Vlerësimi i librave TonyBet - Affiliate Program

Age Limit
TonyBet
TonyBet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission
Total score8.2
Përfitimet
+ Kazino bastesh sportive
+ Gamë e gjerë softuerësh
+ Shpërblime të larta
+ Gama e gjerë e opsioneve të basteve

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2009
BonusetBonuset (14)
Baste falasBonus cashback
Bonus ndeshje
Bonus nuk ka bastesh
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi VIP
Bonusi high roller
Bonusi i besnikërisëBonusi i rimbushjes
Bonusi javor
Bonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (12)
Angleze
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Gjermane austriake
Irlandeze
Islandeze
Letonisht
Polake
Portugeze
Ruse
LicencatLicencat (6)
DGOJ Spain
Estonian Tax and Customs Board
Kahnawake Gaming Commission
Lotteries and Gambling Supervisory Inspection Latvia
The Irish Office of the Revenue Commissioners
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (59)
Arena of Valor
Baccarat
BadmintonBasketboll
Bast në Futboll
Baste online
Baste sportive
Bejsbolli
Bileta gërvishtëse
Bingo
Blackjack
Boks
CS:GO
Call of Duty
Caribbean Stud
Casino War
Craps
Dota 2
Dream Catcher
FIFA
Formula 1FutbollFutboll AmerikanFutbolli AustralianFutbolli galikFutsalliHendbollHokej mbi akullHokej mbi dysheme
Kazino Holdem
Keno
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Lotaria
MMA
Mahjong
Mini Baccarat
Motorsport
Poker
Poker me tre letra
Politika
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Rummy
Shigjetat
Sic Bo
Slotat
SnookerSportive
StarCraft 2
Tenis tavolineTenisi
Texas Holdem
Vaterpolo
Video Poker
VolejbollieSports
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (25)
AstroPay
AstroPay Card
AstroPay Direct
Bitcoin
Crypto
EcoPayz
Euteller
Google Pay
Interac
Jeton
Litecoin
MasterCardMuchBetter
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Perfect Money
Rapid Transfer
Skrill
Skrill 1-Tap
Sofort
Trustly
Visa
iDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (8)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Paund sterlina
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (14)
Austria
Estonia
Finlanda
Irlanda
Islanda
Kanadaja
Kili
Letonia
Lihtenshtajni
Luksemburgu
Mbretëria e Bashkuar
Peruja
Spanja
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (59)
1x2Gaming
4ThePlayer
August Gaming
BB Games
BGAMING
Belatra
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Boomerang
Booming Games
Booongo Gaming
Caleta
Casino Technology
DreamTech
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Evoplay Entertainment
Fantasma Games
Felix Gaming
Fugaso
GameArt
Games Labs
Gamevy
Gamomat
Golden Hero
Habanero
Hacksaw Gaming
Igrosoft
Iron Dog Studios
Kalamba Games
Leander Games
Mascot Gaming
Max Win Gaming
Mr. Slotty
NetEnt
Nolimit City
Northern Lights Gaming
Nucleus Gaming
OneTouch Games
Oryx Gaming
Platipus Gaming
Play'n GO
Playson
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickspin
Rabcat
ReelPlay
Relax Gaming
Spinomenal
Sthlm Gaming
Swintt
Thunderkick
Tom Horn Enterprise
True Lab
Wazdan
iSoftBet

Affiliate Program

TonyBet Affiliates është një program shoqërues lojrash që promovon TonyBet Casino. Bordi Estonez i Taksave dhe Doganave dhe Komisioni i Lojërave të Fatit në Mbretërinë e Bashkuar kontrollojnë bashkëpunëtorët e TonyBet.

Programi i filialeve TonyBet ju lejon të reklamoni lojërat e tyre dhe bastet sportive në faqen tuaj të internetit, blogun dhe llogaritë e mediave sociale. Sa më shumë individë të klikojnë në lidhjet tuaja me TonyBet, aq më të mëdha janë fitimet tuaja të mundshme.

Pse të bashkoheni me bashkëpunëtorët e TonyBet

Nëse promovoni platformat e kazinosë, librave sportiv ose pokerit të TonyBet, do të merrni një pjesë fikse të të ardhurave prej 20%. Nëse promovoni lojërat e kazinosë live të ofruara nga TonyBet në sallën e tyre online, do të fitoni një komision prej 30%.

Një komision me normë të sheshtë mund të jetë tërheqës pasi ju lejon të filloni të fitoni para menjëherë. Për të përmirësuar të ardhurat tuaja, do t'ju duhet të shpenzoni punë të konsiderueshme. Rrjedhimisht, shumë individëve do t'u kërkohet të klikojnë në lidhjet tuaja dhe të bëjnë depozita në faqet që ju reklamoni. Nëse publikoni vazhdimisht, nuk duhet të keni problem të fitoni para shtesë çdo muaj.

Mbani në mend se këtu ka bartje negative, e cila mund të ndikojë në masën që tërhiqni në çdo moment. Gjithmonë lexoni shtypjen e imët përpara se t'i bashkoheni një programi bashkëpunëtor. Përndryshe, në të ardhmen mund të pendoheni për mosveprimin tuaj.

Markat nga bashkëpunëtorët e TonyBet

  • TonyBet.com
  • TonyBet në Mbretërinë e Bashkuar

Si të bashkoheni me bashkëpunëtorët e TonyBet

  1. Drejtohuni në faqen zyrtare të TonyBet Filialet - www.affiliatesonybet.com.
  2. Klikoni portokalli 'Bashkohuni tani!' butonin në këndin e sipërm djathtas.
  3. Plotësoni detajet e kërkuara. Mos harroni të plotësoni të gjitha detajet e kërkuara të shënuara me një yll të kuq (*).
  4. Lexoni plotësisht Termat dhe Kushtet dhe shënoni kutinë për të treguar se i keni lexuar dhe jeni dakord me to.
  5. Shtypni butonin e gjelbër Submit.
Debutimi i madh i TonyBet në Letoni pas investimit prej 1.5 milion dollarësh
2022-09-25

Debutimi i madh i TonyBet në Letoni pas investimit prej 1.5 milion dollarësh

TonyBet ka kohë që po kërkon të ushtrojë dominimin e saj në rajonin e Balltikut. Për ta arritur këtë, operatori pompoi 1.5 milion dollarë për të filluar operacionet në Letoni. Bastorët letonezë do të kenë akses tek operatori baste sportive dhe shërbimet e kazinosë në internet nëpërmjet faqes së internetit të TonyBet.lv.