Unibet

Age Limit
Unibet
Unibet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Pse të luani në Unibet?

E themeluar dhe me qendër në Maltë, Unibet është një nga basteshkruesit më të mirë në treg sot. Libërbërësi u krijua në 1999 dhe filloi të ofrojë baste live në 2003.

Unibet u shërben rreth 11 milionë përdoruesve në më shumë se 100 vende. Futbollistët do të jenë të lumtur të gjejnë tregje të shkëlqyera bastesh sportive dhe opsione të tjera interesante.

Ndërsa disa njerëz kundërshtojnë nëse Unibet është apo jo libralidhësi më i mirë globalisht, çështja nuk është nëse Unibet është apo jo më i miri. Këtu do të zbulojmë nëse Unibet është i përshtatshëm për ju. A është Unibet në gjendje të përmbushë të gjitha pritshmëritë tuaja si bastvënës?

About

Që nga debutimi i tij në Evropë, Unibet ka qenë një emër i njohur baste sportive. Unibet u zgjerua në Shtetet e Bashkuara me shfuqizimin e PASPA. Aktualisht i disponueshëm në katër shtete të SHBA-së (Nju Xhersi, Pensilvania, Virxhinia dhe Indiana), Unibet synon të zgjerohet në më shumë shtete në vitin 2022. Aktualisht është i disponueshëm në katër shtete të SHBA-së.

Unibet ka ekzistuar për më shumë se 20 vjet dhe është një nga bizneset e shumta të lojërave të fatit të Kindred Group. Më shumë se 9.5 milionë njerëz në mbarë botën kanë akses në opsionet e lojërave të Kindred. Kjo tregon se organizata ka një kuptim të thellë të industrisë së lojrave. Unibet është një dyqan me një ndalesë për bastet në lojëra sportive dhe kazino, i ligjshëm në disa juridiksione.

/unibet/about/

Games

Unibet është një nga bjanë vendet për të bastuar në sport në Europë. Ju duhet të prisni që të ketë shumë mënyra të ndryshme për të vënë bast. Lajmi i mirë është se ata e bëjnë këtë. Nga futbolli amerikan në WWE dhe madje edhe lacrosse, mund të gjeni gjithçka.

Me gjithë sinqeritetin, shanset e ofruara janë të drejta. Meqenëse ata janë një bastevënës më i mirë, mund të jeni i sigurt se do të vazhdojnë me librat më të mirë dhe do të qëndrojnë konkurrues. Unibet ka gjithashtu Uniboost, duke u dhënë basteve edhe më shumë fuqi në varësi të rajonit.

Withdrawals

Marrja e parave tuaja të çmimit është pothuajse po aq emocionuese sa të shikoni ekipin tuaj të preferuar sportiv ose sportistin të fitojë një titull. Tani që keni luajtur shumën e duhur, keni marrë rrezikun e bonusit dhe keni krijuar një bilanc të mirë të llogarisë, është koha për të arkëtuar fitimet tuaja. Shumë lojtarë të rinj kanë vështirësi të nxjerrin paratë e tyre nga Unibet sa më shpejt të jetë e mundur.

Marrja e parave nga Unibet është po aq e lehtë sa futja e parave. Ja se si është bashkuar procesi i tërheqjes.

Bonuses

Unibet ka disa bonuse të shkëlqyera me para të vërteta në dispozicion nëse po përpiqeni të rritni bankrollin tuaj në internet. Përveç kësaj, ka bonuse bujare të mirëseardhjes për klientët dhe madje edhe baste falas për ata që plotësojnë kërkesat specifike si anëtarë të rinj të faqes. Përveç librit sportiv, pjesa e kazinosë e faqes së internetit ofron zbritje.

Njerëzit nuk janë të dashuruar me bonuset e Unibet për shkak të mungesës së variacionit. Të tre seksionet e faqes së internetit ofrojnë një gamë të gjerë zbritjesh, nga bonusi i mirëseardhjes tek libri sportiv e deri te kazinoja online.

Account

Krijimi i një llogarie me Unibet është një procedurë e thjeshtë. Edhe nëse nuk keni vënë kurrë një bast më parë, mund t'i bashkoheni faqes vetëm disa minuta pas plotësimit të formularit të regjistrimit. Ju duhet të kaloni nëpër disa rrathë nuk duhet t'ju pengojë. Kujdesi ndaj klientit mund të ndihmojë lojtarët që kanë vështirësi në regjistrim.

Krijimi i një llogarie është një fllad kur përdorni faqen e desktopit. Shkarkoni dhe instaloni aplikacionin Unibet në telefonin tuaj nëse dëshironi të regjistroheni përmes aplikacionit celular. Pastaj ndiqni të njëjtat udhëzime për të përfunduar procedurën.

Languages

Saktësia e çdo përkthimi të përdorur në bastet sportive është kritike. Mos harroni se zhargoni industrial është pothuajse i përsosur dhe duhet të përkthehet me saktësi për të shmangur keqkuptimet dhe ankesat e klientëve.

Shumë lojtarë të basteve sportive në mbarë botën e njohin dhe e shijojnë markën e Unibet. Prandaj, është e rëndësishme që ata të kuptojnë lehtësisht atë që firma ka për të thënë në faqen e saj të internetit.

Countries

Unibet është një nga vendet më të mëdha dhe më të mira për të vënë baste në sport në mbarë botën. Më shumë se një milion njerëz po vënë bast mbi të në mbi 100 vende në çdo kohë të caktuar. Pra, nuk është për t'u habitur që Unibet lejon njerëzit nga shumica e vendeve të botës të luajnë.

Mobile

Për shkak se kontrollon të gjitha kërkesat, aplikacioni Unibet është një nga më të mirët aplikacionet e librave sportiv kemi hasur. Një shkarkim i aplikacionit Unibet ia vlen padyshim përpjekjen e çdo lojtari sportiv që kënaqet me bastet për rezultatin e ngjarjeve sportive.

Tips & Tricks

Bastet mund të jenë një hobi argëtues, por vënia e një basti sportiv me Unibet mund t'i shtojë më shumë argëtim, siguri dhe përfitime aktivitetit. Këtu janë disa këshilla dhe ide për t'ju ndihmuar të argëtoheni më shumë kur kaloni kohën tuaj duke vënë baste në sport në Unibet.

Responsible Gaming

Disa njerëz fitojnë një karrierë si kumarxhinj profesionistë, megjithëse janë jashtëzakonisht të rrallë. Nuk është një burim i besueshëm të ardhurash për shumë njerëz. Ju duhet të luani kumar vetëm me paratë që mund të përballoni t'i humbni në çdo kohë. Bastorët nuk duhet të luajnë kurrë kumar paratë që u nevojiten për strehim, shërbime komunale, ushqime dhe gjëra të tjera thelbësore.

Varësia nga kumari është shpesh rezultat i nevojës së njerëzve për të fituar. Ata mund të bëhen të mërzitur ose të shqetësuar kur humbasin, duke vënë edhe më shumë baste për të rikuperuar humbjet e tyre. Kjo mund të dalë lehtësisht jashtë kontrollit, duke shkaktuar shumë dhimbje dhe vuajtje.

Support

Një veçori unike e quajtur 'Komuniteti Unibet' i lejon përdoruesit të komunikojnë me klientët e tjerë për t'i ndihmuar ata në zgjidhjen e çdo shqetësimi që mund të kenë. Bastorët mund të komunikojnë me njëri-tjetrin në forume dhe tema për të garantuar që të gjithë të kenë një përvojë pozitive kur bëhet fjalë për vendosjen e basteve sportive në internet.

Një bisedë e drejtpërdrejtë nuk është menjëherë e dukshme në pjesën 'ndihmë' të faqes, por mund të arrihet nëse dini se ku të kërkoni. Konsumatorët gjithashtu mund të kontaktojnë kompaninë me email dhe të presin një përgjigje brenda dy ditëve të punës. Prandaj, është mirë që qendra e ndihmës në internet të jetë po aq miqësore për përdoruesit sa pjesa tjetër e sajtit.

Deposits

Çdo libralidhës synon të bëjë depozitat dhe tërheqjet nga llogaritë e klientëve sa më të thjeshta të jetë e mundur. Kur bëhet fjalë për depozitat dhe tërheqjet, Unibet është një nga rezervistët që e bën sa më të thjeshtë të jetë e mundur për klientët e saj përdorimin e llogarive të tyre. 

Me ndihmën e disa prej ofruesve më të mëdhenj të pagesave në internet në botë, lojtarët tani mund të depozitojnë dhe tërheqin para nga llogaritë e tyre të kazinosë në të njëjtën mënyrë si bëjnë kur bëjnë blerje në internet. Platforma ju lejon të aktivizoni shumë metoda në të njëjtën kohë.

Security

Pyetje si 'a është e ligjshme Unibet?' dhe 'a është Unibet i sigurt?' nuk duhet të jetë as një pyetje.

Si një faqe globale e basteve sportive, Unibet ka ndërmarrë hapa për të mbrojtur interesat e faqes së internetit dhe lojtarët që e përdorin atë. Këtu janë disa nga faktorët që ilustrojnë sigurinë e Unibet.

FAQ

Përpara se të vendosni një bast sportiv, klientët e Unibet shpesh pyesin për sa vijon.

Affiliate Program

Nuk është për t'u habitur që stafi i Unibet i kupton nevojat e filialeve të tij, siç thotë etiketa e kompanisë, "Nga lojtarët, për lojtarët". Menaxherët e filialeve kanë një njohuri të madhe të marketingut në internet dhe mund t'ju ofrojnë ndihmë të shkëlqyer profesionale.

Total score9.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 1997
BonusetBonuset (6)
Baste falas
Bonus ndeshje
Bonus të mirëpritur
Bonusi high roller
Bonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (17)
Angleze
Daneze
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Hungareze
Italiane
Lituaneze
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Spanjolle
Çeke
LojëraLojëra (55)
Azuree Blackjack
Baccarat
Basketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Bingo
Blackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
Dragon Tiger
Formula 1
French Roulette Gold
FutbollFutboll AmerikanFutbolli galikFutsalliGara me kuajGolfHendbollHokej mbi akullHokej mbi dyshemeKriketi
League of Legends
Live Immersive Roulette
Live Texas Holdem Bonus
MMAMotorsport
Poker
Poker me tre letra
Politika
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
ShahShigjetat
Slotat
SnookerSportet dimëroreSportet virtualeSportive
StarCraft 2
SurfingTelevizioniTenis tavolineTenisiTrottingUFC
Valorant
Video Poker
VolejbolliZagarëteSportsÇiklizëm
Metodat e tërheqjesMetodat e tërheqjes (3)
Neteller
Skrill
Visa
MonedhatMonedhat (16)
Dollari Kanadez
Euro
Forintë Hungarisht
Franga Zvicerane
Koruna Çeke
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Kuna Kroate
Latvian lati
Leu rumun
Lithuanian litai
Paund sterlina
Reali Brazilian
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (14)
Australia
Belgjika
Danimarka
Finlanda
Gjermania
Greqia
Hungaria
Italia
Kanadaja
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Polonia
Rumania
Suedia
SoftwareSoftware (14)
Blueprint Gaming
GTS
Genesis Gaming
IGT (WagerWorks)
Jadestone
Microgaming
NetEnt
Nyx Interactive
Play'n GO
Push Gaming
Quickspin
Relax Gaming
Skillzzgaming
Thunderkick