Vlerësimi i librave TonyBet - Deposits

TonyBetResponsible Gambling
CASINORANK
8.2/10
Bonus
Kazino bastesh sportive
Gamë e gjerë softuerësh
Shpërblime të larta
Gama e gjerë e opsioneve të basteve
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Kazino bastesh sportive
Gamë e gjerë softuerësh
Shpërblime të larta
Gama e gjerë e opsioneve të basteve
TonyBet is not available in your country. Please try:
Deposits

Deposits

Faqja e internetit TonyBet është mjaft miqësore për përdoruesit. Kjo lehtësi e përdorimit shtrihet në shumë opsione depozitash dhe vetë procedurën. Mbani në mend se teknikat e disponueshme për shumicën e lojtarëve në faqet e basteve sportive në internet përcaktohen nga rajoni i tyre gjeografik.

Ky është një fakt i rëndësishëm për t'u marrë parasysh në lidhje me faqet e basteve sportive në internet. Rrjedhimisht, qasjet që mund të jenë të aksesueshme ose të paarritshme në një komb mund të jenë të aksesueshme ose të kufizuara në një komb tjetër.

Metodat e pagesës të pranuara në TonyBet

Depozita juaj do të përpunohet menjëherë dhe pa kosto për çfarëdo lloj pagese që përdorni. Për shkak se TonyBet mbështet shumë monedha të ndryshme, është shumë më e thjeshtë për bastet që të fillojnë të bastojnë në sporte duke depozituar para në llogarinë e tyre TonyBet.

TonyBet u ofron klientëve të saj një shumëllojshmëri të gjerë të alternativave bankare, disa prej të cilave tregohen më poshtë.

Metoda e pagesësShuma minimaleShuma maksimaleKoha e depozitimitTarifat
Interac20 dollarë3000 dollarëE menjëhershmeFalas
Interac e-Transfer10 dollarë3000 dollarëE menjëhershmeFalas
Viza10 €1500 €E menjëhershmeFalas
MasterCard10 €1500 €E menjëhershmeFalas
AstroPay1 €10,000 €E menjëhershmeFalas
Shumë më mirë1 €10,000 €E menjëhershmeFalas
ecoPayz1 €10,000 €E menjëhershmeFalas
MiFinity10 €2500 €E menjëhershmeFalas
Neosurf1 €10,000 €E menjëhershmeFalas
Paysafecard1 €10,000 €E menjëhershmeFalas
Kriptovalutat50 €10,000 €E menjëhershmeFalas
iDebit10 dollarë1500 dollarëE menjëhershmeFalas
InstaDebit10 dollarë1500 dollarëE menjëhershmeFalas
Paypal10 €-E menjëhershmeFalas
Neteller10 €-E menjëhershmeFalas
Skrill10 €-E menjëhershmeFalas
Jeton2 dollarë10,000 dollarëE menjëhershmeFalas

Si të depozitoni para

Më poshtë është një udhëzues i shpejtë për të ndihmuar bastorët të financojnë llogarinë e tyre TonyBet:

 1. Shkoni në faqen zyrtare të TonyBet - www.tonybet.com — dhe hyni në llogarinë tuaj.
 2. Thjesht klikoni në butonin ngjyrë vjollce Depozita në këndin e sipërm djathtas dhe jeni gati për të filluar depozitimin.
 3. Në të majtë, ju mund të zgjidhni mënyrën tuaj të pagesës. Në anën e djathtë, futni informacionin e nevojshëm, të tilla si shuma e synuar e depozitës dhe informacioni i pagesës.
 4. Thjesht shtypni butonin portokalli Depozitë. Pas përfundimit të transaksionit, shumat do të depozitohen në llogarinë tuaj në TonyBet. Megjithatë, sasia e kohës që duhet që paratë tuaja të shfaqen në llogarinë tuaj bankare varet nga forma e pagesës që përdorni.

Monedhat e pranuara në TonyBet

Më poshtë është një listë e shumë monedhave që lojtarët mund të përdorin në TonyBet:

 • CAD
 • CLP
 • EUR
 • INR
 • NZD
 • PEN
 • USD
TonyBet nënshkruan marrëveshje me BetMakers për të integruar zgjidhjen e integruar të Racebook
2023-08-14

TonyBet nënshkruan marrëveshje me BetMakers për të integruar zgjidhjen e integruar të Racebook

BetMakers, një ofrues kryesor i shërbimeve të basteve B2B, ka nënshkruar një marrëveshje me TonyBet për të përfshirë Embedded Racebook Solution në platformën online të basteve sportive. Kjo zgjidhje do t'i lejojë lojtarët e TonyBet të kenë akses në një sërë shanse të garave me kuaj, duke përfshirë tregjet fikse dhe ato të përbashkëta.

Debutimi i madh i TonyBet në Letoni pas investimit prej 1.5 milion dollarësh
2022-09-25

Debutimi i madh i TonyBet në Letoni pas investimit prej 1.5 milion dollarësh

TonyBet ka kohë që po kërkon të ushtrojë dominimin e saj në rajonin e Balltikut. Për ta arritur këtë, operatori pompoi 1.5 milion dollarë për të filluar operacionet në Letoni. Bastorët letonezë do të kenë akses tek operatori baste sportive dhe shërbimet e kazinosë në internet nëpërmjet faqes së internetit të TonyBet.lv.