SilverPlay

Age Limit
SilverPlay
SilverPlay is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Rreth SilverPlay

SilverPlay është një Baste Sportive e mirë-formuar, ka qenë në treg që nga 2021 . SilverPlay është renditur në bettingranker-al.com dhe është vlerësuar me 7.5 nga 10 bazuar në vlerësimin e lojtarëve, duke përfshirë përvojën, metodat e depozitimit, bonuset , lloje të ndryshme sportesh të ofruara dhe më shumë.

Sportet e ofruara në SilverPlay

Kur vizitoni SilverPlay , mund të gjeni një përzgjedhje të shkëlqyer sportesh për të zgjedhur: Golf, Zagarët, Snooker, Shigjetat, Kriketi . Këtu në bettingranker-al.com ju rekomandojmë gjithashtu t'i hidhni një sy bonuseve të tyre Baste Sportive ​.

Metodat e depozitimit pranohen në SilverPlay

SilverPlay është vërtet bujar me gjuhët e disponueshme, pavarësisht nëse luani nga , dhe ofron mënyrat më të mira të pagesës për lojtarët e tyre nga e gjithë bota . Në SilverPlay jeni të mirëpritur të përdorni Paysafe Card, EcoPayz, Neteller, Skrill dhe shumë më tepër.

Pse të luani në SilverPlay ?

Qëllimi ynë në Baste Sportive është ta bëjmë përvojën tuaj të basteve më të qetë dhe më të lehtë. Kjo është arsyeja pse ne kemi mbledhur për ju bastebërësit më të mirë në bettingranker-al.com . SilverPlay u vlerësua si 7.5 në listën tonë, e cila dallohet për sigurinë, listën e sporteve dhe përvojën e përgjithshme të basteve.

SilverPlay është një nga faqet e basteve në internet që ia vlen të shikoni për bonuset, ofertat dhe disa lloje të metodave të depozitimit si Paysafe Card, EcoPayz, Neteller, Skrill .

Nëse keni pyetje në lidhje me lojërat e përgjegjshme ose keni nevojë për ndihmë, ju lutemi vizitoni faqet e internetit më poshtë për informacione të mëtejshme.

Total score7.5
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2021
BonusetBonuset (1)
Bonus të mirëpritur
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Franceze
Gjermane
Italiane
Spanjolle
LojëraLojëra (56)
Baccarat
BadmintonBasketboll
Bast në Futboll
Baste online
Baste sportive
Bejsbolli
Bileta gërvishtëse
Bingo
Blackjack
Boks
CS:GO
Caribbean Stud
Craps
Dota 2
Dragon Tiger
Eurovizion
FIFA
FutbollFutboll AmerikanFutbolli AustralianGara me kuajGolfHendbollHokej mbi akull
Kazino Holdem
Keno
King of Glory
KriketiMMAMotorsport
NBA 2K
Pai Gow
Poker
Poker me tre letra
Politika
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Rummy
Shigjetat
Sic Bo
Slotat
SnookerSportet dimëroreSportet virtualeSportive
StarCraft 2
Tenis tavolineTenisi
Texas Holdem
Video Poker
VolejbolliZagarëteSportsÇiklizëm
Metodat e tërheqjesMetodat e tërheqjes (7)
EcoPayz
InterAc
Neteller
Paysafe Card
QIWI
Skrill
WebMoney
MonedhatMonedhat (4)
Dollari Kanadez
Euro
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (5)
Austria
Gjermania
Hungaria
Irlanda
Kanadaja
SoftwareSoftware (8)
Betsoft
Endorphina
Evolution Gaming
GameArt
Microgaming
Play'n GO
Tom Horn Enterprise
VIVO Gaming