Vlerësimi i librave TonyBet - Affiliate Program

TonyBetResponsible Gambling
CASINORANK
8.2/10
Bonus
Kazino bastesh sportive
Gamë e gjerë softuerësh
Shpërblime të larta
Gama e gjerë e opsioneve të basteve
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Kazino bastesh sportive
Gamë e gjerë softuerësh
Shpërblime të larta
Gama e gjerë e opsioneve të basteve
TonyBet
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin
Affiliate Program

Affiliate Program

TonyBet Affiliates është një program shoqërues lojrash që promovon TonyBet Casino. Bordi Estonez i Taksave dhe Doganave dhe Komisioni i Lojërave të Fatit në Mbretërinë e Bashkuar kontrollojnë bashkëpunëtorët e TonyBet.

Programi i filialeve TonyBet ju lejon të reklamoni lojërat e tyre dhe bastet sportive në faqen tuaj të internetit, blogun dhe llogaritë e mediave sociale. Sa më shumë individë të klikojnë në lidhjet tuaja me TonyBet, aq më të mëdha janë fitimet tuaja të mundshme.

Pse të bashkoheni me bashkëpunëtorët e TonyBet

Nëse promovoni platformat e kazinosë, librave sportiv ose pokerit të TonyBet, do të merrni një pjesë fikse të të ardhurave prej 20%. Nëse promovoni lojërat e kazinosë live të ofruara nga TonyBet në sallën e tyre online, do të fitoni një komision prej 30%.

Një komision me normë të sheshtë mund të jetë tërheqës pasi ju lejon të filloni të fitoni para menjëherë. Për të përmirësuar të ardhurat tuaja, do t'ju duhet të shpenzoni punë të konsiderueshme. Rrjedhimisht, shumë individëve do t'u kërkohet të klikojnë në lidhjet tuaja dhe të bëjnë depozita në faqet që ju reklamoni. Nëse publikoni vazhdimisht, nuk duhet të keni problem të fitoni para shtesë çdo muaj.

Mbani në mend se këtu ka bartje negative, e cila mund të ndikojë në masën që tërhiqni në çdo moment. Gjithmonë lexoni shtypjen e imët përpara se t'i bashkoheni një programi bashkëpunëtor. Përndryshe, në të ardhmen mund të pendoheni për mosveprimin tuaj.

Markat nga bashkëpunëtorët e TonyBet

  • TonyBet.com
  • TonyBet në Mbretërinë e Bashkuar

Si të bashkoheni me bashkëpunëtorët e TonyBet

  1. Drejtohuni në faqen zyrtare të TonyBet Filialet - www.affiliatesonybet.com.
  2. Klikoni portokalli 'Bashkohuni tani!' butonin në këndin e sipërm djathtas.
  3. Plotësoni detajet e kërkuara. Mos harroni të plotësoni të gjitha detajet e kërkuara të shënuara me një yll të kuq (*).
  4. Lexoni plotësisht Termat dhe Kushtet dhe shënoni kutinë për të treguar se i keni lexuar dhe jeni dakord me to.
  5. Shtypni butonin e gjelbër Submit.
1xBet:100 dollarë
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:100 €
22BET
22BET:300 dollarë
Debutimi i madh i TonyBet në Letoni pas investimit prej 1.5 milion dollarësh
2022-09-25

Debutimi i madh i TonyBet në Letoni pas investimit prej 1.5 milion dollarësh

TonyBet ka kohë që po kërkon të ushtrojë dominimin e saj në rajonin e Balltikut. Për ta arritur këtë, operatori pompoi 1.5 milion dollarë për të filluar operacionet në Letoni. Bastorët letonezë do të kenë akses tek operatori baste sportive dhe shërbimet e kazinosë në internet nëpërmjet faqes së internetit të TonyBet.lv. 

Mos i humb këto oferta me bonus

1xBet
1xBet
100 dollarë
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin1xBet komento
Betwinner
Betwinner
100 €
Merr bonusinBetwinner komento
22BET
22BET
300 dollarë
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin22BET komento
Close