TonyBet - Bonuses

Age Limit
TonyBet
TonyBet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission

Bonuses

disponueshmëria e ofertave të bonuseve një nga avantazhet e lojërave të fatit në një kazino online. Për të bindur lojtarët e rinj të provojnë lojërat e tyre, kazinotë ofrojnë një sërë stimujsh dhe promovimesh. Përveç kësaj, bonuset promovojnë lojën e vazhdueshme midis atyre që kanë marrë pjesë tashmë.

Së pari, duhet të jeni të vetëdijshëm se stimujt e ofruar vijnë me shumë parakushte dhe kufizime. Kaloni pak kohë duke lexuar termat dhe kushtet në faqen zyrtare të Tonybet për t'u siguruar që kuptoni se çfarë jeni dakord përpara se të regjistroheni.

Oferta e mirëseardhjes për depozitën e parë sportive

Është e rëndësishme të mbani një sy për kërkesat e basteve dhe shumat minimale të depozitave, sepse këta faktorë mund të ndikojnë në mënyrën se si mund t'i shpenzoni bonuset tuaja.

Vetëm lojtarët e rinj që vendosën depozitën e tyre fillestare dhe e zgjodhën atë si të tyren bonus mirëseardhjejes është i përshtatshëm për këtë ofertë. Kërkohet një depozitë minimale prej 10 € për t'u kualifikuar për këtë promovim, i cili u jep bastorëve një depozitë 100% të përputhur në baste falas deri në 100 €.

Bonusi i bastit falas do t'i shtohet llogarisë së bastit pasi të jenë plotësuar kushtet e qarkullimit.

Mos harroni se vetëm basti i parë në çdo ngjarje llogaritet në kërkesën e bastit të promovimit. Nuk do të pranohen baste shtesë në të njëjtat ngjarje. Bonusi i basteve falas mund të përdoret vetëm në shumë baste me të paktën tre zgjedhje. Nuk ka kërkesa për shanse, gjë që është një gjë e mirë.

Mund të zbatohen terma dhe kushte të tjera. Ju lutemi lexoni ato përpara se të vini bast.

Programi VIP i sportit

TonyBet ofron një Programi VIP për klientët e shërbimeve të tyre të basteve që vendosin rregullisht baste me kompaninë. Për lehtësimin tonë, kjo përfshinte bastet në sportet elektronike.

Për shkak se çdo bastues kualifikohet menjëherë dhe është anëtar i programit Sport VIP, nuk ka nevojë të ndërmerren procedura të mëtejshme për të mbledhur stimujt e besnikërisë që vijnë me anëtarësimin në Programin Sportiv VIP.

Çdo pjesëmarrës fillon në Nivelin 1, dhe ka gjithsej 6 nivele për të kaluar. Ato quhen Comp Points (CP), dhe ato mund të fitohen sa herë që një lojtar vendos një bast duke përdorur para të vërteta.

Një lojtar merr një pikë kompromisi për çdo dy euro të basteve totale të vendosura në ngjarje që kanë shanse 1.3 ose më të larta.

Më poshtë është një tabelë që detajon numrin minimal të pikëve të kërkuara për t'u ngritur dhe numrin e pikëve shtesë që lojtarët mund të marrin sa herë që kalojnë në një nivel më të lartë.

Niveli VIPCP kërkohet për të arritur këtë nivelBonus CP për të arritur këtë nivel
1 (Më e ulëta)0 CP (Automatike pas regjistrimit)N/A
2150 CP+200 CP
31500 CP+2000 CP
47500 CP+10,000 CP
550,000 CP+40,000 CP
6 (Më i larti)200,000 CP+250,000 CP

Nivelet rivendosen në fillim të çdo muaji të ri dhe CP-të e fituara gjatë muajit të mëparshëm transferohen në bilancin e bonusit. Pas kësaj, ju mund t'i shkëmbeni ato për baste falas me koston 1 € për çdo 100 CP që keni.

Bonusi i parashikimit

Bastorët që plotësojnë kërkesat mund të marrin pjesë në eventin e Bonusit të Parashikimit për të fituar deri në një mijë € vetëm duke bërë parashikime të sakta.

Pjesëmarrësit në këtë ngjarje duhet të kenë depozituar njëzet € ose ekuivalentin në një monedhë tjetër brenda pesë ditëve të mëparshme për t'u kualifikuar. Bastorët do të marrin me mend rezultatet e 10 ngjarjeve atletike që janë zgjedhur paraprakisht nga TonyBet si pjesë e bonusit Forecast.

Nëse një lojtar bën parashikime të sakta për 10 nga dhjetë ngjarje, ata do të fitojnë një mijë €. Ata do të shpërblehen me njëqind € nëse parashikojnë saktë nëntë dukuritë. Ata marrin 50 € për parashikimin e saktë të 8 dukurive. Është thelbësore të kihet parasysh se çdo vlerë është e barabartë me një bast falas.

Basti Falas mund të përdoret për të vendosur një bast të vetëm ose një seri bastesh në ndonjë nga ngjarjet sportive të ofruara nga TonyBet. Mos harroni se fitimet nga këto baste falas do të shtohen si para të tërhiqshme në bilancin tuaj. Megjithatë, vlera e bastit falas që keni vënë nuk do të paguhet me asnjë fitim nga bastet falas. Për më tepër, T&C zbatohen në këtë drejtim.

Total score8.2
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2009
BonusetBonuset (14)
Baste falasBonus cashback
Bonus ndeshje
Bonus nuk ka bastesh
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi VIP
Bonusi high roller
Bonusi i besnikërisëBonusi i rimbushjes
Bonusi javor
Bonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (10)
Angleze
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Gjermane austriake
Irlandeze
Islandeze
Polake
Ruse
LicencatLicencat (4)
Estonian Tax and Customs Board
Kahnawake Gaming Commission
The Irish Office of the Revenue Commissioners
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (59)
Arena of Valor
Baccarat
BadmintonBasketboll
Bast në Futboll
Baste online
Baste sportive
Bejsbolli
Bileta gërvishtëse
Bingo
Blackjack
Boks
CS:GO
Call of Duty
Caribbean Stud
Casino War
Craps
Dota 2
Dream Catcher
FIFA
Formula 1FutbollFutboll AmerikanFutbolli AustralianFutbolli galikFutsalliHendbollHokej mbi akullHokej mbi dysheme
Kazino Holdem
Keno
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Lotaria
MMA
Mahjong
Mini Baccarat
Motorsport
Poker
Poker me tre letra
Politika
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Rummy
Shigjetat
Sic Bo
Slotat
SnookerSportive
StarCraft 2
Tenis tavolineTenisi
Texas Holdem
Vaterpolo
Video Poker
VolejbollieSports
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (24)
AstroPay
AstroPay Card
AstroPay Direct
Bitcoin
Crypto
EcoPayz
Euteller
Interac
Jeton
Litecoin
MasterCardMuchBetter
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Perfect Money
Rapid Transfer
Skrill
Skrill 1-Tap
Sofort
Trustly
Visa
iDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (8)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Paund sterlina
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (7)
Austria
Estonia
Finlanda
Irlanda
Kanadaja
Letonia
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (59)
1x2Gaming
4ThePlayer
August Gaming
BB Games
BGAMING
Belatra
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Boomerang
Booming Games
Booongo Gaming
Caleta
Casino Technology
DreamTech
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Evoplay Entertainment
Fantasma Games
Felix Gaming
Fugaso
GameArt
Games Labs
Gamevy
Gamomat
Golden Hero
Habanero
Hacksaw Gaming
Igrosoft
Iron Dog Studios
Kalamba Games
Leander Games
Mascot Gaming
Max Win Gaming
Mr. Slotty
NetEnt
Nolimit City
Northern Lights Gaming
Nucleus Gaming
OneTouch Games
Oryx Gaming
Platipus Gaming
Play'n GO
Playson
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickspin
Rabcat
ReelPlay
Relax Gaming
Spinomenal
Sthlm Gaming
Swintt
Thunderkick
Tom Horn Enterprise
True Lab
Wazdan
iSoftBet