Power Casino

Age Limit
Power  Casino
Power Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Power Casino

Duke iu bashkuar tregut të librave sportiv në 2018, Power Casino vazhdon të ofrojë opsione konkurruese bastesh duke rivalizuar basteshkruesit më të mirë online në tregun evropian të basteve. Megjithëse faqja e internetit është një markë më e re, klientët e saj po shijojnë një dizajn të lehtë për t'u përdorur dhe baste tërheqëse në internet.

Përdoruesit vërejnë promovimet bujare të faqes në internet dhe mundësitë e bonusit për bastet sportive në internet. Pronari i saj është Uberalto NV, e cila është e licencuar nga Gaming Services Provider, numër licence 365/JAZ. Duke plotësuar nevojat e sportdashësve, platforma bashkëpunon me ofruesit kryesorë të programeve kompjuterike të basteve për baste sportive në internet, si BetSoft për të ofruar teknologjinë e basteve sportive dhe përvojën e qetë për argëtimin e basteve sportive.

Për t'u regjistruar për të bastuar në garat sportive, përdoruesit e dërgojnë email ose telefonojnë kërkesën për regjistrim. Power Casino ofron një mori mundësish të basteve sportive në internet. Ai mban një vlerësim 7.5 nga 10 në internet, që do të thotë se përdoruesit po shijojnë ofertat e platformës.

Ndërsa libri i ri i sporteve vazhdon të rritet, ai sjell bastet sportive në internet për një audiencë të gjerë duke përdorur teknologji inovative për të shfrytëzuar fuqinë e internetit. Shërbimet e saj janë të disponueshme për entuziastët ndërkombëtarë të sporteve, kjo është arsyeja që platforma ofron shërbime në një sërë gjuhësh të ndryshme. Lojtarët mund të bastojnë gjithashtu duke përdorur monedhat lokale, si Zloty, Tugrik, Koruna Çeke, Euro dhe Real Brazilian

PowerCasino Sports

PowerCasino mbështetet në më shumë se njëzet e pesë kompani softuerësh, të cilat fuqizojnë 1500 plus lojërat e faqes në internet, duke e bërë atë konkurrues me libralidhësin më të mirë në internet. Lobi me temë sportive është i lehtë për t'u naviguar nga menyja e kazinosë. Kumarxhinjtë kërkojnë ekipe sportive të favorizuara, gara dhe lojtarë individualë.

Duke ofruar orare dhe statistika të detajuara, kumarxhinjtë mund të marrin vendime të informuara bastesh për një mori mundësish bastesh. Me shanset konkurruese të basteve, bookmaker online mbetet një nga faqet në rritje të basteve sportive në treg, i cili ofron akses në garat ndërkombëtare.

Basketboll

Në një lojë aftësish dhe dominimi, lojtarët përdorin punën ekipore për të fituar kundër ekipit kundërshtar. Disa liga ndërkombëtare u ofrojnë kumarxhinjve mundësinë për të vënë bast se kush do të fitojë. Megjithatë, bastet nuk kufizohen vetëm në skuadrat fituese. Bastet gjithashtu mbulojnë përhapjet e pikëve, performancat individuale dhe zgjedhje të tjera bastesh. Me pesë lojtarë për skuadër, bastorët duhet të kuptojnë performancën individuale të lojtarëve, si dhe historinë e ekipit të fitoreve dhe humbjeve, për të vendosur një bast të zgjuar me prezantuesin online.

Tenis

Garat ndërkombëtare të tenisit renditin lojtarët më të mirë në bazë të performancës. Për lojtarët e basteve, zgjedhja e lojtarit fitues të tenisit mund të përfshijë statistika ose njohuri rreth kornizës mendore të një lojtari specifik. Bastet online kërkojnë kërkime dhe aftësi, edhe me tenisin ku fituesi nuk është gjithmonë i favorizuar për të fituar.

Futbolli

Si një nga sportet e preferuara në botë, futbolli mbetet një element kryesor i librit sportiv, i cili mbledh pjesëmarrjen e basteve nga tifozët globalë. Ndërsa lojtarët e lëvizin topin nga goli në gol, tifozët e sportit brohorasin dhe bastojnë, duke vënë baste me miliona për ekipet, lojtarët dhe rezultatet e ndeshjeve të favorizuara.

Mënyrat e pagesës në PowerCasino

Power Casino u ofron përdoruesve një sërë tërheqjesh dhe metodat e depozitimit, të cilat rivalizojnë faqen më të mirë të basteve online. Duke bashkëpunuar me markat e pagesave të njohura globalisht, si Neteller, EcoPayz, Skrill dhe MasterCard, platforma siguron transaksione të qetë financiare për klientët e saj. Përveç pagesave dixhitale, kartave dhe transfertave bankare, lojtarët mund të përdorin gjithashtu kriptomonedhë kur bëjnë baste në sport.

Duke pranuar Bitcoin dhe Litecoin, libri sportiv hap rrugën për depozitat anonime. Bazuar në teknologjinë blockchain, kriptomonedha është një nga mënyrat më të sigurta dhe private për të depozituar fonde në internet. Lojtarët e Power Casino janë të shpejtë në përdorimin e shërbimeve për transferime të menjëhershme. Lojtarët mund të depozitojnë transferta të menjëhershme për vetëm 1000 euro në ditë.

Çdo shumë mbi 1000 euro, Power Casino e përpunon manualisht. Faqja e internetit kufizon tërheqjet maksimale në 10,000 euro. Tërheqjet minimale varen tërësisht nga vendi i origjinës së lojtarit dhe ofruesi i pagesës që përdoruesi zgjedh.

Sidoqoftë, platforma e bën procesin e tërheqjes së fitimeve një proces të pandërprerë. Një lojtar duhet të shtypë vetëm një buton të etiketuar tërheqje në faqen e internetit të prenotuesit. Zgjidhni metodën e zgjedhur të tërheqjes dhe zgjidhni shumën për të tërhequr. Me institucionet financiare të profilit të lartë që fuqizojnë depozitat dhe tërheqjet, platforma përshpejton shpejt transfertat e sigurta financiare. Duke përfshirë kartat, kuletat dixhitale, kriptovalutat dhe transfertat bankare, metodat e pagesës së Power Casino janë konkurruese me librat e tjerë të mëdhenj sportiv në treg.

Bonuset e PowerCasino

Lojtarët kërkojnë bonuse më të mira gjatë basteve në Power Casino, sipas rishikimeve në internet. Sidoqoftë, platforma ofron një bonus pa depozite, bonus mirëseardhjeje dhe shanse konkurruese bastesh për të tërhequr lojtarë të rinj. Bonuset e mirëseardhjes janë standarde. Në këtë faqe interneti, paratë e bonusit përcaktohen nga mënyra e pagesës që përdor lojtari.

Një mënyrë pagese mund të rezultojë në një bonus të depozitës së parë prej 1000 euro. Megjithatë, promovimi i depozitave të Jetonit ofron vetëm 20 për qind deri në 500 euro. Kushtet, kushtet dhe bonuset mund të ndryshojnë. Faqet e tjera mund të ofrojnë bonuse më të larta dhe më shumë, por bastet në internet të Power Casino janë ende konkurruese. Ajo vazhdon të tërheqë lojtarë me promovimet e saj të bonusit të mirëseardhjes.

Lojtarët gjithashtu gëzojnë një bonus ringarkimi, i cili shpërndahet të enjten. Bonuset e së enjtes përfshijnë një ndeshje 50 për qind deri në 500 euro. Ky bonus është i disponueshëm vetëm pas një depozite të tretë në llogarinë e kazinosë së lojtarit. Kërkesat e bastit zbatohen për çdo bonus që pretendon një lojtar. Për bonusin e së enjtes, një lojtari duhet të vë bast 40 herë shumën e bonusit përpara se të tërheqë fonde. Struktura e bonusit sportiv të platformës nuk kërkon bast. Këto bonuse janë stimuj. Nëse një lojtar bën tre baste me koeficient 1.5 për 10 euro secili, ai do të marrë një bast falas.

Pse bast në PowerCasino?

Power Casino gëzon një reputacion pozitiv në internet për librin e tij sportiv. Me një numër të madh komentesh pozitive, faqja e internetit po vazhdon të tërheqë lojtarë. Duke bashkëpunuar me disa prej markave më të mira të softuerëve në industri, Power Casino po administron një përvojë të qetë për audiencën e basteve në internet.

Bonusi i tij i mirëseardhjes është mjaft konkurrues për të sjellë lojtarë të rinj, edhe pse disa recensues duan të shohin bonuse më të mira. Është e rëndësishme që një lojtar të kuptojë kërkesat e bonusit. Disa nga bonuset e librit sportiv kanë kërkesa për baste deri në 40x përpara se përdoruesi të tërheqë fonde.

Duke gjykuar nga prania në internet e faqes në internet, të apasionuarit pas librave sportiv të platformës vazhdojnë të shijojnë opsionet e shumta në internet të basteve sportive të disponueshme në Power Casino. Si një biznes i rregulluar, licencimi kërkon që kompania t'u përmbahet rregulloreve strikte dhe praktikave etike të biznesit. Lojtarët e rinj mund t'i bashkohen faqes pa dorëzuar informacione personale paraprakisht. Ky opsion është unik për platformat e basteve në internet, të cilat kërkojnë verifikimin e identitetit dhe identifikimin përpara.

Duke përdorur ofruesit kryesorë të pagesave, platforma siguron transferta të sigurta financiare për baste në sport. Angazhimi i tij ndaj lojërave të fatit të përgjegjshëm është një aspekt thelbësor i mbajtjes së licencës. Si rezultat, platforma ofron mesazhe dhe instituton politika për të ndihmuar lojtarët të luajnë me përgjegjësi dhe të njohin shenjat paralajmëruese të rrezikut.

Total score7.5
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2018
BonusetBonuset (8)
Bonus pa depozitë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpritur
Bonusi VIP
Bonusi high roller
Bonusi i ditëlindjes
Bonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (13)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Hungareze
Italiane
Polake
Portugeze
Ruse
Spanjolle
Turke
Vietnameze
Çeke
LojëraLojëra (43)
Metodat e tërheqjesMetodat e tërheqjes (7)
Bitcoin
Debit Card
EcoPayz
MasterCard
Neteller
Skrill
Visa
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Euro
Peso meksikane
Reali Brazilian
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (54)
Argjentina
Armenia
Austria
Azerbajxhani
Bermuda
Bjellorusia
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Bullgaria
Danimarka
Ekuador
El Salvador
Estonia
Filipinet
Finlanda
Gjeorgjia
Honduras
Hungaria
India
Indonezia
Irlanda
Islanda
Japonia
Kanadaja
Kazakistani
Kirgistani
Kolumbia
Kosta Rika
Kroacia
Lihtenshtajni
Lituania
Malajzia
Maqedonia
Meksika
Moldavia
Norvegjia
Panamaja
Paraguaj
Peruja
Portugalia
Qipro
Republika Dominikane
Serbia
Singapor
Tajlandë
Turkmenistani
Turqia
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Venezuela
Vietnami
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (27)
1x2Gaming
Amatic Industries
Apollo Games
BGAMING
Betsoft
Booming Games
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Endorphina
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
GameArt
Habanero
Leap Gaming
Mascot Gaming
NetEnt
Paltipus
Play'n GO
Pragmatic Play
Quickspin
Red Tiger Gaming
Spinomenal
Thunderkick
Tom Horn Gaming
VIVO Gaming
Wazdan
Yggdrasil Gaming