma sjell një katalog të larmishëm lojërash, të cilat NetEnt, një furnizues i besueshëm softuerësh në industri, i fuqizon. Shqyrtime të basteve sportive në internet tregojnë se lojtarët shijojnë përvojën e përgjithshme argëtuese.

E njohur në rishikime për shanset transparente të basteve dhe praktikat etike të biznesit, basteshja sportive vazhdon të tërheqë tifozë në Evropë dhe në mbarë globin, të cilët e njohin VBET si bastebërësin më të mirë në internet, sipas rishikimeve në internet.

Lojëra për të luajtur në VBET

NetEnt është një nga ofruesit më të njohur të softuerit në biznes për libralidhësit në internet. VBET gjithashtu bashkëpunon me kompani të tjera të lojrave me cilësi të lartë. Është një marrëveshje e ëmbël për libralidhësin në internet, i cili përmban një shumëllojshmëri lojërash nga më shumë se 40 furnitorë. Si rezultat, platforma ka një gamë të gjerë lojërash të ndryshme për të luajtur dhe për të vënë bast.

Vëllimi i madh i mundësive të lojërave lejon një lojë të rëndësishme për klientët e rinj dhe lojtarët me përvojë që frekuentojnë bastet online për të vënë bast.

Për ata që janë të interesuar në bastet online, regjistrimi për atë që disa recensues e quajnë siti më i mirë i basteve në internet është një proces i pakomplikuar. Thjesht regjistrohuni online, verifikoni identitetin dhe konfirmoni llogarinë me email për të hyrë në një kornukopi virtuale të mundësive për baste në sport.

VBET Sport

Tifozët e Sporteve përjetojnë një sërë lojërash të ndryshme me shanse konkurruese bastesh. Faqja e internetit bashkon afro 400 tregje në platformën e saj virtuale, e cila përfshin tenis, futboll, hokej mbi akull, kriket dhe basketboll. Kumarxhinjtë mund të bastojnë në çdo ndeshje të disponueshme, duke përfshirë disa nga garat më të profilit të lartë në botë.

Përtej garave ekipore, bastet në VBET gjithashtu ofrojnë opsione bastesh, vaterpole dhe NASCAR. Për aq sa baste në sport, asnjë gur nuk lihet pa lëvizur që përdoruesit të kenë akses në mundësitë e basteve sportive për lojëra në të gjithë botën.

Tenis

Dashuria është gjithmonë një gjë e mirë. Vecanerisht ne tenis ndeshje teke dhe dyshe në turnetë më të mirë të tenisit në botë. Secili konkurrent e fuqizon topin nëpër rrjetë për të penguar lojtarin kundërshtar që ta kthejë atë. Në një betejë aftësish, konkurrenca është e ashpër. Për të apasionuarit pas sporteve, bastet në tenis rritin kënaqësinë e shikimit. Me aksione të larta në lojë, VBET ofron shanse konkurruese bastesh.

Basketboll

Ëndrrat e rrethit mbretërojnë suprem në një garë aftësish dhe qëndrueshmërie. Basketboll lojtarët anembanë globit konkurrojnë në një shumëllojshmëri ligash për të fituar kampionatin e lakmuar në secilën Shoqatë. Për të drejtat e mburrjes dhe për të marrë trofeun e kampionatit, çdo lojtar i vendos të gjitha në linjë. Për bastorët, të kuptuarit e lojtarëve individualë dhe historisë së fitoreve të ekipit është e vetmja mënyrë për të vënë bast të zgjuar.

Mënyrat e pagesës në VBET

VBET bastet online ofron një gamë të gjerë të ofruesit e pagesave. Me një ofertë të larmishme, duke përfshirë kartat, kuletat dixhitale dhe opsionet e transfertave bankare, platforma siguron që përdoruesit të kenë një përzgjedhje të gjerë të mënyrave të pagesës për të zgjedhur.

Opsionet e depozitave përfshijnë PayPal, Skrill, Neteller për transfertat dixhitale. Visa dhe MasterCard janë të disponueshme për bastorët që të transferojnë shpejt para me një kartë krediti ose debiti. Lojtarët gjithashtu mund të drejtojnë fonde bankare nga një llogari bankare individuale. Për tërheqjet, Neteller, Mastercard, Ecopayz, Skrill dhe Visa janë opsione të njohura mirë.

Kjo është një listë përfaqësuese e opsioneve të depozitimit dhe tërheqjes. Depozitat ndodhin menjëherë, por mund të kërkojnë dokumentacion shtesë që fondet të postohen. Tërheqjet zgjasin deri në 5 ditë pune dhe mund të zbatohet verifikimi i identitetit. Si një kërkesë për licencim, platforma duhet t'u përmbahet udhëzimeve të AML-së për të siguruar që kontrollet kundër pastrimit të parave të rregullohen siç duhet.

Ndërsa platforma ruan një depozitë minimale prej 5 GBP, tërheqja maksimale e librit sportiv është 100,000 GBP ose ekuivalenti i një monedhe tjetër. Tërheqja maksimale është jashtëzakonisht konkurruese në krahasim me platformat e tjera të basteve në internet.

Tërheqjet

Tërheqjet e fondeve ndikohen gjithashtu nga mënyra e tërheqjes. Kuletat dixhitale mund t'i vënë fondet në dispozicion menjëherë. Bankave mund të kërkojnë një javë për të pasqyruar fondet në një llogari, në varësi të bankës. Pavarësisht, shumat e larta të tërheqjes ka të ngjarë të shkaktojnë verifikime shtesë. Megjithatë, përdoruesit tregojnë në internet se tërheqjet priren të zgjasin deri në tre ditë.

Bonuset e VBET

Për të regjistruarit e rinj, VBET ofron një 100 për qind bonus mirëseardhjeje. Për baste pa rrezik, lojtari mund të kërkojë bonusin, i cili është i mirë për 25 GBP. Megjithatë, si me shumicën e bonuseve, zbatohen kërkesat e bastit. Termat dhe kushtet mund të ndryshojnë. Megjithatë, bastorët duhet të bëjnë tre baste me koeficient 1.8 ose më të lartë me vlera nga 5 deri në 25 GBP. Këto baste duhet të ndodhin në ngjarjet në 14 ditët e ardhshme nga basti fillestar.

Pas shlyerjes së bastit, lojtarit i shtohet një kredit bast falas në llogarinë e tij në shumën e kualifikuesit të bastit. Bastorët nuk kanë gjasa të fitojnë bastin kualifikues për shkak të gjasave. Megjithatë, me pak fat, është e mundur. Të paktën, përdoruesit marrin një kthim nga investimi. Struktura e bonusit të VBET nuk është më e mira në krahasim me bonuse të tjera sportive.

Por platforma rimburson bastet e rezultatit të saktë të futbollit nëse loja përfundon me 0-0. Ekziston gjithashtu një promovim sigurimi i disponueshëm që lejon një rimbursim, nëse një nga gjashtë përzgjedhjet e basteve është e pasaktë. Fondet kthehen, dhe lojtari mund të arkëtojë. Ndërsa bonuset nuk janë aq konkurruese sa kazinotë e tjera, ka ende mjaft për të tërhequr baste të rinj për të vënë bast. Në fakt, bonuset dhe promovimet përfshihen në procesin e librit sportiv.

Pse të bastni në VBET?

VBET është një nga platformat më të njohura të basteve. Shqyrtimet në internet janë të favorshme me platformën që gëzon 4.7/5 yje nga Oddspedia dhe 7.1/10 yje nga faqet e tjera. Për vite të tëra, VBET u ka ofruar klientëve krijimin e basteve sportive dhe një përzgjedhje të gjerë të lojërave sportive për të vënë bast.

Duke ruajtur standarde ambicioze, libri sportiv vazhdon të tërheqë lojtarë globalisht. Në fakt, bonusi ofron një përvojë bastesh pa rrezik. Edhe nëse shanset për të fituar janë të ulëta, lojtarët përsëri mësojnë se si funksionon platforma pa shpenzuar fondet e depozituara personalisht. Kërkesat e bastit janë të zbatueshme për bonuset dhe rishikuesit duan më shumë mundësi bonusi nga platforma.

Megjithatë, libërtari vazhdon të rritet me VBET që mban një nga kërkimet kryesore të fjalëve kyçe në motorët kryesorë të kërkimit, sipas Alexa. Duke ofruar akses në një listë të gjerë të ngjarjeve sportive për të bastuar, VBET është një lojtar kryesor në tregun e basteve sportive në internet.

Duke shfrytëzuar fuqinë e internetit për të lidhur sportdashësit me mundësi bastesh në ekipet, garat dhe lojtarët e preferuar, VBET krijon një përvojë argëtuese emocionuese për përdoruesit e saj. Konsistenca e platformës në mbajtjen e licencave të shumta në rajone të ndryshme tregon përkushtimin e saj për integritetin operacional dhe lojërat e përgjegjshme të fatit.

Total score7.0
Përfitimet
+ Kazino Full Stack
+ Zgjedhje e madhe e lojës
+ Preferohet nga lojtarët brazilianë

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2003
BonusetBonuset (5)
Bonus cashback
Bonus ndeshje
Bonus të mirëpritur
Bonusi high roller
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (15)
Angleze
Arabe
Armene
Farsi
Gjeorgjiane
Gjermane
Japoneze
Kineze
Koreane
Portugeze
Ruse
Spanjolle
Suedeze
Turke
Ukrainase
LojëraLojëra (51)
Live Bet on Poker
Baccarat
Baccarat AGQ Vegas
BadmintonBasketbollBejsbolli
Bingo
Blackjack
Boks
CS:GO
Craps
Dota 2
EurovizionFormula 1FutbollFutboll AmerikanFutbolli AustralianFutsalliGjuajtje me Hark
Golden Wealth Baccarat
GolfHokej mbi akull
Keno
League of Legends
Live Mega Wheel
MMAMotorsport
Pai Gow
Poker
Politika
Rainbow Six Siege
Regbi
Rocket League
Ruletë
Shigjetat
Sic Bo
Skvosh
Slotat
Snooker
Soiree Blackjack
Sportet dimërore
StarCraft 2
TelevizioniTenis tavolineTenisi
Valorant
Vaterpolo
Video Poker
Volejbolli
Wheel of Fortune
Çiklizëm
Metodat e tërheqjesMetodat e tërheqjes (11)
AstroPay Card
EcoPayz
InterAc
MasterCard
Moneta.ru
Neteller
Skrill
SticPay
Visa
WebMoney
WireCard
MonedhatMonedhat (11)
Euro
Hryvnia Ukrainase
Juani Kinez
Krona Suedeze
Lari Gjeorgjian
Lira Turke
Peso meksikane
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
ShtetetShtetet (10)
Argjentina
Brazili
Gana
India
Kili
Malajzia
Mbretëria e Bashkuar
Peruja
Turqia
Ukraina
SoftwareSoftware (37)
1x2Gaming
Betconstruct
Betsoft
Booming Games
Casino Technology
Cryptologic (WagerLogic)
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Endorphina
Evolution Gaming
Eye Motion
Ezugi
GameArt
Genesis Gaming
Genii
Habanero
Iron Dog Studios
Join Games
Microgaming
Mr. Slotty
Multislot
NetEnt
NextGen Gaming
OMI Gaming
Oryx Gaming
PariPlay
Playson
Pragmatic Play
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Spigo
Tom Horn Gaming
Wazdan
World Match
ZEUS PLAY
iSoftBet