Libëristët më të mirë me Tërheqje e shpejtë e parave

Kur paratë vihen në linjë dhe një bast fiton shumë, ka një pyetje që gjithmonë kalon në mendjen e një lojtari: sa shpejt mund t'i arrij këto para?

Sigurisht, ka raste që lojtarët duan (ose kanë nevojë) për të paguar dje për të blerë gjërat që ju nevojiten (ose dëshironi). Në fakt, asnjë pritje nuk është mjaftueshëm e shkurtër kur lojtarët presin të korrin përfitimet e aftësive të tyre të lojërave të fatit.

Në varësi të metodës së tërheqjes që zgjidhni dhe disa faktorëve të tjerë, pagesa mund të zgjasë me javë. Kohët e pritjes janë një nga arsyet pse disa faqe bastesh ofrojnë tani pagesa të reja, të përmirësuara dhe më të shpejta.

Çfarë janë tërheqjet e menjëhershme?Si të zgjidhni faqen e duhur të basteve për tërheqje të menjëhershme
Flag

Kazinotë më të mira

al Country FlagCheckmark

1xBet

al Country FlagCheckmark
BonusDeri në 100 dollarë në depozitën e parë
Shfaq më pakShfaq më shumë
Luaj tani
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve

1xBet funksionon që nga viti 2007. Filloi si një faqe interneti bastesh në Evropën Lindore dhe shpejt fitoi popullaritet. Që atëherë, kazinoja ka zgjeruar ndjeshëm bastet e saj në internet.

Bonus100% deri në 100 € + 150 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Shumëllojshmëri e madhe lojërash
 • Shpërblime bujare
 • Mbështetje e mirë e klientit
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Shumëllojshmëri e madhe lojërash
 • Shpërblime bujare
 • Mbështetje e mirë e klientit

Duke marrë parasysh që Betwinner sapo u hap për biznes në 2018, rritja e shpejtë e kompanisë është mjaft befasuese. Edhe nëse nuk janë ende ndër prodhuesit më të mirë të basteve në treg, ata po përparojnë me shpejtësi në atë drejtim.

BonusDeri në 300 dollarë
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive

22Bet është një shtesë relativisht e fundit në tregun evropian të lojërave. Që nga viti 2018, ofruesi i lojërave të fatit është rritur ndjeshëm, duke arritur një numër tregjesh të ndryshme në mbarë botën dhe duke zgjeruar bazën e klientëve. Kompania është e ndërtuar mbi baste sportive, por gjithashtu pret një shumëllojshmëri produktesh të tjera. Lojtarët mund të lidhen me lojërat e kazinosë në internet si lojëra elektronike dhe tavolina, përveç basteve në sport.

BonusDeri në 300 dollarë
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Jackpote ditore
 • Mbështetja e drejtpërdrejtë e disponueshme 24/7
 • 1000+ lojëra elektronike
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Jackpote ditore
 • Mbështetja e drejtpërdrejtë e disponueshme 24/7
 • 1000+ lojëra elektronike

BetVictor është një emër i njohur në industrinë e basteve sportive. E themeluar në vitin 1946, kompania filloi nga William Chandler dhe aktualisht drejtohet nga Andreas Meinrad, CEO.

Bonus20% Cashback
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Një përzgjedhje e gjerë e basteve sportive
 • Rezultatet e drejtpërdrejta dhe statistikat e drejtpërdrejta
 • Kazino online dhe live
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Një përzgjedhje e gjerë e basteve sportive
 • Rezultatet e drejtpërdrejta dhe statistikat e drejtpërdrejta
 • Kazino online dhe live

Të pretendosh se Parimatch e di se çfarë po bën do të ishte një nënvlerësim, duke pasur parasysh 25+ vitet e saj në industri. Ky libër sportiv është i pëlqyer në rajonin e CIS për shumëllojshmërinë e tij të gjerë emocionuese opsionet e basteve sportive në internet dhe lojëra argëtuese kazino.

Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Kazino bastesh sportive
 • Gamë e gjerë softuerësh
 • Shpërblime të larta
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Kazino bastesh sportive
 • Gamë e gjerë softuerësh
 • Shpërblime të larta

Një nga lojtarët më të shquar të pokerit i ka dhënë faqes së internetit emrin: Antanas Guoga (i njohur zakonisht si Tony G).

Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Bisedë e drejtpërdrejtë shumëgjuhëshe 24/7
 • Lojëra miqësore me celular
 • Opsione të shumta pagese
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Bisedë e drejtpërdrejtë shumëgjuhëshe 24/7
 • Lojëra miqësore me celular
 • Opsione të shumta pagese

Arlekin Casino është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Arlekin Casino është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Platforma më e sigurt për t'u tërhequr dhe arritur VIP
 • Sponsor krenar i dy videove muzikore të Namewee
 • Karakteristikë e thjeshtë e marrjes së parave
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Platforma më e sigurt për t'u tërhequr dhe arritur VIP
 • Sponsor krenar i dy videove muzikore të Namewee
 • Karakteristikë e thjeshtë e marrjes së parave

Me88 është një platformë kryesore bastesh që i shërben komunitetit të basteve në Azi. U lançua në vitin 2015 dhe që atëherë është rritur në mënyrë eksponenciale. Edhe pse ka qenë në industri për një kohë të shkurtër, ky libër sportiv në internet ka ofruar disa opsione të pasura për bastorët. Me88 online ka licenca lojrash nga Autoriteti i Lojërave Curacao dhe Korporata e Argëtimit dhe Lojërave Filipine (PAGCOR). Ndërsa industria aziatike vazhdon të mbushet me kazino online dhe faqe interneti të basteve, Me88 është një nga faqet më të njohura të basteve në Azi, me tregje të shumta, opsione të ndryshme sportive dhe shërbim të mirë ndaj klientit. Me88 ka bashkëpunuar me marka të njohura si CMD368 dhe Maxbet për të rritur përvojën e basteve të lojtarëve. Këto partneritete kanë zgjeruar tregjet e basteve, duke u dhënë bastorëve më shumë sport në mbarë botën. Për të eksploruar të gjitha tregjet e disponueshme në Maxbet dhe Me88, duhet të jeni të identifikuar. Klikoni CMD368 për të eksploruar të gjitha sportet e disponueshme, duke përfshirë lojërat drejtpërdrejt.

Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Kthim i pakufizuar parash
 • Short javor me fat deri në 100,000 dollarë
 • Platforma e vetme në Azi me tryezë të dedikuar për lojëra evolucioni
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Kthim i pakufizuar parash
 • Short javor me fat deri në 100,000 dollarë
 • Platforma e vetme në Azi me tryezë të dedikuar për lojëra evolucioni

Që nga fillimi i tij në 2006, Maxim88 është bërë një nga platformat më të famshme të basteve në Azinë Juglindore. Bastorët nga Singapori dhe Malajzia trajtohen në një faqe moderne bastesh në internet me promovime dhe bonuse fitimprurëse. Maxim88 ka bashkëpunuar me faqet e basteve si CMD386, Maxbet dhe BTI-Sports për të siguruar që lojtarët të kenë një përvojë të shkëlqyer të lojërave. Mund të eksploroni lehtësisht tregjet e basteve CMD386 nga lidhja në platformën Maxim88. Ju duhet të identifikoheni për të eksploruar tregjet e basteve në 2 faqet e tjera. Në fillim të vitit 2022, faqja hyri në një partneritet 5 milion MYR (1.1 milion) me lojërat Evolution. Me radhitje të tilla strategjike, lojtarët mund të hyjnë në tregje të ndryshme të basteve sportive. Në rishikimin tonë të basteve Maxim88, ne do të shikojmë më shumë në këtë platformë bastesh, çfarë ofron dhe çfarë mund të presin bastorët nga këtu.

BonusDeri në 100% + 500 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
Shfaq më pak
Shfaq më shumë

  Jet Casino është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Jet Casino është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

  Shfaq më pakShfaq më shumë
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë

   Justbit është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Justbit është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

   Shfaq më pakShfaq më shumë
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë

    Betandyou është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Betandyou është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

    Shfaq më pakShfaq më shumë
    • Shpërblime VIP
    • Mbështetje 24/7
    • KYC dhe regjistrime të thjeshta!
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë
    • Shpërblime VIP
    • Mbështetje 24/7
    • KYC dhe regjistrime të thjeshta!

    Stake.com është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Stake.com është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

    Shfaq më pakShfaq më shumë
    • 150% bonus mirëseardhjeje
    • Cashback për depozitën e parë dhe të dytë!
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë
    • 150% bonus mirëseardhjeje
    • Cashback për depozitën e parë dhe të dytë!

    VTBET88 është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, VTBET88 është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

    BonusDeri në 200% + 200 rrotullime falas
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    • Mbështetje 24/7
    • Tërheqje të shpejta
    • Mbi 5000 lojëra
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë
    • Mbështetje 24/7
    • Tërheqje të shpejta
    • Mbi 5000 lojëra

    Volna Casino është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Volna Casino është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

    BonusDeri në 100% + 500 rrotullime falas
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    • Mbështetje 24/7
    • Verifikimi i shpejtë
    • Mbi 5000 lojëra
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë
    • Mbështetje 24/7
    • Verifikimi i shpejtë
    • Mbi 5000 lojëra

    Legzo Casino është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Legzo Casino është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

    Shfaq më pakShfaq më shumë
    • Llogari shumëvalutore
    • Bonuset sportive
    • Kthim parash javor
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë
    • Llogari shumëvalutore
    • Bonuset sportive
    • Kthim parash javor

    ROX Casino është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, ROX Casino është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

    Bonus100% deri në 150 €
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    • Opsione të shumta pagese
    • Mbështetje 24/7 e disponueshme
    • Shumëllojshmëri lojërash
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë
    • Opsione të shumta pagese
    • Mbështetje 24/7 e disponueshme
    • Shumëllojshmëri lojërash

    Ndërsa bota e lojërave të fatit vazhdon të zgjerohet, disa hyrje të reja krijojnë përvoja të shkëlqyera për bastorët. Një nga këto platforma bastesh është Zotabet, një libër sportiv miqësor ndaj kriptove, i zotëruar dhe i drejtuar nga Hollycorn NV. Përveç të qenit një rezervist miqësor ndaj kriptove, bastorët mund të shijojnë pagesa pa probleme dhe një përvojë pa vonesa. Zotabet përmban një sasi mbresëlënëse sportesh dhe esporte nga një treg global, duke u dhënë bastorëve opsione të shumta. Ka një aplikacion të dedikuar celular që lejon lojtarët celularë të bastojnë ekskluzivisht në të gjitha ngjarjet sportive pa shumë sherr.

    Shfaq më pakShfaq më shumë
    • Top bastet sportive
    • Sportet e disponueshme
    • Kripto-miqësore
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë
    • Top bastet sportive
    • Sportet e disponueshme
    • Kripto-miqësore

    Brazili është një nga vendet më të famshme për sport, dhe është e drejtë që ka një faqe bastesh sportive për brazilianët. CopaGolBet është një faqe braziliane e basteve sportive dhe kazino që synon t'i shërbejë botës sportive braziliane. Libri i sporteve u lançua në vitin 2022 dhe Black Ocean BV e zotëron atë. Ajo ka një licencë nga Autoriteti i Kumarit në Curacao. Është shtëpia e qindra tregjeve të basteve të përhapura në shumë sporte. Dashamirët e sportit brazilianë mund të përjetojnë lojërat e fatit të gjeneratës së ardhshme me përfshirjen e sporteve dhe ngjarjeve të tjera. Ky libër sportiv cilësor ka përfshirë një metodë të njohur depozitimi dhe tërheqjeje dhe një dizajn të shkëlqyeshëm të përdoruesit, duke e bërë faqen e internetit një nga më të njohurat në Brazil. Në këtë rishikim të basteve, ne do të shqyrtojmë veçoritë e ofruara nga CopaGolBet.

    Shfaq më pakShfaq më shumë
    • Shtëpia e ofruesve kryesorë të softuerit
    • Biseda e drejtpërdrejtë është e hapur 24/7
    • Dizajn miqësor për celularin
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë
    • Shtëpia e ofruesve kryesorë të softuerit
    • Biseda e drejtpërdrejtë është e hapur 24/7
    • Dizajn miqësor për celularin

    Librat sportive ndërkombëtare po shfaqen pothuajse çdo ditë. Në përleshje, mund të jetë e vështirë të zgjedhësh një nëse nuk ngrihen më lart. Një nga prezantuesit që bëhet popullor në botën e lojërave të fatit është një institucion i vitit 2020 i quajtur Rolletto.

    Shfaq më pakShfaq më shumë
    • SGD 28 Bonus pa depozite + 300 SGD pas regjistrimit
    • Jackpote ditore për kazino të drejtpërdrejta dhe lojëra elektronike
    • 500 SGD Bonusi javor i shpëtimit
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë
    • SGD 28 Bonus pa depozite + 300 SGD pas regjistrimit
    • Jackpote ditore për kazino të drejtpërdrejta dhe lojëra elektronike
    • 500 SGD Bonusi javor i shpëtimit

    GemBet është një kazino aziatike që u lançua në vitin 2019. Ajo është në pronësi të Grand Complications Limited, një kompani që është e licencuar nën Bordin e Kontrollit të Lojërave të Curacao. Sportsbook ofron një treg të gjerë bastesh që fokusohet në tregje të ndryshme bastesh në mbarë botën dhe mbulon disa nga sportet më të spikatura si dhe ato të veçanta. Bastorët mund të shijojnë gjithashtu një përzgjedhje të esporteve të njohura nga ofruesit më të mirë. Dashamirët e sportit nga e gjithë Azia mund të shijojnë një përzgjedhje të mënyrave të pagesës që plotësojnë nevoja të ndryshme. Faqerojtësi është zhvilluar për përdorim optimal si me desktop ashtu edhe me përdorim celular. Edhe pse është kryesisht për bastorët e Azisë, është miqësor ndaj VPN për bastorët nga vendet e kufizuara. Faqerojtësi pranon monedha të ndryshme për transaksione, duke përfshirë kriptovalutat si Bitcoin. Bastorët mund të hyjnë gjithashtu në tavolinën e mbështetjes së klientit për të zgjidhur çdo problem që mund të kenë me faqeshënuesin. Në këtë përmbledhje, ne shikojmë në këtë faqeshënues, veçoritë ekskluzive të disponueshme dhe çfarë mund të presin bastorët këtu.

    Bonus100% deri në 500 € + 200 rrotullime falas
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    • Mbështetje për klientët 24/7
    • Mijëra lojëra
    • Baste sportive dhe esports
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë
    • Mbështetje për klientët 24/7
    • Mijëra lojëra
    • Baste sportive dhe esports

    Bastet sportive janë një nga aktivitetet e lojërave të fatit që fitoi vazhdimisht tërheqje në mbarë botën dhe faqet e lojërave të fatit po hapen vazhdimisht për të përmirësuar përvojën. Një nga faqet e basteve që përpiqet të ofrojë një gamë të plotë shërbimesh është Bankonbet. Bankonbet është një platformë bastesh e vitit 2022 në pronësi të Rabidi NV, një kompani lojrash me më shumë se 15 faqe lojrash online. Bankonbet ofron një libër sportiv të pasur dhe të gjerë dhe kazino online për lojtarë nga vende të ndryshme.

    BonusBast javor falas në tenis
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    • Temë e butë
    • Kazino fituese e çmimeve
    • Lojëra elektronike ekskluzive
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë
    • Temë e butë
    • Kazino fituese e çmimeve
    • Lojëra elektronike ekskluzive

    Megjithëse zoti Green filloi të ofrojë baste sportive vetëm në pranverën e vitit 2016, kompania tashmë ka arritur një popullaritet të madh mes lojtarëve të fatit, veçanërisht atyre në vendet evropiane. Për t'u ofruar konsumatorëve një përvojë bastesh më të individualizuar, operatori i basteve ka krijuar një partneritet me zhvilluesin e softuerit Kambi, i cili ndodhet në Maltë.

    Shfaq më shumë
    Shfaq më pak
    Çfarë janë tërheqjet e menjëhershme?

    Çfarë janë tërheqjet e menjëhershme?

    Tërheqjet e menjëhershme po bëhen gjithnjë e më shumë normë kur bëhet fjalë për faqet e basteve në internet. Ka kuptim vetëm që këto sajte bastesh në internet të miratojnë tërheqje të menjëhershme pasi së pari, është mjaft e lehtë të bësh depozita, dhe për këtë arsye tërheqjet duhet të ndjekin shembullin.

    Së dyti, faqet e basteve së shpejti do t'u mbarojnë justifikimet për të mos ofruar tërheqje të menjëhershme me avancimin aktual të teknologjisë financiare. Teknologjia aktuale ofron depozita dhe transferta pothuajse të menjëhershme, duke mos lënë asnjë arsye që tërheqjet nga faqet e basteve të mos jenë aq të shpejta.

    Ndërsa supozohet të jetë normë, bastorët mund të habiten kur dinë se ndërsa një shumicë e mirë e faqeve më të mira të basteve ofrojnë tërheqje të menjëhershme, jo të gjithë mund të ofrojnë të njëjtën gjë. Megjithatë, disa nga ata që nuk e bëjnë, herët a vonë do të arrijnë dhe do të ofrojnë tërheqje të menjëhershme.

    Arsyeja pse faqet e basteve po ofrojnë tërheqje të menjëhershme (dhe ato që ende nuk po përpiqen ta bëjnë këtë) është se ndihmon në tërheqjen e bastorëve të rinj dhe për të mbajtur biznesin e bastuesve të rregullt.

    Kjo për shkak se përmirësimet e thjeshta të cilësisë së jetës, si tërheqja e menjëhershme, janë të rëndësishme pasi i mban të lumtur bastorët dhe i ndihmon faqet e basteve të fitojnë më shumë para.

    Një gjë që duhet mbajtur parasysh është se koha që duhet për të tërhequr paratë tuaja do të ndryshojë shumë në varësi të mënyrës së pagesës që përdorni.

    Transfertat bankare, për shembull, mund të duhen deri në shtatë ditë për t'u shfaqur në llogarinë tuaj dhe më shumë nëse ka mirëmbajtje ose pushime. Metoda të tjera, të tilla si Bitcoin ose e-portofolat, janë të menjëhershme.

    Tërheqje të menjëhershme në faqet e basteve

    Lojtarët mund të zbulojnë se faqet e basteve mund të ofrojnë një përvojë më të mirë të lojës. Një faqe bastesh që ofron tërheqje të menjëhershme është një tregues i mirë se ato janë aktuale me tendencat financiare.

    Kjo mund të nënkuptojë që faqja e internetit mirëmbahet dhe përditësohet mirë, duke reduktuar rrezikun e gabimeve dhe problemeve.

    Luajtja në një faqe interneti që ofron tërheqje të menjëhershme i lejon lojtarët të shmangin stresin shtesë. Bixhozi mund të jetë një aktivitet stresues siç është, dhe tërheqjet nuk duhet të shtojnë zhgënjim në përvojën.

    Një avantazh edhe më i rëndësishëm i të luajturit me një libralidhës që ofron tërheqje të menjëhershme është se i ndihmon bastorët të praktikojnë kumarin e përgjegjshëm. Kur lojtarët e dinë se sa para mund të fitojnë dhe kur do t'i marrin, është e lehtë të fitojnë më shumë kontroll mbi buxhetin e tyre të lojërave të fatit.

    Aftësia për të planifikuar strategjinë e ardhshme të lojës së dikujt ose si të shpenzojë paratë e dikujt është diçka që opsionet e tërheqjes së menjëhershme ofrojnë për lojtarët.

    Çfarë janë tërheqjet e menjëhershme?
    Si të zgjidhni faqen e duhur të basteve për tërheqje të menjëhershme

    Si të zgjidhni faqen e duhur të basteve për tërheqje të menjëhershme

    Gjithnjë e më shumë faqe bastesh në internet ofrojnë tërheqje të menjëhershme. Megjithatë, si do ta dinin lojtarët se në cilin prej tyre duhet të luajnë? Këtu janë disa gjëra për të kërkuar kur zgjidhni një faqe bastesh që ofron tërheqje të menjëhershme.

    A është faqja 'Miqësore për Fituesit'?

    Lojtarët e rinj joshen t'i bashkohen librave sportiv në internet duke tërhequr bonuse, shanse të mëdha dhe perspektivë për fitime të mëdha. Megjithatë, mbani në mend se faqet e basteve në internet janë biznese – ato nuk do të fitojnë para nëse të gjithë fitojnë. Nëse ka më shumë humbës sesa fitues, atëherë ata kanë një fitim.

    Sigurisht, askush nuk do të dëshirojë të vë bast atje nëse nuk ka fitues. Disa faqe interneti mund të godasin në heshtje fituesit e qëndrueshëm me kufij më të ulët dhe pagesa më të ngadalta për t'i mbajtur njerëzit të bastojnë dhe për të rritur shanset që ata të humbasin.

    Cilat janë kufijtë?

    Disa faqe bastesh në internet vendosin tarifa tërheqjeje kur lojtarët zgjedhin të marrin para. Këto tarifa varen nga mënyra e tërheqjes së zgjedhur nga një bast apo edhe nga përqindja e tërheqjes së tyre.

    Kjo do të thotë që tërheqjet e mëdha kanë potencialin të dëmtojnë fondet e një lojtari. Sigurohuni që të hulumtoni kufijtë e tërheqjes dhe të blini një faqe bastesh që i përshtatet nevojave tuaja.

    Si të zgjidhni faqen e duhur të basteve për tërheqje të menjëhershme

    Mos i humb këto oferta me bonus

    1xBet
    1xBet
    100 dollarë
    Metodat e depozitimit
    SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
    Merr bonusin1xBet komento
    Betwinner
    Betwinner
    100 €
    Merr bonusinBetwinner komento
    22BET
    22BET
    300 dollarë
    Metodat e depozitimit
    SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
    Merr bonusin22BET komento
    Close