SlotV Casino

Age Limit
SlotV Casino
SlotV Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthoritySwedish Gambling Authority

Rreth SlotV Casino

SlotV Casino është një Baste Sportive e mirë-formuar, ka qenë në treg që nga 2017 . SlotV Casino është renditur në bettingranker-al.com dhe është vlerësuar me 8 nga 10 bazuar në vlerësimin e lojtarëve, duke përfshirë përvojën, metodat e depozitimit, bonuset , lloje të ndryshme sportesh të ofruara dhe më shumë.

Sportet e ofruara në SlotV Casino

Kur vizitoni SlotV Casino , mund të gjeni një përzgjedhje të shkëlqyer sportesh për të zgjedhur: Bejsbolli, Volejbolli, Regbi, Tenisi, Hendboll . Këtu në bettingranker-al.com ju rekomandojmë gjithashtu t'i hidhni një sy bonuseve të tyre Baste Sportive ​.

Metodat e depozitimit pranohen në SlotV Casino

SlotV Casino është vërtet bujar me gjuhët e disponueshme, pavarësisht nëse luani nga , dhe ofron mënyrat më të mira të pagesës për lojtarët e tyre nga e gjithë bota . Në SlotV Casino jeni të mirëpritur të përdorni Skrill, Paysafe Card, Neteller, EcoPayz, MasterCard dhe shumë më tepër.

Pse të luani në SlotV Casino ?

Qëllimi ynë në CasinoRank është ta bëjmë përvojën tuaj të basteve më të qetë dhe më të lehtë. Kjo është arsyeja pse ne kemi mbledhur për ju bastebërësit më të mirë në bettingranker-al.com . SlotV Casino u vlerësua si 8 në listën tonë, e cila dallohet për sigurinë, listën e sporteve dhe përvojën e përgjithshme të basteve.

SlotV Casino është një nga faqet e basteve në internet që ia vlen të shikoni për bonuset, ofertat dhe disa lloje të metodave të depozitimit si Skrill, Paysafe Card, Neteller, EcoPayz, MasterCard .

Nëse keni pyetje në lidhje me lojërat e përgjegjshme ose keni nevojë për ndihmë, ju lutemi vizitoni faqet e internetit më poshtë për informacione të mëtejshme.

*[GamCare](https://www.gamcare.org.uk)

*[Kumar i vetëdijshëm](https://www.begambleaware.org/)

*[Kumarxhinj Anonimë](https://www.gamblersanonymous.org.uk)

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (24)
Baste falas
Bitcoin Bonus
Blackjack Bonus
Bonus ball
Bonus cashback
Bonus draws
Bonus ndeshje
Bonus nuk ka basteshBonus pa depozitë
Bonus parash pa pagesë
Bonus referimi
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi VIP
Bonusi high roller
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i ditëlindjes
Bonusi i rimbushjes
Bonusi javor
Bonusi me depozitëKodet e bonusitReduced Juice Line
Roulette Bonus
GjuhëtGjuhët (12)
Angleze
Bullgare
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Indoneziane
Portugeze
Rumune
Ruse
Suedeze
Tajlandeze
Turke
LojëraLojëra (51)
Age of Empires
Atletikë
Baccarat
BadmintonBasketbollBejsbolliBiatlon
Bileta gërvishtëse
Blackjack
Boks
Call of Duty
Dota 2
First Person Baccarat
First Person Blackjack
First Person Dragon Tiger
Formula 1FutbollFutboll AmerikanFutbolli AustralianFutbolli galikFutsalliHendbollHokej mbi akullHokej mbi dyshemeHurling
King of Glory
KriketiLakros
League of Legends
Lojë shfaqje
Lotaria
Motorsport
Overwatch
Politika
Rainbow Six Siege
Regbi
Rocket League
Ruletë
ShahShigjetatSkijimi
Slotat
SnookerSportive
StarCraft 2
Tenis tavolineTenisi
Valorant
Video Poker
VolejbollieSports
Metodat e tërheqjesMetodat e tërheqjes (11)
EcoPayz
Klarna
MasterCard
Neteller
POLi
Paysafe Card
Rapida
Skrill
Trustly
Visa
Zimpler
MonedhatMonedhat (3)
Euro
Leu rumun
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (3)
Irlanda
Rumania
Suedia
SoftwareSoftware (44)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
Adoptit Publishing
Amatic Industries
BTG
Bally
Betdigital
Betsoft
Big Time Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
Chance Interactive
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
Evolution Gaming
Fantasma Games
Foxium
GreenTube
Habanero
Iron Dog Studios
Just For The Win
Leap Gaming
Lightning Box
NetEnt
NextGen Gaming
Novomatic
Old Skool Studios
Oryx Gaming
Play'n GO
Playson
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickspin
Rabcat
Red Tiger Gaming
Shuffle Master
Side City Studios
Thunderkick
Tom Horn Enterprise
Triple Edge Studios
WMS (Williams Interactive)
Wazdan
Yggdrasil Gaming