Vlerësimi i librave TonyBet - Withdrawals

Age Limit
TonyBet
TonyBet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission
Total score8.2
Përfitimet
+ Kazino bastesh sportive
+ Gamë e gjerë softuerësh
+ Shpërblime të larta
+ Gama e gjerë e opsioneve të basteve

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2009
BonusetBonuset (14)
Baste falasBonus cashback
Bonus ndeshje
Bonus nuk ka bastesh
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi VIP
Bonusi high roller
Bonusi i besnikërisëBonusi i rimbushjes
Bonusi javor
Bonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (12)
Angleze
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Gjermane austriake
Irlandeze
Islandeze
Letonisht
Polake
Portugeze
Ruse
LicencatLicencat (6)
DGOJ Spain
Estonian Tax and Customs Board
Kahnawake Gaming Commission
Lotteries and Gambling Supervisory Inspection Latvia
The Irish Office of the Revenue Commissioners
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (59)
Arena of Valor
Baccarat
BadmintonBasketboll
Bast në Futboll
Baste online
Baste sportive
Bejsbolli
Bileta gërvishtëse
Bingo
Blackjack
Boks
CS:GO
Call of Duty
Caribbean Stud
Casino War
Craps
Dota 2
Dream Catcher
FIFA
Formula 1FutbollFutboll AmerikanFutbolli AustralianFutbolli galikFutsalliHendbollHokej mbi akullHokej mbi dysheme
Kazino Holdem
Keno
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Lotaria
MMA
Mahjong
Mini Baccarat
Motorsport
Poker
Poker me tre letra
Politika
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Rummy
Shigjetat
Sic Bo
Slotat
SnookerSportive
StarCraft 2
Tenis tavolineTenisi
Texas Holdem
Vaterpolo
Video Poker
VolejbollieSports
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (25)
AstroPay
AstroPay Card
AstroPay Direct
Bitcoin
Crypto
EcoPayz
Euteller
Google Pay
Interac
Jeton
Litecoin
MasterCardMuchBetter
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Perfect Money
Rapid Transfer
Skrill
Skrill 1-Tap
Sofort
Trustly
Visa
iDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (8)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Paund sterlina
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (14)
Austria
Estonia
Finlanda
Irlanda
Islanda
Kanadaja
Kili
Letonia
Lihtenshtajni
Luksemburgu
Mbretëria e Bashkuar
Peruja
Spanja
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (59)
1x2Gaming
4ThePlayer
August Gaming
BB Games
BGAMING
Belatra
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Boomerang
Booming Games
Booongo Gaming
Caleta
Casino Technology
DreamTech
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Evoplay Entertainment
Fantasma Games
Felix Gaming
Fugaso
GameArt
Games Labs
Gamevy
Gamomat
Golden Hero
Habanero
Hacksaw Gaming
Igrosoft
Iron Dog Studios
Kalamba Games
Leander Games
Mascot Gaming
Max Win Gaming
Mr. Slotty
NetEnt
Nolimit City
Northern Lights Gaming
Nucleus Gaming
OneTouch Games
Oryx Gaming
Platipus Gaming
Play'n GO
Playson
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickspin
Rabcat
ReelPlay
Relax Gaming
Spinomenal
Sthlm Gaming
Swintt
Thunderkick
Tom Horn Enterprise
True Lab
Wazdan
iSoftBet

Withdrawals

Pritja për të mbledhur shpërblimet tuaja vjen e dyta pas emocionit fillestar të vendosjes së bastit. Ashtu si me çdo shërbim tjetër të basteve sportive në internet, një nga gjërat e para që bastorët duan të dinë është se si të tërheqin para nga llogaria e tyre TonyBet.

Në TonyBet, arkëtimi i fitimeve tuaja është po aq e thjeshtë sa të bësh depozitën e parë. E vetmja gjë që duhet të bëjnë kumarxhinjtë janë disa klikime, të cilave u duhen rreth pesë minuta.

Tërheqja e fondeve

Mbani në mend se për të tërhequr para nga llogaria juaj për herë të parë, TonyBet do t'ju kërkojë të kaloni një proces verifikimi që njihet më gjerësisht si procesi Njohni-Klientin Tuaj (KYC). Kjo është diçka që duhet ta keni parasysh.

Në TonyBet, të bësh tërheqje është po aq e thjeshtë sa të bësh depozita. Koha e përpunimit për klientët e konfirmuar mund të jetë deri në 12 orë. Edhe nëse një kufi prej 3,000 €, 15,000 € dhe 50,000 € përkatësisht për tërheqje ditore, javore dhe mujore, pjesa më e madhe e të njëjtave alternativa të tërheqjes janë ende të disponueshme.

PagesaMinimumiKoha e depozitimit
Viza10 €2 deri në 5 ditë pune
MasterCard10 €2 deri në 5 ditë pune
PayPal10 €24 deri në 48 orë
PaySafe10 €1 deri në 3 orë
Kriptovalutat50 €24 deri në 48 orë
Skrill10 €24 deri në 48 orë
Neteller10 €24 deri në 48 orë
ecoPayz10 €24 deri në 48 orë
Me besim10 €24 deri në 48 orë
Jeton10 €24 deri në 48 orë
Interac e deri te Transferimi10 €24 deri në 48 orë
Paratë e përsosura10 €24 deri në 48 orë

Bastorëve u kërkohet të tërheqin paratë e tyre duke përdorur të njëjtën mënyrë pagese që përdorën për të bërë depozitimin e tyre fillestar për të parandaluar refuzimin e kërkesave të tyre për tërheqje.

Si të tërhiqeni?

  1. Shkoni në faqen zyrtare të TonyBet - www.tonybet.com — dhe hyni në llogarinë tuaj.
  2. Klikoni butonin Profili djathtas pranë butonit ngjyrë vjollce Depozitimi në këndin e sipërm djathtas.
  3. Zgjidhni Tërheqje nga opsionet e disponueshme në menynë rënëse.
  4. Zgjidhni mënyrën e tërheqjes që ju pëlqen dhe jepni informacionin përkatës, si p.sh. sasinë e parave që dëshironi të tërhiqni dhe informacionin tuaj personal dhe financiar.
  5. Vërtetoni tërheqjen. Pas përfundimit të transaksionit, fondet do të transferohen në bilancin tuaj dhe do të kreditohen atje. Zgjedhja juaj e opsionit të pagesës do të ndikojë se sa shpejt ose ngadalë do të depozitohen paratë tuaja në llogarinë tuaj pasi të bëni një blerje. Nuk ka asnjë mënyrë për të ditur se sa kohë do të zgjasë; mund të jetë nga disa orë deri në pesë ditë bankare.
Debutimi i madh i TonyBet në Letoni pas investimit prej 1.5 milion dollarësh
2022-09-25

Debutimi i madh i TonyBet në Letoni pas investimit prej 1.5 milion dollarësh

TonyBet ka kohë që po kërkon të ushtrojë dominimin e saj në rajonin e Balltikut. Për ta arritur këtë, operatori pompoi 1.5 milion dollarë për të filluar operacionet në Letoni. Bastorët letonezë do të kenë akses tek operatori baste sportive dhe shërbimet e kazinosë në internet nëpërmjet faqes së internetit të TonyBet.lv.