TonyBet - Countries

Age Limit
TonyBet
TonyBet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission

Countries

Futbollistët në mbarë botën tërhiqen nga TonyBet. Ajo ka një reputacion të gjatë për besueshmërinë dhe ofron disponueshmëri të gjerë në treg për aksionet më të mira të basteve sportive.

Edhe pse TonyBet ka një bazë të madhe klientësh që përfshin globin, jo të gjitha kombet lejohen të përdorin shërbimet e faqes së internetit të basteve sportive. Në fund të fundit, TonyBet mund të jetë mjaft i rreptë kur zbaton ligjet e tij për të mbrojtur kompaninë dhe bazën e saj të dedikuar të klientëve.

Vendet e pranuara

Më poshtë është një listë e vendeve ku opsionet e basteve sportive të TonyBet janë të disponueshme për të sapoardhurit dhe lojtarët me përvojë të lojërave.

 • Algjeria

 • Andorra

 • Antigua & Deps

 • Austria

 • Azerbajxhani

 • Bahamas

 • Bahrein

 • Barbados

 • Belize

 • Butani

 • Bolivia

 • Bosnje Hercegovina

 • Brunei

 • Burkina

 • Kanadaja

 • Kepi Verde

 • Rep i Afrikës Qendrore

 • Kili

 • Kolumbia

 • Komoret

 • Kongo

 • Kongo {Presidenti Demokratik}

 • Kosta Rika

 • Kroacia

 • Kuba

 • Republika Çeke

 • Dominika

 • Republika Domenikane

 • Timori Lindor

 • Estonia

 • Fixhi

 • Finlanda

 • Grenada

 • Guatemala

 • Guajana

 • Haiti

 • Islanda

 • Indi

 • Irlanda {Republika}

 • Xhamajka

 • Japonia

 • Jordania

 • Kiribati

 • Koreja e Veriut

 • Koreja e Jugut

 • Kosova

 • Kirgistani

 • Lihtenshtajni

 • Luksemburgu

 • Maqedonia

 • Malta

 • Ishujt Marshall

 • Mauritius

 • Meksika

 • Mikronezi

 • Monako

 • Mongolia

 • Mali i Zi

 • Myanmar, {Burma}

 • Namibia

 • Nauru

 • Nepali

 • Zelanda e Re

 • Nikaragua

 • Norvegjia

 • Omani

 • Palau

 • Papua Guinea e Re

 • Paraguaj

 • Filipinet

 • Katari

 • Federata Ruse

 • St Kitts & Nevis

 • Shën Luçia

 • Shën Vincenti dhe Grenadinet

 • San Marino

 • Sao Tome & Principe

 • Arabia Saudite

 • Senegali

 • Seychelles

 • Sierra Leone

 • Ishujt Solomon

 • Sudani i Jugut

 • Sri Lanka

 • Tanzania

 • Tonga

 • Trinidad dhe Tobago

 • Turkmenistani

 • Tuvalu

 • Emiratet e Bashkuara Arabe

 • Mbretëria e Bashkuar

 • Shtetet e Bashkuara

 • Uruguai

 • Vanuatu

 • Qyteti i Vatikanit

 • Venezuela

 • Vietnami

 • Zambia

Vendet e kufizuara

Më poshtë është një listë shteruese e vendeve nga të cilat TonyBet nuk pranon klientë. Banorët e këtyre vendeve nuk mund të kenë akses në shërbimet e basteve sportive të ofruara në këtë faqe interneti.

 • Afganistani

 • Shqipëria

 • Angola

 • Argjentina

 • Armenia

 • Australia

 • Bangladeshi

 • Bjellorusia

 • Belgjika

 • Benin

 • Botsvana

 • Brazili

 • Bullgaria

 • Burundi

 • Kamboxhia

 • Kamerun

 • Republika e Afrikës Qendrore

 • Çad

 • Kinë

 • Qipron

 • çeke

 • Danimarka

 • Xhibuti

 • Ekuador

 • Egjipti

 • El Salvador

 • Guinea Ekuatoriale

 • Eritrea

 • Etiopia

 • Franca

 • Gabon

 • Gambia

 • Gjeorgjia

 • Gjermania

 • Gana

 • Greqia

 • Grenlanda

 • Guadelupe

 • Guinea

 • Guinea-Bissau

 • Hondurasi

 • Hong Kongu

 • Hungaria

 • Indonezia

 • Irani

 • Iraku

 • Izraeli

 • Italia

 • Bregu i Fildishtë

 • Kazakistani

 • Kenia

 • Kuvajti

 • Laosi

 • Letonia

 • Libani

 • Lesoto

 • Liberia

 • Libinë

 • Lituania

 • Makao

 • Madagaskari

 • Malavi

 • Malajzia

 • Maldivet

 • Mali

 • Martinika

 • Mauritania

 • majota

 • Moldavia

 • Maroku

 • Mozambik

 • Mianmar

 • Holanda

 • Nigeri

 • Nigeria

 • Pakistani

 • Panamaja

 • Peruja

 • Polonia

 • Portugalia

 • Rumania

 • Rusia

 • Ruanda

 • Samoa

 • Serbisë

 • Singapor

 • Sllovakia

 • Sllovenia

 • Somali

 • Afrika e Jugut

 • Spanja

 • Sudani

 • Surinami

 • Swaziland

 • Suedia

 • Zvicra

 • Siria

 • Tajvani

 • Taxhikistani

 • Tajlandë

 • Togo

 • Tunizia

 • Turqia

 • MB

 • Ishulli i Virgjër i SHBA

 • SHBA

 • Uganda

 • Ukrainë

 • Uzbekistani

 • Jemeni

 • Zimbabve

Total score8.2
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2009
BonusetBonuset (14)
Baste falasBonus cashback
Bonus ndeshje
Bonus nuk ka bastesh
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi VIP
Bonusi high roller
Bonusi i besnikërisëBonusi i rimbushjes
Bonusi javor
Bonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (10)
Angleze
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Gjermane austriake
Irlandeze
Islandeze
Polake
Ruse
LicencatLicencat (4)
Estonian Tax and Customs Board
Kahnawake Gaming Commission
The Irish Office of the Revenue Commissioners
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (59)
Arena of Valor
Baccarat
BadmintonBasketboll
Bast në Futboll
Baste online
Baste sportive
Bejsbolli
Bileta gërvishtëse
Bingo
Blackjack
Boks
CS:GO
Call of Duty
Caribbean Stud
Casino War
Craps
Dota 2
Dream Catcher
FIFA
Formula 1FutbollFutboll AmerikanFutbolli AustralianFutbolli galikFutsalliHendbollHokej mbi akullHokej mbi dysheme
Kazino Holdem
Keno
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Lotaria
MMA
Mahjong
Mini Baccarat
Motorsport
Poker
Poker me tre letra
Politika
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Rummy
Shigjetat
Sic Bo
Slotat
SnookerSportive
StarCraft 2
Tenis tavolineTenisi
Texas Holdem
Vaterpolo
Video Poker
VolejbollieSports
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (24)
AstroPay
AstroPay Card
AstroPay Direct
Bitcoin
Crypto
EcoPayz
Euteller
Interac
Jeton
Litecoin
MasterCardMuchBetter
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Perfect Money
Rapid Transfer
Skrill
Skrill 1-Tap
Sofort
Trustly
Visa
iDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (8)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Paund sterlina
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (7)
Austria
Estonia
Finlanda
Irlanda
Kanadaja
Letonia
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (59)
1x2Gaming
4ThePlayer
August Gaming
BB Games
BGAMING
Belatra
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Boomerang
Booming Games
Booongo Gaming
Caleta
Casino Technology
DreamTech
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Evoplay Entertainment
Fantasma Games
Felix Gaming
Fugaso
GameArt
Games Labs
Gamevy
Gamomat
Golden Hero
Habanero
Hacksaw Gaming
Igrosoft
Iron Dog Studios
Kalamba Games
Leander Games
Mascot Gaming
Max Win Gaming
Mr. Slotty
NetEnt
Nolimit City
Northern Lights Gaming
Nucleus Gaming
OneTouch Games
Oryx Gaming
Platipus Gaming
Play'n GO
Playson
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickspin
Rabcat
ReelPlay
Relax Gaming
Spinomenal
Sthlm Gaming
Swintt
Thunderkick
Tom Horn Enterprise
True Lab
Wazdan
iSoftBet