Unibet - Bonuses

Age Limit
Unibet
Unibet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Bonuses

Unibet ka disa bonuse të shkëlqyera me para të vërteta në dispozicion nëse po përpiqeni të rritni bankrollin tuaj në internet. Përveç kësaj, ka bonuse bujare të mirëseardhjes për klientët dhe madje edhe baste falas për ata që plotësojnë kërkesat specifike si anëtarë të rinj të faqes. Përveç librit sportiv, pjesa e kazinosë e faqes së internetit ofron zbritje.

Njerëzit nuk janë të dashuruar me bonuset e Unibet për shkak të mungesës së variacionit. Të tre seksionet e faqes së internetit ofrojnë një gamë të gjerë zbritjesh, nga bonusi i mirëseardhjes tek libri sportiv e deri te kazinoja online.

Bonus i mirëseardhjes sportive

Disa prej tyre janë promovime sezonale ose me kohë të kufizuar. Shumica e klientëve pëlqejnë të shohin Unibet të zgjerojë ofertat e vazhdueshme të bonusit.

Unibet ka një bonus mirëseardhjeje për ata që janë adhurues të zjarrtë të basteve sportive. Kur lojtarët e basteve sportive regjistrohen, ata duhet të kontrollojnë për ofertën e mirëseardhjes sportive dhe të marrin 100% e depozitës së tyre të parë deri në 50 €.

Bastet e kualifikuara sportive mund të depozitojnë një minimum prej 10 € dhe një maksimum prej 50 €. Bonusi i depozitës sportive do t'i shtohet menjëherë bilancit të bastit pas depozitimit fillestar. Megjithatë, mbani në mend se shuma e depozituar do të konsumohet së pari përpara se të përdoren fondet e bonusit Unibet.

Bastorët nuk mund të tërheqin paratë e bonusit derisa bonusi të përfundojë për të vënë bast mbi bonusin gjashtë herë. Për shembull, nëse një lojtar i bastit merr 10 € si fonde bonus, ai duhet të vë bast 60 € për të përfunduar bonusin.

Një faktor tjetër i rëndësishëm për t'u mbajtur parasysh është se vetëm bastet me koeficient 1.40 ose më të lartë llogariten në kërkesat e rikthimit. Kushtet e tjera lejojnë.

Bonuset specifike për vendndodhjen

Bastorët që banojnë në Shtetet e Bashkuara mund të marrin bonuse të ndryshme regjistrimi në varësi të vendndodhjes së tyre.

Unibet PA (Pensilvani) Bast 500$ pa rrezik

Unibet ofron një bast pa rrezik deri në 500 dollarë për lojtarët e rinj në Pensilvani që bëjnë depozitën e tyre të parë.

Nëse bastorët duan të përfitojnë plotësisht nga basti 500$ pa rrezik, ju rekomandojmë të bëni menjëherë një depozitë prej 500$. Nëse një lojtar humbet bastin e tij të parë në para, ai do të marrë një rimbursim dhe nuk ka kufizime për tërheqje.

Kjo është e shkëlqyeshme për fillestarët dhe bastorët me përvojë, pasi termat janë të thjeshtë dhe të lehtë për t'u kuptuar. Ky promovim mund të aktivizohet pa përdorimin e një kodi promovues Unibet. Është gjithashtu mirë që nuk ka ndonjë kufizim mbi shanset ose kërkesat e rikthimit. Megjithatë, bastorët duhet të shqyrtojnë informacione të mëtejshme si datat e skadencës në termat dhe kushtet.

Unibet AZ (Arizona) dhe NJ (New Jersey) 250 dollarë bast pa rrezik

Klientët e rinj që regjistrohen me Unibet në Arizona, Iowa, Indiana, New Jersey dhe Virginia mund të pretendojnë një ofertë të ngjashme. Sidoqoftë, është pak më pak fitimprurës në bast pa rrezik të depozitave deri në 250 dollarë.

Nëse bastorët duan të përfitojnë maksimumin nga basti pa rrezik prej 250 dollarësh, ata duhet të bëjnë një depozitë prej 250 dollarësh. Nëse një lojtar humb bastin e tij të parë në para, ai mund t'i kthejë paratë e tij dhe nuk ka kufizime se sa mund të marrë.

Kjo është e shkëlqyeshme si për bastorët e rinj ashtu edhe për ata që kanë vënë baste për një kohë të gjatë, sepse kushtet janë të lehta për t'u kuptuar. Nuk ka nevojë të përdorni një kod promovues Unibet për të marrë këtë marrëveshje. Është gjithashtu mirë që shanset dhe kërkesat për rikthim nuk janë të kufizuara në asnjë mënyrë. Megjithatë, bastorët duhet të lexojnë termat dhe kushtet për të gjetur më shumë informacion, si për shembull kur skadon oferta.

Unibet IN (Indiana), IA (Iowa) dhe VA (Virginia) 100 dollarë bast pa rrezik

Oferta e regjistrimit të Unibet funksionon në mënyrë të ngjashme në Indiana, Iowa dhe Virginia. Sidoqoftë, promovimi i basteve pa rrezik ka vlerën maksimale më të ulët nga të gjitha shtetet, në 100 dollarë.

Ashtu si me të gjitha bonuset e tjera specifike të shtetit, bastorët duhet të depozitojnë 100 dollarët e plota për të marrë bastin maksimal të bonusit prej 100 dollarësh pa rrezik.

Bastorët duhet të paguajnë 100 dollarë për të përfituar maksimumin nga basti pa rrezik prej 100 dollarësh. Nëse një lojtar humbet bastin e tij të parë në para, ai mund të marrë fondet e tij të rimbursuara dhe nuk ka asnjë kufi se sa mund të marrë.

Kjo është fantastike sepse kushtet janë të lehta për t'u kuptuar si për bastorët e rinj ashtu edhe për ata që vënë baste për një kohë të gjatë. Përsëri, nuk ju nevojitet një kod promocional që Unibet të marrë këtë marrëveshje. Është gjithashtu fantastike që kërkesat e probabilitetit dhe përmbysjes nuk janë të kufizuara, si shpërblimet e tjera të disponueshme vetëm në shtete të caktuara. Megjithatë, duhet të lexoni termat dhe kushtet për të mësuar më shumë, si për shembull kur zgjat oferta.

Unibet në Mbretërinë e Bashkuar 40 £ bast pa rrezik dhe 10 £ bonus në kazino

Nëse një klient i ri në Mbretërinë e Bashkuar humbet bastin e parë sportiv, ai mund të marrë deri në 40 £ si bonus. Ky bast i parë duhet të ketë një koeficient prej 2/5 (1,40) ose më shumë për të marrë bonusin e mirëseardhjes. Kushtet e bonusit duhet gjithashtu të plotësohen duke rrotulluar paratë tre herë.

Kur bastorët kanë përfunduar me bonusin e kthimit të parave prej 40 £, ata gjithashtu mund të zgjedhin të marrin një bonus shtesë prej 10 £ nga Unibet Casino.

Oferta të tjera të mirëseardhjes në vazhdimësi

Jo të gjitha ofertat tona të bonusit janë në listën tonë. Kontrolloni faqen e Unibet për shtetin ose vendin tuaj për të parë se çfarë ofertash janë të disponueshme në zonën tuaj. Ashtu si me të gjitha faqet e basteve sportive, bëjeni zakon të kontrolloni shpesh faqen e Promocioneve për të përfituar sa më shumë nga bastet tuaja.

Total score9.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 1997
BonusetBonuset (6)
Baste falas
Bonus ndeshje
Bonus të mirëpritur
Bonusi high roller
Bonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (17)
Angleze
Daneze
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Hungareze
Italiane
Lituaneze
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Spanjolle
Çeke
LicencatLicencat (10)
AAMS Italy
Belgian Gaming Commission
Danish Gambling Authority
Greek Gaming Commission
Hungary Gambling Supervision Department
Malta Gaming Authority
Official National Gaming Office
Poland Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (55)
Azuree Blackjack
Baccarat
Basketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Bingo
Blackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
Dragon Tiger
Formula 1
French Roulette Gold
FutbollFutboll AmerikanFutbolli galikFutsalliGara me kuajGolfHendbollHokej mbi akullHokej mbi dyshemeKriketi
League of Legends
Live Immersive Roulette
Live Texas Holdem Bonus
MMAMotorsport
Poker
Poker me tre letra
Politika
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
ShahShigjetat
Slotat
SnookerSportet dimëroreSportet virtualeSportive
StarCraft 2
SurfingTelevizioniTenis tavolineTenisiTrottingUFC
Valorant
Video Poker
VolejbolliZagarëteSportsÇiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (12)
MonedhatMonedhat (16)
Dollari Kanadez
Euro
Forintë Hungarisht
Franga Zvicerane
Koruna Çeke
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Kuna Kroate
Latvian lati
Leu rumun
Lithuanian litai
Paund sterlina
Reali Brazilian
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
Kindred Affiliates
ShtetetShtetet (14)
Australia
Belgjika
Danimarka
Finlanda
Gjermania
Greqia
Hungaria
Italia
Kanadaja
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Polonia
Rumania
Suedia
SoftwareSoftware (14)
Blueprint Gaming
GTS
Genesis Gaming
IGT (WagerWorks)
Jadestone
Microgaming
NetEnt
Nyx Interactive
Play'n GO
Push Gaming
Quickspin
Relax Gaming
Skillzzgaming
Thunderkick