Mr Play Rishikimi i librave 2024

Mr PlayResponsible Gambling
CASINORANK
7.52/10
BonusBonus 200$ + 100 rrotullime falas
Përvojë lozonjare e lojërave
700+ lojëra dhe rritje
Bonus bujar i mirëseardhjes
Libri sportiv i basteve në lojë
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Përvojë lozonjare e lojërave
700+ lojëra dhe rritje
Bonus bujar i mirëseardhjes
Libri sportiv i basteve në lojë
Mr Play is not available in your country. Please try:
Eliza Radcliffe
ReviewerEliza RadcliffeReviewer
Fact CheckerIliana PetkovaFact Checker
Bonuses

Bonuses

mr.play ofron një bonus regjistrimi prej 200 £. Ai gjithashtu ofron një bonus depozite deri në 150 £ për tre depozitat e para të bastorëve. Ky bonus ka një periudhë vlefshmërie prej shtatë ditësh.

Për bonusin e depozitimit të tyre të parë, lojtarët do të marrin një bonus ndeshjeje 100% deri në 50 £. Për depozitën e tyre të dytë dhe të tretë, ata do të marrin një bonus tjetër ndeshjeje deri në 50 £.

Me kusht që të vendosin baste gjatë periudhës së vlefshmërisë, ata kanë të drejtë të marrin bonusin. Por, përpara se të marrin bonusin e plotë të depozitës, ata duhet të depozitojnë së pari një total prej 150 £.

Bonusi i kthimit të paraveBonusi i kthimit të parave
Games

Games

Me Mr Play , ju mund të bastni për një përzgjedhje të madhe sportesh për shkak të katalogut të gjerë, i cili përditësohet dhe përmirësohet rregullisht. Sporte të tilla si Boks, Hokej mbi dysheme, Tenisi, Formula 1, eSporte dhe të tjera janë krijuar për t'i bërë bastet sportive emocionuese dhe të mbushura me adrenalinë. Pavarësisht nëse jeni një profesionist i sprovuar ose sapo filloni në baste sportive, do të zbuloni shanse dhe tregje që i përshtaten nivelit tuaj të aftësive dhe preferencave personale. Krahasuar me konkurrentët, Mr Play ka një nga ndërfaqet më të lehta për t'u naviguar. Plus, lehtësia e përdorimit të faqes e bën të thjeshtë gjetjen e ngjarjeve të dëshiruara sportive.

+27
+25
Mbyll

Software

Ofruesit e softuerit Mr Play janë të nivelit të lartë, duke ofruar një ndërfaqe të qetë dhe miqësore për përdoruesit që e bën të lehtë vendosjen e basteve dhe menaxhimin e llogarisë tuaj. Mund të shihni softuer të shumtë të basteve sportive në Mr Play , si p.sh. - duke ju lejuar të keni akses në tendencat dhe veçoritë më të fundit. Përveç kësaj, ju mund të prisni një përvojë të qetë bastesh pa ndërprerje për shkak të përditësimeve dhe përmirësimeve të qëndrueshme të softuerit.

Payments

Payments

Për të bërë depozitime dhe tërheqje sa më pa dhimbje, Mr Play pranon mënyra të shumta pagese. Pavarësisht nëse jeni duke depozituar ose tërhequr në Mr Play , ne kemi besim se do t'i gjeni të përshtatshme dhe të sigurta mënyrat e tyre të pagesës.

Deposits

Ka shumë mundësi pagese të disponueshme në Mr. Play. Këto përfshijnë Maestro, Skrill, VISA Debit dhe Neteller. Për depozitimin e tyre të parë, shuma minimale e kërkuar është 10 £. Për dy depozitat pasuese, është 20 £. Për shkak se pranon edhe euro si monedhë, transfertat e fondeve mund të përpunohen edhe në euro.

Tërheqja e parave nga Mr. Play është e lehtë. Ajo vjen me tarifa zero (përveç nëse metoda e veçantë e tërheqjes kërkon që përdoruesi të paguajë një tarifë). Bastorët do të marrin shumën e tyre të tërhequr nëpërmjet metodës së depozitimit që kanë përdorur.

Withdrawals

Ky ofrues ju jep disa opsione për të arkëtuar fitimet dhe fitimet tuaja. Tërheqjet mund të kërkohen në një sërë metodash të sigurta. Pjesa më e madhe e kërkesave për tërheqje plotësohet brenda pak ditësh pune. Me Mr Play , mund të jeni të sigurt se marrja e një tërheqjeje nuk është aspak bezdi. Me kaq shumë opsione, nxjerrja e parave tuaja është e shpejtë dhe e lehtë. Tërheqjet përpunohen shpejt dhe në mënyrë efektive, zakonisht brenda disa ditësh pune. Kjo siguron që ju të merrni jo vetëm fitoret tuaja të plota, por edhe pa u përballur me ndonjë vonesë të panevojshme.

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Për t'i mbajtur të sigurta të dhënat tuaja private, Mr Play ka zbatuar disa shtresa sigurie dhe sigurie. Për të garantuar një lojë të drejtë dhe të hapur, Mr Play i nënshtrohet testimit të rregullt nga organizata të pavarura të palëve të treta. Ju mund të jeni të sigurt se të dhënat tuaja personale do të mbeten konfidenciale dhe se lojërat trajtohen në mënyrë të drejtë kur përdorni këtë shërbim të besueshëm të basteve sportive.

Security

Në Mr Play , siguria juaj është përparësia kryesore. Faqja e internetit përdor teknika standarde të sigurisë për të mbrojtur të dhënat e përdoruesit nga aksesi i paautorizuar. Plus, Mr Play përdor monitorimin rutinë për të zbuluar dhe parandaluar aktivitetet e dëmshme. Kjo siguron që të dhënat tuaja financiare dhe personale të jenë të sigurta ndërsa luani kumar.

Responsible Gaming

Mr Play është e përkushtuar ndaj lojërave të përgjegjshme dhe ofron mjete të ndryshme për t'ju ndihmuar të kufizoni rrezikun tuaj. Këto veçori përfshijnë kufijtë e depozitave, opsionet e tërheqjes dhe aksesin në burime për njerëzit me varësi nga bixhozi.

About

About

Mr.play është një ofrues i basteve në internet që ofron një zgjidhje mbresëlënëse për bastet moderne. Ai është i bazuar në Maltë me një licencë të lëshuar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës (MGA). Ai u bashkëthemelua nga Hannan Greenberg, veteranë të tjerë të iGaming dhe ekipi i Aspire Global.

Përveç licencës së saj të lëshuar nga MGA, ajo gjithashtu ka licenca me Irlandën, Gjibraltarin dhe MB. Dhe për shkak të këtyre licencave, ai konsiderohet si një operator i besueshëm dhe ka lirinë të operojë me numrin e licencës 39483.

Kur u bë i disponueshëm në platformën Aspire Global në nëntor 2017, ai rrëmbeu zemrat e shumë njerëzve për shumëllojshmërinë e gjerë të zgjidhjeve interaktive të basteve sportive që ofron.

Pse bast në mr.play?

Arsyeja pse mr.play është ndër prodhuesit kryesorë të basteve online në Mbretërinë e Bashkuar për shkak të formacionit të zgjidhjeve të basteve sportive. Tregjet e saj sportive përfshijnë sporte fizike si garat me kuaj dhe futboll. Ai gjithashtu përmban League of Legends, DoTA dhe sporte të tjera. Ai gjithashtu ofron shanset më të mira të basteve live për të gjithë lojtarët.

Një bonus është se përmban një gjurmues ndeshjesh që përditëson ndeshjet dhe shanset drejtpërdrejt. Për lojtarët që vendosin shumë baste dhe duan të shmangin konfuzionin, ky mjet është i dobishëm. Ai i inkurajon ata të qëndrojnë në faqen e internetit të Mr.play dhe të hyjnë në veçoritë e basteve live.

Përveç kësaj, faqja e internetit e Mr.play është mbresëlënëse. Është shumë i aksesueshëm dhe i lehtë për t'u përdorur. Lojtarët në mbarë botën mund të vizitojnë lehtësisht faqen e saj të internetit dhe të gjejnë rrugën e tyre rreth tij. Faqet janë estetikisht të këndshme, të ngarkuara shpejt dhe të mirëorganizuara.

Faqja e saj e internetit është gjithashtu miqësore për celularët. Në një kohë kur të gjithë duan t'i qasen librave sportiv me lehtësi, mirëdashësia dhe reagimi i celularit janë thelbësore. Për shkak se ofruesi optimizoi uebsajtin e tij për të ofruar përvoja të shkëlqyera lojrash, lojtarët mund të jenë në çdo pajisje dhe të vendosin baste pa rrezikuar cilësinë e përvojës së tyre.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2017

Account

Krijimi i një llogarie me Mr Play është një proces i thjeshtë, që kërkon vetëm disa minuta për të përfunduar. Thjesht do t'ju duhet të dorëzoni disa nga të dhënat tuaja personale dhe të zgjidhni një hyrje dhe fjalëkalim. Pasi llogaria juaj të jetë gati, mund të hidheni në aksionin e basteve ose të shkoni direkt te bonuset për të parë se çfarë mund të jetë e disponueshme. Në fakt, një nga avantazhet më të mira është se sa e lehtë është navigimi i sajtit dhe sa mirë funksionojnë të gjitha veçoritë. Ju mund të kontrolloni historinë tuaj të basteve, të shihni se sa afër jeni në përmbushjen e kërkesave të basteve dhe të menaxhoni bankrollin tuaj - pa u larguar kurrë nga shtëpia.

Support

Nëse keni ndonjëherë ndonjë pyetje ose shqetësim në lidhje me llogarinë tuaj ose procesin e basteve, ekipi i mbështetjes së klientit të këtij ofruesi është gjithmonë i disponueshëm për t'ju ndihmuar. Përfaqësuesit e tyre të ditur do t'ju ndihmojnë në një mënyrë miqësore dhe profesionale, duke u siguruar që të keni përvojën më të mirë të mundshme gjatë lojës në Mr Play .

Tips & Tricks

  • Eksploroni seksionin e sporteve: Mr Play ju lejon të zbuloni sporte interesante, ndërkohë që ju ofron gjithçka që ju nevojitet për të shijuar sportet tuaja të preferuara. * Përfitoni bonuse dhe promovime: Për të filluar, Mr Play ofron një bonus të konsiderueshëm. Kujdesuni për bonuset dhe promovimet e ardhshme si baste falas ose ringarkime. * Metoda më e mirë e depozitimit: Zgjidh metodën më të përshtatshme të depozitimit nga një prej opsioneve Mr Play . Për t'ju ndihmuar të vendosni se cilat opsione janë më të mira, mund të provoni lehtësisht, për shembull: Credit Cards, Visa, MasterCard, Bank Transfer, Neteller . * Qëndroni të informuar: Bëni kërkimin tuaj dhe vazhdoni me ngjarjet më të fundit dhe sportet për të cilat jeni duke vënë bast. Ndiqni lajmet dhe përditësimet sportive për të qëndruar në dijeni dhe shikoni sportet si: Boks, Hokej mbi dysheme, Tenisi, Formula 1, eSporte për të eksploruar opsione të reja dhe për të qëndruar të përditësuar.

Promotions & Offers

Për t'ju ndihmuar të përfitoni sa më shumë nga koha juaj e kushtuar basteve, Mr Play ofron disa promovime të ndryshme. Ju mund të përdorni promovimet e tyre për të provuar strategji dhe baste të reja pa vënë shumë nga paratë tuaja. Përveç kësaj, kërkesat e arsyeshme të basteve të promocioneve të Mr Play e bëjnë më të lehtë tërheqjen e fitimeve tuaja të bonusit.

About the author
Eliza Radcliffe
Eliza Radcliffe
About

Eliza "Lizzie" Radcliffe, e njohur si "Mbretëresha kritike" e BettingRanker, ka një sy shqiponje për detaje dhe një reputacion për ofrimin e vlerësimeve më të plota në fushën e basteve në internet. Me një dhunti për të zbuluar gjërat e fshehura, komentet e saj udhëzojnë bastet si fillestarë ashtu edhe veteranë.

Send email
More posts by Eliza Radcliffe