TonyBet - Account

Age Limit
TonyBet
TonyBet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission

Account

Kërkohet një llogari e basteve sportive në TonyBet, ashtu si çdo faqe tjetër kryesore e basteve sportive. Disa nga ankesat më tipike nga lojtarët e basteve sportive përfshijnë vështirësi në krijimin e një llogarie dhe hyrje.

Le të shohim disa nga problemet e mundshme të llogarisë me të cilat mund të hasin bastorët ndërsa konsiderojnë TonyBet si një opsion bastesh.

Si të hapni / regjistroni një llogari

Regjistrimi është i nevojshëm për të gjithë të interesuarit në bastet në sporte me TonyBet. Vizitoni faqen e internetit dhe ndiqni disa hapa të thjeshtë për të filluar.

Regjistrimi me TonyBet është i thjeshtë dhe i shpejtë si për të sapoardhurit ashtu edhe për lojtarët me përvojë. Këto janë të vetmet veprime që duhet të ndërmarrin:

 1. Shkoni në faqen zyrtare të TonyBet - www.tonybet.com — dhe hyni në llogarinë tuaj.
 2. Butoni i purpurt "Regjistrohu" në këndin e sipërm djathtas të ekranit është vendi ku do të filloni procesin. Në këtë moment do të shfaqet një dritare regjistrimi pop-up.
 3. Zgjidhni një bonus mirëseardhjeje.
 4. Hapi i parë në procedurën e regjistrimit kërkon që ju të plotësoni informacionin e kërkuar. Këta u duhen lojtarëve që të japin vendin, adresën e emailit dhe fjalëkalimin e zgjedhur. Pas përfundimit, klikoni në butonin Hapi tjetër.
 5. Për hapin e dytë, TonyBet u kërkon bastorëve të japin informacione të caktuara, si monedhën në të cilën do të dëshironin të bastnin, emrin, gjininë, datën e lindjes dhe nëse kanë një numër telefoni estonez apo jo. Më pas, ata mund të klikojnë në hapin tjetër, Hapi 3.
 6. Hapi i fundit në procedurën e regjistrimit është Hapi 3. Bastorët duhet të japin emrin, adresën dhe numrin e telefonit për të vendosur një bast.
 7. Për të përfunduar procedurën e regjistrimit, klikoni Submit.

Verifikimi i llogarisë

Përvoja e basteve në TonyBet eSports mund të shijohet vetëm nga klientët që kanë verifikuar llogaritë e tyre. Përshtatshmëria e bonusit të një lojtari të fatit, kufizimet e depozitave dhe aftësitë e tërheqjes mund të ndikohen nga ky veprim. Nëse nuk e përfundoni procesin e verifikimit, fitimet tuaja do t'ju ndalohen.

Për të verifikuar moshën dhe vendbanimin tuaj, TonyBet dhe shërbime të tjera me reputacion të basteve eSports mund të kërkojnë letra identifikimi. Dokumentet e mëposhtme mund të përdoren për të verifikuar identitetin e një lojtari në TonyBet:

 • Pasaporta
 • Karta e identitetit kombëtar
 • Patentë shoferi

Dokumente të tjera që bastorët mund të përdorin si dëshmi të adresës përfshijnë:

 • Fatura tatimore (e vitit aktual)
 • Fatura e shërbimeve (datë brenda tre muajve të fundit)
 • Deklarata e Bankës ose e Unionit të Kreditit (datë brenda tre muajve të fundit)

Kur një klient tërheq 3,000 € ose më shumë për herë të parë, TonyBet mund të kërkojë verifikim të mëtejshëm dhe prova identiteti. Kur tërheq pak para, TonyBet mund të kërkojë gjithashtu dokumente identifikimi.

Nëse një lojtar nuk paraqet dokumentet e duhura brenda 30 ditëve pas marrjes së tyre, lojtari do të pezullohet. Operatori mund të konfiskojë fitimet e llogarisë, të cilat më pas mund t'i kthejnë lojtarit çdo fond të mbetur ose të anulojnë plotësisht abonimin e tyre.

Si të identifikoheni

Futbollistët mund të fillojnë të bastojnë në sport sapo të kenë përfunduar procesin e regjistrimit në TonyBet. Bastorët mund të jenë të etur për t'i përdorur mirë shpërblimet e tyre, për të rritur listën e tyre të parave dhe për të kaluar një kohë të mirë ndërkohë që e bëjnë këtë.

Për të filluar përdorimin e platformës së basteve sportive TonyBet, përdoruesit duhet së pari të identifikohen në llogaritë e tyre. Hyrja është një proces i thjeshtë.

 1. Shkoni në faqen zyrtare të TonyBet, www.tonybet.com.
 2. Klikoni butonin Hyr djathtas pranë butonit Sign-Up në këndin e sipërm djathtas të faqes së internetit.
 3. Futni emrin e përdoruesit dhe fjalëkalimin.
 4. Klikoni butonin Hyr dhe shijoni bastet eSports në TonyBet.

Si të zhbllokoni një llogari

Kur vëreni se llogaria juaj është ndaluar ose çaktivizuar, mund të krijojë shumë ankth dhe shqetësim. Si rezultat, nuk do të jeni në gjendje të shijoni një kalim kohe dhe të shqetësoheni për financat dhe të ardhurat tuaja.

Mosrespektimi i procedurës së verifikimit ose ndonjë shkelje e Kushteve dhe Kushteve të TonyBet janë arsyet e mundshme që TonyBet bllokon llogarinë e një përdoruesi.

Mbështetja e klientit duhet të kontaktohet menjëherë nëse kjo ndodh. Një lojtar bast duhet të:

 1. Hapni adresën e emailit të lidhur me llogarinë e TonyBet.
 2. Përgatitni një email drejtuar info@tonybet.com.
 3. Përshkruani problemin tuaj në rreshtin e temës, si p.sh. "Llogaria ##### është bllokuar."
 4. Diskutoni çështjen në trupin e emailit, duke përfshirë:
 • Një përshkrim i përshkruar mirë i detajeve të regjistrimit tuaj,
 • Pajisja e përdorur për të krijuar llogarinë,
 • Një kopje e skanuar e një karte identiteti me foto dhe prova të tjera të identitetit dhe kopje të skanuara të faturave të depozitave të bëra në TonyBet. Mos harroni se është më mirë t'i dorëzoni këto skanime në formatin PDF.

Mos harroni se nëse një llogari bllokohet automatikisht, ajo mund të zhbllokohet dhe riaktivizohet. Megjithatë, TonyBet dhe lojtari i bastit nuk mund të rivendosin llogarinë nëse kërkojnë që ajo të mbyllet (për shembull, vetëpërjashtimi).

Si të mbyllni një llogari

Bastorët mund të tërhiqen nga përdorimi i ndonjë prej shërbimeve të TonyBet. Ky përjashtim mund të jetë i përkohshëm ose i përhershëm.

Për të filluar, mund të kontaktoni me Mbështetjen e Klientit. Ju mund të merrni masat e mëposhtme për të përmirësuar shanset tuaja për sukses:

 1. Hapni llogarinë e emailit të lidhur me llogarinë tuaj TonyBet.
 2. Dërgo një email te info@tonybet.com.
 3. Kërkoni mbylljen e llogarisë tuaj. Ju mund të zgjidhni tre lloje:
  1. Përjashtimi i përhershëm nënkupton mbylljen e llogarisë dhe TonyBet do të anulojë regjistrimin e tyre. Bastorët duhet të presin një vit pasi të anulojnë llogarinë e tyre në TonyBet përpara se të riregjistrohen si klient i TonyBet. TonyBet do të rimbursonte fondet e bastorëve, më pak tarifat e aplikueshme të tërheqjes nëse do të mbaheshin në llogarinë e tyre.
  2. Përjashtimet e përkohshme tregojnë se bastorët mund të përjashtojnë veten dhe t'u bllokohen llogaritë për një kohë të caktuar. Ata mund të zgjedhin të përjashtojnë veten për gjashtë muaj, një vit, dy vjet, tre vjet, katër vjet ose pesë vjet.
  3. Përndryshe, ata mund të kërkojnë nga Mbështetja e Klientit të specifikojë çdo periudhë tjetër përjashtimi më të gjatë se një muaj nga opsionet e disponueshme. Pasi të ketë kaluar periudha e përkohshme e përjashtimit të TonyBet, supozohet se bastorët nuk do të ndërmarrin asnjë veprim të mëtejshëm. Atyre do t'u anulohet llogaria për shtatë vjet nëse kjo ndodh.
Total score8.2
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2009
BonusetBonuset (14)
Baste falasBonus cashback
Bonus ndeshje
Bonus nuk ka bastesh
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi VIP
Bonusi high roller
Bonusi i besnikërisëBonusi i rimbushjes
Bonusi javor
Bonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (10)
Angleze
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Gjermane austriake
Irlandeze
Islandeze
Polake
Ruse
LicencatLicencat (4)
Estonian Tax and Customs Board
Kahnawake Gaming Commission
The Irish Office of the Revenue Commissioners
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (59)
Arena of Valor
Baccarat
BadmintonBasketboll
Bast në Futboll
Baste online
Baste sportive
Bejsbolli
Bileta gërvishtëse
Bingo
Blackjack
Boks
CS:GO
Call of Duty
Caribbean Stud
Casino War
Craps
Dota 2
Dream Catcher
FIFA
Formula 1FutbollFutboll AmerikanFutbolli AustralianFutbolli galikFutsalliHendbollHokej mbi akullHokej mbi dysheme
Kazino Holdem
Keno
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Lotaria
MMA
Mahjong
Mini Baccarat
Motorsport
Poker
Poker me tre letra
Politika
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Rummy
Shigjetat
Sic Bo
Slotat
SnookerSportive
StarCraft 2
Tenis tavolineTenisi
Texas Holdem
Vaterpolo
Video Poker
VolejbollieSports
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (24)
AstroPay
AstroPay Card
AstroPay Direct
Bitcoin
Crypto
EcoPayz
Euteller
Interac
Jeton
Litecoin
MasterCardMuchBetter
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Perfect Money
Rapid Transfer
Skrill
Skrill 1-Tap
Sofort
Trustly
Visa
iDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (8)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Paund sterlina
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (7)
Austria
Estonia
Finlanda
Irlanda
Kanadaja
Letonia
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (59)
1x2Gaming
4ThePlayer
August Gaming
BB Games
BGAMING
Belatra
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Boomerang
Booming Games
Booongo Gaming
Caleta
Casino Technology
DreamTech
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Evoplay Entertainment
Fantasma Games
Felix Gaming
Fugaso
GameArt
Games Labs
Gamevy
Gamomat
Golden Hero
Habanero
Hacksaw Gaming
Igrosoft
Iron Dog Studios
Kalamba Games
Leander Games
Mascot Gaming
Max Win Gaming
Mr. Slotty
NetEnt
Nolimit City
Northern Lights Gaming
Nucleus Gaming
OneTouch Games
Oryx Gaming
Platipus Gaming
Play'n GO
Playson
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickspin
Rabcat
ReelPlay
Relax Gaming
Spinomenal
Sthlm Gaming
Swintt
Thunderkick
Tom Horn Enterprise
True Lab
Wazdan
iSoftBet