Vlerësimi i librave TonyBet - About

Age Limit
TonyBet
TonyBet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission

About

Një nga lojtarët më të shquar të pokerit i ka dhënë faqes së internetit emrin: Antanas Guoga (i njohur zakonisht si Tony G).

Toni bleu Omnibet në 2003 dhe e riemëroi TonyBet për të ofruar përvojë të plotë të basteve sportive dhe kazinove në 2009. Pas një blerjeje në vitin 2016, TonyBet tani është pjesë e kompanisë suedeze të lojërave TonyBet.

Gjithçka që duhet të dini rreth basteve në TonyBet

Komisioni i Lojërave në Mbretërinë e Bashkuar i ka dhënë firmës një licencë zyrtare. Ajo planifikon të zgjerohet në të gjithë sektorin e lojërave të fatit në internet në Evropë, me rritje të shpejtë.

Bastet sportive është bërë një pjesë gjithnjë e më e rëndësishme e faqes së internetit të TonyBet, së bashku me bastet e reja esports, lojërat e kazinove dhe lojërat e njohura të lojërave të fatit të Pokerit Kinez të Hapur.

Me një histori të gjatë suksesi, TonyBet është një zgjedhje e preferuar për shumë lojtarë. Ajo ka një licencë të respektueshme lojrash, ofron stimuj bujarë dhe e mban të përditësuar përzgjedhjen e saj të lojërave për të përmbushur preferencat në ndryshim të klientëve të saj.

TonyBet do t'ju përshëndes në faqen e Sporteve dhe jo në faqen kryesore të zhurmshme, e cila mund të ngatërrojë të ardhurit.

Faqja nuk është shumë e vështirë për t'u përdorur pasi të kaloni përtej mungesës së një faqeje kryesore, pavarësisht se është pak e zënë.

Tonybet duket të jetë një burim i besueshëm për bastet në sport. Është një firmë fantastike bastesh që ofron vlera të shkëlqyera për të gjithë lojtarët.

TonyBet është një nga më të njohurit dhe libra sportive online për një kohë të gjatë. Me një histori të historisë që daton nga fillimi i shekullit, ajo është e njohur për shërbimin e saj të klasit të parë ndaj klientit, njohjen globale si markë dhe një gamë të gjerë lojërash.

Procedura e regjistrimit është e thjeshtë dhe zgjat më pak se një minutë. Juridiksioni i licencimit është mjaft i besueshëm për të vënë bast në sport dhe për të luajtur lojërat tuaja të preferuara pa frikë. Burime me reputacion të rishikimit shpesh lavdërojnë kushtet e jashtëzakonshme të bonusit të TonyBet, tërheqjet e shpejta dhe vëmendjen ndaj kërkesave të klientëve të saj; kjo është një shenjë e mirë.

Pse të luani në TonyBet?

Bastet sportive në internet në TonyBet janë të sigurta, të drejta dhe të besueshme, falë historisë së gjatë të përvojës dhe besueshmërisë së librit sportiv. Ekspertët sugjerojnë se ky libër sportiv është një zgjedhje solide për lojtarët e rinj dhe me përvojë.

Një shumëllojshmëri e gjerë ngjarjesh, duke përfshirë baste para ndeshjes dhe në ndeshje dhe një sërë mënyrash për të mbledhur stimuj, e kanë bërë këtë libër sportiv në internet një zgjedhje popullore vitet e fundit. Bastet mund të përfitojnë nga TonyBet pavarësisht se sa kohë kanë vendosur baste sportive ose janë të rinj në të.

Total score8.2
Përfitimet
+ Kazino bastesh sportive
+ Gamë e gjerë softuerësh
+ Shpërblime të larta
+ Gama e gjerë e opsioneve të basteve

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2009
BonusetBonuset (14)
Baste falasBonus cashback
Bonus ndeshje
Bonus nuk ka bastesh
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi VIP
Bonusi high roller
Bonusi i besnikërisëBonusi i rimbushjes
Bonusi javor
Bonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (12)
Angleze
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Gjermane austriake
Irlandeze
Islandeze
Letonisht
Polake
Portugeze
Ruse
LicencatLicencat (6)
DGOJ Spain
Estonian Tax and Customs Board
Kahnawake Gaming Commission
Lotteries and Gambling Supervisory Inspection Latvia
The Irish Office of the Revenue Commissioners
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (59)
Arena of Valor
Baccarat
BadmintonBasketboll
Bast në Futboll
Baste online
Baste sportive
Bejsbolli
Bileta gërvishtëse
Bingo
Blackjack
Boks
CS:GO
Call of Duty
Caribbean Stud
Casino War
Craps
Dota 2
Dream Catcher
FIFA
Formula 1FutbollFutboll AmerikanFutbolli AustralianFutbolli galikFutsalliHendbollHokej mbi akullHokej mbi dysheme
Kazino Holdem
Keno
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Lotaria
MMA
Mahjong
Mini Baccarat
Motorsport
Poker
Poker me tre letra
Politika
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Rummy
Shigjetat
Sic Bo
Slotat
SnookerSportive
StarCraft 2
Tenis tavolineTenisi
Texas Holdem
Vaterpolo
Video Poker
VolejbollieSports
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (24)
AstroPay
AstroPay Card
AstroPay Direct
Bitcoin
Crypto
EcoPayz
Euteller
Interac
Jeton
Litecoin
MasterCardMuchBetter
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Perfect Money
Rapid Transfer
Skrill
Skrill 1-Tap
Sofort
Trustly
Visa
iDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (8)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Paund sterlina
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (14)
Austria
Estonia
Finlanda
Irlanda
Islanda
Kanadaja
Kili
Letonia
Lihtenshtajni
Luksemburgu
Mbretëria e Bashkuar
Peruja
Spanja
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (59)
1x2Gaming
4ThePlayer
August Gaming
BB Games
BGAMING
Belatra
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Boomerang
Booming Games
Booongo Gaming
Caleta
Casino Technology
DreamTech
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Evoplay Entertainment
Fantasma Games
Felix Gaming
Fugaso
GameArt
Games Labs
Gamevy
Gamomat
Golden Hero
Habanero
Hacksaw Gaming
Igrosoft
Iron Dog Studios
Kalamba Games
Leander Games
Mascot Gaming
Max Win Gaming
Mr. Slotty
NetEnt
Nolimit City
Northern Lights Gaming
Nucleus Gaming
OneTouch Games
Oryx Gaming
Platipus Gaming
Play'n GO
Playson
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickspin
Rabcat
ReelPlay
Relax Gaming
Spinomenal
Sthlm Gaming
Swintt
Thunderkick
Tom Horn Enterprise
True Lab
Wazdan
iSoftBet