Vlerësimi i librave Unibet - Countries

Age Limit
Unibet
Unibet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority
Total score9.0
Përfitimet
+ Besuar që nga viti 1997
+ Libri Legjendar Sportiv
+ Kazino fituese e çmimeve

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 1997
BonusetBonuset (6)
Baste falas
Bonus ndeshje
Bonus të mirëpritur
Bonusi high roller
Bonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (17)
Angleze
Daneze
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Hungareze
Italiane
Lituaneze
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Spanjolle
Çeke
LicencatLicencat (12)
AAMS Italy
Belgian Gaming Commission
Danish Gambling Authority
Greek Gaming Commission
Hungary Gambling Supervision Department
Kansspel Commissie
Malta Gaming Authority
Official National Gaming Office
Oficiului Național pentru Jocuri de Noroc
Poland Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (55)
Azuree Blackjack
Baccarat
Basketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Bingo
Blackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
Dragon Tiger
Formula 1
French Roulette Gold
FutbollFutboll AmerikanFutbolli galikFutsalliGara me kuajGolfHendbollHokej mbi akullHokej mbi dyshemeKriketi
League of Legends
Live Immersive Roulette
Live Texas Holdem Bonus
MMAMotorsport
Poker
Poker me tre letra
Politika
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
ShahShigjetat
Slotat
SnookerSportet dimëroreSportet virtualeSportive
StarCraft 2
SurfingTelevizioniTenis tavolineTenisiTrottingUFC
Valorant
Video Poker
VolejbolliZagarëteSportsÇiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (12)
MonedhatMonedhat (16)
Dollari Kanadez
Euro
Forintë Hungarisht
Franga Zvicerane
Koruna Çeke
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Kuna Kroate
Latvian lati
Leu rumun
Lithuanian litai
Paund sterlina
Reali Brazilian
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
Kindred Affiliates
ShtetetShtetet (14)
Australia
Belgjika
Danimarka
Finlanda
Gjermania
Greqia
Hungaria
Italia
Kanadaja
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Polonia
Rumania
Suedia
SoftwareSoftware (14)
Blueprint Gaming
GTS
Genesis Gaming
IGT (WagerWorks)
Jadestone
Microgaming
NetEnt
Nyx Interactive
Play'n GO
Push Gaming
Quickspin
Relax Gaming
Skillzzgaming
Thunderkick

Countries

Unibet është një nga vendet më të mëdha dhe më të mira për të vënë baste në sport në mbarë botën. Më shumë se një milion njerëz po vënë bast mbi të në mbi 100 vende në çdo kohë të caktuar. Pra, nuk është për t'u habitur që Unibet lejon njerëzit nga shumica e vendeve të botës të luajnë.

Vendet e pranuara

Këtu janë vendet ku lojtarët mund të shijojnë shërbimet e basteve sportive të Unibet.

 • Shqipëria
 • Algjeria
 • Andorra
 • Angola
 • Anguilla
 • Antigua dhe Barbuda
 • Argjentina
 • Armenia
 • Australia
 • Azerbajxhani
 • Bahamas
 • Bahrein
 • Bangladeshi
 • Barbados
 • Bjellorusia
 • Belgjika
 • Belize
 • Benin
 • Bermuda
 • Butani
 • Bolivia
 • Bosnjë dhe Hercegovinë
 • Botsvana
 • Brazili
 • Brunei
 • Burkina Faso
 • Burundi
 • Kamboxhia
 • Kamerun
 • Kanadaja
 • Kepi Verde
 • Ishujt Kajman
 • Republika e Afrikës Qendrore
 • Çad
 • Kili
 • Kolumbia
 • Kongo
 • Kongo DR
 • Kosta Rika
 • Kroacia
 • Kuba
 • Qipron
 • Xhibuti
 • Dominika
 • Republika Domenikane
 • Timori Lindor
 • Ekuador
 • Egjipti
 • El Salvador
 • Guinea Ekuatoriale
 • Eritrea
 • Estonia
 • Ishujt Faroe
 • Fixhi
 • Finlanda
 • Franca
 • Gabon
 • Gambia
 • Gjeorgjia
 • Gjermania
 • Gana
 • Gjibraltarit
 • Greqia
 • Grenlanda
 • Grenada
 • Guatemala
 • Guinea
 • Guinea-Bissau
 • Hondurasi
 • Hungaria
 • Islanda
 • Indi
 • Indonezia
 • Izraeli
 • Italia
 • Bregu i Fildishtë
 • Xhamajka
 • Japonia
 • Kazakistani
 • Kenia
 • Kiribati
 • Kosova
 • Kirgistani
 • Laosi
 • Letonia
 • Libani
 • Lesoto
 • Liberia
 • Libinë
 • Lihtenshtajni
 • Lituania
 • Luksemburgu
 • Makao
 • Maqedonia
 • Madagaskari
 • Malavi
 • Malajzia
 • Maldivet
 • Mali
 • Malta
 • Mauritania
 • Mauritius
 • Meksika
 • Mikronezi
 • Moldavia
 • Monako
 • Mongolia
 • Mali i Zi
 • Maroku
 • Mozambik
 • Mianmar
 • Namibia
 • Nepali
 • Zelanda e Re
 • Nikaragua
 • Nigeri
 • Nigeria
 • Norvegjia
 • Omani
 • Palestinë
 • Panamaja
 • Papua Guinea e Re
 • Paraguaj
 • Peruja
 • Polonia
 • Portugalia
 • Katari
 • Rumania
 • Rusia
 • Ruanda
 • Samoa
 • San Marino
 • Arabia Saudite
 • Senegali
 • Serbisë
 • Seychelles
 • Sierra Leone
 • Singapor
 • Sllovakia
 • Ishujt Solomon
 • Somali
 • Afrika e Jugut
 • Korea e jugut
 • Sudani i Jugut
 • Sri Lanka
 • Sudani
 • Surinami
 • Swaziland
 • Suedia
 • Tajvani
 • Taxhikistani
 • Tanzania
 • Tajlandë
 • Togo
 • Tonga
 • Trinidad dhe Tobago
 • Tunizia
 • Turkmenistani
 • Tuvalu
 • Uganda
 • Ukrainë
 • Emiratet e Bashkuara Arabe
 • Mbretëria e Bashkuar
 • Uruguai
 • Uzbekistani
 • Vanuatu
 • Venezuela
 • Vietnami
 • Zambia

Vendet e kufizuara

 • Afganistani
 • Algjeria
 • Samoa amerikane
 • Angola
 • Australia
 • Bahamas
 • Botsvana
 • Brazili
 • Bullgaria
 • Kamboxhia
 • Kinë
 • Kolumbia
 • Kongo
 • Kosta Rika
 • Republika Çeke
 • Danimarka
 • Ekuador
 • Egjipti
 • Eritrea
 • Estonia
 • Etiopia
 • Ishujt Faroe
 • Franca dhe territoret e tjera franceze
 • Guiana Franceze
 • Gana
 • Greqia
 • Grenlanda
 • Guadelupe
 • Guam
 • Guinea-Bissau
 • Haiti
 • Hong Kongu
 • Italia
 • Irani
 • Iraku
 • Jordania
 • Kuvajti
 • Libinë
 • Martinika
 • Meksika
 • Mongolia
 • Mianmar
 • Korea e Veriut
 • Pakistani
 • Panamaja
 • Filipinet
 • Portugalia
 • Porto Riko
 • Ribashkim
 • Federata Ruse
 • Shën Martin
 • Samoa
 • Arabia Saudite
 • Singapor
 • Sllovenia
 • Somali
 • Sudani i Jugut
 • Spanja
 • Sri Lanka
 • Sudani
 • Zvicra
 • Republika Arabe Siriane
 • Trinidad dhe Tobago
 • Tunizia
 • Turkmenistani
 • Turqia
 • Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe territore të tjera amerikane
 • Uzbekistani
 • Venezuela
 • Jemeni
 • Zimbabve
Unibet nënshkruan marrëveshje me Ajax-in
2022-11-02

Unibet nënshkruan marrëveshje me Ajax-in

Pasi firma mëmë Kindred siguroi një licencë për të kryer biznes në Holanda në maj, Unibet filloi në korrik. Kindred kishte ndërprerë aktivitetin në Holandë përpara se të hapej tregu, duke iu bashkuar disa operatorëve të tjerë që bënë të njëjtën gjë për të respektuar rregulloret e qeverisë holandeze.