Vlerësimi i librave Unibet - Withdrawals

Age Limit
Unibet
Unibet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority
Total score9.0
Përfitimet
+ Besuar që nga viti 1997
+ Libri Legjendar Sportiv
+ Kazino fituese e çmimeve

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 1997
BonusetBonuset (6)
Baste falas
Bonus ndeshje
Bonus të mirëpritur
Bonusi high roller
Bonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (17)
Angleze
Daneze
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Hungareze
Italiane
Lituaneze
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Spanjolle
Çeke
LicencatLicencat (12)
AAMS Italy
Belgian Gaming Commission
Danish Gambling Authority
Greek Gaming Commission
Hungary Gambling Supervision Department
Kansspel Commissie
Malta Gaming Authority
Official National Gaming Office
Oficiului Național pentru Jocuri de Noroc
Poland Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (55)
Azuree Blackjack
Baccarat
Basketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Bingo
Blackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
Dragon Tiger
Formula 1
French Roulette Gold
FutbollFutboll AmerikanFutbolli galikFutsalliGara me kuajGolfHendbollHokej mbi akullHokej mbi dyshemeKriketi
League of Legends
Live Immersive Roulette
Live Texas Holdem Bonus
MMAMotorsport
Poker
Poker me tre letra
Politika
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
ShahShigjetat
Slotat
SnookerSportet dimëroreSportet virtualeSportive
StarCraft 2
SurfingTelevizioniTenis tavolineTenisiTrottingUFC
Valorant
Video Poker
VolejbolliZagarëteSportsÇiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (12)
MonedhatMonedhat (16)
Dollari Kanadez
Euro
Forintë Hungarisht
Franga Zvicerane
Koruna Çeke
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Kuna Kroate
Latvian lati
Leu rumun
Lithuanian litai
Paund sterlina
Reali Brazilian
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
Kindred Affiliates
ShtetetShtetet (14)
Australia
Belgjika
Danimarka
Finlanda
Gjermania
Greqia
Hungaria
Italia
Kanadaja
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Polonia
Rumania
Suedia
SoftwareSoftware (14)
Blueprint Gaming
GTS
Genesis Gaming
IGT (WagerWorks)
Jadestone
Microgaming
NetEnt
Nyx Interactive
Play'n GO
Push Gaming
Quickspin
Relax Gaming
Skillzzgaming
Thunderkick

Withdrawals

Marrja e parave tuaja të çmimit është pothuajse po aq emocionuese sa të shikoni ekipin tuaj të preferuar sportiv ose sportistin të fitojë një titull. Tani që keni luajtur shumën e duhur, keni marrë rrezikun e bonusit dhe keni krijuar një bilanc të mirë të llogarisë, është koha për të arkëtuar fitimet tuaja. Shumë lojtarë të rinj kanë vështirësi të nxjerrin paratë e tyre nga Unibet sa më shpejt të jetë e mundur.

Marrja e parave nga Unibet është po aq e lehtë sa futja e parave. Ja se si është bashkuar procesi i tërheqjes.

Metodat e Tërheqjes të Pranuara në Unibet

Unibet pranon mënyrat e mëposhtme të tërheqjes:

Opsioni i pagesësKufiri maksimalKufiri minimalKoha e përpunimitTarifa e transaksionit
Transferte bankarePa kufi15,00 €1 orëAsnjë tarifë
PayPal13,000,00 €15,00 €2 orëAsnjë tarifë
PaySafePa kufiPa kufiE menjëhershmeAsnjë tarifë
Visa Electron50 000 €15 €1 orëAsnjë tarifë
Me besim100.000 €10 €1 orëAsnjë tarifë
Neteller13000 €15 €1 orëAsnjë tarifë
WebmoneyPa kufiPa kufi-Asnjë tarifë
EntropayPa kufi10 €1 orëAsnjë tarifë
Viza50 000 €15 €1 orëAsnjë tarifë
EcoPayz13000 €15 €1 orëAsnjë tarifë
MasterCardPa kufi10 €1 orëAsnjë tarifë
Skrill13000 €15 €1 orëAsnjë tarifë

Si të tërhiqeni?

Bastorët mund të tërheqin bilancin e Unibet Sportsbook duke bërë hapat e mëposhtëm.

  1. Hyni në llogarinë tuaj Unibet dhe shkoni te seksioni Llogaria ime.
  2. Kur klikoni në Tërheqje, do të shfaqet një zgjedhje e opsioneve të disponueshme të pagesës. Vetëm në New Jersey mund të tërhiqeni duke përdorur një metodë të ndryshme nga ajo që keni përdorur për të depozituar fondet tuaja. Në Indiana, Pensilvani, Iowa dhe Virxhinia, duhet të përdorni të njëjtën metodë për tërheqjet që keni përdorur për të depozituar.
  3. Futni shumën e dëshiruar të parave dhe detaje të tjera pasi të zgjidhni një opsion pagese.
  4. Verifikoni transaksionin. Në varësi të mënyrës së pagesës, fitimet tuaja duhet të arrijnë brenda tre deri në pesë ditë pune.
  5. Të gjitha tërheqjet në Unibet Sportsbook i nënshtrohen një periudhe përpunimi prej 72 orësh. Për të kërkuar një tërheqje, të gjithë përdoruesit duhet të kenë llogari që janë konfirmuar plotësisht. Unibet ka autoritetin të kërkojë informacion personal shtesë nga lojtarët përpara se të miratojë pagesën.
Unibet nënshkruan marrëveshje me Ajax-in
2022-11-02

Unibet nënshkruan marrëveshje me Ajax-in

Pasi firma mëmë Kindred siguroi një licencë për të kryer biznes në Holanda në maj, Unibet filloi në korrik. Kindred kishte ndërprerë aktivitetin në Holandë përpara se të hapej tregu, duke iu bashkuar disa operatorëve të tjerë që bënë të njëjtën gjë për të respektuar rregulloret e qeverisë holandeze.