Parimatch

Age Limit
Parimatch
Parimatch is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisa
Trusted by
Curacao

Parimatch

Vini bast për sportet me Parimatch, një libralidhës në internet që përmban gjithashtu një kazino, një kazino live dhe poker. Nuk është çudi që shumë lojtarë të bixhozit dynden në këtë faqe për shkak të paraqitjes së saj të hijshme dhe intuitive. Parimatch tërheq përdorues nga e gjithë bota, megjithëse popullariteti i tij është më i lartë në Evropën Lindore.

Ndër shumë tregje të disponueshme në seksionin sportiv të Parimatch është tregu i njohur "në lojë". Parimatch mund t'i bëjë bastet shumë më të këndshme me ndihmën e veçorive si marrja e parave dhe shikimi i lojërave në kohë reale. Mos e anashkaloni seksionin e kazinosë që përmban lojëra nga shitës të mirënjohur.

Pse të luani në Parimatch?

Për të filluar ekzaminimin tonë të një krijuesi të basteve, ne sigurojmë që ata janë një opsion i besueshëm dhe i sigurt për lojtarët tanë. Ne vlerësojmë gjithashtu mbulimin e librit sportiv, opsionet e basteve dhe mënyrat e pranuara të pagesës.

Analiza jonë gjithëpërfshirëse e Parimatch na çoi në përfundimin se lojtarët që kërkojnë shërbime të nivelit të lartë të lojërave në internet do të jenë të kënaqur me atë që gjejnë atje. Shanset janë konkurruese, shumë tregje janë të disponueshme për çdo ndeshje dhe operatori ofron një shumëllojshmëri të gjerë sportesh.

Nëse ju pëlqejnë bastet në sport, do t'ju pëlqejë Parimatch.

About

Të pretendosh se Parimatch e di se çfarë po bën do të ishte një nënvlerësim, duke pasur parasysh 25+ vitet e saj në industri. Ky libër sportiv është i pëlqyer në rajonin e CIS për shumëllojshmërinë e tij të gjerë emocionuese opsionet e basteve sportive në internet dhe lojëra argëtuese kazino.

Ndërsa është rritur me shpejtësi nga fillimet e saj më modeste, ajo ka ruajtur ngrohtësinë e saj të veçantë.

Që nga fillimi i tij në 1994, Parimatch është bërë i njohur si një platformë lider bastesh në mbarë botën. Parimatch ka lulëzuar në botën e biznesit, me mbështetës të profilit të lartë si Mike Tyson dhe Conor McGregor dhe një partneritet me fuqinë e futbollit ukrainas Shakhtar Donetsk.

Games

Siç u tha më parë, Parimatch ofron një libër sportiv shumë cilësor. Përshtypja fillestare mund të jetë se është e vështirë të arrihet, por në realitet, është mjaft e thjeshtë. Bastorët mund t'i gjejnë të gjitha opsionet në anën e majtë të ekranit, por ngjarjet më të rëndësishme shfaqen në qendër të ekranit. Kjo siguron që nuk do të humbisni asnjë veprim.

Përdoruesit e Parimatch kanë akses në një shumëllojshmëri të gjerë të tregjeve të basteve, të cilat ata mund t'i zgjedhin sipas sport të zgjedhur prej tyre. Rrjedhimisht, ju mund të zgjidhni zgjedhjen që plotëson më shumë nevojat tuaja dhe më pas të vendosni bastin tuaj atje.

Shqyrtoni çdo pjesë për të kuptuar më mirë se çfarë të parashikoni prej tyre. Ju keni më shumë se 500 alternativa në lidhje me disa nga ngjarjet.

Withdrawals

Eksitimi i marrjes së shpërblimit tuaj është i krahasueshëm me shikimin e një ekipi ose lojtari që mbështetni për të marrë kampionatin në shtëpi. Është koha për të paguar fitimet tuaja tani që keni bërë numrin e nevojshëm të basteve, keni pranuar rrezikun që lidhet me bonusin dhe keni rritur madhësinë e llogarisë tuaj.

Hapat e kërkuar për të tërhequr janë të ngjashëm me ato që kërkohen për të bërë një depozitë fillestare. Le të shqyrtojmë masat që duhen marrë nga ju.

Mbani në mend se tërheqja e fondeve tuaja mund të zgjasë më shumë se sa ishte parashikuar. Mund të duhen vetëm një ditë pune ose shtatë ditë për të përfunduar. Në shumicën e rasteve, lojtarët duhet të përdorin të njëjtën mënyrë pagese kur bëjnë depozita si kur bëjnë tërheqje.

Bonuses

Faqet e lojërave të fatit ofrojnë dhe promovojnë bonuse dhe promovime të mirëseardhjes sikur nuk ka të nesërme pasi e dinë mirë se kjo është mënyra më e mirë për të tërhequr lojtarë të rinj dhe për të mbajtur klientelën e tyre. Bonuset e depozitave të ndeshjes, bonuset e kthimit të parave, bonuset e basteve falas dhe bonuset e biletave falas janë vetëm disa shembuj.

Pavarësisht nga rëndësia e tij si një faqe kryesore bastesh iGaming, Parimatch u ofron lojtarëve relativisht pak promovime dhe stimuj. Kjo tregon se faqja e internetit mund të arrijë shumë edhe pa ofruar stimuj dhe ka mundësi të zgjerohet në arenën e bonuseve dhe promovimeve.

Languages

Bastorët duhet të konsiderojnë me kujdes shërbimet shumëgjuhëshe që një kompani bastesh sportive u vë në dispozicion. Ka të ngjarë të jetë një nga vendimet më të rëndësishme që ata do të marrin ndonjëherë. Megjithatë, është një nga gjërat që shumica dërrmuese e njerëzve anashkalojnë.

Sipas udhëzimeve të basteve Fair Play, kumarxhinjve nuk duhet t'u kërkohet të përdorin një faqe interneti të shkruar në një gjuhë që ata nuk mund ta kuptojnë. Për shkak të kësaj, një faqe interneti e mirë për baste sportive do t'u sigurojë klientëve alternativa për më shumë se një gjuhë për të lexuar dhe shkruar.

Ekziston mundësia që kumarxhinjtë të mos jenë të vetëdijshëm për kufizimet e basteve që ekzistojnë ose se si të kërkojnë ndihmë. Akoma më keq, ekziston mundësia që ata mund të shkelin pa dashje Termat dhe Kushtet, gjë që do të rezultojë në anulimin e llogarive të tyre dhe humbjen e çdo gjendje të parave. Kjo është për shkak se nuk ka opsione të tjera gjuhësore në dispozicion për ju.

Për shkak të kësaj, është shumë e rëndësishme të zgjidhni një faqe interneti që ju lejon të luani në një gjuhë me të cilën jeni të kënaqur.

Support

Ekzaminimi i shërbimit ndaj klientit të libralidhësve është një teknikë e shpejtë dhe e lehtë për të dalluar një faqe të mirë dhe të keqe bastesh sportive. Fatmirësisht, Parimatch e plotëson sërish këtë kërkesë duke ofruar disa kanale përmes të cilave përdoruesit mund të kërkojnë ndihmë.

Opsionet e mbështetjes së Parimatch përfshijnë metodat standarde të kontaktit, të tilla si biseda live dhe email, duke e bërë atë të krahasueshme me kompanitë e tjera të basteve në internet. Biseda e drejtpërdrejtë është më e lehtë se emaili pasi nuk kërkon që të identifikohesh. Nëse duhet të ktheheni në bisedë për të kujtuar diçka, Parimatch do t'ju dërgojë me email një transkript.

Dërgimi i emailit me dikë kërkon më shumë kohë sesa biseda në kohë reale, por ka përfitime. Nëse, për çfarëdo arsye, thjesht nuk mund të gjeni kohë për të biseduar me një përfaqësues të Parimatch përmes telefonit, gjithmonë mund të kontaktoni faqen me email dhe të merrni kohën tuaj për të përgatitur një mesazh të plotë.

Deposits

Rendi i parë i biznesit kur filloni të luani kumar në internet në Parimatch është, sigurisht, financimi i llogarisë suaj. Disa opsione të depozitave Parimatch janë të shkëlqyera pasi ato kanë kufizime minimale të lira dhe kufij të mëdhenj maksimalë.

Përveç kësaj, librari shpesh përpunon depozitat menjëherë. Vendosja e parave në llogarinë tuaj Parimatch është një fllad. Këtu janë procedurat e thjeshta për të shtuar fonde në llogarinë tuaj Parimatch dhe opsionet e shumta për ta bërë këtë.

Total score8.5
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (4)
Bonus parash pa pagesë
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (2)
Angleze
Portugeze
LojëraLojëra (41)
Metodat e tërheqjesMetodat e tërheqjes (5)
AstroPay Card
Bitcoin
EcoPayz
MasterCard
Visa
MonedhatMonedhat (3)
Euro
Reali Brazilian
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (11)
Brazili
India
Indonezia
Kanadaja
Kina
Malajzia
Meksika
Pakistani
Tajlandë
Tanzania
Vietnami
SoftwareSoftware (29)
Amatic Industries
Belatra
Betsoft
Blueprint Gaming
Booongo Gaming
CT Gaming
DLV Games
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
Fugaso
GameArt
Igrosoft
Leap Gaming
Microgaming
NetGame
OneTouch Games
Platipus Gaming
Playson
Quickspin
Red Rake Gaming
Reel Time Gaming
Ruby Play
SmartSoft Gaming
Spinomenal
TVBET
Thunderkick
Tom Horn Enterprise
True Lab