Vlerësimi i librave TonyBet

TonyBetResponsible Gambling
CASINORANK
8.2/10
Bonus
Kazino bastesh sportive
Gamë e gjerë softuerësh
Shpërblime të larta
Gama e gjerë e opsioneve të basteve
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Kazino bastesh sportive
Gamë e gjerë softuerësh
Shpërblime të larta
Gama e gjerë e opsioneve të basteve
TonyBet
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin
Bonuses

Bonuses

disponueshmëria e ofertave të bonuseve një nga avantazhet e lojërave të fatit në një kazino online. Për të bindur lojtarët e rinj të provojnë lojërat e tyre, kazinotë ofrojnë një sërë stimujsh dhe promovimesh. Përveç kësaj, bonuset promovojnë lojën e vazhdueshme midis atyre që kanë marrë pjesë tashmë.

Së pari, duhet të jeni të vetëdijshëm se stimujt e ofruar vijnë me shumë parakushte dhe kufizime. Kaloni pak kohë duke lexuar termat dhe kushtet në faqen zyrtare të Tonybet për t'u siguruar që kuptoni se çfarë jeni dakord përpara se të regjistroheni.

Lista e plotë e bonuseve të TonyBet
+10
+8
Mbyll
Games

Games

Me një libër sportiv që mbulon më shumë se 25 sporte, një kazino në internet dhe një dhomë pokeri, TonyBet premton të jetë "një nga faqet më të mira të basteve online në botë". Ofertat e saj të basteve sportive duhet të jenë të jashtëzakonshme për të përmbushur atë mburrje.

Ka disa opsione të forta futbolli, por nuk jemi të sigurt nëse ka ndonjë gjë veçanërisht të rëndësishme. Faqja shquhet për numrin e tregjeve të aksesueshme për çdo ngjarje, veçanërisht për sportet më pak të njohura.

Software

Ofruesit e softuerit TonyBet janë të nivelit të lartë, duke ofruar një ndërfaqe të qetë dhe miqësore për përdoruesit që e bën të lehtë vendosjen e basteve dhe menaxhimin e llogarisë tuaj. Mund të shihni softuer të shumtë të basteve sportive në TonyBet , si p.sh. - duke ju lejuar të keni akses në tendencat dhe veçoritë më të fundit. Përveç kësaj, ju mund të prisni një përvojë të qetë bastesh pa ndërprerje për shkak të përditësimeve dhe përmirësimeve të qëndrueshme të softuerit.

Payments

Payments

Për të bërë depozitime dhe tërheqje sa më pa dhimbje, TonyBet pranon mënyra të shumta pagese. Pavarësisht nëse jeni duke depozituar ose tërhequr në TonyBet , ne kemi besim se do t'i gjeni të përshtatshme dhe të sigurta mënyrat e tyre të pagesës.

Deposits

Faqja e internetit TonyBet është mjaft miqësore për përdoruesit. Kjo lehtësi e përdorimit shtrihet në shumë opsione depozitash dhe vetë procedurën. Mbani në mend se teknikat e disponueshme për shumicën e lojtarëve në faqet e basteve sportive në internet përcaktohen nga rajoni i tyre gjeografik.

Ky është një fakt i rëndësishëm për t'u marrë parasysh në lidhje me faqet e basteve sportive në internet. Rrjedhimisht, qasjet që mund të jenë të aksesueshme ose të paarritshme në një komb mund të jenë të aksesueshme ose të kufizuara në një komb tjetër.

Withdrawals

Pritja për të mbledhur shpërblimet tuaja vjen e dyta pas emocionit fillestar të vendosjes së bastit. Ashtu si me çdo shërbim tjetër të basteve sportive në internet, një nga gjërat e para që bastorët duan të dinë është se si të tërheqin para nga llogaria e tyre TonyBet.

Në TonyBet, arkëtimi i fitimeve tuaja është po aq e thjeshtë sa të bësh depozitën e parë. E vetmja gjë që duhet të bëjnë kumarxhinjtë janë disa klikime, të cilave u duhen rreth pesë minuta.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Countries

Futbollistët në mbarë botën tërhiqen nga TonyBet. Ajo ka një reputacion të gjatë për besueshmërinë dhe ofron disponueshmëri të gjerë në treg për aksionet më të mira të basteve sportive.

Edhe pse TonyBet ka një bazë të madhe klientësh që përfshin globin, jo të gjitha kombet lejohen të përdorin shërbimet e faqes së internetit të basteve sportive. Në fund të fundit, TonyBet mund të jetë mjaft i rreptë kur zbaton ligjet e tij për të mbrojtur kompaninë dhe bazën e saj të dedikuar të klientëve.

Languages

Mbështetja gjuhësore në një faqe bastesh sportive ka të ngjarë të jetë një nga aspektet më të rëndësishme që bastorët duhet të marrin në konsideratë; megjithatë, është gjithashtu një nga aspektet më të neglizhuara.

Detyrimi i bastorëve për të shfletuar një faqe interneti në një gjuhë që ata nuk e kuptojnë është në kundërshtim me frymën e lojës së ndershme, kjo është arsyeja pse një faqe e mirë për baste sportive ofron disa alternativa gjuhësore.

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Për t'i mbajtur të sigurta të dhënat tuaja private, TonyBet ka zbatuar disa shtresa sigurie dhe sigurie. Për të garantuar një lojë të drejtë dhe të hapur, TonyBet i nënshtrohet testimit të rregullt nga organizata të pavarura të palëve të treta. Ju mund të jeni të sigurt se të dhënat tuaja personale do të mbeten konfidenciale dhe se lojërat trajtohen në mënyrë të drejtë kur përdorni këtë shërbim të besueshëm të basteve sportive.

Security

Më poshtë janë disa shembuj që nxjerrin në pah sigurinë dhe sigurinë e ofruar nga TonyBet.

  • Tonybet i është dhënë një licencë dhe rregullohet në mënyrë aktive nga dy nga organet më të njohura të industrisë. Ka gjithashtu pjesëmarrje nga Autoriteti Estonez i Lojërave dhe Komisioni i Kumarit në Mbretërinë e Bashkuar (UKGC).

Responsible Gaming

Kumarxhinj profesionistë ekzistojnë, por janë jashtëzakonisht të rrallë. Nuk është një burim i besueshëm të ardhurash për shumë njerëz. Sigurohuni që jeni duke luajtur vetëm me paratë që mund të përballoni të humbni përpara se të filloni. Njerëzit kurrë nuk duhet të vënë bast paratë që duhet t'i përdorin për qira, fatura, ushqime dhe gjëra të tjera themelore.

Pritshmëria ose nevoja e njerëzve për të fituar në lojërat e fatit ndonjëherë rezulton në çrregullime të lojërave të fatit. Kur humbasin, kjo mund t'i inkurajojë ata të jenë edhe më të dëshpëruar për të fituar paratë e tyre, madje edhe më shumë kumar. Kur kjo ndodh, gjërat mund të dalin shpejt jashtë kontrollit.

About

About

Një nga lojtarët më të shquar të pokerit i ka dhënë faqes së internetit emrin: Antanas Guoga (i njohur zakonisht si Tony G).

Toni bleu Omnibet në 2003 dhe e riemëroi TonyBet për të ofruar përvojë të plotë të basteve sportive dhe kazinove në 2009. Pas një blerjeje në vitin 2016, TonyBet tani është pjesë e kompanisë suedeze të lojërave TonyBet.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2009
Sajti i uebit: TonyBet

Account

Kërkohet një llogari e basteve sportive në TonyBet, ashtu si çdo faqe tjetër kryesore e basteve sportive. Disa nga ankesat më tipike nga lojtarët e basteve sportive përfshijnë vështirësi në krijimin e një llogarie dhe hyrje.

Le të shohim disa nga problemet e mundshme të llogarisë me të cilat mund të hasin bastorët ndërsa konsiderojnë TonyBet si një opsion bastesh.

Support

departamentet e shërbimit ndaj klientit të faqeve online të basteve sportive janë po aq të rëndësishme sa çdo tjetër. Të kesh një mbështetës në këndin tënd mund të bëjë një ndryshim të madh në mënyrën se si shkojnë gjërat. Nuk ka asnjë arsye të vlefshme që biznesi i lojrave të funksionojë ndryshe në këtë drejtim.

Përfaqësuesit në departamentin e shërbimit ndaj klientit të Tonybet janë të sjellshëm dhe të dobishëm. Ata janë të sjellshëm dhe të kujdesshëm në përgjigjet e tyre ndaj pyetjeve tuaja, duke marrë kohë për ta bërë këtë.

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Me TonyBet, bastet për sportet janë më argëtuese se dikur. Duke ndjekur këto këshilla dhe sugjerime, mund të përfitoni sa më shumë nga përvoja juaj e basteve sportive në TonyBet.

Promotions & Offers

Për t'ju ndihmuar të përfitoni sa më shumë nga koha juaj e kushtuar basteve, TonyBet ofron disa promovime të ndryshme. Ju mund të përdorni promovimet e tyre për të provuar strategji dhe baste të reja pa vënë shumë nga paratë tuaja. Përveç kësaj, kërkesat e arsyeshme të basteve të promocioneve të TonyBet e bëjnë më të lehtë tërheqjen e fitimeve tuaja të bonusit.

FAQ

Njerëzit që vënë baste në sport në TonyBet shpesh i bëjnë këto pyetje para, gjatë dhe pas basteve.

Mobile

Mobile

Meqenëse versionet celulare dhe desktopi të faqes së internetit të TonyBet janë mjaft të krahasueshme, lëvizja midis dy versioneve nuk duhet të kushtojë.

Bastorët që janë të rregullt në sit do të njohin menjëherë skemën e ngjyrave dhe navigimin, duke e bërë të lehtë vendosjen e basteve. Ata e kanë thjeshtuar menunë e tyre në kategoritë e tyre më të njohura, duke e bërë të thjeshtë lundrimin midis shumë pjesëve të menusë.

Affiliate Program

Affiliate Program

TonyBet Affiliates është një program shoqërues lojrash që promovon TonyBet Casino. Bordi Estonez i Taksave dhe Doganave dhe Komisioni i Lojërave të Fatit në Mbretërinë e Bashkuar kontrollojnë bashkëpunëtorët e TonyBet.

Programi i filialeve TonyBet ju lejon të reklamoni lojërat e tyre dhe bastet sportive në faqen tuaj të internetit, blogun dhe llogaritë e mediave sociale. Sa më shumë individë të klikojnë në lidhjet tuaja me TonyBet, aq më të mëdha janë fitimet tuaja të mundshme.

1xBet:100 dollarë
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:100 €
22BET
22BET:300 dollarë
Debutimi i madh i TonyBet në Letoni pas investimit prej 1.5 milion dollarësh
2022-09-25

Debutimi i madh i TonyBet në Letoni pas investimit prej 1.5 milion dollarësh

TonyBet ka kohë që po kërkon të ushtrojë dominimin e saj në rajonin e Balltikut. Për ta arritur këtë, operatori pompoi 1.5 milion dollarë për të filluar operacionet në Letoni. Bastorët letonezë do të kenë akses tek operatori baste sportive dhe shërbimet e kazinosë në internet nëpërmjet faqes së internetit të TonyBet.lv. 

Mos i humb këto oferta me bonus

1xBet
1xBet
100 dollarë
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin1xBet komento
Betwinner
Betwinner
100 €
Merr bonusinBetwinner komento
22BET
22BET
300 dollarë
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin22BET komento
Close