Unibet - FAQ

Age Limit
Unibet
Unibet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

FAQ

Përpara se të vendosni një bast sportiv, klientët e Unibet shpesh pyesin për sa vijon.

Pse është e nevojshme që unë të verifikoj identitetin tim?

Për arsye të ndryshme, kazinotë duhet të mbajnë gjurmët e klientëve të tyre. Para së gjithash, ata duan të dinë nëse jeni në moshën ligjore të basteve. Mbrojtja e fundit është të mbash një sy për vjedhjen e identitetit. Prandaj është e nevojshme të dërgohen imazhe dixhitale ose pamje të ekranit të disa letrave.

Bastorët mund ta bëjnë këtë në faqen e verifikimit të llogarisë suaj. Përveç kësaj, rrezikoni të humbni aksesin në llogarinë tuaj nëse nuk vërtetoni identitetin tuaj. Direktiva e re evropiane kundër pastrimit të parave siguron që standardet e reja për luftimin efikas të krimit në internet do të qëndrojnë në fuqi.

Kazinoja mund të kërkojë dokumente të mëtejshme, por kjo nuk do të thotë se jeni i dyshuar; është thjesht një procedurë automatike e nisur nga kërkesa juaj. Si rezultat, mund të jeni i sigurt se përvoja juaj e lojërave do të jetë e sigurt dhe e sigurt për sa kohë që bashkëpunoni me kazinonë për ta bërë atë të tillë.

Çfarë duhet të bëj nëse kam vendosur gabim ose kam harruar fjalëkalimin tim dhe duhet të hyj në llogarinë time?

Sa herë që klikoni mbi "Kam harruar" në fushën e fjalëkalimit, ju keni mundësinë të krijoni një të ri. Megjithatë, do t'ju duhet të dini adresën e emailit që keni përdorur për t'u regjistruar në llogari. Do të merrni një email nga kazinoja me një lidhje që do t'ju lejojë të rivendosni fjalëkalimin tuaj. Dosja e postës së padëshiruar është një vend i mirë për të filluar kërkimin nëse nuk e merrni emailin.

A është e mundur të ndryshohen informacionet e llogarisë sime dhe preferencat e kontaktit?

Në zonën "Detajet personale" të llogarisë suaj, mund të ndryshoni shumicën e informacionit të llogarisë suaj. Mund të përditësoni adresën tuaj të emailit, adresën e shtëpisë dhe numrin e telefonit. Ju mund të personalizoni metodat tuaja të preferuara të komunikimit ose të hiqni dorë nga buletinet duke vizituar faqen Preferencat e Kontaktit. Bastorët nuk mund të ndryshojnë monedhën e llogarisë suaj, emrin e përdoruesit dhe vendin e banimit.

Pse kërkesat e mia për baste nuk po zvogëlohen?

Kërkesat për bast ulen pasi të zgjidhet një bast. Ju duhet të mbani mend se disa lojëra llogariten 100% në kërkesat e basteve, ndërsa të tjerat numërojnë vetëm 10%. Disa lojëra nuk ndikojnë në kërkesat e basteve, të tilla si keno dhe letrat gërvishtëse. Kontrolloni rregullat dhe rregulloret përpara se të filloni të luani një lojë.

A ka pasojë futja e informacionit të pasaktë të bankës?

Kontaktoni menjëherë shërbimin ndaj klientit nëse ndodh diçka e tillë. Ata do të kenë nevojë për informacione si data, ora dhe numri i llogarisë bankare. Pavarësisht përpjekjeve më të mira të kazinosë, ata nuk mund të mbahen përgjegjës për gabimin tuaj.

Total score9.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 1997
BonusetBonuset (6)
Baste falas
Bonus ndeshje
Bonus të mirëpritur
Bonusi high roller
Bonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (17)
Angleze
Daneze
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Hungareze
Italiane
Lituaneze
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Spanjolle
Çeke
LicencatLicencat (10)
AAMS Italy
Belgian Gaming Commission
Danish Gambling Authority
Greek Gaming Commission
Hungary Gambling Supervision Department
Malta Gaming Authority
Official National Gaming Office
Poland Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (55)
Azuree Blackjack
Baccarat
Basketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Bingo
Blackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
Dragon Tiger
Formula 1
French Roulette Gold
FutbollFutboll AmerikanFutbolli galikFutsalliGara me kuajGolfHendbollHokej mbi akullHokej mbi dyshemeKriketi
League of Legends
Live Immersive Roulette
Live Texas Holdem Bonus
MMAMotorsport
Poker
Poker me tre letra
Politika
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
ShahShigjetat
Slotat
SnookerSportet dimëroreSportet virtualeSportive
StarCraft 2
SurfingTelevizioniTenis tavolineTenisiTrottingUFC
Valorant
Video Poker
VolejbolliZagarëteSportsÇiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (12)
MonedhatMonedhat (16)
Dollari Kanadez
Euro
Forintë Hungarisht
Franga Zvicerane
Koruna Çeke
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Kuna Kroate
Latvian lati
Leu rumun
Lithuanian litai
Paund sterlina
Reali Brazilian
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
Kindred Affiliates
ShtetetShtetet (14)
Australia
Belgjika
Danimarka
Finlanda
Gjermania
Greqia
Hungaria
Italia
Kanadaja
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Polonia
Rumania
Suedia
SoftwareSoftware (14)
Blueprint Gaming
GTS
Genesis Gaming
IGT (WagerWorks)
Jadestone
Microgaming
NetEnt
Nyx Interactive
Play'n GO
Push Gaming
Quickspin
Relax Gaming
Skillzzgaming
Thunderkick