Novibet

Age Limit
Novibet
Novibet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillVisaNetellerPaysafe Card

Rreth Novibet

Novibet është një Baste Sportive e mirë-formuar, ka qenë në treg që nga 2010 . Novibet është renditur në bettingranker-al.com dhe është vlerësuar me 8 nga 10 bazuar në vlerësimin e lojtarëve, duke përfshirë përvojën, metodat e depozitimit, bonuset , lloje të ndryshme sportesh të ofruara dhe më shumë.

Sportet e ofruara në Novibet

Kur vizitoni Novibet , mund të gjeni një përzgjedhje të shkëlqyer sportesh për të zgjedhur: Sportive, Sportet virtuale . Këtu në bettingranker-al.com ju rekomandojmë gjithashtu t'i hidhni një sy bonuseve të tyre 150 € + 15 rrotullime falas Baste Sportive .

Metodat e depozitimit pranohen në Novibet

Novibet është vërtet bujar me gjuhët e disponueshme, pavarësisht nëse luani nga Italia , dhe ofron mënyrat më të mira të pagesës për lojtarët e tyre nga e gjithë bota . Në Novibet jeni të mirëpritur të përdorni Visa, Bank transfer, Paysafe Card, Maestro, Neteller dhe shumë më tepër.

Pse të luani në Novibet ?

Qëllimi ynë në CasinoRank është ta bëjmë përvojën tuaj të basteve më të qetë dhe më të lehtë. Kjo është arsyeja pse ne kemi mbledhur për ju bastebërësit më të mirë në bettingranker-al.com . Novibet u vlerësua si 8 në listën tonë, e cila dallohet për sigurinë, listën e sporteve dhe përvojën e përgjithshme të basteve.

Novibet është një nga faqet e basteve në internet që ia vlen të shikoni për bonuset, ofertat dhe disa lloje të metodave të depozitimit si Visa, Bank transfer, Paysafe Card, Maestro, Neteller .

Nëse keni pyetje në lidhje me lojërat e përgjegjshme ose keni nevojë për ndihmë, ju lutemi vizitoni faqet e internetit më poshtë për informacione të mëtejshme.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2010
BonusetBonuset (16)
Baste falasBonus cashback
Bonus ndeshje
Bonus nuk ka basteshBonus pa depozitë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi VIP
Bonusi high roller
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i ditëlindjes
Bonusi i rimbushjes
Bonusi javor
Bonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (3)
Angleze
Greke
Italiane
LojëraLojëra (39)
2 Hand Casino Hold'em
Andar Bahar
Auto Live Roulette
Azuree Blackjack
Baccarat Speed Shanghai
Blackjack
Blackjack Party
Caribbean Stud
Classic Roulette Live
Craps
Crazy Time
Dragon Tiger
Dream Catcher
European Roulette
Free Bet Blackjack
Infinite Blackjack
Jackpot Roulette
Kazino Holdem
Lightning Dice
Lightning Roulette
Live Fashion Punto Banco
Live Football Studio
Live Immersive Roulette
Live Lightning Baccarat
Live Mega Ball
Live Mega Wheel
Live Speed Baccarat
Live Speed Blackjack
Live Speed Roulette
Live Texas Holdem Bonus
Monopoly Live
Poker
Ruletë
Sic Bo
Side Bet City
Slotat
Sportet virtualeSportive
Super Sic Bo
Metodat e tërheqjesMetodat e tërheqjes (7)
Bank transfer
MasterCard
Neteller
Paysafe Card
Skrill
Trustly
Visa
MonedhatMonedhat (2)
Euro
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (2)
Irlanda
Italia
SoftwareSoftware (28)
1x2Gaming
Betdigital
Elk Studios
Evolution Gaming
Genii
IGT (WagerWorks)
Inspired
Iron Dog Studios
Leander Games
NetEnt
NextGen Gaming
Novomatic
Playson
Pragmatic Play
Push Gaming
Realistic Games
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
SG Gaming
SYNOT Game
Side City Studios
Sigma Games
Stakelogic
Tom Horn Gaming
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet