Unibet Rishikimi i librave 2024 - Withdrawals

UnibetResponsible Gambling
CASINORANK
9/10
Bonus100% deri në 100 €
Besuar që nga viti 1997
Libri Legjendar Sportiv
Kazino fituese e çmimeve
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Besuar që nga viti 1997
Libri Legjendar Sportiv
Kazino fituese e çmimeve
Unibet is not available in your country. Please try:
Withdrawals

Withdrawals

Marrja e parave tuaja të çmimit është pothuajse po aq emocionuese sa të shikoni ekipin tuaj të preferuar sportiv ose sportistin të fitojë një titull. Tani që keni luajtur shumën e duhur, keni marrë rrezikun e bonusit dhe keni krijuar një bilanc të mirë të llogarisë, është koha për të arkëtuar fitimet tuaja. Shumë lojtarë të rinj kanë vështirësi të nxjerrin paratë e tyre nga Unibet sa më shpejt të jetë e mundur.

Marrja e parave nga Unibet është po aq e lehtë sa futja e parave. Ja se si është bashkuar procesi i tërheqjes.

Metodat e Tërheqjes të Pranuara në Unibet

Unibet pranon mënyrat e mëposhtme të tërheqjes:

Opsioni i pagesësKufiri maksimalKufiri minimalKoha e përpunimitTarifa e transaksionit
Transferte bankarePa kufi15,00 €1 orëAsnjë tarifë
PayPal13,000,00 €15,00 €2 orëAsnjë tarifë
PaySafePa kufiPa kufiE menjëhershmeAsnjë tarifë
Visa Electron50 000 €15 €1 orëAsnjë tarifë
Me besim100.000 €10 €1 orëAsnjë tarifë
Neteller13000 €15 €1 orëAsnjë tarifë
WebmoneyPa kufiPa kufi-Asnjë tarifë
EntropayPa kufi10 €1 orëAsnjë tarifë
Viza50 000 €15 €1 orëAsnjë tarifë
EcoPayz13000 €15 €1 orëAsnjë tarifë
MasterCardPa kufi10 €1 orëAsnjë tarifë
Skrill13000 €15 €1 orëAsnjë tarifë

Si të tërhiqeni?

Bastorët mund të tërheqin bilancin e Unibet Sportsbook duke bërë hapat e mëposhtëm.

  1. Hyni në llogarinë tuaj Unibet dhe shkoni te seksioni Llogaria ime.
  2. Kur klikoni në Tërheqje, do të shfaqet një zgjedhje e opsioneve të disponueshme të pagesës. Vetëm në New Jersey mund të tërhiqeni duke përdorur një metodë të ndryshme nga ajo që keni përdorur për të depozituar fondet tuaja. Në Indiana, Pensilvani, Iowa dhe Virxhinia, duhet të përdorni të njëjtën metodë për tërheqjet që keni përdorur për të depozituar.
  3. Futni shumën e dëshiruar të parave dhe detaje të tjera pasi të zgjidhni një opsion pagese.
  4. Verifikoni transaksionin. Në varësi të mënyrës së pagesës, fitimet tuaja duhet të arrijnë brenda tre deri në pesë ditë pune.
  5. Të gjitha tërheqjet në Unibet Sportsbook i nënshtrohen një periudhe përpunimi prej 72 orësh. Për të kërkuar një tërheqje, të gjithë përdoruesit duhet të kenë llogari që janë konfirmuar plotësisht. Unibet ka autoritetin të kërkojë informacion personal shtesë nga lojtarët përpara se të miratojë pagesën.
Unibet nënshkruan marrëveshje me Ajax-in
2022-11-02

Unibet nënshkruan marrëveshje me Ajax-in

Pasi firma mëmë Kindred siguroi një licencë për të kryer biznes në Holanda në maj, Unibet filloi në korrik. Kindred kishte ndërprerë aktivitetin në Holandë përpara se të hapej tregu, duke iu bashkuar disa operatorëve të tjerë që bënë të njëjtën gjë për të respektuar rregulloret e qeverisë holandeze.