Vlerësimi i librave TonyBet - Deposits

Age Limit
TonyBet
TonyBet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission
Total score8.2
Përfitimet
+ Kazino bastesh sportive
+ Gamë e gjerë softuerësh
+ Shpërblime të larta
+ Gama e gjerë e opsioneve të basteve

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2009
BonusetBonuset (14)
Baste falasBonus cashback
Bonus ndeshje
Bonus nuk ka bastesh
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi VIP
Bonusi high roller
Bonusi i besnikërisëBonusi i rimbushjes
Bonusi javor
Bonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (12)
Angleze
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Gjermane austriake
Irlandeze
Islandeze
Letonisht
Polake
Portugeze
Ruse
LicencatLicencat (6)
DGOJ Spain
Estonian Tax and Customs Board
Kahnawake Gaming Commission
Lotteries and Gambling Supervisory Inspection Latvia
The Irish Office of the Revenue Commissioners
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (59)
Arena of Valor
Baccarat
BadmintonBasketboll
Bast në Futboll
Baste online
Baste sportive
Bejsbolli
Bileta gërvishtëse
Bingo
Blackjack
Boks
CS:GO
Call of Duty
Caribbean Stud
Casino War
Craps
Dota 2
Dream Catcher
FIFA
Formula 1FutbollFutboll AmerikanFutbolli AustralianFutbolli galikFutsalliHendbollHokej mbi akullHokej mbi dysheme
Kazino Holdem
Keno
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Lotaria
MMA
Mahjong
Mini Baccarat
Motorsport
Poker
Poker me tre letra
Politika
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Rummy
Shigjetat
Sic Bo
Slotat
SnookerSportive
StarCraft 2
Tenis tavolineTenisi
Texas Holdem
Vaterpolo
Video Poker
VolejbollieSports
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (25)
AstroPay
AstroPay Card
AstroPay Direct
Bitcoin
Crypto
EcoPayz
Euteller
Google Pay
Interac
Jeton
Litecoin
MasterCardMuchBetter
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Perfect Money
Rapid Transfer
Skrill
Skrill 1-Tap
Sofort
Trustly
Visa
iDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (8)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Paund sterlina
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (14)
Austria
Estonia
Finlanda
Irlanda
Islanda
Kanadaja
Kili
Letonia
Lihtenshtajni
Luksemburgu
Mbretëria e Bashkuar
Peruja
Spanja
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (59)
1x2Gaming
4ThePlayer
August Gaming
BB Games
BGAMING
Belatra
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Boomerang
Booming Games
Booongo Gaming
Caleta
Casino Technology
DreamTech
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Evoplay Entertainment
Fantasma Games
Felix Gaming
Fugaso
GameArt
Games Labs
Gamevy
Gamomat
Golden Hero
Habanero
Hacksaw Gaming
Igrosoft
Iron Dog Studios
Kalamba Games
Leander Games
Mascot Gaming
Max Win Gaming
Mr. Slotty
NetEnt
Nolimit City
Northern Lights Gaming
Nucleus Gaming
OneTouch Games
Oryx Gaming
Platipus Gaming
Play'n GO
Playson
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickspin
Rabcat
ReelPlay
Relax Gaming
Spinomenal
Sthlm Gaming
Swintt
Thunderkick
Tom Horn Enterprise
True Lab
Wazdan
iSoftBet

Deposits

Faqja e internetit TonyBet është mjaft miqësore për përdoruesit. Kjo lehtësi e përdorimit shtrihet në shumë opsione depozitash dhe vetë procedurën. Mbani në mend se teknikat e disponueshme për shumicën e lojtarëve në faqet e basteve sportive në internet përcaktohen nga rajoni i tyre gjeografik. 

Ky është një fakt i rëndësishëm për t'u marrë parasysh në lidhje me faqet e basteve sportive në internet. Rrjedhimisht, qasjet që mund të jenë të aksesueshme ose të paarritshme në një komb mund të jenë të aksesueshme ose të kufizuara në një komb tjetër.

Metodat e pagesës të pranuara në TonyBet

Depozita juaj do të përpunohet menjëherë dhe pa kosto për çfarëdo lloj pagese që përdorni. Për shkak se TonyBet mbështet shumë monedha të ndryshme, është shumë më e thjeshtë për bastet që të fillojnë të bastojnë në sporte duke depozituar para në llogarinë e tyre TonyBet.

TonyBet u ofron klientëve të saj një shumëllojshmëri të gjerë të alternativave bankare, disa prej të cilave tregohen më poshtë.

Metoda e pagesësShuma minimaleShuma maksimaleKoha e depozitimitTarifat
Interac20 dollarë3000 dollarëE menjëhershmeFalas
Interac e-Transfer10 dollarë3000 dollarëE menjëhershmeFalas
Viza10 €1500 €E menjëhershmeFalas
MasterCard10 €1500 €E menjëhershmeFalas
AstroPay1 €10,000 €E menjëhershmeFalas
Shumë më mirë1 €10,000 €E menjëhershmeFalas
ecoPayz1 €10,000 €E menjëhershmeFalas
MiFinity10 €2500 €E menjëhershmeFalas
Neosurf1 €10,000 €E menjëhershmeFalas
Paysafecard1 €10,000 €E menjëhershmeFalas
Kriptovalutat50 €10,000 €E menjëhershmeFalas
iDebit10 dollarë1500 dollarëE menjëhershmeFalas
InstaDebit10 dollarë1500 dollarëE menjëhershmeFalas
Paypal10 €-E menjëhershmeFalas
Neteller10 €-E menjëhershmeFalas
Skrill10 €-E menjëhershmeFalas
Jeton2 dollarë10,000 dollarëE menjëhershmeFalas

Si të depozitoni para

Më poshtë është një udhëzues i shpejtë për të ndihmuar bastorët të financojnë llogarinë e tyre TonyBet:

 1. Shkoni në faqen zyrtare të TonyBet - www.tonybet.com — dhe hyni në llogarinë tuaj.
 2. Thjesht klikoni në butonin ngjyrë vjollce Depozita në këndin e sipërm djathtas dhe jeni gati për të filluar depozitimin.
 3. Në të majtë, ju mund të zgjidhni mënyrën tuaj të pagesës. Në anën e djathtë, futni informacionin e nevojshëm, të tilla si shuma e synuar e depozitës dhe informacioni i pagesës.
 4. Thjesht shtypni butonin portokalli Depozitë. Pas përfundimit të transaksionit, shumat do të depozitohen në llogarinë tuaj në TonyBet. Megjithatë, sasia e kohës që duhet që paratë tuaja të shfaqen në llogarinë tuaj bankare varet nga forma e pagesës që përdorni.

Monedhat e pranuara në TonyBet

Më poshtë është një listë e shumë monedhave që lojtarët mund të përdorin në TonyBet:

 • CAD
 • CLP
 • EUR
 • INR
 • NZD
 • PEN
 • USD
Debutimi i madh i TonyBet në Letoni pas investimit prej 1.5 milion dollarësh
2022-09-25

Debutimi i madh i TonyBet në Letoni pas investimit prej 1.5 milion dollarësh

TonyBet ka kohë që po kërkon të ushtrojë dominimin e saj në rajonin e Balltikut. Për ta arritur këtë, operatori pompoi 1.5 milion dollarë për të filluar operacionet në Letoni. Bastorët letonezë do të kenë akses tek operatori baste sportive dhe shërbimet e kazinosë në internet nëpërmjet faqes së internetit të TonyBet.lv.