Vlerësimi i librave Poker Stars

Age Limit
Poker Stars
Poker Stars is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority

Rreth Poker Stars

Poker Stars është një Baste Sportive e themeluar mirë, ka qenë në treg që nga undefined . Poker Stars është renditur në bettingranker-al.com dhe është vlerësuar me 8 nga 10 bazuar në vlerësimin e lojtarëve, duke përfshirë përvojën, metodat e depozitimit, bonuset , lloje të ndryshme sportesh të ofruara dhe më shumë.

Sportet e ofruara në Poker Stars

Kur vizitoni Poker Stars , mund të gjeni një përzgjedhje të shkëlqyer sportesh për të zgjedhur: Kriketi, Futboll, Tenisi, Futboll Amerikan, Hendboll . Këtu në bettingranker-al.com ju rekomandojmë gjithashtu t'i hidhni një sy bonuseve të tyre Baste Sportive .

Metodat e depozitimit pranohen në Poker Stars

Poker Stars është vërtet bujar me gjuhët e disponueshme, pavarësisht nëse luani nga , dhe ofron mënyrat më të mira të pagesës për lojtarët e tyre nga e gjithë bota . Në Poker Stars jeni të mirëpritur të përdorni Visa, MasterCard, Credit Cards, Bank transfer, Skrill dhe shumë më tepër.

Pse të luani në Poker Stars ?

Qëllimi ynë në Baste Sportive është ta bëjmë përvojën tuaj të basteve më të qetë dhe më të lehtë. Kjo është arsyeja pse ne kemi mbledhur për ju bastebërësit më të mirë në bettingranker-al.com . Poker Stars u vlerësua si 8 në listën tonë, e cila dallohet për sigurinë, listën e sporteve dhe përvojën e përgjithshme të basteve.

Poker Stars është një nga faqet e basteve në internet që ia vlen të shikoni për bonuset, ofertat dhe disa lloje të metodave të depozitimit si Visa, MasterCard, Credit Cards, Bank transfer, Skrill .

Nëse keni pyetje në lidhje me lojërat e përgjegjshme ose keni nevojë për ndihmë, ju lutemi vizitoni faqet e internetit më poshtë për informacione të mëtejshme.

Total score8.0
Përfitimet
+ Faqja më e madhe e pokerit
+ Mund të luhet në të gjitha pajisjet
+ 7000+ lojëra pokeri

Fakte të shpejta të kazinosë

BonusetBonuset (5)
Bonus nuk ka bastesh
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (3)
Angleze
Rumune
Suedeze
LojëraLojëra (35)
Live 3 Card Brag
2 Hand Casino Hold'em
Auto Live Roulette
Baccarat
Basketboll
Bast në Futboll
BejsbolliBiatlon
Blackjack
Boks
CS:GO
Classic Roulette Live
Flop Poker
FutbollFutboll AmerikanFutsalliHendbollHokej mbi akull
Kazino Holdem
Kriketi
Lightning Roulette
Live American Blackjack
MMA
Poker
Poker me tre letra
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Slotat
SnookerTenisiVolejbollieSportsÇiklizëm
Metodat e tërheqjesMetodat e tërheqjes (6)
Bank transfer
Neteller
Skrill
Visa
WebMoney
WireCard
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Suedeze
Leu rumun
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (1)
Rumania
SoftwareSoftware (13)
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
EGT Interactive
Elk Studios
Evolution Gaming
NetEnt
Nyx Interactive
Play'n GO
Playtech
Pragmatic Play
Stakelogic
Thunderkick
Yggdrasil Gaming