Vlerësimi i librave Royal Panda

Age Limit
Royal Panda
Royal Panda is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority

Royal Panda

Faqja online e basteve Royal Panda ka qenë një lojtar i rëndësishëm për gati një dekadë. Kjo librari në internet u krijua në vitin 2013 me selinë e saj në Sliema, Maltë. Bastet në Royal Panda ofrohen në një sërë gjuhësh. Ato përfshijnë anglisht, gjermanisht, spanjisht, finlandisht, norvegjez, portugalisht, kinezisht dhe japonisht. Në fund të vitit 2017, gjigandi i kazinosë LeoVegas bleu Royal Panda.

Vendi u ble për një shumë mbresëlënëse 60 milion €. Kjo sugjeron që Royal Panda konsiderohet një investim thelbësor. Në pesë vitet e fundit, si pjesë e ombrellës së LeoVegas, faqja ka zgjeruar tregjet e saj të basteve sportive.

Ai bie nën autoritetin e dy rregullatorëve. I pari është Komisioni i Kumarit në Mbretërinë e Bashkuar, me numër licence 39221. I dyti është Autoriteti i Lojërave të Maltës, me numër licence MGA/CRP/237/2013. Kumarxhinjtë mund të vendosin baste duke përdorur monedha të shumta si GBP, EUR, USD, CAD, NZD, BRL, JPY, INR, MXN dhe NOK.

Shanset janë të disponueshme në stile të pjesshme dhe dhjetore, si dhe në lloje më të pazakonta, duke përfshirë Hong Kongun, Indo dhe Malay. Fletët e bastit gjithashtu përmbajnë një bollëk karakteristikash të njohura. Pamja kompakte dhe llogaritësi i sistemit do të kenë tërheqje masive. Veçoria e aksioneve të shpejta është ideale për lojtarët që duan të kursejnë kohë ndërsa vendosin një bast.

Sportet e ofruara në Royal Panda

Ky libralidhës në internet ka një panel kontrolli që ofron qasje në të paktën 40 sporte. Pasi përdoruesi zgjedh një opsion, ai shfaq nënkategoritë për vende të ndryshme dhe ngjarjet. Kjo ndërfaqe unike e bën shumë më të lehtë gjetjen e bastit të duhur.

Royal Panda është popullor me ata që pëlqejnë bastet online në futboll pasi shpesh ka më shumë se 1000 ndeshje në dispozicion. Ekzistojnë gjithashtu opsione të basteve live për t'u marrë parasysh. Megjithatë, garat me kuaj mungojnë pavarësisht faktit se janë një nga tregjet më të zakonshme të basteve sportive. Kjo nuk e ka penguar sitin të lulëzojë. Kumarxhinjtë do të luftojnë për të gjetur shanse bastesh më të larta se ato të ofruara nga Royal Panda.

Tregjet sportive në dispozicion përfshijnë:

 • Futbolli
 • Tenis
 • Basketboll
 • Unioni i regbit
 • liga e regbit
 • Volejboll
 • Bejsbolli
 • Kriket
 • Hokej në akull
 • Snooker
 • Shigjetat
 • Formula 1
 • Boks
 • Futboll amerikan
 • Badminton
 • Çiklizëm
 • Hendboll
 • Golf
 • Biatlon
 • Kupat
 • MMA
 • Fusha hokej
 • NASCAR
 • Ski ndër-vend
 • Pingpong
 • Rruga e shpejtësisë
 • Pishinë
 • Shahu
 • Surfing
 • Netball
 • Pesapallo
 • Lundrim

Është e drejtë të thuhet se ka diçka për të gjithë në katalogun Royal Panda. Shumë prej tregjeve madje paraqiten në seksionet e basteve para ndeshjes dhe në lojë të sajtit.

Baste të shumta sportive

faqja më e mirë e basteve online do të lejojë lojtarët të grumbullojnë bastet e tyre në shumëfisha. Ky është rasti kur përdorni Royal Panda. Është e mundur të vendosni para në më shumë se një përzgjedhje të vetme. Shumëfishat e njohur përfshijnë dyshe, treshe dhe katërfisha. Në praktikë, kjo do të thotë që pagesa të mëdha janë të mundshme edhe me aksione të vogla fillestare.

Kufiri i kombinuar i gjasave është 999/1. Megjithëse kjo mund të duket tërheqëse, nuk është ideale për adhuruesit e basteve të sistemit dhe zinxhirit. Kufijtë e basteve dhe të fitimeve duhet të analizohen përpara se të vendoset nëse grumbullimi është strategjia më e mirë. Për fat të mirë, faqja tregon qartë bastet maksimale për ngjarje specifike sportive. Fitimet ditore janë të kufizuara në 100,000 £ në ditë. Kjo do të jetë më se e drejtë për shumicën e adhuruesve të basteve sportive.

Pagesat në Royal Panda

Kjo librari ka një mjaft të gjerë shumëllojshmëri mënyrash pagese për të apeluar në një treg masiv. Bastet online janë të mundshme nëpërmjet disa prej shërbimeve më të përdorura, si kartat e debitit Visa dhe MasterCard. Ekzistojnë gjithashtu opsione të portofolit elektronik, duke përfshirë PayPal, Neteller dhe Skrill. Megjithatë, këto opsione do ta bëjnë përdoruesin të papërshtatshëm për një bonus mirëseardhjeje.

Edhe pse më pak e zakonshme, bastet sportive në internet me Royal Panda mund të financohen duke përdorur karta të parapaguara. Këto janë të shkëlqyera për kryerjen e lojërave të fatit në një mënyrë më anonime. Pranohen kartat Paysafecard dhe AstroPay.

Bonusi minimal i depozitave për lojtarët e rinj Royal Panda është 10 £. Kufiri maksimal do të varet nga mënyra e pagesës. Mund të variojë nga 1,500 deri në 15,000 £. Procesi i transaksionit për depozitat është zakonisht i menjëhershëm. Ndërkohë, duhen nga një deri në pesë ditë për të bërë një tërheqje. Përjashtim nga kjo janë Skrill dhe Neteller, të cilat ofrojnë tërheqje të menjëhershme.

Kjo është disi e pazakontë për një faqe bastesh sportive. Do të mirëpritet nga lojtarët që preferojnë metodat e portofolit elektronik. Një arsye tjetër për të zgjedhur Royal Panda është mungesa e tarifave për transfertat e parave. Operatori ka zgjedhur me kujdes shërbimet e pagesave që njihen si të shpejta dhe të sigurta.

Bonuset e ofruara në Royal Panda

Libërbërësit më të mirë në internet duhet të jenë konkurrues duke ofruar oferta të shkëlqyera promovuese. Ekziston një bast falas bonus mirëseardhjeje në dispozicion për njerëzit që regjistrohen në sit. Hapat për të kërkuar bastin janë të lehta për t'u përmbushur. Ai thjesht përfshin regjistrimin dhe bërjen e një depozite që plotëson kërkesat e T&C. Pasi një bast të jetë përfunduar dhe shlyer, basti falas do të bëhet i disponueshëm. Nëse arrihet një fitore, fondet priren të shtohen menjëherë në bilancin e parave të përdoruesit.

Bastet sportive në internet janë shpesh një hobi afatgjatë. Rrjedhimisht, lojtarët do të jenë në vëzhgim për faqet që ofrojnë më shumë sesa thjesht një bonus mirëseardhjeje. Për shembull, kur bastet në sporte me Royal Panda, faqja ofron çmime më të larta për bastet për ngjarje të zgjedhura. Kompania kontrollon shanset e saj kundrejt rivalëve të saj për të siguruar që oferta më e mirë e mundshme është dhënë.

Faqja gjithashtu i lejon përdoruesit të gjenerojnë pikë besnikërie. Këto grumbullohen duke vendosur baste me para reale. Pikat mund të shpenzohen në një dyqan online në këmbim të basteve falas, fondeve bonus dhe madje edhe produkteve të botës reale. Kjo skemë është një mënyrë e shkëlqyer për të joshur lojtarët e rregullt që të vazhdojnë të kthehen për më shumë baste sportive.

Pse të vini bast në Royal Panda?

Nëse Royal Panda është apo jo libralidhësi më i mirë në internet, do të varet nga nevojat e lojtarit individual të kumarit. Ka padyshim shumë arsye për t'u regjistruar në sit. Para së gjithash, ai ka mjaft opsione të tregut sportiv për t'u tërhequr praktikisht kujtdo. Pasuria e mundësive do të thotë gjithashtu se ka shumë zgjedhje për të zgjedhur gjatë gjithë vitit.

Ndërfaqja është shumë moderne dhe intuitive, duke i lejuar përdoruesit të vendosin një bast në çast. Është e lehtë të gjesh një lloj të caktuar bastesh, falë natyrës unike të ekranit të panelit të faqes. Njerëzit shpesh e bazojnë zgjedhjen e tyre të libralidhësve në shanset e disponueshme. Ato në faqen Royal Panda janë konkurruese.

Një nga aspektet më të pazakonta të këtij rezervisti janë pagesat e shpejta kur tërhiqeni duke përdorur një metodë të portofolit elektronik. Kjo e bën atë të dallohet nga faqet e internetit të ngjashme të basteve. Ai i kursen përdoruesit që të presin me ditë që paratë të futen në llogarinë e tyre.

Për më tepër, Royal Panda inkurajon njerëzit që të vendosin rregullisht baste në mënyrë që të ndërtojnë shpërblimet e tyre të pikëve të besnikërisë. Të gjithë këta faktorë kombinohen për ta bërë Royal Panda një librari tërheqës që shumë lojtarë të ndryshëm do të duan ta provojnë.

Total score7.0
Përfitimet
+ Tërheqje të shpejta
+ E shkëlqyeshme në celular
+ Tema panda
+ Aplikacioni i disponueshëm

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2014
BonusetBonuset (6)
Bonus ndeshje
Bonus pa depozitë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (8)
Angleze
Gjermane
Japoneze
Kineze
Norvegjeze
Portugeze
Spanjolle
Suedeze
LojëraLojëra (41)
Metodat e tërheqjesMetodat e tërheqjes (3)
Debit Card
Neteller
Skrill
MonedhatMonedhat (10)
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Koruna Çeke
Krona Suedeze
Paund sterlina
Peso meksikane
Reali Brazilian
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (7)
Brazili
Finlanda
Kanadaja
Kili
Norvegjia
Peruja
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (13)
1x2Gaming
Aristocrat
Barcrest Games
Elk Studios
Evolution Gaming
Genesis Gaming
Microgaming
NetEnt
NextGen Gaming
Play'n GO
Pragmatic Play
Rabcat
Thunderkick