TonyBet - Support

Age Limit
TonyBet
TonyBet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission

Support

departamentet e shërbimit ndaj klientit të faqeve online të basteve sportive janë po aq të rëndësishme sa çdo tjetër. Të kesh një mbështetës në këndin tënd mund të bëjë një ndryshim të madh në mënyrën se si shkojnë gjërat. Nuk ka asnjë arsye të vlefshme që biznesi i lojrave të funksionojë ndryshe në këtë drejtim.

Përfaqësuesit në departamentin e shërbimit ndaj klientit të Tonybet janë të sjellshëm dhe të dobishëm. Ata janë të sjellshëm dhe të kujdesshëm në përgjigjet e tyre ndaj pyetjeve tuaja, duke marrë kohë për ta bërë këtë.

Si mund të kontaktoj TonyBet?

Ju mund të merrni ndihmë për çdo çështje relativisht të vogël në çdo kohë të javës, duke përfshirë të dielat dhe festat e tjera, për sa kohë që nuk është një emergjencë.

Përveç kësaj, ju mund t'i kontaktoni ata përmes emailit nëse keni ndonjë pyetje, por mbani në mend se do t'ju duhet të prisni mesatarisht 24 orë për një përgjigje.

Më poshtë është një listë e mënyrave të ndryshme që mund të komunikoni me TonyBet.

  • Mbështetje telefonike pa pagesë: +44 2037 690147
  • Mbështetja me email: info@tonybet.com
  • Bisedë e drejtpërdrejtë

Kur bëhet fjalë për ofrimin e një shërbimi të shkëlqyer ndaj klientit, TonyBet mbulon të gjitha bazat. Ata ofrojnë një sërë kanalesh për lojtarët për të komunikuar me përfaqësuesit e tyre të shërbimit ndaj klientit, një prej të cilëve është chat live.

Ju mund të merrni ndihmë sa herë të dëshironi, falë disponueshmërisë së këtij shërbimi njëzet e katër orë në ditë, shtatë ditë në javë. Ekziston gjithashtu mundësia për të thirrur për ndihmë për individët që duan ndihmë menjëherë.

Përpara se të zbatoni ndonjë nga këto strategji, është e rëndësishme të mbani mend se faqja FAQ ka përgjigje të thella për temat më të shpeshta. Përveç kësaj, lidhja e emërtuar "Na kontaktoni", e cila mund të gjendet në fund të faqes, ju lejon të dërgoni çdo pyetje, koment ose kritikë që mund të keni në lidhje me faqen e internetit.

Gjuhët mbështetëse

Gjuhët e Mbështetjes së Klientit duket se mungojnë, edhe pse faqja e internetit ofron një larmi gjuhësh mjaft të larmishme. Bastorët që nuk flasin një nga gjuhët e disponueshme, përfshirë këtu në vijim, mund ta kenë këtë një disavantazh të rëndësishëm.

  • anglisht,
  • estoneze
  • frëngjisht
Total score8.2
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2009
BonusetBonuset (14)
Baste falasBonus cashback
Bonus ndeshje
Bonus nuk ka bastesh
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi VIP
Bonusi high roller
Bonusi i besnikërisëBonusi i rimbushjes
Bonusi javor
Bonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (10)
Angleze
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Gjermane austriake
Irlandeze
Islandeze
Polake
Ruse
LicencatLicencat (4)
Estonian Tax and Customs Board
Kahnawake Gaming Commission
The Irish Office of the Revenue Commissioners
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (59)
Arena of Valor
Baccarat
BadmintonBasketboll
Bast në Futboll
Baste online
Baste sportive
Bejsbolli
Bileta gërvishtëse
Bingo
Blackjack
Boks
CS:GO
Call of Duty
Caribbean Stud
Casino War
Craps
Dota 2
Dream Catcher
FIFA
Formula 1FutbollFutboll AmerikanFutbolli AustralianFutbolli galikFutsalliHendbollHokej mbi akullHokej mbi dysheme
Kazino Holdem
Keno
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Lotaria
MMA
Mahjong
Mini Baccarat
Motorsport
Poker
Poker me tre letra
Politika
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Rummy
Shigjetat
Sic Bo
Slotat
SnookerSportive
StarCraft 2
Tenis tavolineTenisi
Texas Holdem
Vaterpolo
Video Poker
VolejbollieSports
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (24)
AstroPay
AstroPay Card
AstroPay Direct
Bitcoin
Crypto
EcoPayz
Euteller
Interac
Jeton
Litecoin
MasterCardMuchBetter
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Perfect Money
Rapid Transfer
Skrill
Skrill 1-Tap
Sofort
Trustly
Visa
iDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (8)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Paund sterlina
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (7)
Austria
Estonia
Finlanda
Irlanda
Kanadaja
Letonia
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (59)
1x2Gaming
4ThePlayer
August Gaming
BB Games
BGAMING
Belatra
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Boomerang
Booming Games
Booongo Gaming
Caleta
Casino Technology
DreamTech
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Evoplay Entertainment
Fantasma Games
Felix Gaming
Fugaso
GameArt
Games Labs
Gamevy
Gamomat
Golden Hero
Habanero
Hacksaw Gaming
Igrosoft
Iron Dog Studios
Kalamba Games
Leander Games
Mascot Gaming
Max Win Gaming
Mr. Slotty
NetEnt
Nolimit City
Northern Lights Gaming
Nucleus Gaming
OneTouch Games
Oryx Gaming
Platipus Gaming
Play'n GO
Playson
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickspin
Rabcat
ReelPlay
Relax Gaming
Spinomenal
Sthlm Gaming
Swintt
Thunderkick
Tom Horn Enterprise
True Lab
Wazdan
iSoftBet