Roku

Age Limit
Roku
Roku is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Rreth Roku

Roku është një Baste Sportive e mirë-formuar, ka qenë në treg që nga 2020 . Roku është renditur në bettingranker-al.com dhe është vlerësuar me 8 nga 10 bazuar në vlerësimin e lojtarëve, duke përfshirë përvojën, metodat e depozitimit, bonuset , lloje të ndryshme sportesh të ofruara dhe më shumë.

Sportet e ofruara në Roku

Kur vizitoni Roku , mund të gjeni një përzgjedhje të shkëlqyer sportesh për të zgjedhur: Badminton, Surfing, Tenis tavoline, Futsalli, MMA . Këtu në bettingranker-al.com ju rekomandojmë gjithashtu t'i hidhni një sy bonuseve të tyre 100% bonus mirëseardhjeje Baste Sportive .

Metodat e depozitimit pranohen në Roku

Roku është vërtet bujar me gjuhët e disponueshme, pavarësisht nëse luani nga , dhe ofron mënyrat më të mira të pagesës për lojtarët e tyre nga e gjithë bota . Në Roku jeni të mirëpritur të përdorni EcoPayz, Neteller, Bank transfer, Visa, MasterCard dhe shumë më tepër.

Pse të luani në Roku ?

Qëllimi ynë në BettingRanker është ta bëjmë përvojën tuaj të basteve më të qetë dhe më të lehtë. Kjo është arsyeja pse ne kemi mbledhur për ju bastebërësit më të mirë në bettingranker-al.com . Roku u vlerësua si 8 në listën tonë, e cila dallohet për sigurinë, listën e sporteve dhe përvojën e përgjithshme të basteve.

Roku është një nga faqet e basteve në internet që ia vlen të shikoni për bonuset, ofertat dhe disa lloje të metodave të depozitimit si EcoPayz, Neteller, Bank transfer, Visa, MasterCard .

Nëse keni pyetje në lidhje me lojërat e përgjegjshme ose keni nevojë për ndihmë, ju lutemi vizitoni faqet e internetit më poshtë për informacione të mëtejshme.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (3)
Bonus të mirëpriturBonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (7)
Angleze
Hindi
Japoneze
Norvegjeze
Portugeze
Spanjolle
Turke
LojëraLojëra (78)
2 Hand Casino Hold'em
Arena of Valor
Auto Live Roulette
Baccarat
Baccarat Multiplay
BadmintonBasketboll
Bast në Futboll
Baste online
BejsbolliBiatlon
Bingo
Blackjack
Boks
CS:GO
Call of Duty
Caribbean Stud
Classic Roulette Live
Craps
Crazy Time
Dota 2
Dream Catcher
European Roulette
Ezugi No Commission Baccarat
Formula 1
French Roulette Gold
FutbollFutbolli AustralianFutsalliGolfHendbollHokej mbi akullHokej mbi dyshemeHurling
Jackpot Roulette
Karlingu
Kazino Holdem
Keno
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Lightning Dice
Lightning Roulette
Live Lightning Baccarat
Live Progressive Baccarat
Live Speed Roulette
MMA
Monopoly Live
Motorsport
Pai Gow
Poker
Poker me tre letra
Politika
Rainbow Six Siege
Regbi
Rocket League
Ruletë
Rummy
ShahShigjetat
Sic Bo
Skvosh
Slotat
SnookerSportet virtualeSportive
StarCraft 2
SurfingTenis tavolineTenisi
Texas Holdem
Unlimited Blackjack
Valorant
Vaterpolo
Video Poker
VolejbollieSportsÇiklizëm
Metodat e tërheqjesMetodat e tërheqjes (3)
Bank transfer
Bitcoin
EcoPayz
MonedhatMonedhat (13)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Forintë Hungarisht
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Lira Turke
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Reali Brazilian
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (10)
Argjentina
Brazili
Guatemala
India
Kili
Kolumbia
Meksika
Panamaja
Peruja
Portugalia
SoftwareSoftware (35)
1x2Gaming
Amatic Industries
Betsoft
Blueprint Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
Ezugi
GameArt
Gamomat
Golden Hero
Habanero
Hacksaw Gaming
Kalamba Games
Microgaming
NetEnt
Nolimit City
Oryx Gaming
Play'n GO
Playson
Playtech
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickspin
Red Rake Gaming
Relax Gaming
Spinomenal
Swintt
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet