TonyBet - Games

Age Limit
TonyBet
TonyBet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission

Games

Me një libër sportiv që mbulon më shumë se 25 sporte, një kazino në internet dhe një dhomë pokeri, TonyBet premton të jetë "një nga faqet më të mira të basteve online në botë". Ofertat e saj të basteve sportive duhet të jenë të jashtëzakonshme për të përmbushur atë mburrje.

Ka disa opsione të forta futbolli, por nuk jemi të sigurt nëse ka ndonjë gjë veçanërisht të rëndësishme. Faqja shquhet për numrin e tregjeve të aksesueshme për çdo ngjarje, veçanërisht për sportet më pak të njohura.

Sportet më të njohura

Do të zbuloni një listë gjithëpërfshirëse të të gjitha sporteve të disponueshme në librin sportiv të TonyBet.com pranë shënuesit të kohës për ngjarjet.

Numri në kllapa pranë sportit tuaj të zgjedhur tregon numrin e ngjarjeve që mund të vendosni bast në atë sport. Nëse "Futbolli Amerikan (2)" shfaqet në tabelë, kjo do të thotë se ka dy lojëra të futbollit amerikan të disponueshme për bast.

Shfaqet një ekran i ri i mesëm me të gjitha lojërat dhe llojet e basteve të përmendura për sportin e zgjedhur. Klikimi i atij sporti ju kthen në atë ekran të mesëm më të gjerë. Për shembull, linja e parave dhe bastet mbi/nën ofrohen nën Futbollin Amerikan.

Futbolli (ose futbolli) duket të jetë ngjarja atletike më e njohur për të bastuar përdorimin e TonyBet, pavarësisht mungesës së picave në faqen e internetit.

Sportet si futboll (ose futboll) adhurohen nga njerëzit në mbarë botën, pavarësisht se si i quani ata. Është luajtur nga shumica e njerëzve, e shikuar nga shumica dhe e luajtur në kumar nga shumica e njerëzve.

Me turnetë e mëdha ndërkombëtare si Kupa e Botës dhe ligat si Premiershipi anglez dhe Major League Soccer duke marrë vëmendjen në rritje në Kanada dhe Shtetet e Bashkuara, shumë bastesh sportive kërkojnë të vënë baste në futboll.

Bast Live

Është koha për të parë se si shërbimi i basteve live të TonyBet krahasohet me konkurrencën. Duket se nuk ka asnjë opsion për transmetim të drejtpërdrejtë, gjë që është e keqe. Kjo nënkupton që bastet sportive të TonyBet mund të përdorin vetëm rezultatin live për të bërë bastet e tyre.

TonyBet's shërbimi i basteve live duket se ka bërë një punë më të mirë për t'u ofruar bastorëve një shumëllojshmëri të gjerë të alternativave të basteve në esport në lojë.

Fleta juaj e bastit dhe qasja e shpejtë në shanset aktuale janë në majë të gishtave tuaj për bast në lojë. Pasi të jeni regjistruar, mund të filloni të vini baste në ekipet tuaja të preferuara dhe të përpiqeni të kapni shanset më të mira të mundshme të basteve.

Tenis

Bastet në mbarë botën pëlqejnë vendosjen e basteve në ndeshjet e tenisit, edhe pse tenisi nuk ndiqet gjerësisht si sport në të gjitha rajonet.

Kalendari i tenisit është krijuar në mënyrë që të ketë ndeshje praktikisht çdo ditë, duke kontribuar në tërheqjen e gjerë të sportit. Për shkak se turnetë ATP dhe WTA shkojnë në pjesë të ndryshme të botës, ndeshjet mund të ndodhin në çdo orë, madje edhe në mes të javës së punës.

Bast në tenis është e dobishme për disa arsye. Njëra prej tyre është se organizatat në autoritetin e sportit kanë bërë të disponueshme për publikun e gjerë një sasi të konsiderueshme të dhënash statistikore dhe informacione të tjera mbi to. Tenisi shpesh konsiderohet si një nga sportet me kulturën më të të menduarit përpara për shkak të kësaj.

Basketboll

Një nga sportet që sheh aksionin më të madh të basteve në mbarë botën është basketbolli. Ai u ofron lojtarëve mundësi të ndryshme se si ata mund të luajnë paratë e tyre duke kombinuar lojëra argëtuese, me ritme të shpejta me rezultate krejtësisht të papritura.

Megjithëse basketbolli është një nga sportet më të thjeshta për të vendosur baste, lojtarët e ardhshëm të basketbollit duhet të kenë një nivel bazë të të kuptuarit përpara se të marrin pjesë me siguri në bastet e basketbollit në TonyBet.

Shoqata Kombëtare e Basketbollit (NBA) është kulmi i konkurrencës së basketbollit në mbarë botën. Çdo vit në vjeshtë, sezoni i ardhshëm i basketbollit përqendron vëmendjen e të gjithëve te liga dhe lojtarët brenda saj.

Nga ana tjetër, basketuesit në basketboll mund të kënaqen në gara të rëndësishme rajonale si EuroLiga, Superliga e Basketbollit Turk dhe Bundesliga gjermane e basketbollit, ndër të tjera.

Tenis tavoline

Pandemia e COVID-19 në pranverën e vitit 2020 bëri që praktikisht të gjitha sportet të pezulloheshin, gjë që rriti interesin për bastet në pingpong.

Pavarësisht shpërthimit që po ndodhte, shumë liga të pingpongut rifilluan lojën e tyre të rregullt. Bastorët ishin të entuziazmuar kur zbuluan një lojë në të cilën mund të vendosnin bast, veçanërisht sepse ishte një lojë që ata kishin luajtur më parë.

Kur bëhet fjalë për bastet në një lojë ndërsa e shikoni, vendet më të zakonshme dhe më të njohura janë turnet e pingpongut. Ngjashëm me kampionatet e tenisit, këto ngjarje tërheqin lojtarët më të mirë nga e gjithë bota dhe përfshijnë disa nga rivalitetet më intensive.

Disa ngjarje ia vlen të shikohen dhe të vihen bast, përfshirë këtu Lojërat Olimpike Verore, Kampionatin Botëror ITTF, Kampionatin Botëror të Ekipeve, Kupat e Botës për meshkuj dhe femra dhe finalet e mëdha të turneut botëror ITTF.

Hokej në akull

Bastet në hokej përforcojnë eksitimin e asaj që tashmë është një nga lojërat më emocionuese të luajtura në të gjithë botën. Në hokej, si në shumicën e sporteve ekipore, tifozët lejohen të vënë bast se cili ekip besojnë se do të dalë fitimtar. Përveç kësaj, kumarxhinjtë mund të vendosin baste në tregje të ndryshme alternative të basteve dhe numrin total të golave të shënuar gjatë çdo loje.

Lojtarë nga e gjithë bota konkurrojnë në Liga Kombëtare e Hokejve për mundësinë për të fituar Kupën e Lord Stanley dhe për të luajtur në një nga platformat më të spikatura të hokejve në Amerikën e Veriut. Si rezultat, bastorët janë jashtëzakonisht të interesuar për të marrë pjesë në këtë garë.

Megjithatë, hokej nuk është vetëm një fenomen i Amerikës së Veriut; liga të tjera evropiane, si SHL, KHL dhe Liiga, kanë treguar se mund të shërbejnë si një mjedis në të cilin lojtarët e hokejve mund të lulëzojnë në çdo nivel kohor dhe ku tifozët mund të gjejnë aktivitet.

Volejboll

Për shkak të popullaritetit të tij të gjerë, volejbolli ka shumë ndjekës të devotshëm, veçanërisht në disa vende. Kjo është veçanërisht e vërtetë edhe pse nuk ka një ndjekës masiv në të njëjtën mënyrë që kanë disa sporte të tjera, si futbolli i asociacionit.

Për rrjedhojë, pjesa më e madhe e bizneseve kryesore të basteve sportive, në mos të gjitha, ofrojnë mundësinë për të vënë baste në volejboll.

Bastet do të kenë mundësinë të vendosin baste në ndeshjet që janë pjesë e garave kombëtare të volejbollit, ndeshjet që janë pjesë e garave ndërkombëtare të klubeve dhe, natyrisht, ndeshjet që zhvillohen ndërmjet ekipeve kombëtare të vendeve të ndryshme gjatë Olimpiadës, Kupa e Botës, Kampionati Botëror, apo ndonjë kompeticion tjetër që organizon FIVB.

Bastet do të kenë gjithashtu mundësinë të vendosin baste në ndeshjet ndërmjet ekipeve kombëtare të vendeve të ndryshme gjatë çdo gare tjetër të organizuar nga FIVB. Në varësi të preferencës së bastit, lojtarët mund të vendosin baste në turnetë e volejbollit për meshkuj ose për femra.

Total score8.2
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2009
BonusetBonuset (14)
Baste falasBonus cashback
Bonus ndeshje
Bonus nuk ka bastesh
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi VIP
Bonusi high roller
Bonusi i besnikërisëBonusi i rimbushjes
Bonusi javor
Bonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (10)
Angleze
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Gjermane austriake
Irlandeze
Islandeze
Polake
Ruse
LicencatLicencat (4)
Estonian Tax and Customs Board
Kahnawake Gaming Commission
The Irish Office of the Revenue Commissioners
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (59)
Arena of Valor
Baccarat
BadmintonBasketboll
Bast në Futboll
Baste online
Baste sportive
Bejsbolli
Bileta gërvishtëse
Bingo
Blackjack
Boks
CS:GO
Call of Duty
Caribbean Stud
Casino War
Craps
Dota 2
Dream Catcher
FIFA
Formula 1FutbollFutboll AmerikanFutbolli AustralianFutbolli galikFutsalliHendbollHokej mbi akullHokej mbi dysheme
Kazino Holdem
Keno
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Lotaria
MMA
Mahjong
Mini Baccarat
Motorsport
Poker
Poker me tre letra
Politika
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Rummy
Shigjetat
Sic Bo
Slotat
SnookerSportive
StarCraft 2
Tenis tavolineTenisi
Texas Holdem
Vaterpolo
Video Poker
VolejbollieSports
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (24)
AstroPay
AstroPay Card
AstroPay Direct
Bitcoin
Crypto
EcoPayz
Euteller
Interac
Jeton
Litecoin
MasterCardMuchBetter
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Perfect Money
Rapid Transfer
Skrill
Skrill 1-Tap
Sofort
Trustly
Visa
iDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (8)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Paund sterlina
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (7)
Austria
Estonia
Finlanda
Irlanda
Kanadaja
Letonia
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (59)
1x2Gaming
4ThePlayer
August Gaming
BB Games
BGAMING
Belatra
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Boomerang
Booming Games
Booongo Gaming
Caleta
Casino Technology
DreamTech
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Evoplay Entertainment
Fantasma Games
Felix Gaming
Fugaso
GameArt
Games Labs
Gamevy
Gamomat
Golden Hero
Habanero
Hacksaw Gaming
Igrosoft
Iron Dog Studios
Kalamba Games
Leander Games
Mascot Gaming
Max Win Gaming
Mr. Slotty
NetEnt
Nolimit City
Northern Lights Gaming
Nucleus Gaming
OneTouch Games
Oryx Gaming
Platipus Gaming
Play'n GO
Playson
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickspin
Rabcat
ReelPlay
Relax Gaming
Spinomenal
Sthlm Gaming
Swintt
Thunderkick
Tom Horn Enterprise
True Lab
Wazdan
iSoftBet