Vlerësimi i librave Parimatch - Countries

Age Limit
Parimatch
Parimatch is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisa
Trusted by
Curacao

Vendet e pranuara nga Parimatch

 • Afganistani
 • Shqipëria
 • Algjeria
 • Samoa amerikane
 • Andorra
 • Angola
 • Anguilla
 • Antarktida
 • Antigua dhe Barbuda
 • Argjentina
 • Armenia
 • Aruba
 • Australia
 • Austria
 • Azerbajxhani
 • Bahamas
 • Bahrein
 • Bangladeshi
 • Barbados
 • Bjellorusia
 • Belgjika
 • Belize
 • Benin
 • Bermuda
 • Butani
 • Bolivia
 • Bosnjë dhe Hercegovinë
 • Botsvana
 • Ishulli Bouvet
 • Brazili
 • Territori Britanik i Oqeanit Indian
 • Ishujt e Virgjër Britanikë
 • Brunei
 • Bullgaria
 • Burkina Faso
 • Burundi
 • Kamboxhia
 • Kamerun
 • Kanadaja
 • Kepi Verde
 • Ishujt Kajman
 • Republika e Afrikës Qendrore
 • Çad
 • Kili
 • Kinë
 • Ishujt e Krishtlindjeve
 • Ishujt Cocos (Keeling)
 • Kolumbia
 • Kongo
 • Kongo DR
 • Ishujt Kuk
 • Kosta Rika
 • Kroacia
 • Kuba
 • Qipron
 • Republika Çeke
 • Danimarka
 • Xhibuti
 • Dominika
 • Republika Domenikane
 • Timori Lindor
 • Ekuador
 • Egjipti
 • El Salvador
 • Guinea Ekuatoriale
 • Eritrea
 • Estonia
 • Etiopia
 • Ishujt Falkland
 • Ishujt Faroe
 • Fixhi
 • Finlanda
 • Guajana Franceze
 • Polinezia Franceze
 • Territoret Jugore Franceze
 • Gabon
 • Gambia
 • Gjeorgjia
 • Gjermania
 • Gana
 • Gjibraltarit
 • Grenlanda
 • Grenada
 • Guadelupe
 • Guam
 • Guatemala
 • Guinea
 • Guinea-Bissau
 • Guajana
 • Haiti
 • Ishulli Heard dhe Ishujt Mcdonald
 • Hondurasi
 • Hong Kongu
 • Hungaria
 • Islanda
 • Indi
 • Indonezia
 • Irani
 • Iraku
 • Irlanda
 • Italia
 • Bregu i Fildishtë
 • Xhamajka
 • Japonia
 • Xhersi
 • Jordania
 • Kazakistani
 • Kenia
 • Kiribati
 • Kosova
 • Kuvajti
 • Kirgistani
 • Laosi
 • Letonia
 • Libani
 • Lesoto
 • Liberia
 • Libinë
 • Lihtenshtajni
 • Lituania
 • Luksemburgu
 • Makao
 • Maqedonia
 • Madagaskari
 • Malavi
 • Malajzia
 • Maldivet
 • Mali
 • Malta
 • Ishujt Mariana
 • Ishujt Marshall
 • Martinika
 • Mauritania
 • Mauritius
 • majota
 • Meksika
 • Mikronezi
 • Moldavia
 • Monako
 • Mongolia
 • Mali i Zi
 • Montserrat
 • Maroku
 • Mozambik
 • Mianmar
 • Namibia
 • Nauru
 • Nepali
 • Holanda
 • Antilet Hollandeze
 • Kaledonia e Re
 • Zelanda e Re
 • Nikaragua
 • Nigeri
 • Nigeria
 • Niue
 • Ishulli Norfolk
 • Korea e Veriut
 • Norvegjia
 • Omani
 • Pakistani
 • Palau
 • Palestinë
 • Panamaja
 • Papua Guinea e Re
 • Paraguaj
 • Peruja
 • Filipinet
 • Polonia
 • Portugalia
 • Porto Riko
 • Katari
 • Ribashkim
 • Rumania
 • Rusia
 • Ruanda
 • Shën Helena
 • Shën Kitts dhe Nevis
 • Shën Luçia
 • Saint Pierre dhe Miquelon
 • Samoa
 • San Marino
 • Arabia Saudite
 • Senegali
 • Serbisë
 • Seychelles
 • Sierra Leone
 • Singapor
 • Sllovakia
 • Sllovenia
 • Ishujt Solomon
 • Somali
 • Afrika e Jugut
 • Korea e jugut
 • Spanja
 • Sri Lanka
 • Sudani
 • Surinami
 • Svalbard
 • Swaziland
 • Suedia
 • Zvicra
 • Siria
 • Tajvani
 • Taxhikistani
 • Tanzania
 • Tajlandë
 • Togo
 • Tokelau
 • Tonga
 • Trinidad dhe Tobago
 • Tunizia
 • Turkmenistani
 • Ishujt Turks dhe Kaikos
 • Tuvalu
 • Uganda
 • Ukrainë
 • Emiratet e Bashkuara Arabe
 • Ishujt e vegjël periferikë të Shteteve të Bashkuara
 • Uruguai
 • Ishujt e Virgjër
 • Uzbekistani
 • Vanuatu
 • Qyteti i Vatikanit
 • Venezuela
 • Vietnami
 • Vincent dhe Grenadinet
 • Wallis dhe Futuna
 • Sahara Perëndimore
 • Jemeni
 • Zambia
 • Zimbabve

Vendet e kufizuara

 • Ishujt Aland
 • Bonaire
 • Ishujt Kanal
 • Komoret
 • Curacao
 • Franca
 • Gjeorgjia
 • Guernsey
 • Ishulli i Manit
 • Izraeli
 • Shën Barthelemy
 • Shën Martin
 • Samoa
 • Sudani i Jugut
 • Sudani
 • Tahiti
 • Turqia
 • Mbretëria e Bashkuar
 • Shtetet e Bashkuara
 • Ishujt Wake
 • Samoa Perëndimore
Total score8.5
Përfitimet
+ Një përzgjedhje e gjerë e basteve sportive
+ Rezultatet e drejtpërdrejta dhe statistikat e drejtpërdrejta
+ Kazino online dhe live

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (4)
Bonus parash pa pagesë
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (2)
Angleze
Portugeze
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (41)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (14)
AstroPay
BitcoinCredit Cards
Crypto
Debit CardEcoPayz
Ethereum
FastPay
LifeCell
Litecoin
MasterCardMuchBetter
Prepaid Cards
Visa
MonedhatMonedhat (3)
Euro
Reali Brazilian
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (11)
Brazili
India
Indonezia
Kanadaja
Kina
Malajzia
Meksika
Pakistani
Tajlandë
Tanzania
Vietnami
SoftwareSoftware (29)
Amatic Industries
Belatra
Betsoft
Blueprint Gaming
Booongo Gaming
CT Gaming
DLV Games
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
Fugaso
GameArt
Igrosoft
Leap Gaming
Microgaming
NetGame
OneTouch Games
Platipus Gaming
Playson
Quickspin
Red Rake Gaming
Reel Time Gaming
Ruby Play
SmartSoft Gaming
Spinomenal
TVBET
Thunderkick
Tom Horn Enterprise
True Lab