Vlerësimi i librave TonyBet - Tips & Tricks

TonyBetResponsible Gambling
CASINORANK
8.2/10
Bonus
Kazino bastesh sportive
Gamë e gjerë softuerësh
Shpërblime të larta
Gama e gjerë e opsioneve të basteve
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Kazino bastesh sportive
Gamë e gjerë softuerësh
Shpërblime të larta
Gama e gjerë e opsioneve të basteve
TonyBet
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin
Tips & Tricks

Tips & Tricks

Me TonyBet, bastet për sportet janë më argëtuese se dikur. Duke ndjekur këto këshilla dhe sugjerime, mund të përfitoni sa më shumë nga përvoja juaj e basteve sportive në TonyBet.

Turneu i bastorëve

Turneu i bastorëve është një ngjarje që nuk duhet humbur. Çdo javë, grupi i çmimeve për këtë turne i kalon €1500.

Për të marrë pikë, bastorët duhet vetëm të vënë baste në ngjarje sportive. Ata mund të fitojnë deri në 150 € në baste falas nëse arrijnë në krye të tabelës së rezultateve.

"100 * (shuma fituese/shuma e bastit - 1)" është algoritmi i pikëve. Ka 420 pikë për të fituar 5200 dhe për të vënë bast 1000, për shembull. Bastorët mund të arrijnë në krye të tre tabelave të liderëve të ngjarjeve në varësi të kushteve të basteve të tyre kualifikuese Zbatohen disa terma dhe kushte të tjera.

Kushtet e tabelës së bronzit

  • Bast kualifikues
  • Një bast fitues (bast i vetëm ose i shumëfishtë)
  • Shuma e aksioneve nga 2 € në 9,99 €

Kushtet SilverLeaderboard

  • Bast kualifikues
  • Një bast fitues (bast i vetëm ose i shumëfishtë)
  • Shuma e aksioneve nga 10 € në 49,99 €

Kushtet Gold Leaderboard

  • Bast kualifikues
  • Një bast fitues (bast i vetëm ose i shumëfishtë)
  • Shuma e aksioneve nga 50 € lart

Më poshtë është një përmbledhje e shpërblimeve të dhëna në çdo fazë:

Vendi

Ari

Argjendi

Bronzi

1

150,00 €

100,00 €

50,00 €

2

120,00 €

80,00 €

40,00 €

3

105,00 €

70,00 €

35,00 €

4

90,00 €

60,00 €

30,00 €

5

75,00 €

50,00 €

25,00 €

6

60,00 €

40,00 €

20,00 €

7

45,00 €

30,00 €

15,00 €

8

45,00 €

30,00 €

15,00 €

9

30,00 €

20,00 €

10,00 €

10

30,00 €

20,00 €

10,00 €

Përdorimi i bazave të të dhënave në internet dhe faqeve të statistikave për të studiuar modelet sportive

Përdorimi i softuerit për të analizuar të dhënat dhe tendencat është një komponent kyç për kumarxhinjtë e sofistikuar dhe krijuesit e shanseve. Disa faqe interneti ofrojnë këto shërbime falas ose me një tarifë të vogël.

Herën e parë që një lojtar i bixhozit përdor këto mjete, do të duhet të bëjë disa përpjekje. Megjithatë, shanset e tyre për të fituar baste do të rriten në qiell sapo t'i bëjnë.

Modelet më të zakonshme në bastet sportive janë të lehta për t'u llogaritur dhe për t'u aplikuar për bastet sportive.

Sportsbooks dhe bastorët e tjerë kanë një avantazh që ata mund të mësojnë nga testimi i ideve të tyre të tendencës.

Edhe nëse një bast duket i rastësishëm, bastorët mund të përdorin teknika të analizës së të dhënave për të zbuluar tendencat e vërteta që mund t'i ndihmojnë ata të bëjnë gjykime më të mira për mënyrën e bastit.

Ride Fituese Streaks

Performanca e një ekipi ose një lojtari individual mund të ndryshojë ndjeshëm në sport. Lojtarët nuk mund të humbasin një goditje ndërsa janë në zonë; janë të bardha si bora kur nuk janë. Vijat e nxehta dhe të ftohta janë mundësi të shkëlqyera për lojtarët që të kenë avantazhin ndaj lojtarëve kur bëjnë bastet e tyre.

Për t'u siguruar që po merrni një kthim të arsyeshëm nga bastet tuaja, merrni parasysh shanset dhe kini një mendje të hapur. Nëse një ekip ka mposhtur disa kundërshtarë të nivelit më të ulët në shtëpi, ju mund të mos dëshironi të bashkoheni me radhët.

Mbani një sy në orarin tuaj dhe gjërat që mund t'ju ndihmojnë në mbajtjen e fortë të serisë së fitoreve. Nëse bastet po vendosin para në një ekip, është thelbësore të shikoni se si ata kanë performuar kundër përhapjes në ndeshjet e fundit.

Gjithmonë plotësoni KYC

Po sikur të mos përfundoni procesin e Njihni klientin tuaj (KYC)? Në këtë rast, nuk do të mund të bëni asnjë lloj transaksioni financiar, si p.sh. depozitimi ose nxjerrja e parave nga llogaria juaj. Ky është një përfitim i madh në vetvete, i cili duhet të inkurajojë njerëzit që vënë bast për të përfunduar KYC-në e tyre.

Mashtruesit janë një tjetër arsye pse është e rëndësishme të kaloni procedurën KYC.

TonyBet trajton mashtruesit në internet në të njëjtën mënyrë si basteshkruesit e tjerë në internet. Mashtruesit regjistrohen me libralidhësin në mënyrë që të mund të kryejnë mashtrime, lojëra mashtrimi ose të thyejnë rregullat e vendosura nga krijuesi i basteve.

Për shkak se këta mashtrues përpiqen të marrin para si nga lojtarët ashtu edhe nga lojtarët, ata mund të dëmtojnë financat tuaja dhe lojtarët. Libërësit online si TonyBet kërkojnë një çek "Njih klientin tënd" (KYC) për t'u siguruar që je ai që thoni se jeni dhe jetoni aty ku jetoni. Kjo është mënyra e vetme për të ndaluar njerëzit që të përdorin faqet e tyre për të kryer mashtrime.

1xBet:100 dollarë
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:100 €
22BET
22BET:300 dollarë
Debutimi i madh i TonyBet në Letoni pas investimit prej 1.5 milion dollarësh
2022-09-25

Debutimi i madh i TonyBet në Letoni pas investimit prej 1.5 milion dollarësh

TonyBet ka kohë që po kërkon të ushtrojë dominimin e saj në rajonin e Balltikut. Për ta arritur këtë, operatori pompoi 1.5 milion dollarë për të filluar operacionet në Letoni. Bastorët letonezë do të kenë akses tek operatori baste sportive dhe shërbimet e kazinosë në internet nëpërmjet faqes së internetit të TonyBet.lv. 

Mos i humb këto oferta me bonus

1xBet
1xBet
100 dollarë
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin1xBet komento
Betwinner
Betwinner
100 €
Merr bonusinBetwinner komento
22BET
22BET
300 dollarë
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin22BET komento
Close