Nomini Rishikimi i librave 2024

NominiResponsible Gambling
CASINORANK
8.3/10
BonusBonus 500$ + 200 rrotullime falas
Oferta bonus mirëseardhjeje
3500 lojëra
Ofrohet luajtje e menjëhershme
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Oferta bonus mirëseardhjeje
3500 lojëra
Ofrohet luajtje e menjëhershme
Nomini is not available in your country. Please try:
Eliza Radcliffe
ReviewerEliza RadcliffeReviewer
Fact CheckerIliana PetkovaFact Checker
Bonuses

Bonuses

Me kaq shumë site bastesh në internet të disponueshme, lojtari do të dëshirojë të kufizojë kërkimin e tij. Kjo mund të bazohet në atë se sa joshëse promovime bonus janë. Një nga gjërat më të rëndësishme për t'u mbajtur mend për Nomini është se ai përmban një gamë të gjerë të llojeve të lojërave të fatit. Libri i tij sportiv është vetëm një pjesë e faqes në internet. Prandaj, jo të gjitha promovimet e tij do të jenë të rëndësishme për bastet sportive. Në fakt, shumica e tyre kanë për qëllim lojtarët e lojërave elektronike. Pavarësisht kësaj, Nomini ka një ofertë të mirëseardhjes.

Përpara se të bastojë online me Nomini, përdoruesi duhet të identifikohet dhe të bëjë depozitën e tij fillestare. Nëse kjo është të paktën 20 dollarë, atëherë do të aktivizohet një bonus 100% deri në 100 dollarë. Megjithatë, për të arkëtuar këto fonde duhet të vihen gjashtë herë. Bastet duhet të jenë teke me koeficient 2.00 ose më shumë. Përndryshe, ato mund të jenë shumëfish me shanse 1.5 ose më të larta.

Për më tepër, ndërsa përdoruesi vazhdon të bastojë me Nomini, ai do të ndeshet me më shumë promovime që ia vlen të përdoren. Çdo javë ka një bonus të kthimit të parave deri në 500 dollarë. Adhuruesit e multis do të jenë të kënaqur të dinë se Nomini ka gjithashtu një rritje të akumulatorit prej 10%.

Kodet e bonusitKodet e bonusit
+6
+4
Mbyll
Games

Games

Me Nomini , ju mund të bastni për një përzgjedhje të madhe sportesh për shkak të katalogut të gjerë, i cili përditësohet dhe përmirësohet rregullisht. Sporte të tilla si Hokej mbi akull, Sportet virtuale, Regbi, Motorsport, Tenis tavoline dhe të tjera janë krijuar për t'i bërë bastet sportive emocionuese dhe të mbushura me adrenalinë. Pavarësisht nëse jeni një profesionist i sprovuar ose sapo filloni në baste sportive, do të zbuloni shanse dhe tregje që i përshtaten nivelit tuaj të aftësive dhe preferencave personale. Krahasuar me konkurrentët, Nomini ka një nga ndërfaqet më të lehta për t'u naviguar. Plus, lehtësia e përdorimit të faqes e bën të thjeshtë gjetjen e ngjarjeve të dëshiruara sportive.

Software

Ofruesit e softuerit Nomini janë të nivelit të lartë, duke ofruar një ndërfaqe të qetë dhe miqësore për përdoruesit që e bën të lehtë vendosjen e basteve dhe menaxhimin e llogarisë tuaj. Mund të shihni softuer të shumtë të basteve sportive në Nomini , si p.sh. - duke ju lejuar të keni akses në tendencat dhe veçoritë më të fundit. Përveç kësaj, ju mund të prisni një përvojë të qetë bastesh pa ndërprerje për shkak të përditësimeve dhe përmirësimeve të qëndrueshme të softuerit.

Payments

Payments

Faqja më e mirë e basteve në internet do të duhet të ofrojë një gamë të gjerë të mënyra të ndryshme pagese. Nomini ka një përzierje të mirë të opsioneve tradicionale dhe moderne. Shumë lojtarëve ende pëlqejnë të bëjnë transferta me karta bankare dhe aplikacione të portofolit elektronik. Nga ana tjetër, është gjithashtu gjithnjë e më e zakonshme të shohësh njerëz të bastojnë me kriptovaluta. Nomini u shërben të gjithë këtyre kumarxhinjve.

Minimumi dhe maksimumi për depozitat janë respektivisht 10 dhe 500 dollarë. Në shumë raste fondet do të vendosen në llogarinë e përdoruesit menjëherë. Kjo e bën Nomini ideal për këdo që dëshiron të fillojë menjëherë bastet e tyre sportive. Kur tërhiqeni, minimumi shkon në 20 dollarë dhe maksimumi 5,000 dollarë për shumicën e metodave bankare.

Përpunimi i transaksioneve mund të zgjasë deri në 72 orë. Kjo kohëzgjatje është mjaft standarde në industrinë e lojërave të fatit edhe pse mund të duket e gjatë. Lajmi i mirë është se nuk ka tarifa për t'u shqetësuar. Rrjedhimisht, paratë që fiton përdoruesi do të jenë shuma e saktë që ai mund të paguajë në llogarinë e tij bankare.

Përdoruesit Nomini mund të angazhohen në banka me opsionet e mëposhtme:

 • Viza
 • Mastercard
 • Ripple
 • Interac
 • Skrill
 • Paysafecard
 • Bitcoin
 • Klarna
 • Paspagesë
 • Neteller
 • AstroPay
 • Litecoin
 • Ethereum
 • Transferte bankare
 • eZeeWallet
 • CartaSi
 • MiFinity
 • Neosurf
 • ecoPayz

Deposits

Rëndësia e ofrimit të përdoruesve me shumë metoda të ndryshme depozitimi mbahet në Nomini . Mund të zbuloni 3 opsione që funksionojnë për ju, si Google Pay, Visa, Neteller dhe të tjera. Me kohë të shkurtra përpunimi dhe masa të rrepta sigurie, Nomini përpiqet t'i bëjë depozitat sa më të lehta.

Withdrawals

Ky ofrues ju jep disa opsione për të arkëtuar fitimet dhe fitimet tuaja. Tërheqjet mund të kërkohen në një sërë metodash të sigurta. Pjesa më e madhe e kërkesave për tërheqje plotësohet brenda pak ditësh pune. Me Nomini , mund të jeni të sigurt se marrja e një tërheqjeje nuk është aspak bezdi. Me kaq shumë opsione, nxjerrja e parave tuaja është e shpejtë dhe e lehtë. Tërheqjet përpunohen shpejt dhe në mënyrë efektive, zakonisht brenda disa ditësh pune. Kjo siguron që ju të merrni jo vetëm fitoret tuaja të plota, por edhe pa u përballur me ndonjë vonesë të panevojshme.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Shtetet

+180
+178
Mbyll

Valutat

Dollarë amerikanëUSD
Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Për t'i mbajtur të sigurta të dhënat tuaja private, Nomini ka zbatuar disa shtresa sigurie dhe sigurie. Për të garantuar një lojë të drejtë dhe të hapur, Nomini i nënshtrohet testimit të rregullt nga organizata të pavarura të palëve të treta. Ju mund të jeni të sigurt se të dhënat tuaja personale do të mbeten konfidenciale dhe se lojërat trajtohen në mënyrë të drejtë kur përdorni këtë shërbim të besueshëm të basteve sportive.

Licencat

Security

Në Nomini , siguria juaj është përparësia kryesore. Faqja e internetit përdor teknika standarde të sigurisë për të mbrojtur të dhënat e përdoruesit nga aksesi i paautorizuar. Plus, Nomini përdor monitorimin rutinë për të zbuluar dhe parandaluar aktivitetet e dëmshme. Kjo siguron që të dhënat tuaja financiare dhe personale të jenë të sigurta ndërsa luani kumar.

Responsible Gaming

Nomini është e përkushtuar ndaj lojërave të përgjegjshme dhe ofron mjete të ndryshme për t'ju ndihmuar të kufizoni rrezikun tuaj. Këto veçori përfshijnë kufijtë e depozitave, opsionet e tërheqjes dhe aksesin në burime për njerëzit me varësi nga bixhozi.

About

About

Nomini është një librari në internet që doli në skenë në vitin 2019. Faqja operohet nga Rabidi NV, ndërsa i përket gjithashtu kolektivit të njohur të lojërave të fatit Soft2Bet. Nomini ka numrin e licencës Curacao 8048/JAZ2016-064. Zyra e operatorit të sitit ndodhet në Nikosia, Qipro. Fillimisht, Nomini ishte fokusuar në ofrimin e përdoruesve të saj me lojëra argëtuese kazino. Megjithatë, tani është zgjeruar në fushën e basteve sportive.

Kumarxhinjtë natyrshëm do të duan të dinë nëse Nomini konsiderohet libralidhësi më i mirë në internet. Sigurisht që ka shumë arsye pse një lojtar mund të zgjedhë të përdorë faqen. Një nga faktorët e rëndësishëm është besimi. Brenda botës së basteve sportive në internet ka një bollëk uebfaqesh të paligjshme. Meqenëse Soft2Bet është një grup kaq i nderuar dhe i besueshëm, çdo titullar që ata mbështesin ka të ngjarë të ketë një nivel të lartë sigurie dhe ndërgjegjësimi etik.

Nomini mund të aksesohet nga mbi 100 vende Rreth botës. Megjithatë, tregu i tyre kryesor i synuar janë lojtarët sportivë brenda Evropës. Faqja është veçanërisht e fokusuar te përdoruesit finlandezë, italianë, norvegjezë, zviceranë, austriakë dhe gjermanë. Marka e faqes në internet arrin të veçohet me përdorimin e maskotave me karakter frutash dhe një gamë ngjyrash të gëzueshme.

Sportet e ofruara në Nomini

Disa kumarxhinj do të kërkojnë një ofrues që ka një gamë të gjerë tregjesh të zakonshme dhe të veçanta. Të tjerët do të duan të përqendrohen në një sport specifik. Kur bast në Nomini, përdoruesi ka akses në mbi 35 sporte të veçanta. Një pjesë e madhe e tyre janë Llojet e lojërave sportive të njohura siç është futbolli i ligës profesionale. Sidoqoftë, ato më pak të njohura si gjuajtja galike dhe futsal-i gjithashtu kanë tregje bastesh në faqen e internetit.

Futbolli qëndron jashtë sepse opsionet në internet të basteve sportive janë kaq të gjera. Janë më shumë se 250 vetëm për këtë sport. Ato të njohura përfshijnë specialet e lojtarëve, numrin e saktë të golit, këndet dhe letrat. Tregjet e futbollit priren të rriten edhe më tej kur fillojnë ngjarje të profilit të lartë si Kupa e Botës. Çdo muaj ka të paktën 10,000 ngjarje të drejtpërdrejta në Nomini për të vënë bast. Përdoruesit mund të arkëtojnë pjesërisht ose plotësisht në varësi të natyrës së bastit të tyre. Ata gjithashtu kanë akses në tregjet e shpejta dhe veçoritë e ndërtimit të basteve.

Sportet e mëposhtme janë paraqitur në këtë libralidhës në internet:

 • Futbolli
 • Atletikë
 • MMA
 • Ragbi
 • Kriket
 • Basketboll
 • Bejsbolli
 • Tenis
 • Volejboll
 • Snooker
 • Golf
 • Futboll amerikan
 • Shigjetat
 • Çiklizëm
 • Kërcim me ski
 • Badminton
 • Futsal
 • Tenis tavoline
 • Vaterpolo
 • Bandy
 • Fusha hokej
 • Kupat
 • Biatlon
 • Motor Sport
 • Sportet dimërore

Shanset e basteve sportive

Kumarxhinjtë natyrisht do të duan të gjejnë tregje që ofrojnë pagesa të larta. Shuma e parave të fituara nga një bast i suksesshëm do të varet nga shanset e basteve. Në rastin e Nomini këto mund të ndryshojnë shumë në varësi të sportit specifik. Tifozët e basketbollit do të vënë re se kjo faqe përmban shanse që janë më të mira se shumë opsione rivale.

Ata mund të kapërcejnë shenjën 96% për nivel të lartë turnetë. Me bastet Nomini në internet, llojet e basteve të basketbollit përfshijnë marzhin fitues, diapazonin e pikëve ose shumat e shumëfishta. Shanset mesatare për shumë ngjarje të tjera të drejtpërdrejta mund të jenë rreth 93%. Përjashtim nga kjo është tenisi, i cili ka pagesa më të ulëta në krahasim me faqet e ngjashme të librave.

Pse të bastni në Nomini?

Bastilistët më të mirë në internet do të përpiqen të gjithë të kujdesen për një bollëk lojtarësh të ndryshëm kumari. Është e drejtë të thuhet se Nomini ka një tërheqje të gjerë që reflektohet në gamën e saj të tregjeve. Bastet në sport me këtë faqe u japin njerëzve akses në 10,000 tregje të ngjarjeve të drejtpërdrejta çdo muaj. Tifozët e sporteve të zakonshme dhe të veçanta do të gjejnë diçka që u pëlqen atyre.

Nomini me të vërtetë shkëlqen kur bëhet fjalë për të baste në futboll. Aftësia për të bërë baste në kënd dhe me letra ndihmon për të dalluar faqen e internetit nga shumë prej rivalëve të saj. Për më tepër, shanset në këtë sport dhe basketboll mund të çojnë në pagesa potencialisht fitimprurëse për bastet fituese. Edhe pse Nomini fokusohet te evropianët, ka edhe tregje aziatike të handikapëve për t'u marrë në konsideratë.

Ndërfaqja e faqes është e disponueshme në 15 gjuhë të veçanta. Si rezultat, ajo ka potencialin për të arritur kumarxhinj nga e gjithë bota. Paraqitja është shumëngjyrëshe dhe e këndshme për t'u parë, ndërkohë që është ende intuitive dhe funksionale.

Shumë njerëz do ta bazojnë zgjedhjen e tyre të ofruesit në opsionet bankare të disponueshme. Nomini arrin të kujdeset për adhuruesit e metodave tradicionale dhe moderne. Transfertat financiare janë të shpejta dhe të sigurta.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2019

Account

Krijimi i një llogarie me Nomini është një proces i thjeshtë, që kërkon vetëm disa minuta për të përfunduar. Thjesht do t'ju duhet të dorëzoni disa nga të dhënat tuaja personale dhe të zgjidhni një hyrje dhe fjalëkalim. Pasi llogaria juaj të jetë gati, mund të hidheni në aksionin e basteve ose të shkoni direkt te bonuset për të parë se çfarë mund të jetë e disponueshme. Në fakt, një nga avantazhet më të mira është se sa e lehtë është navigimi i sajtit dhe sa mirë funksionojnë të gjitha veçoritë. Ju mund të kontrolloni historinë tuaj të basteve, të shihni se sa afër jeni në përmbushjen e kërkesave të basteve dhe të menaxhoni bankrollin tuaj - pa u larguar kurrë nga shtëpia.

Support

Nëse keni ndonjëherë ndonjë pyetje ose shqetësim në lidhje me llogarinë tuaj ose procesin e basteve, ekipi i mbështetjes së klientit të këtij ofruesi është gjithmonë i disponueshëm për t'ju ndihmuar. Përfaqësuesit e tyre të ditur do t'ju ndihmojnë në një mënyrë miqësore dhe profesionale, duke u siguruar që të keni përvojën më të mirë të mundshme gjatë lojës në Nomini .

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

 • Eksploroni seksionin e sporteve: Nomini ju lejon të zbuloni sporte interesante, ndërkohë që ju ofron gjithçka që ju nevojitet për të shijuar sportet tuaja të preferuara. * Përfitoni bonuse dhe promovime: Për të filluar, Nomini ofron një bonus të konsiderueshëm. Kujdesuni për bonuset dhe promovimet e ardhshme si baste falas ose ringarkime. * Metoda më e mirë e depozitimit: Zgjidh metodën më të përshtatshme të depozitimit nga një prej opsioneve Nomini . Për t'ju ndihmuar të vendosni se cilat opsione janë më të mira, mund të provoni lehtësisht, për shembull: Google Pay, Visa, Neteller . * Qëndroni të informuar: Bëni kërkimin tuaj dhe vazhdoni me ngjarjet më të fundit dhe sportet për të cilat jeni duke vënë bast. Ndiqni lajmet dhe përditësimet sportive për të qëndruar në dijeni dhe shikoni sportet si: Hokej mbi akull, Sportet virtuale, Regbi, Motorsport, Tenis tavoline për të eksploruar opsione të reja dhe për të qëndruar të përditësuar.

Promotions & Offers

Për t'ju ndihmuar të përfitoni sa më shumë nga koha juaj e kushtuar basteve, Nomini ofron disa promovime të ndryshme. Ju mund të përdorni promovimet e tyre për të provuar strategji dhe baste të reja pa vënë shumë nga paratë tuaja. Përveç kësaj, kërkesat e arsyeshme të basteve të promocioneve të Nomini e bëjnë më të lehtë tërheqjen e fitimeve tuaja të bonusit.

About the author
Eliza Radcliffe
Eliza Radcliffe
About

Eliza "Lizzie" Radcliffe, e njohur si "Mbretëresha kritike" e BettingRanker, ka një sy shqiponje për detaje dhe një reputacion për ofrimin e vlerësimeve më të plota në fushën e basteve në internet. Me një dhunti për të zbuluar gjërat e fshehura, komentet e saj udhëzojnë bastet si fillestarë ashtu edhe veteranë.

Send email
More posts by Eliza Radcliffe
Nomini Pas Aderimit në Tregun e Kazinove
2022-07-06

Nomini Pas Aderimit në Tregun e Kazinove

Nomini Casino është një libralidhës i ri në internet. Pavarësisht krijimit të saj së fundmi, kazinoja në internet nuk ka marrë asgjë veç reagimeve pozitive nga lojtarët. Është një institucion me reputacion të lojërave të fatit i drejtuar nga 7StarsPartners. Operatori është një libër sportiv i ri dhe në zhvillim, por ai përmban një përzgjedhje të madhe lojërash në hollin e tij të lojërave. Këto përfshijnë të gjithë titujt e njohur të sloteve dhe lojërat jackpot.