Unibet - Deposits

Age Limit
Unibet
Unibet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Deposits

Çdo libralidhës synon të bëjë depozitat dhe tërheqjet nga llogaritë e klientëve sa më të thjeshta të jetë e mundur. Kur bëhet fjalë për depozitat dhe tërheqjet, Unibet është një nga rezervistët që e bën sa më të thjeshtë të jetë e mundur për klientët e saj përdorimin e llogarive të tyre. 

Me ndihmën e disa prej ofruesve më të mëdhenj të pagesave në internet në botë, lojtarët tani mund të depozitojnë dhe tërheqin para nga llogaritë e tyre të kazinosë në të njëjtën mënyrë si bëjnë kur bëjnë blerje në internet. Platforma ju lejon të aktivizoni shumë metoda në të njëjtën kohë.

Metodat e pagesës të pranuara në Unibet

Me pagesat Unibet, ju mund të zgjidhni një metodë të ndryshme nga ajo që keni përdorur për të depozituar. Nëse dëshironi, mund të depozitoni në një nga monedhat e shumta të mbështetura nga faqja.

Unibet pranon llojet e mëposhtme të pagesave për depozita.

Opsioni i pagesësKufiri maksimalKufiri minimalKoha e përpunimitTarifa e transaksionit
Transferte bankarePa kufiPa kufi2 diteAsnjë tarifë
PayPal13,000,00 €10,00 €E menjëhershmeAsnjë tarifë
PaySafe1000,00 €10 €E menjëhershmeAsnjë tarifë
Visa Electron13000 €10 €E menjëhershmeAsnjë tarifë
Me besim60 000 €5 €E menjëhershmeAsnjë tarifë
Neteller13000 €15 €E menjëhershmeAsnjë tarifë
Webmoney13,000,00 €15 €E menjëhershmeAsnjë tarifë
EntropayPa kufi10,00 €E menjëhershmeAsnjë tarifë
Viza13000 €10 €E menjëhershmeAsnjë tarifë
EcoPayz13000 €15 €E menjëhershmeAsnjë tarifë
MasterCardPa kufi10 €E menjëhershmeAsnjë tarifë
Skrill13000 €15 €E menjëhershmeAsnjë tarifë

Si të depozitoni para

Depozitimi i parave në një llogari Unibet është po aq i thjeshtë sa të ndiqni këto hapa.

 1. Hyni në llogarinë e regjistruar të Unibet.
 2. Depozitoni duke klikuar në "Depozitim" në seksionin "Llogaria ime". Do të shfaqen një shumëllojshmëri opsionesh pagese dhe ju do të jeni në gjendje të zgjidhni atë që funksionon më mirë për ju.
 3. Vendosni për mënyrën tuaj të preferuar të pagesës. Nëse jeni duke përdorur një portofol elektronik ose shërbim bankar në internet, mund të largoheni nga ndërfaqja e librit sportiv dhe të hyni në llogarinë e atij shërbimi për të përfunduar procesin e pagesës.
 4. Futni shumën e parave që dëshironi të depozitoni. Merrni parasysh kufijtë e kazinosë përpara se të zgjidhni një shumë bast. Unibet UK, për shembull, ka një depozitë minimale prej 10 £ pa kufi të sipërm.

Nga ana tjetër, Unibet ju lejon të zgjidhni kufizimet tuaja. Nëse shkoni te "Limiti i depozitave" në zonën "Llogaria ime", mund të vendosni një kufi depozite njëditore, shtatëditore ose 30-ditore.

 1. Prisni derisa të përpunohet depozita juaj. Për shkak të kohës së vonesës në sistemin financiar, një transfertë bankare do të zgjasë dy deri në tre ditë në vend të mesatares dy deri në tre minuta.

Monedhat e pranuara në Unibet

Këtu janë monedhat që lejohen aktualisht në Unibet.

 • EUR
 • USD
 • GBP
 • AUD
 • BRL
 • CAD
 • HRK
 • CZK
 • DKK
 • HUF
 • INR
 • LTL
 • NOK
 • PLN
 • RON
 • SEK
 • CHF
Total score9.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 1997
BonusetBonuset (6)
Baste falas
Bonus ndeshje
Bonus të mirëpritur
Bonusi high roller
Bonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (17)
Angleze
Daneze
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Hungareze
Italiane
Lituaneze
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Spanjolle
Çeke
LicencatLicencat (10)
AAMS Italy
Belgian Gaming Commission
Danish Gambling Authority
Greek Gaming Commission
Hungary Gambling Supervision Department
Malta Gaming Authority
Official National Gaming Office
Poland Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (55)
Azuree Blackjack
Baccarat
Basketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Bingo
Blackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
Dragon Tiger
Formula 1
French Roulette Gold
FutbollFutboll AmerikanFutbolli galikFutsalliGara me kuajGolfHendbollHokej mbi akullHokej mbi dyshemeKriketi
League of Legends
Live Immersive Roulette
Live Texas Holdem Bonus
MMAMotorsport
Poker
Poker me tre letra
Politika
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
ShahShigjetat
Slotat
SnookerSportet dimëroreSportet virtualeSportive
StarCraft 2
SurfingTelevizioniTenis tavolineTenisiTrottingUFC
Valorant
Video Poker
VolejbolliZagarëteSportsÇiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (12)
MonedhatMonedhat (16)
Dollari Kanadez
Euro
Forintë Hungarisht
Franga Zvicerane
Koruna Çeke
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Kuna Kroate
Latvian lati
Leu rumun
Lithuanian litai
Paund sterlina
Reali Brazilian
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
Kindred Affiliates
ShtetetShtetet (14)
Australia
Belgjika
Danimarka
Finlanda
Gjermania
Greqia
Hungaria
Italia
Kanadaja
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Polonia
Rumania
Suedia
SoftwareSoftware (14)
Blueprint Gaming
GTS
Genesis Gaming
IGT (WagerWorks)
Jadestone
Microgaming
NetEnt
Nyx Interactive
Play'n GO
Push Gaming
Quickspin
Relax Gaming
Skillzzgaming
Thunderkick